Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

jimmypop píše: 23 lis 2021 21:27 Frodl ji rozštípal teď po gólu v prodloužení, takže by mohl taky letět 🤷🏼‍♂️
Klíd, nepovedlo se mu to.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

stará hokejka píše: 23 lis 2021 21:40 Tak když jsi ředitel :)))
To zase né. Ale došlo jim, že já jako člověk na kterým to tam roky víceméně stojí jsem pro ně důležitější než jedna snadno nahraditelná figurka.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Adze
Příspěvky: 2172
Registrován: 01 srp 2014 16:35
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 25 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adze »

Pokud opravdu konci Cam tak to je velky ulet..treneri jeste asi zkusi po desate ozivit Romana. Nechapu..
špelec
Příspěvky: 33
Registrován: 31 črc 2017 16:14
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od špelec »

Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Tak už je asi na klubu veselo.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Teď už ty prohry začínají dávat smysl. Vše je pěkně rozesraný. :thumbdown:
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.. Ríša by si měl uvědomit, že netrénuje junky, kde byl třeba úspěšný, ale dospělé hráče, kteří už něco zažili. Proč tu sakris nemůže vydržet kvalitní cizinec déle než dvě sezony?? Nemyslím hvězdu jako Müllera Komete, ale hráč, který může být tahounem nějakým způsobem, ať góly nebo bojovnost, zarputilost. Samozřejmě rodinné důvody kouč neovlivní (Pineault, Elkins, Cardwell) Tipuji, že i Holland byl odejít kvůli Risovi. Teď Cam, sice nedával gólu jako loni, ale v poslední zápasy dávaly šanci na zvrat. Když mu to nešlo střelecky, tak aspoň makal, srazel se, bojoval.. Pak tu máme krasobruslaře z Ostravy O. R., který hraje bez zájmu s cílem nezpotit se a nezranit se...
Naposledy upravil(a) subris dne 23 lis 2021 22:04, celkem upraveno 1 x.
.... #zadynamo
vh9913
Příspěvky: 391
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

Doufám v managerské schopnosti pana Dědka, že je všechny srovná. Přece jenom takových konfliktů musel ve firmě řešit už milion..
Alex145
Příspěvky: 138
Registrován: 23 úno 2021 11:18
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Alex145 »

Propulse píše: 23 lis 2021 21:15 Behem par hodin/dni to bude ofiko.
A co trenéři? Uvažují vůbec jestli je odvolají nebo ne ? Děkuji za odpověď
fansDKnL
Příspěvky: 1674
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

jimmypop píše: 23 lis 2021 21:27 Frodl ji rozštípal teď po gólu v prodloužení, takže by mohl taky letět 🤷🏼‍♂️
Minulý týden jsem viděl na tréninku jak Cam vystřelil baseballove puk až nahoru na balkón. A strašně se tomu smál, asi po druhý v životě jsem viděl, že se usmál, tak třeba proto.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Jako je pravda že by to hrál nejraději jen s junkama to se prostě nedá zvlášť při úrovni našeho mládežnického hokeje ( myslím ČR ) za mě ideální čtvrtá pětka mladý co mají potenciál třeba Rohlík, ale první tři pětky musí být produktivní... když už se hodnotí Roman a Camara tak minimálně Paulovic by si zasloužil Vrchlabí na probrání .. jenže ten asi drží hubu tak hraje
🔴⚪
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Nebyl by to rekord? Odvolat trenéra na třetím místě? Ptám se pro kamaráda …


