Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
fansDKnL
Příspěvky: 1673
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Propulse píše: 30 lis 2021 12:02 A je to tady, Kralovi oblibeni pardubaci :-)

Pochobradsky ktery nema ani na Chance ligu temer. Vyborne Richarde, vyborne.
Hele třeba to tak nebude, ale byl ráno na rozbruslení, Tonda s Řekou a Činelem, Heclik s Kousym a Musilem
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 821 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Pec92 píše: 30 lis 2021 11:45 https://isport.blesk.cz/clanek/tenis-da ... derka.html

Sorry nemá to nic společného s hokejem, ale to je blázen 😂
A on, který by v Innsbrucku mohl nastoupit možná do tramvaje, ale určitě ne na kurt, chtěl mít 81 tisíc eur....
:-)))))
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Doufám že a tím Pochobradskym si děláte prdel 🤦 když už tak ten Matýs... Tohle je fakt úlet
🔴⚪
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

fansDKnL píše: 30 lis 2021 12:09 Hele třeba to tak nebude, ale byl ráno na rozbruslení, Tonda s Řekou a Činelem, Heclik s Kousym a Musilem
Za mě osobně by se Hecl víc hodil k Říčkovi a Činelovi. A Tondu bych dal zpět ke Kousimu.
Matess
Příspěvky: 671
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 170 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

fansDKnL píše: 30 lis 2021 12:09 Hele třeba to tak nebude, ale byl ráno na rozbruslení, Tonda s Řekou a Činelem, Heclik s Kousym a Musilem
Proč máme dva nejlepší střelce v jedný lajně?
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Matess píše: 30 lis 2021 12:40 Proč máme dva nejlepší střelce v jedný lajně?
Protoze budeme hledat optimalni slozeni utoku az do zacatku PO, stejne tak brankare...:))
Matess
Příspěvky: 671
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 170 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Danik23 píše: 30 lis 2021 12:43 Protoze budeme hledat optimalni slozeni utoku az do zacatku PO, stejne tak brankare...:))
To hledáme každej zápas.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1083 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Matess píše: 30 lis 2021 12:40 Proč máme dva nejlepší střelce v jedný lajně?
Aby dali dvakrát víc gólů ? :whistle: :dance:

Tip Orosený desítky :
OLO - PCE 2:7, třetiny 1:2, 1:3, 0:2, góly Tonda Camara 2x, Robert Říčka 2x, Matěj Blumel, Robert Kousal, Marek Hecl. Oléééééé... :pivko:
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Ten Král začíná být dobrý srandista a myslím si, že už by pomalu a jistě měla začít chytat více předpokládaná gólmanská jednička. Za mě Frodl, ale už by to měl rozseknout.
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1905
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3358 krát
Obdržel "To se mi líbí": 444 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

jimmypop píše: 30 lis 2021 10:44 Myslíš něco ve stylu:

Si objednáš na Wishi

ALD898305_932d1ec89c344232a4882ee015a81fe2_0.jpg


Ale přijde ti
:rofl: :thumbsup:
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

tomaso25 píše: 30 lis 2021 12:08 Rosol byl vždycky taková vtipná figurka... :clap:
Rosol byl vždycky na prachy...musí uživit dvě zlatokopky...asi Míša dostává málo peněz :-)
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1083 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Jakub82 píše: 30 lis 2021 12:57 Ten Král začíná být dobrý srandista a myslím si, že už by pomalu a jistě měla začít chytat více předpokládaná gólmanská jednička. Za mě Frodl, ale už by to měl rozseknout.
Ale vždyť ona už chytá víc naše jednička v poměru 14 zápasů : 11 zápasů. :whistle:
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Georgre píše: 30 lis 2021 13:17 Rosol byl vždycky na prachy...musí uživit dvě zlatokopky...asi Míša dostává málo peněz :-)
Rosol je hlavně arogantní, sebestředný kokot.
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Georgre píše: 30 lis 2021 13:17 Rosol byl vždycky na prachy...musí uživit dvě zlatokopky...asi Míša dostává málo peněz :-)
Tomu se říká IQ tykve. Mohl za skoro milion korun jet na výlet a potrénovat s hráči, kteří jsou dle aktuálního žebříčku lepší než on. Místo toho sedí doma, za tréninky platí a v DC si už nezahraje. Leda by odřekl jako povolaný náhradník i Kodeš.... :))

