Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3348
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 361 krát
Obdržel "To se mi líbí": 588 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jinak, opakuji svůj dotaz/prosbu...
digitalmouse píše: 23 lis 2021 11:49 Ahoj všem,

zatím jen pro info, ale ptám se: je tu někdo kdo jede na Winter Classic z Chrudimi/Pardubic a okolí autem a měl by jedno volné místo v autě? Lístek sice ještě nemám, ale rozhoduji se jestli jet. Když už jsem byl ve Svítkově tak bych nevynechal ani tentokrát 🤔🙂
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4434
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Přibyl první gol po návratu za Sokolov.
Georgre
Příspěvky: 4911
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

digitalmouse píše: 24 lis 2021 19:15 Otázka je, jestli ho bude kabina respektovat a jestli dokáže být ten správný "lídr". Hrou ano, o tom žádná...
Tak měl vedle sebe toho nejpovolanější a má stále Rolase, takže si myslím, že není na co čekat.....nikoho jinačího tam nevidím, kdo by to měl být....myslím, že k tomu ho Rolas vychovával a učil se od něj..jak v oslabení, tak v roli vůdce, že mu nějaké rady předal....takže já jsem pro, ale otázka je jeslti Páťa chce
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
zeno
Příspěvky: 765
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 61 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Kula píše: 24 lis 2021 19:03 Dneska Camara, pozátří Koštálek zatýden Nakládal no v poho - budeme věřit a doufat to už snad umíme dobře
Jezisi nejančeme. Resi se jeden hrac - hokejove top, ale magor. Kdysi jsem trenoval a magora jsem taky vyhodil. Jeho vliv na tym je horsi nez jeho - byt treba velkej - herni prinos. A co se tyka neustaleho nasazovani na Krale - treba neni uplne nej trener, ale nasi hru prokazatelne zvednul. Navic podle me dokazal postavit konkurenceschopnej tym (Dedkovy penize samozrejme byly nutnosti, ale podivejte na Spartu-penize jsou a tym nefunguje - co by dali za to, aby fungovali alespon jako my). A navic - neverim,ze je to monarcha, kterej rozjoduje sam. Ma tam k sobe osobnosti, ktery toho o hokeji vedi hodne. Za me jsem rad, ze ta lavka je takova, jaka je. Howgh.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3348
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 361 krát
Obdržel "To se mi líbí": 588 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Georgre píše: 24 lis 2021 19:19 Tak měl vedle sebe toho nejpovolanější a má stále Rolase, takže si myslím, že není na co čekat.....nikoho jinačího tam nevidím, kdo by to měl být....myslím, že k tomu ho Rolas vychovával a učil se od něj..jak v oslabení, tak v roli vůdce, že mu nějaké rady předal....takže já jsem pro, ale otázka je jeslti Páťa chce
Já jsem Poulu poznal osobně, teda jen na chvilinku. Když jsem byl chvíli v Dynamo Fans, přišel na naše setkání po sezóně, je to už přesně nevím, ale min. 3 roky zpátky. Hrozně skromnej, fajn na pokec, ale netajil se ambicema. Možná by si tu šanci zasloužil.

O to víc nechápu Naklyho. Chápu že to nejlepší už má asi odehraný. Ale když si vezmu jak hrál v KHL a i v NHL, tak hrozně vyměkl. Copak i sám nechce ten úspěch, jako p. Dědek? Nebo už jen chce "mít klid" a nějak dohrát kariéru...?
Obrázek Za Dynamo!
Kula
Příspěvky: 2084
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

zeno píše: 24 lis 2021 19:22 Jezisi nejančeme. Resi se jeden hrac - hokejove top, ale magor. Kdysi jsem trenoval a magora jsem taky vyhodil. Jeho vliv na tym je horsi nez jeho - byt treba velkej - herni prinos. A co se tyka neustaleho nasazovani na Krale - treba neni uplne nej trener, ale nasi hru prokazatelne zvednul. Navic podle me dokazal postavit konkurenceschopnej tym (Dedkovy penize samozrejme byly nutnosti, ale podivejte na Spartu-penize jsou a tym nefunguje - co by dali za to, aby fungovali alespon jako my). A navic - neverim,ze je to monarcha, kterej rozjoduje sam. Ma tam k sobe osobnosti, ktery toho o hokeji vedi hodne. Za me jsem rad, ze ta lavka je takova, jaka je. Howgh.
Aha
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7695
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Kula píše: 24 lis 2021 19:17 nepsal jsem, že jde na kobeeček myslel jsem to jako že dneska nebo včela se znelíbil Camara a ostatní můžou následovat.
Kdyby kabina byla taková jak se zde od srpna /září píše tak toto by se neřešilo!
Kabinu si fakt neidealizuju. Jako skoro žádnej pracovní kolektiv. V každým se občas "něco" objeví, to je jasný.