Sent from my iPhone using Tapatalk
Propulse
Příspěvky: 6683
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Camara je extra podivin, blazen, magor. Ale hokejista, ktery je pro tym dulezity. Brusleni, strela, hokejove mysleni. Kdyz mu das duveru, prostor na lede tak ti to vrati.
S takovym typem hrace musis umet pracovat. Dostat ho na svoji stranu a ne delat opak.
V NHL je takovych hracu mraky. Zapomente na nejaky kamaradickovani.
Jsem si jisty, ze pokud odejde v ramci extraligy, tak bude ten tym tahnout a nam temer pokazdy da gol.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Trenér půjde k Turkovi až po žních.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Problém neodešel s Gulaškem a nezmizí ani s Camem. A budou další. Podobné problémy jsou všude, ale ne v takové kadenci, jako u nás.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

in-spyder píše: 23 lis 2021 20:34 Krále a spol se nezastavam, ale s ohledem na dnešní zápas fakt Král muže za to, ze hraci jsou s prominutím kokoti ..? Cely zápas by netrefili ani otevřeny vrata od chliva, když už tak trefí brankáře za deset, posledních pět minut se zeserou jak novorozeňata ze by nejraději utekli z ledu a nebyly tam, a korunují to par sekund před koncem kdy leknou ze maj kotouč na holi, ze ho odpali jak malý školáci možná ještě hůř?

Ano, nechápu posazeni Cama, Urbana v lajne s Řekou, neznám pozadi a detaily, ale tohle proste prosrali hraci na ledě. Takhle jednoznačný zápas jsme dlouho nehráli, a hovno z toho. Ty hráče bych hnal, od nejmladšího po nejstaršího …


Sent from my iPhone using Tapatalk
Máš pravdu.
Ještě bych dodal, že povětšinou se dnes hráči i snažili, bohužel vstřelit góly je momentálně náš průser.

Proměnit jen zlomek vyložených šancí, tak tu dnes píšeme, jak jsme Liberci nedali čuchnout, protože opravdu tahal za kratší konec.
Ovšem jim tam padnul o jeden víc.

A jinak, trenér je tam od toho aby hráči poslouchali a ne aby se vyhazovali trenéři kvůli manýrům hráčů, to ať se někomu líbí nebo ne. A že jsme za poslední období zvyklí, že to u nás není zdaleka nic výjimečného.

Když bude někdo v jedný, druhý, nebo třetí pětce neustále nedodržovat pokyny a z toho to pak vzadu bude leckdy hořet a budou padat zbytečný góly, tak si musí dokázat i nést následky a ne že se mu to bude přehlížet, protože je to velký hráč, a ať je to kdokoliv.

Teď obecně, nebudu psát o jednom konkrétním, ale my tady často hodnotíme hráče v rovině, že jsou vidět, sice jezdí, ale jak utržený vagón, všude a nikde. Rozhází všem pozice, na co sáhne, to maličko přikurví a když je to pak často, tak rozjebe celou lajnu. Ale je vidět, umí se pro diváka prodat, takže mu to žereme.
V dnešním hokeji musí hráči dodržet to, co si řeknou, že budou hrát, málokdy to vyjde jen s improvizací.
fansDKnL
Příspěvky: 1674
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Je zvláštní, že tady rozesiral kabinu Holaň, pak Lubina, Razým, Bělohlav a teď Král. Nějak se nemůžeme trefit do toho trenéra
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Propulse píše: 23 lis 2021 22:10 Jsem si jisty, ze pokud odejde v ramci extraligy, tak bude ten tym tahnout a nam temer pokazdy da gol.
:grr: :grr: :grr:
Tak snad si to tu aspon uzil, bude odchazet jako muj velky oblibenec.
snorry
Příspěvky: 851
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 40 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

popravdě stojím za Králem nechal bych ho tam ať v klidu ukáže co v něm je klidně aŤ vyhodí koho chce když to bude ku prospěchu hráči by měli mít respekt k trenérovi
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

K zápasu snad jen to, že když dvakrát po sobě doma spláchneš svůj jinak obstojnej výkon tím, že si minutu před koncem nasereš do gatí, tak je to vyloženě na pováženou.

K konci Camary zatím snad ani nic.
Propulse
Příspěvky: 6683
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

stará hokejka píše: 23 lis 2021 22:15 Máš pravdu.
Ještě bych dodal, že povětšinou se dnes hráči i snažili, bohužel vstřelit góly je momentálně náš průser.