V jeho věku pochybuju, že takové peníze tak snadno ještě někdy vydělá.... Do DC už ho vzít stejně nemůžou, protože když se teď provalilo, co na úkor ostatních chtěl, tak si nedovedu představit tu náladu v teamu....
Naposledy upravil(a) pepa dne 30 lis 2021 13:30, celkem upraveno 1 x.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Anthony Camara dál pokračuje v Pardubicích. Před týdnem trenér Richard Král vyřadil Kanaďana ze sestavy, což útočník těžce nesl. Konec v klubu? Ne, dusno se prý vyvětralo. Ve hře byl přitom obchod se Spartou, ale žádný trejd se nekoná. Zatím. V minulé sezoně patřil Kanaďan k nejvýraznějším hráčům ligy, teď se mu zasekl kulomet. Herně vypadá stejně jak v minulé sezoně, kdy tak uhranul. Nestřílí méně, nepálí ze špatných míst. Jenom to má háček. Nedává góly.




Někdy při zápase vypadá jako bratranec samotného vládce pekel. Anthony Camara umí být výrazný, proto si s ním Pardubice plácly i pro sezonu 2021/22. Když zlobu nasměruje správným směrem, body pro vás. Dvě sezony v jednom klubu zvládl naposledy před šesti lety na farmě Bostonu. Od té doby cestuje, někdy narazí se svojí horkou hlavou. Ale góly? Tady je silný, vždycky byl. Hodně se tlačí do střelby, pálí ze správných pozic.

V minulém ročníku nasypal za Dynamo 21 gólů (0,47 na zápas), takže se klub těšil, co přijde dál. Tady je právě hlavní problém, efekt se úplně nedostavuje, teď je na šesti trefách (0,26 na zápas). Produkce mu výrazně klesla, byť hraje hodně, chodí na klíčové momenty plus se pohybuje ve správných prostorech. Jenže? Góly uplavaly. Nepohoda se odráží i do jeho vystupování.

Vše eskalovalo před týdnem, kdy zdánlivá drobnost na tréninku měla být poslední kapkou, proč se z něj stal pro zápas s Libercem jen zdravý náhradník. Zuřil, že měl špatně nabroušené brusle, způsobil scénu.

„Víme, jaký Anthony je. Byl frustrovaný, pak vám stačí k nějakému podráždění drobná záminka,“ řekl sportovní ředitel klubu Dušan Salfický. Z podobných výstřelků logicky není nadšený trenérský štáb. Od minulého úterý se řešilo, jestli Camara z Pardubic odejde, nebo ne.

„Já bych ho bral hned, jen nevím, jestli na něj máme peníze. Nevadilo by mi s ním pracovat, naopak,“ hned s úsměvem hlásil deníku Sport jeden z extraligových trenérů. Jeho klub je neměl.

„Camara je určitě zajímavý hráč. Pokud by byl v nabídce, rozhodně bychom o něm uvažovali. Stejně jako jiné týmy, které teď mají nějaké problémy,“ přidal i majitel Komety Libor Zábranský. „Zatím to ale není téma dne. Uvidíme, zítra může být vše jinak. Kádr bychom potřebovali posílit, máme několik zraněných,“ dodal.

