Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Muf píše: 01 pro 2021 19:09 Permici mám také přes 20 let, teď se na hokej nedostanu. Ale pro mne osobně je každý fanoušek důležitý, i ten tebou zvaný "jouda", který má nejlevnějš pernamentku.

Každý nějak začínal :snooty:
Jasně, časem se na to budu třeba taky koukat jinak ale teď jsem prostě nasranej…sorry ☹️
#zpatkydosedla
Emil Havránek
Příspěvky: 889
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 204 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Je to klub od klubu jiné, ale toto řešení lze jen nazvat alternativním řešením. Dokonce bych si i dovolil tvrdit, že je v tom namočen, byť třeba jen ideově, hlava na špalku a nejlepší manažér pod sluncem zároveň. Taková menší vratka dřívější podpory.
U ostatních klubů převládá selekce na základě přenechání peněz z minulé sezony. Někde 100% stačí, někde jsou i podmínky tvrdší.
speedmetal
Příspěvky: 1174
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 108 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Odpoledne mě "digitalmouse" poslal do hospody a právě se vracím. Včíl mám dotaz hokejový. Nemá někdo tušení nebo info co se chystá ke sto letům hokeje v PCE? Vím, že je to předčasné, ale kdyby přijel nějaký super mančaft tak zase seženou vstupenky ti co byli na hokeji dvakrát v životě.
Dynamo-forever
Příspěvky: 473
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 64 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

Takže gauč "co pomohl" opět pešek, no nic mrknem na tipáči. Tak alespoň nebude mít jih na koho řvát: "Zvedněte ty prdele...!" Už jsem si letos 3x sedal zase zpátky v poslední minutě, takže poprosím speakra: Prdele se zvedají až po konci zápasu, nebo za rozhodnutého stavu (v našem případě minutu před koncem při vedení o 4 góly) Díky
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1195
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 359 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

No reseni se nabizi jednoduche - playoff pro permanentkare zdarma. Jednoduche jako facka... Verim ze za 14 dnu uz bude situace lepsi a zacnem se vracet na stadiony. Jsem optimista !!!
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 578
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Matýs dnes dva góly, tak šup šanci v Áčku 😉
fansDKnL
Příspěvky: 1677
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 220 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Pcehockeyfan25 píše: 01 pro 2021 20:16 Matýs dnes dva góly, tak šup šanci v Áčku 😉
A druhý gol parádní
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5340
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 461 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Pcehockeyfan25 píše: 01 pro 2021 20:16 Matýs dnes dva góly, tak šup šanci v Áčku 😉

Obavam se, ze ten hrat nebude ani kdyby za Kralem prijel na praseti z domaciho chovu a odrazel se demižonem.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 578
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Proč myslíte?
mach
Příspěvky: 4367
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 271 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Tak to vypadá že nám Radil ladí formu na únor 👍😂😂
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1407
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 290 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Autobusák píše: 01 pro 2021 18:03 Lidi po sezoně budou chtít vrátit peníze. Dědek bude muset díru zatáhnout sám a neškemrat po fanoušcích "pomohl jsem". :wave:
Když budeš chtít vrátit prachy, ztratíš právo na rezervaci svého místa.
A zájem o permice je tady velký. Bohužel. Nebo bohudík.

Slovy klasika: "Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat."
FOGLIK
Příspěvky: 5195
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 784 krát
Obdržel "To se mi líbí": 363 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Ty permice se dali krásně rozdělit. Každý pátý zápas by se dostalo na každého s permicí. Rozhodně beru, že partneři jsou jasní. Nedělil bych rozhodně podle ceny permice.( A to máme 4 v nejdražším sektoru) Ale rozhodně by měli přednostně zvýhodnit akci pomohl jsem. Všechno je řešitelné, jen je něco náročnější na organizaci :)
av69
Příspěvky: 2566
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1477 krát
Obdržel "To se mi líbí": 913 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Pcehockeyfan25 píše:Matýs dnes dva góly, tak šup šanci v Áčku Obrázek
Matýs 2 góly? Z toho kouká nominace pro Pochobradského.
mach
Příspěvky: 4367
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 271 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

av69 píše: 01 pro 2021 20:51 Matýs 2 góly? Z toho kouká nominace pro Pochobradského.
Tak jelikož za Vrchlabí nehrál tak v pátek je jasný... 🤔
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Kula
Příspěvky: 2084
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 743 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Taky něco k tématu kdo může a kdo ne i když se mě to netýká jelikož po 30 letech permanentkování nemám 4 roky tuto kartičku tudíž se mě to netýká, ale myslím, že se s tím v našem HC nikdo nechtěl moc zabývat a ten rádoby manažer hlava na špalku má obdivovatele , zastánce přece na jihu.
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Jsem sice mezi temi stastnymi z Jihu, ale vubec se mi tento zpusob nelibi. Za me pomohl jsem a pokud by i pak volna mista zbyla, tak za dlouholetou vernost dle poctu let.
FOGLIK
Příspěvky: 5195
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 784 krát
Obdržel "To se mi líbí": 363 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Jinak mi přijde už skoro jasný proč tak rychle odpískali Winterclasic. 10.12. bude skiopening :) Takže si rychle spočítali , že než pro 1000 lidí v hledišti je lepší pustit lyžaře.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 578
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

