Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Dominik47
Příspěvky: 76
Registrován: 23 bře 2021 19:41
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dominik47 »

Perníkář píše: 23 lis 2021 21:13 No mě by právě taky nevadil :-) nepsal jsem to jako srandu
Mně by Hadamczik taky nevadil, teď jde o to, jestli vedení chce vůbec měnit trenéra…
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Autobusák píše: 23 lis 2021 20:46 Není už volnej Hrouzek nebo je ještě u SVK repre ? :rofl:
.... V neděli hrají finále, tak by příští zápas stihl, tedy pokud by se tu Denisce libilo.. Ale Hrouzek tu přece hostoval, takže zná prostředí, mladéj by mohl jít taky, ten zná všechny vlakové přejezdy tady a Dusa je expert na slovenský trh, takže hráči jako Čobolski, Horváth, Mergl má vyskautovana. A kdyby se nedej bože zranil Frodo, tak Jožo Borovčik je taky ve formě, jestli nám ho nevyfiukne spa*ta..
.... #zadynamo
Propulse
Příspěvky: 6683
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

vh9913 píše: 23 lis 2021 21:13 Doufám, že je to prohlášení s Camarou jen jednání v emocích...nevíte někdo, co by mělo být důvodem ukončení smlouvy?
Behem par hodin/dni to bude ofiko.
zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

2.10. jsem zde psal o chybách našich trenérů jak loni, tak letos a to jsem ještě nepsal jak rozhádali kabinu, což vedlo k tomu, že se hráči na rozlučkovém večírku porvali. Mohl bych pokračovat a opakovat, že trenéři by to chtěli odehrát s mladými pardubáky, ale ti na to bohužel nemají. Psal jsem i o tom, že chtějí zlikvidovat Cama a Hecla, aby mohli hrát další mladí. Vrcholem byly zápasy s HK a dnes, když nechá sedět Cama a dá tam Urbana a potom Rohlíka, což Říčka s Cinčalou hrají ve čtyřech a půl zápasu hrajeme na 3 lajny. Naši mladí nejsou na takové úrovni, aby měli trvalé místo v A týmu, tím jim Král škodí. Tým neřídí trenéři, ale skupina starých pardubáků, kteří sami nic moc nehrají. Těmto hráčům se přizpůsobují i další, jinak si nedovedu vysvětlit nasazení našich hráčů již ve 14 tém zápase. CHybí nám 2 dobří útočníci, aby i ve 4 té lajně byli zkušení hráči a mladí tam mohou jen nakouknout a hrát a trenér osobnost, který tomu dá směr. My to vše hrajem na náhodu. Tady je více nespokojených hráčů i když na venek říkají, že je vše v pořádku, bodejť by ne. Mají tu nadstardantní platy a mnoho nemusí, díky trenérům. Pan Dědek si nechá od šedé eminence našeptávat, že propojení pardubáků trenérů a hráčů je správné, ale to by museli být jiných kvalit. Vloni panu Dědkovi našeptali a nechal na začátku trénovat Čáslavu a jaký z toho byly průsery. Potom tam dal 4 kůly z Pardubic a nestačil rozesraný manšaft na konci, tak se v tom pokračuje dál. S touhle hrou budeme brzy dole a opět kecy Krále po první třetině soutěže, že jsme spokojení jsou blafy. Mám strach, aby to panu Dědkovi z radnice neznechutili a aby nás v tom nenechal a nedali to Piterovi, to by jsme to hráli s Vrchlabím, protože by všichni odešli.
vh9913
Příspěvky: 391
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

Propulse píše: 23 lis 2021 21:15 Behem par hodin/dni to bude ofiko.
Tak to neznî moc optimisticky. Doufám, že tentokrát se budeš mýlit...
Propulse
Příspěvky: 6683
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Jinak, tak nejak jsem se Krale zastaval i kdyz jsem hodne pochyboval nad jeho kvalitama smerem k nasemu tymu. Ale po dnesku uz nebudu.

Souhlas, co psal Kula. Kral ma neustale s nekym problem. Jak uz bylo psano, nechtel Spacka a dalsi.