Proměnit jen zlomek vyložených šancí, tak tu dnes píšeme, jak jsme Liberci nedali čuchnout, protože opravdu tahal za kratší konec.
Ovšem jim tam padnul o jeden víc.

A jinak, trenér je tam od toho aby hráči poslouchali a ne aby se vyhazovali trenéři kvůli manýrům hráčů, to ať se někomu líbí nebo ne. A že jsme za poslední období zvyklí, že to u nás není zdaleka nic výjimečného.

Když bude někdo v jedný, druhý, nebo třetí pětce neustále nedodržovat pokyny a z toho to pak vzadu bude leckdy hořet a budou padat zbytečný góly, tak si musí dokázat i nést následky a ne že se mu to bude přehlížet, protože je to velký hráč, a ať je to kdokoliv.

Teď obecně, nebudu psát o jednom konkrétním, ale my tady často hodnotíme hráče v rovině, že jsou vidět, sice jezdí, ale jak utržený vagón, všude a nikde. Rozhází všem pozice, na co sáhne, to maličko přikurví a když je to pak často, tak rozjebe celou lajnu. Ale je vidět, umí se pro diváka prodat, takže mu to žereme.
V dnešním hokeji musí hráči dodržet to, co si řeknou, že budou hrát, málokdy to vyjde jen s improvizací.
Souhlas se vsim. Dobry postreh s tim, ze kdyby jsme dali v presilovce na 3:1 a pak pripadne do prazdne tak reknem ze Liberec nemel nic a pohodlne jsme vyhrali 4:1.

Bod je malo, to vime vsichni. Vedeni to sere stejne jak nas. Vetsi pruser bude, pokud za tyden odjedem z Olomouce bez bodu.

A k trenerum. Ono neni kde brat. Hadamczika bych tu teda nechtel, neblaznete.
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Je pravda, že trenér má být šéf, ale jestli to chce hrát hlavně na mladé, tak ok, ale nepočítejte s titulem. Budeme hrát okolo desátého místa a budeme za to rádi.
A on si bude připadat jak ho všichni hráči milují. To bude super.
Matess
Příspěvky: 671
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 170 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

snorry píše: 23 lis 2021 22:18 popravdě stojím za Králem nechal bych ho tam ať v klidu ukáže co v něm je klidně aŤ vyhodí koho chce když to bude ku prospěchu hráči by měli mít respekt k trenérovi
Ten tým není v pozici, kdy může zkoušet vyrůst vlastního trenéra. Jak už s ambicemi týmu jako takového a hlavně s trpělivostí Dědka.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Propulse píše: 23 lis 2021 22:20 Bod je malo, to vime vsichni. Vedeni to sere stejne jak nas. Vetsi pruser bude, pokud za tyden odjedem z Olomouce bez bodu.
A pokud s bodem tak vsechno bude v poradku a budeme mit zdravou a sebevedomou kabinu? :crazy: Jestlize jsme schopni vyhazovat Camaru tak nechapu co tady furt dela Roman, doufam ze Dedek misto Camary privede fakt kvalitu a ne ze to Kral bude zalepovat nejakym mladakem, nedejboze Pochobradskym.
Propulse
Příspěvky: 6683
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Jakub82 píše: 23 lis 2021 22:21 Je pravda, že trenér má být šéf, ale jestli to chce hrát hlavně na mladé, tak ok, ale nepočítejte s titulem. Budeme hrát okolo desátého místa a budeme za to rádi.
A on si bude připadat jak ho všichni hráči milují. To bude super.
Presne tak. Tohle by se tady mohlo praktikovat, kdyby nebyl rozpocet 130mio nebo kolik a nebyl cil medaile. Hrat 10. flek tak at Rohlik, Urban, Koffer a dalsi hraji 2-3 utok.
Zamčeno