pepa
Příspěvky: 2082
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 434 krát
Obdržel "To se mi líbí": 249 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Ona je otázka, jestli je nějaká evidence, jak dlouho má kdo permici. Ale vybrat jednu skupinu a nijak to neprotocit je ubohost. No a poukázku na občerstvení v akci pomohl jsem si taky můžu strčit do řiti, jelikož platí do konce roku a já je i díky neschopnému cateringu nestihl vybrat. Jsem tedy taky velice potěšen ...Tak holt budu se synem koukat na tipaci, vysvětlovat mu, proč nejsme v hale, kdyžn ekdo jiný tam je.... Super.

Tak pardon, koukám, že zravenky prodlouží..
FOGLIK
Příspěvky: 5195
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 784 krát
Obdržel "To se mi líbí": 363 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

pepa píše: 01 pro 2021 22:11 Ona je otázka, jestli je nějaká evidence, jak dlouho má kdo permici. Ale vybrat jednu skupinu a nijak to neprotocit je ubohost. No a poukázku na občerstvení v akci pomohl jsem si taky můžu strčit do řiti, jelikož platí do konce roku a já je i díky neschopnému cateringu nestihl vybrat. Jsem tedy taky velice potěšen ...Tak holt budu se synem koukat na tipaci, vysvětlovat mu, proč nejsme v hale, kdyžn ekdo jiný tam je.... Super.

Tak pardon, koukám, že zravenky prodlouží..
To jsem ani netušil , že jsou do konce roku:) Ještě , že jsem jich dost dal i známým.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7485
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 582 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Kula píše: 01 pro 2021 21:15 Taky něco k tématu kdo může a kdo ne i když se mě to netýká jelikož po 30 letech permanentkování nemám 4 roky tuto kartičku tudíž se mě to netýká, ale myslím, že se s tím v našem HC nikdo nechtěl moc zabývat a ten rádoby manažer hlava na špalku má obdivovatele , zastánce přece na jihu.
Nemám jej rád, ale tohle fakt sportovní nerozhoduje.
in-spyder
Příspěvky: 1741
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Obavám se, ze v tomto případě hraje roli jednoduchost, dle mne bude permanentkaru z jihu kolik, 500-600? Čili uspokojí celou jednu skupinu a zbytek doplní partnery, příbuznými a nemusí řešit žádný klíč.

K řešení nic neříkám, prostě jakékoliv řešení, špatné řešení. Ukazuje se zde i špatná práce s ticketingem, dlouhodobá, dle mne není žádná evidence permanentkářů, čili věrnost, návštěvnost, dědění apod. Tam je volný prostor pro práci marketingu, apod. Já třeba nemám permici, letos jsem byl skoro na všech zápasech, ale jen díky tomu ze mne to pracovně vyšlo (on-line meetingy šetří kupu neproduktivního času). Kdyby byla možnost mít permici a když vím, ze mne to nevyjde, pustit s nějakou kompenzaci lístek na zápas do prodeje, když si ho někdo koupi, měl bych ji, klub by měl nějakou kačku navíc a plnější stadion. A pak by byl na tyto zápasy systém jednodušší, protože by šlo řadit dle věrnosti, počtu návštěv, ci dalšího klíče.

V ticketingu je to u nás pole neorané a prostor zde rozhodně je. Nebát se, vymyslet to, přizpůsobit, implementace bude stát peníze, které se v čase vrátí a budeme atraktivnější pro další řadu fanoušků.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Inu jak se s tím mají vyrovnat představitelé filosofického středu? Přednost dostali vulgární materialisté, kteří by křičeli: "Do hajzlu, co s tim!"

Vyrovnat se s tím, toť věčný úkol.. :think:

Klub vsadil na zvláštní kartu. Možná si naivně myslí, že lidé doma budou rádi za hlasitou podporu vpuštěných fanoušků, a budou bezmezně solit dál peníze.

Za mne asi nejhorší, co mohli vymyslet. Sorry, Orosenej, ale tam si s čísly nikdo lámat hlavu nechtěl. Měli Tě přibrat.. :thumbdown:
Danik23
Příspěvky: 726
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Tak jako kratkodobe reseni pustit Jih, za me OK, nicmene pokud by to vypadalo, ze se restrikce budou protahovat, tak bych opravdu predpokladal, ze si na klubu sednou a vymysli nejaky system rotace, ktery by reflektoval i permice na sezeni (vyrazne vyssi prispevatele do klubove kasy..), pokud ne, tak to vidim, jako velmi spatny pristup a selhani ze strany klubu a verim tomu, ze rozhorceni na strane cele rady vernych fandu bude velke, nerozdavaji take oni z casti ty permice na stani?
Zamčeno