Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

in-spyder píše: 24 lis 2021 19:12 Za mne nastal čas udělat z Pouly kapitána, proč nebyl povolán Nakly. Není to řešení, ale najít toho lídra v kabině by měla být jedna dílek puzzle


Sent from my iPhone using Tapatalk
Škoda, že už Poula letos nebyl. Myslím, že mančaft by se potom nejevil tak mírumilovně jako dosud, to je naše velký mínus proti ostatním. Ti s námi sice rádi hrajou, protože je to tolik nebolí, ale je to zároveň náš hendikep.
Jestli tohle Richard s Davidem málo důsledně předávají hráčům, zvykem z juniorky, musí to v nich udržet kapitán.
Nakládala mám sice rád, ale v zápasech mu lídrovat spíše nejde.
Je to těžký, hráči maj přitom k už skoro legendám Količovi a Naklymu respekt, i proto byla logická volba nejdřív oni. Tím si ale živý organizmus jako tým musí projít a dospět k tomu správnýmu vůdci druhou stranou, což bývá delší štreka než na první dobrou.
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

pce1893 píše: 24 lis 2021 20:52 Aspoň ať to je teda výměna, třeba do Sparty, Brna nebo toho Liberce. A Roman snad už bude slavit Vánoce někde jinde, třeba Vítky za Bukartse…i když to byl asi sen
Roman do Vítek za Bukartse a Camara do Sparty za Thorela ,to by celkem šlo 👍🙃 a Král ať se vrátí do Třince za Varaďu 😀
Naposledy upravil(a) kedar dne 24 lis 2021 21:00, celkem upraveno 1 x.
speedmetal
Příspěvky: 1171
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 105 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Jsou (případně koilik) ještě lístky na winter clasic? A jak je to daleko od Pardubic?
Su líný jak veš to hledat, ale synovec psal ať to osonduju. Je to daleko jak kráva a k tomu ve čtvrtek... hm. Sice se na to už měsíc nedá dívat...ale
Patin
Příspěvky: 98
Registrován: 08 zář 2019 23:21
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Patin »

Tak máme tu první větší krizi, tak jsem zvedavej jak to ustojime. Deni kolem Cama nemá smysl řešit, v novinách ani zmínka a tady se situace mění každou hodinu :). Jasný je, že jsme šli herně dolů, tak teď je na lávce, to zase nakopnut. Gól je nejlepší medicína, když to tam padá, najednou jde vše snadněji. Já být Dědkem, asi bych si nadělil dárek k Vanocum, placl se přes kapsu a koupil pořádnýho strelce, který by to svými góly strhnul. Někdo takový nám chybí, někdo kdo by ten utrápený Liberec popravil hatrickem a byl by klid :).
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3279
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

speedmetal píše: 24 lis 2021 20:59 Jsou (případně koilik) ještě lístky na winter clasic? A jak je to daleko od Pardubic?
Su líný jak veš to hledat, ale synovec psal ať to osonduju. Je to daleko jak kráva a k tomu ve čtvrtek... hm. Sice se na to už měsíc nedá dívat...ale
Lístky jsou na "neutrální tribunu" za cca. 1400 Kč. Měl bych eventuálně 20% slevu. Akorát nemám dopravu. Kdyby to nebylo v týdnu, moc bych to neřešil...
Obrázek Za Dynamo!
speedmetal
Příspěvky: 1171
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 105 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Minimálně 320 kilometrů. To je dobrá darda. Dovolené také nemám na rozdávání. O mladém a škole ani nemluvím.
K tomu su nasraný, že nepůjdu na Zlín - PCE.
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

tau píše: 24 lis 2021 19:04 A co třetí "alternativní" dres Devils....Za mě jako jo....

Obrázek
Škoda, že na hrudi není hlavní znak v podobě, jako je na kalhotách.. jinak za mě celkem povedené :)
Tesla a Devils
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

digitalmouse píše: 24 lis 2021 21:13 Lístky jsou na "neutrální tribunu" za cca. 1400 Kč. Měl bych eventuálně 20% slevu. Akorát nemám dopravu. Kdyby to nebylo v týdnu, moc bych to neřešil...
Máme lístky od léta . Ale mám takový pocit, že to dřív všechno zavřou.
Liboros
Příspěvky: 214
Registrován: 05 úno 2021 12:54
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Liboros »

Už se ví jak se rozhodlo o Camovi?

Odesláno z mého Redmi S2 pomocí Tapatalk

Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Liboros píše: 24 lis 2021 22:06 Už se ví jak se rozhodlo o Camovi?