Chova se jak blazen. Nakonec kdo to tady cely dosere bude on. Dokaze ty hrace strasne otravit a vysledkem je emocni vylev Camary, vyndani ze sestavy a nasledne konec.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Propulse píše: 23 lis 2021 21:15 Behem par hodin/dni to bude ofiko.
Toto nepochopim, jaka je strategie vedeni a proc se toto deje? Vzdyt uz rozhovor Dedka do sportu o hracich co by chteli odchazet byl jasnej signal predevsim do vnitr teamu, ne? Co se vlastne deje by me opravdu zajimalo...
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Hadamczik který už pár let nejspíš ani nikde netrénuje. V extralize měl v několika týmech špičkový kádr a nikdy nic nevyhrál, mistr v házení porážek na jednotlivé hráče, tak to za mě opravdu ne.
Naposledy upravil(a) JirkaPCE dne 23 lis 2021 21:22, celkem upraveno 1 x.
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Propulse píše: 23 lis 2021 21:15 Behem par hodin/dni to bude ofiko.
To může vymyslet jen naprosto chory mozek můžeš aspoň říct z či hlavy to je?? A co Roman to je zlatý pukavec...
zeno
Příspěvky: 763
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 42 krát
Obdržel "To se mi líbí": 158 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

in-spyder píše: 23 lis 2021 20:34 Krále a spol se nezastavam, ale s ohledem na dnešní zápas fakt Král muže za to, ze hraci jsou s prominutím kokoti ..? Cely zápas by netrefili ani otevřeny vrata od chliva, když už tak trefí brankáře za deset, posledních pět minut se zeserou jak novorozeňata ze by nejraději utekli z ledu a nebyly tam, a korunují to par sekund před koncem kdy leknou ze maj kotouč na holi, ze ho odpali jak malý školáci možná ještě hůř?
Ano, nechápu posazeni Cama, Urbana v lajne s Řekou, neznám pozadi a detaily, ale tohle proste prosrali hraci na ledě. Takhle jednoznačný zápas jsme dlouho nehráli, a hovno z toho. Ty hráče bych hnal, od nejmladšího po nejstaršího …
Sent from my iPhone using Tapatalk
:rock:
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
vh9913
Příspěvky: 391
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

Tak už jsme si nechali odejít Ďalogu a teď i Camaru. To nepochopím, amatérské chyby, bohužel.
Dominik47
Příspěvky: 76
Registrován: 23 bře 2021 19:41
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dominik47 »

Propulse píše: 23 lis 2021 21:18 Jinak, tak nejak jsem se Krale zastaval i kdyz jsem hodne pochyboval nad jeho kvalitama smerem k nasemu tymu. Ale po dnesku uz nebudu.

Souhlas, co psal Kula. Kral ma neustale s nekym problem. Jak uz bylo psano, nechtel Spacka a dalsi.

Chova se jak blazen. Nakonec kdo to tady cely dosere bude on. Dokaze ty hrace strasne otravit a vysledkem je emocni vylev Camary, vyndani ze sestavy a nasledne konec.
Nemáš info jestli Král tu bude dál? Co vím tak kabina díky němu Ok rozhodne není, víc a víc se to rozebírá i tady a pochybuju, že to ve vedení nikdo nevidí, na tomhle postu bychom měli posílit co nejdřív, jinak tahle sezónu skončí max ve čtvrtfinále…
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Propulse
Díky moc za info. Hodně často tady píšete, tě Rohlík ad. mladí musí hrát. Já s tím souhlasím, ale čtvrtá brázda max. Nemůžeme pořád říkat, že se musí vyhrát. Oni už musí chtít rozhodovat a to tam nevidím. Rohlík bude dobrý a byl dán jako příklad.
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Propulse píše: 23 lis 2021 21:18 Jinak, tak nejak jsem se Krale zastaval i kdyz jsem hodne pochyboval nad jeho kvalitama smerem k nasemu tymu. Ale po dnesku uz nebudu.

Souhlas, co psal Kula. Kral ma neustale s nekym problem. Jak uz bylo psano, nechtel Spacka a dalsi.

Chova se jak blazen. Nakonec kdo to tady cely dosere bude on. Dokaze ty hrace strasne otravit a vysledkem je emocni vylev Camary, vyndani ze sestavy a nasledne konec.
Slyšel jsem, že na tréninku zlámal hokejku a proto ho prý vyndal ze sestavy…ale co je na tom pravdy …
#zpatkydosedla
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Vyměnit Krále a Tony ožije.. Vyhodit Tonyho není zpravné řešení...
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Propulse píše: 23 lis 2021 21:18 Jinak, tak nejak jsem se Krale zastaval i kdyz jsem hodne pochyboval nad jeho kvalitama smerem k nasemu tymu. Ale po dnesku uz nebudu.

Souhlas, co psal Kula. Kral ma neustale s nekym problem. Jak uz bylo psano, nechtel Spacka a dalsi.