A Camara se neznelíbil "dneska ani včera". Pokud je nezvladatelnej, tak se nedá nic dělat. A pokud to eskaluje ve skutečně velkej problém, tak tuplem ne. Loni se pořídil hráč s problémovou pověstí a ono to až nečekaně vyšlo. Ale i tak se řešilo, jestli si ho nechat. Šlo se do risku si ho nechat. Kdyby si ho nenechali, lidi by řvali. Kdyby byl v top5 bodování ligy a rozhodoval zápasy, asi by se přivíraly oči jako loni...

Teď to z pohledu zvenčí vypadá, že se situace s Camarou dostala do situace, ze který už vyplývá jen jedno východisko. To je život. Hráči přicházejí i odcházejí.
Liboros
Příspěvky: 214
Registrován: 05 úno 2021 12:54
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Liboros »

zeno píše: Jezisi nejančeme. Resi se jeden hrac - hokejove top, ale magor. Kdysi jsem trenoval a magora jsem taky vyhodil. Jeho vliv na tym je horsi nez jeho - byt treba velkej - herni prinos. A co se tyka neustaleho nasazovani na Krale - treba neni uplne nej trener, ale nasi hru prokazatelne zvednul. Navic podle me dokazal postavit konkurenceschopnej tym (Dedkovy penize samozrejme byly nutnosti, ale podivejte na Spartu-penize jsou a tym nefunguje - co by dali za to, aby fungovali alespon jako my). A navic - neverim,ze je to monarcha, kterej rozjoduje sam. Ma tam k sobe osobnosti, ktery toho o hokeji vedi hodne. Za me jsem rad, ze ta lavka je takova, jaka je. Howgh.
Souhlasím podepisuju.
To Král se Sýkorou poskládali ten tým. To oni přivedli Říčku, Ciencialu, Frodla, Musila,...

Odesláno z mého Redmi S2 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1695
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Klid. Tonda nikam nejde!
Vždy jen Dynamo!
Kula
Příspěvky: 2084
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Já osobně mám příběh z fotbalu kdy byl mančaft fotbalistů, kteří prošli teda mnozí z nich tehd ligovým dorostem v Pce trénoval to borec borci kterej tomu rozuměl neměl žádnou trenerskou licenci řídil to zkušenostma.Hráči moc netrénovali - každej měl i jiné pohybové zájmy a chtěli se bavit max jednou týdně a postopilo se třikrát za čtyři roky. Odehrálo se to za ti dobu na 13 liidí.Pak přišel trenér co požadoval treninky dvakrát třikrát za týden, vyžadoval oddanost, fyzičku hlavně výádrž v běhání bezproblémovost nakoupll se mu hráčskej materiál (ten předchozí postupně odcháze)l na lávce výběr a z kraje se zatavil ve třetí třídě.
Kula
Příspěvky: 2084
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

tomaso25 píše: 24 lis 2021 19:31 Kabinu si fakt neidealizuju. Jako skoro žádnej pracovní kolektiv. V každým se občas "něco" objeví, to je jasný.

A Camara se neznelíbil "dneska ani včera". Pokud je nezvladatelnej, tak se nedá nic dělat. A pokud to eskaluje ve skutečně velkej problém, tak tuplem ne. Loni se pořídil hráč s problémovou pověstí a ono to až nečekaně vyšlo. Ale i tak se řešilo, jestli si ho nechat. Šlo se do risku si ho nechat. Kdyby si ho nenechali, lidi by řvali. Kdyby byl v top5 bodování ligy a rozhodoval zápasy, asi by se přivíraly oči jako loni...

Teď to z pohledu zvenčí vypadá, že se situace s Camarou dostala do situace, ze který už vyplývá jen jedno východisko. To je život. Hráči přicházejí i odcházejí.
Právě proto že snad trenér i vedení vědělo kdo je kdo a snad byl plán jak na to - či kdo ho chtěl nebo nechtěl to už zavání velkou shodou uvnitř
in-spyder
Příspěvky: 1741
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Liboros píše:Souhlasím podepisuju.
To Král se Sýkorou poskládali ten tým. To oni přivedli Říčku, Ciencialu, Frodla, Musila,...

Odesláno z mého Redmi S2 pomocí Tapatalk
Souhlas v plném rozsahu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Adze
Příspěvky: 2172
Registrován: 01 srp 2014 16:35
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 25 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adze »

Neni vyreseny Romam.. k tomu Camara.. oba hraci co to meli tahnout.. mit misto nich dva jine kvalitni utocniky tak ta hra vypada taky uplne jinak.
Tym je ted proste oslabeny.. bohuzel jak tady uz zaznelo neni kde brat.
I tak ta priposranost a nasazeni v zaverech zapasu je nepochopitelna.. to jsou body ktere nam muzou na konci sezony chybet.. a hlavne k nejake pohode to rozhodne neprida.. ten tym moc zapasu v klidu s prstem v nose v sezone neodehral (byl vubec nejaky?)
Vsechno je to upracovane a vetsinou na krev kdy boduje par lidi a takle se dlouhodobe fungovat neda.. snad si tu krizi vybereme ted a v zaveru sezony to bude slapat.
fido
Příspěvky: 3333
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Pořád je volný Hudáček, na Slovači nepodepsal ještě.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1406
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 290 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Jakub82 píše: 24 lis 2021 18:34 Moje slova. Mezi nohy do víka.
Díky. Já na to dočista zapomněl :)))
PL8
Příspěvky: 2154
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 476 krát
Obdržel "To se mi líbí": 241 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