Odesláno z mého Redmi S2 pomocí Tapatalk
Psalo se tu ze pod Kralem hrat nechce, tak asi odchod.
Propulse
Příspěvky: 6683
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Aby to nezapadlo. Za vcerejsek bych chtel pochvalit Hecla. Za me jeden z nejlepsich od nas a nejvetsi prekvapeni, skoda zraneni. Ma sikovne ruce, dobre brusli. Potencial smerem do dalsich sezon. Snad mu to vydrzi. Jak psal Branko Radivojevic, kdyz dostane prostor, bude produktivni.
Zapchan
Příspěvky: 215
Registrován: 18 črc 2020 21:26
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Zapchan »

Propulse, napiš něco o Tondovi, všichni tu na to netrpělivě čekáme. Ale ne aby napsal že to je kanadský hokejový 28 letý útočník :ruleta:
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Zapchan píše: 24 lis 2021 22:15 Propulse, napiš něco o Tondovi, všichni tu na to netrpělivě čekáme. Ale ne aby napsal že to je kanadský hokejový 28 letý útočník :ruleta:
Já si myslím, že všichni tak nějak tušíme jak asi mohl dopadnout spor Trenér vs Hráč (problémový)
#zpatkydosedla
OnPce
Příspěvky: 232
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Mně by se líbil pod stromeček Tomášek, ale letos v posílení z KHL nevěřím.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

OnPce píše: 24 lis 2021 22:49 Mně by se líbil pod stromeček Tomášek, ale letos v posílení z KHL nevěřím.
Příští rok si myslím že se Tomášek vrátí do extraligy ... Záleží jestli by nám dal přednost před Spartou... Určitě se bude vracet i Radan Lenc taky by stál za zmínku ale to samé co u Tomáška zda by nechtěl zpět do Liberce.. oboum se v KHL moc nedaří ... Nevím jak to Tomášek měl na Spartě zda tam byl za dobře tenkrát se něco psalo že možná ne
🔴⚪
snorry
Příspěvky: 851
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 40 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

Pec92 píše: 25 lis 2021 00:03

Příští rok si myslím že se Tomášek vrátí do extraligy ... Záleží jestli by nám dal přednost před Spartou... Určitě se bude vracet i Radan Lenc taky by stál za zmínku ale to samé co u Tomáška zda by nechtěl zpět do Liberce.. oboum se v KHL moc nedaří ... Nevím jak to Tomášek měl na Spartě zda tam byl za dobře tenkrát se něco psalo že možná ne
Tomášek měl nějaký spor nebo problém s Jandačem
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

snorry píše: 25 lis 2021 01:44 Tomášek měl nějaký spor nebo problém s Jandačem
Myslel jsem si to ... Třeba nakonec zvolí SHL nebo jinou zahraniční ligu těžko říct ... To je ještě daleko... Každopádně jestli odejde Camara sice letos tolik nezáří ale tak to bude chtít produktivního útočníka a to bude problém na trhu nic není... Nic proti Urbanovi ale s juniory třetí místo neudrzime...
🔴⚪
Propulse
Příspěvky: 6683
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

snorry píše: 25 lis 2021 01:44 Tomášek měl nějaký spor nebo problém s Jandačem
Presne. Kvuli nemu odesel. Pokud bude na Sparte Jandac tak pochybuju, ze se vrati do Sparty.

Cisla nejak extra, tezko rict, jestli bude pokracovat v KHL. Ale on asi o zahranicni angazma nebude mit nouzi. Ale to by byla prijemna posila do PO.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Propulse píše: 25 lis 2021 06:34 Presne. Kvuli nemu odesel. Pokud bude na Sparte Jandac tak pochybuju, ze se vrati do Sparty.

Cisla nejak extra, tezko rict, jestli bude pokracovat v KHL. Ale on asi o zahranicni angazma nebude mit nouzi. Ale to by byla prijemna posila do PO.
Tak co se říkalo, Tomáškovi se u nás libilo....
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Propulse píše: 25 lis 2021 06:34 Presne. Kvuli nemu odesel. Pokud bude na Sparte Jandac tak pochybuju, ze se vrati do Sparty.

Cisla nejak extra, tezko rict, jestli bude pokracovat v KHL. Ale on asi o zahranicni angazma nebude mit nouzi. Ale to by byla prijemna posila do PO.
Pochybuji, ze Jandac dokonci byt jen tuto sezonu- sami musi videt ze jsou za kaspary a ze to nefunguje, na novou budou chtit asi opravdu neco jineho nez tuto trenerskou legendu:), Tomasek je odchovanec Sparty a myslim, ze se k ni vzdy vyjadroval dobre, takze se bude chtit dle me domluvit zejmena tam, pokud se bude vubec vracet uz pristi sezonu, no a pak to bude otazka penez jestli do toho pujde i p. Dedek..
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Tak si myslím, že zápas s Libercem bude na nějakou dobu s návštěvou poslední. Dalo se to čekat, bohužel.
Tesla a Devils
Propulse
Příspěvky: 6683
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

acrylic píše: 25 lis 2021 09:50 Tak si myslím, že zápas s Libercem bude na nějakou dobu s návštěvou poslední. Dalo se to čekat, bohužel.
Bohuzel, nic jineho se nedalo ani cekat.
zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