Ve hře byla i výměna se Spartou, Anthony Camara ale zůstává v Pardubicích
Ve hře byla i výměna se Spartou, Anthony Camara ale zůstává v Pardubicích
Pardubice řešily frustrovaného střelce Anthonyho Camaru

Trenér Pardubic vyndal Anthonyho Camaru proti Liberci ze sestavy

Pardubičtí hokejisté oslavují vstřelený gól Anthonyho Camary (uprostřed)

Pardubický útočník Anthony Camara překonává Henriho Kiviaha z Hradce Králové
47zobrazit galerii
Jakmile jinde vycítili problémy na trase Camara-Pardubice, začali sondovat, jestli Kanaďan nebude náhodou k mání. „Vždycky když něco řešíte, zvažujete všechny možnosti. Pomohl by trejd nám i jemu? Přemýšlíte o všem,“ prozradil Salfický, že obchod byl jednou z variant. Ale nakonec se situace uklidnila. „Musím říct, že jsme spolu měli výborný rozhovor. Je schopen a samozřejmě i ochoten s emocemi pracovat, komunikovali jsme s ním teď hodně. Prioritou je, aby Anthony dával góly za nás. Proto se vrací do sestavy a bude hrát u nás, věříme, že potenciál v něm je pořád obrovský,“ slibuje si sportovní ředitel Dynama.

Podle informací iSport Premium vypadala celkem žhavě debata se Spartou. Camara se mohl stěhovat do Prahy, opačným směrem by zase vyrazil David Kaše, který je zatím na dvou gólech, ale padlo to. Salfický tuhle možnost nepotvrdil: „Nemůžu komentovat věci, které se nestaly. Ale obecně? Sondujete možnosti, jak jsou na tom ostatní kluby. Kdyby se objevila adekvátní náhrada, třeba bychom se k nějakému kroku rozhodli. Ale teď nám nic smysl nedávalo, takže Anthony bude dávat góly u nás a věřím, že nám pomůže.“

Kdybyste se na Camarovu hru a jeho statistiky dívali optikou, že vynecháte góly, nejspíš z něj budete nadšeni. Ano, nebrání. Nezapojuje se nějak dramaticky do defenzivní činnosti. Ovšem to není změna. On je silný v útočné třetině hřiště. Když láduje puky do sítě, nic neřešíte, logicky pak přejdete i nějaké jeho brblání a zamračenou tvář. Když má střelecké sucho, dříve obyčejné věci netolerujete.

Jen dva góly vstřelil Anthony Camara v posledních dvanácti zápasech, do kterých nastoupil. Minulé úterý proti Liberci už ho trenéři nepostavili.
V metrice xG (očekávané góly) je třeba Camara na téměř totožné hodnotě jako v minulé sezoně. Počet střeleckých pokusů v přepočtu na čas na ledě má taky stejný, jen teď ještě víc pálí z první. V minulém ročníku vystřelil při hře pět na pět 70 procent ran ze slotu, tedy z prostoru kolem branky, nyní je na 65,6 procenta. A zatímco v minulé sezoně byla jeho formace víc pod tlakem, teď je častěji v ofenzivní zóně. Jen to u něj visí na gólech. Nedává je, což vytáčí i jeho.

„Máme od Anthonyho nějaká očekávání, on je má od sebe taky. Sám chce mít větší bodovou produktivitu, ale tohle se mu nedařilo, takže se u něj objevila i frustrace,“ viděl i Salfický. „Pohyboval se sestavou, ne a ne se nastartovat. Rozhodli jsme se mu dát krátké emoční volno. Věřím, že to pomůže. Anthony je pořád hráč, který by nám měl pomoci a pomůže,“ komentoval sportovní ředitel Camarovu pauzu.

Po emočním volnu se vrací do akce. V úterý nastoupí v Olomouci. „Je střelec, to vidíte i podle jeho návyků. Šance má, ale nedaří se mu je proměňovat. Hokejově si třeba rozumí s Robertem Kousalem, jejich lajna má příležitostí dost, jen není produktivní. Je to o trpělivosti, ale ne pouze o naší, i jeho,“ dodal ještě Salfický.