zeno píše: 24 lis 2021 16:58 mas pravdu-rozdil pohledu. Ja ho mam na nektery veci jinej. Podle me jsme naopak Liberec celej zapas prehravali. Kdyz porovnam obraz hry s minulymy hruznymi lety, je tam viditelny posun (jasne-aby nebyl, kdyz na soupisce mame spoustu top hracu) - na hru se vetsine pripadu da koukat, i to zalozeni utoku ma hlavu a patu (nesnazime se vyhazovat bezhlave-jasne, nekdy je to riskantni). Co mi tam stale chybi je vetsi dravost, schopnost pritvrdit, kdyz je potreba, a hlad po golu. Dneska potrebujes k vitezstvi i nejaky to stesti, odraz puku (spousta golu pana ze skrumazi pred brankou, kdy ten puk zahadne "vyplave" - bud tobe na hokejku nebo souperi. Jasne-musis si pro to jit, musis ty skrumaze vytvaret, cpat se pred branku, posilat tam puky...ale nekdy proste ta klika neni a puk se k tobe proste neodrazi a neodrazi.Pises o stesti u Musilova golu - ale to samy muzes rict u prvniho golu Tygru-puk se proste pro ne stastne odrazil.....
Samozřejmě, že to vidíme různě. To je ale dobře. A máš pravdu i s těmi odrazy. Já si jen myslím, že silný tým, když je jasně lepší, musí to vyjádřit vstřelenými góly.
Nechci rozebírat jednotlivosti. Respektuji tvůj názor třeba na fungování založení útoku, já mám trochu jiné představy. Ale proto máme rádi hokej, protože v něm každý vidíme něco jiného.
V pohodě.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4434
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

fido píše: 24 lis 2021 19:59 Pořád je volný Hudáček, na Slovači nepodepsal ještě.
Nehraje náhodou už za HC Lugano ?
Naposledy upravil(a) Autobusák dne 24 lis 2021 20:04, celkem upraveno 1 x.
Matess
Příspěvky: 680
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 85 krát
Obdržel "To se mi líbí": 174 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Proč byl povolán Poulič a ne Nakly? Tak kdo je teda kapitán toho týmu? Kdo jinej by tam měl bejt povolanej, než kapitán? Jestli to je takhle, tak už by rovnou tomu Pouličovi to Cečko měli dát, nemyslím si, že by to moc lidí překvapilo.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1406
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 290 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

tau píše: 24 lis 2021 19:04 A co třetí "alternativní" dres Devils....Za mě jako jo....

Obrázek
Tyjo já jsem se lek :))
fido
Příspěvky: 3333
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Autobusák píše: 24 lis 2021 20:03 Nehraje náhodou už za HC Lugano ?
Aha, tak to se omlouvám, já měl za to, že měj jít na SLovač
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4434
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

fido píše: 24 lis 2021 20:10 Aha, tak to se omlouvám, já měl za to, že měj jít na SLovač
Už zařezává v Lugánu a brácha dá se říct vyštípal Machovského z KHL. :-)
https://www-hclugano-ch.translate.goog/ ... pto=nui,sc
zeno
Příspěvky: 765
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 61 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

PL8 píše: 24 lis 2021 20:01 Samozřejmě, že to vidíme různě. To je ale dobře. A máš pravdu i s těmi odrazy. Já si jen myslím, že silný tým, když je jasně lepší, musí to vyjádřit vstřelenými góly.
Nechci rozebírat jednotlivosti. Respektuji tvůj názor třeba na fungování založení útoku, já mám trochu jiné představy. Ale proto máme rádi hokej, protože v něm každý vidíme něco jiného.
V pohodě.
:pivko:
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Kula
Příspěvky: 2084
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Svačinaje raněn , že nehraje?
JirkaPCE
Příspěvky: 3549
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 402 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

I pokud Camara odejde, tak bych sem za každou cenu hned někoho netahal, pokud by to měli být nějací průměrní cizinci. Takoví hráči pro nás nemají žádný smysl. Spíš bych počkal, jestli se třeba neocitnou na trhu nějací zajímaví hráči, kterým třeba podle představ nevyjde zahraničí angažmá jako například nedávno ten Lakatoš. Nebo budeme muset počkat až do toho ledna, jak se vyvine situace v ligách, kde se nesestupuje hlavně asi KHL. Které týmy budou bez šance na playoff. Samozřejmě je tam taky otázka, jestli kluby případně ty hráče uvolní.
pce1893
Příspěvky: 12
Registrován: 28 zář 2021 21:01

Re: Hokej

Příspěvek od pce1893 »

Aspoň ať to je teda výměna, třeba do Sparty, Brna nebo toho Liberce. A Roman snad už bude slavit Vánoce někde jinde, třeba Vítky za Bukartse…i když to byl asi sen
Zamčeno