Ke sporu Král x Cam. Kdyby to byl první případ tak jsem za Králem. Bohužel nás neochota Krále hrát s osobnostmi stála již moc. Hráči, kteří něco umí jsou osobnosti a tak se k nim musí přistupovat, využít jejich schopnosti a vyslechnout je. Tak jako Kusý využíval rychlost a střelu Sýkory a vůbec neřešil, že se nevrací. Dal mu prostor s kým chtěl hrát. Ti prudší řeknou svůj názor nahlas, aby ne např. Ďaloga - náš nejlepší bek, se jen dívá na naše marné přesilovky s MB, když jsme v 18 z nich dostali 3 branky a žádnou nedali a hrají to vše Královi vyvolení. Vypěnil, tak jako nyní Cam. I když se mu začíná dařit , tak následuje změna v sestavě. Jiní, mírnější povahy tu nechtějí hrát. Bohužel jsou to všechno hokejisté, kteří nás mohli posunout. Nemá cenu je tady všechny jmenovat od Clerá, přes Tybora, atd až po současnou kabinu. Další hráči, kteří tu chtěli hrát a Král je nechtěl. Nejsmutnější je Vondrka, který nás posunul výrazně k záchraně a bylo mu řečeno, že to chceme hrát s mladýma. Takový lídr nám chybí. K mladým nemá cenu se příliš vyjadřovat, není tady žádný, který by měl mít pevné místo v sestavě. Mohou být v budoucnu přínosem, ale nejdříve to musí dokázat ve Vrchlabí a občas tady jednoho zkusit. Dát juniora nebo Rohlíka k Říčkovi a Cincialovi, tak hrají ve čtyřech a zase odrovnáváme střelce. Všechny manšafty mají i ve 4 lajně starší hráče, občas zkouší 1 mladého. V HK jsou ve 4 lajně Orsava a 3 nejlépe placený Koukal. Všichni makají.
Propulse
Příspěvky: 6683
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

zdeněk píše: 25 lis 2021 10:28 Ke sporu Král x Cam. Kdyby to byl první případ tak jsem za Králem. Bohužel nás neochota Krále hrát s osobnostmi stála již moc. Hráči, kteří něco umí jsou osobnosti a tak se k nim musí přistupovat, využít jejich schopnosti a vyslechnout je. Tak jako Kusý využíval rychlost a střelu Sýkory a vůbec neřešil, že se nevrací. Dal mu prostor s kým chtěl hrát. Ti prudší řeknou svůj názor nahlas, aby ne např. Ďaloga - náš nejlepší bek, se jen dívá na naše marné přesilovky s MB, když jsme v 18 z nich dostali 3 branky a žádnou nedali a hrají to vše Královi vyvolení. Vypěnil, tak jako nyní Cam. I když se mu začíná dařit , tak následuje změna v sestavě. Jiní, mírnější povahy tu nechtějí hrát. Bohužel jsou to všechno hokejisté, kteří nás mohli posunout. Nemá cenu je tady všechny jmenovat od Clerá, přes Tybora, atd až po současnou kabinu. Další hráči, kteří tu chtěli hrát a Král je nechtěl. Nejsmutnější je Vondrka, který nás posunul výrazně k záchraně a bylo mu řečeno, že to chceme hrát s mladýma. Takový lídr nám chybí. K mladým nemá cenu se příliš vyjadřovat, není tady žádný, který by měl mít pevné místo v sestavě. Mohou být v budoucnu přínosem, ale nejdříve to musí dokázat ve Vrchlabí a občas tady jednoho zkusit. Dát juniora nebo Rohlíka k Říčkovi a Cincialovi, tak hrají ve čtyřech a zase odrovnáváme střelce. Všechny manšafty mají i ve 4 lajně starší hráče, občas zkouší 1 mladého. V HK jsou ve 4 lajně Orsava a 3 nejlépe placený Koukal. Všichni makají.
Tady nejde nic jineho, nez souhlasit. Krale si popsal naprosto presne a tohle je realita. Tohle proste nedokazu pochopit, to jeho chovani a jednani s hraci.

A k Vondrkovi. To je presne ten hrac, co nam dneska chybi. Zkusenej borec co by si vzal v kabine slovo. Vi, kdy to uklidnit a jak se chovat v krizovych situacich.
Rok nehral a i tak v Budejkach boduje. Hrac do presilovky. Bohuzel, s Kralem se nikam neposunem a za tim si stojim. Muzem tady mit sebelepsi hrace, ale on je schopnej jim to tady znechutit.
Pida11
Příspěvky: 603
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

acrylic píše: 25 lis 2021 09:50 Tak si myslím, že zápas s Libercem bude na nějakou dobu s návštěvou poslední. Dalo se to čekat, bohužel.
Já jsem jenom zvědavej co by bylo s takovým Winter classic, který se pořádá kvůli lidem a byl by teda slušně prodělečnej ( i když nejsem naivní, že rozpočet tý akce stojí na vstupným)...nebo ten zákaz by platil jen pro sporty v uzavřených halách?
Zamčeno