Bouře se uklidnila, teď si Pardubice přejí, aby ji Camara přenesl na led a hřmělo kolem brankoviště. Ne v šatně.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tau píše: 30 lis 2021 12:33 A on, který by v Innsbrucku mohl nastoupit možná do tramvaje, ale určitě ne na kurt, chtěl mít 81 tisíc eur....
:-)))))
je to fakt srandovní. Nevím kolik tenhle looser a tramvaják letos vydělal, ale tady mohl aspoň poplatit složenky ;-)
lada1219
Příspěvky: 9
Registrován: 10 bře 2021 10:16
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Přestup

Příspěvek od lada1219 »

Jak je to se Zdráhal , nikde jsem nic oficiálního nenašel?
speedmetal
Příspěvky: 1171
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 105 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Itchy píše: 30 lis 2021 13:43 je to fakt srandovní. Nevím kolik tenhle looser a tramvaják letos vydělal, ale tady mohl aspoň poplatit složenky ;-)
Do té tramvaje s ním může i ten Pochobradský.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

pepa píše: 30 lis 2021 13:29 Tomu se říká IQ tykve. Mohl za skoro milion korun jet na výlet a potrénovat s hráči, kteří jsou dle aktuálního žebříčku lepší než on. Místo toho sedí doma, za tréninky platí a v DC si už nezahraje. Leda by odřekl jako povolaný náhradník i Kodeš.... :))

V jeho věku pochybuju, že takové peníze tak snadno ještě někdy vydělá.... Do DC už ho vzít stejně nemůžou, protože když se teď provalilo, co na úkor ostatních chtěl, tak si nedovedu představit tu náladu v teamu....
Hold byl si vědom své ceny a bohužel ostatní si toho vědomi nebyli :) Na druhou stranu brát jako náhradníka 36 letého borce absolutně nechápu.
Pochopil bych to třeba vzít jako náhradníka typu Štěpánka(myslím na konci kariéry jako příklad ne teď :)), který bude tmelit tým a předá zkušenosti. Rosol nemá co před. Lepší vzít mladého který nasaje atmosféru.
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Když to lehce přeženu, tak by dávalo už možná větší smysl povolat toho Tyurina z Hronova než Pochobradského :))
Dynamo-forever
Příspěvky: 466
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 39 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

Ještě ke Camovi. Jsem rád, že ho podrželi, na takové hráče se chodí, ne na leklé ryby. Každý má v týmu svého "zlého" může, co občas zabliká. Napadá mě Štich, Nedomlel, Švec, třeba i ten Kočí, a je to naopak dost ceněné zboží. Dobrá a hodná kabina nikdy titul nevyhrála, potřebuješ k tomu hlavně kvalitní hokejisty a tím Camara bezesporu je.
Victor
Příspěvky: 12
Registrován: 11 říj 2021 16:30
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Victor »

Pochobradsky na videu, jak hraci odjizdeji na zapas, to snad neni pravda :ruleta:
mach
Příspěvky: 4318
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 250 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Victor píše: 30 lis 2021 15:00 Pochobradsky na videu, jak hraci odjizdeji na zapas, to snad neni pravda :ruleta:
Nechápu, koukal jsem i mezi partnery a tam jméno Pochobradsky též nevidím...
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak to vypadá, že nám asi vypadlo tak pět útočníků a už nebylo kde brát, tak došlo i na Pochobradského. Tohle by byla varianta, kdy bych ho dejme tomu v sestavě chápal. Opravdu nechápu, proč tady tenhle hráč dostává opakovaně příležitosti, když za celou dobu nic nepředvedl.
Bob1900
Příspěvky: 539
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 135 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Pec92 píše: 30 lis 2021 11:45 https://isport.blesk.cz/clanek/tenis-da ... derka.html

Sorry nemá to nic společného s hokejem, ale to je blázen 😂
Tak proc by si nerekl, kdyz nase hvezdna devcata dostala za reprezentaci na B J King cupu tri a pul mice v prumeru. O to same si rekl i Pala, ale tomu bylo receno, ze se zblaznil. Byl to ekonomicky provar jak prase, ale don Kaderka ma pomnik. Jinak samozrejme uznavam, ze ty prachy si za soucasnou vykonnost nezaslouzi. A nominaci rovnez ne.
Naposledy upravil(a) Bob1900 dne 30 lis 2021 15:34, celkem upraveno 1 x.
Zamčeno