Chova se jak blazen. Nakonec kdo to tady cely dosere bude on. Dokaze ty hrace strasne otravit a vysledkem je emocni vylev Camary, vyndani ze sestavy a nasledne konec.
Hezky pěkně :wtf:
Takže suprčupr kabina je minulostí, jestli vůbec kdy byla, Cam out...
Ti, co jsou na koni - zpátky v sedle :think: - jsou spokojení, a zbytek notně rozladěný...
Ríšo, Ríšo... :roll:

Ale aspoň ten horor dává nějaký smysl...
Naposledy upravil(a) Rahmed dne 23 lis 2021 21:27, celkem upraveno 1 x.
Život jde dál...
zeno
Příspěvky: 763
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 42 krát
Obdržel "To se mi líbí": 158 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Propulse píše: 23 lis 2021 21:18 Jinak, tak nejak jsem se Krale zastaval i kdyz jsem hodne pochyboval nad jeho kvalitama smerem k nasemu tymu. Ale po dnesku uz nebudu.
Souhlas, co psal Kula. Kral ma neustale s nekym problem. Jak uz bylo psano, nechtel Spacka a dalsi.
Chova se jak blazen. Nakonec kdo to tady cely dosere bude on. Dokaze ty hrace strasne otravit a vysledkem je emocni vylev Camary, vyndani ze sestavy a nasledne konec.
Jako kdyz si jako podrizeny v praci otevres hubu na sefa, tak taky poletis ty a ne sef, ne? Hraci jsou podrizeny a maji drzet hubu. I kdyz sef dela prehmaty - a kterej nedela?
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Perníkář píše: 23 lis 2021 21:24 Slyšel jsem, že na tréninku zlámal hokejku a proto ho prý vyndal ze sestavy…ale co je na tom pravdy …
Frodl ji rozštípal teď po gólu v prodloužení, takže by mohl taky letět 🤷🏼‍♂️
Uživatelský avatar
Adze
Příspěvky: 2172
Registrován: 01 srp 2014 16:35
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 25 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adze »

Kluci Hadamczik od Komety netrenoval na klubove urovni.. a to je kolik 5 nebo 6 let?
Pri vsi ucte k nemu.. tahat sem temer 70 leteho trenera ktery je navic tolik let mimo profi hokej je nesmysl..
Ale treneri proste nejsou.. progresivni kouci tipu Rulik, Pesout, ml. Riha, Cihak jsou pod smlouvou.. zbytek na nasi pude to je jak tahat kralika z klobouku.
A tahat sem cizince asi vubec nema smysl..
Myslim ze to dotahnene tak jak je.. pokud neprijde nejaka obrovska krize..
Jak jsem psal.. jsem rad za “domaci” kouce ale prestava to byt sranda.. ty vykony tymu nejsou vubec dobre..
A do kabiny nevidime..
Naposledy upravil(a) Adze dne 23 lis 2021 21:36, celkem upraveno 1 x.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Tak ja jsem furt navrhoval dat k nim nekoho kdo ma neco u chlapu odtrenovano, ve svetle dnesnich udalosti a informaci, jsem presvedcen, ze R. Kral by se mel pakovat a to tak rychle jak to pujde, kdo a jak ho nahradi je otazka, mozna by to mohl vzit Herman ne? To byl vtip.. Kazdopadne experiment s trenerem a teamem legend, ktere povetsinou nemaji zkusenosti ani u junioru by mel co nejdrive skoncit, aby to ve finale neprestalo bavit Dedka..
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

zeno píše: 23 lis 2021 21:27 Jako kdyz si jako podrizeny v praci otevres hubu na sefa, tak taky poletis ty a ne sef, ne? Hraci jsou podrizeny a maji drzet hubu. I kdyz sef dela prehmaty - a kterej nedela?
Já to jednou v práci zažil. Řekl jsem mu pár hezkých slov od plic. Už to nešlo jinak. Vedoucí byl odejit a já zůstal. Tímto tě zdravím Honzo K :wave:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

zeno píše: 23 lis 2021 21:27 Jako kdyz si jako podrizeny v praci otevres hubu na sefa, tak taky poletis ty a ne sef, ne? Hraci jsou podrizeny a maji drzet hubu. I kdyz sef dela prehmaty - a kterej nedela?
ajo a nema on sef trochu problem s vice podrizenymi co by mu to firmu meli tahnout?? :crazy:
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1906
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3362 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

jimmypop píše: 23 lis 2021 21:27 Frodl ji rozštípal teď po gólu v prodloužení, takže by mohl taky letět 🤷🏼‍♂️
Neboj, půjde domů pěšky! :wink:
havlitom
Příspěvky: 610
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

Já teda nejsem ekonom ani manažer, ale jakékoli ukončování smluv nechápu. Proč ho nenabídnou výměnou někam jinam? Vždyť za něj by nám mohla treba Sparta něco nabídnout. Tyhle konce mi přijdou neuvážený.
Každopádně já jsem zastáncem kabiny. Pokud nefunguje, nepůjde to ani na ledě tedy je asi potřeba ji pročistit.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Dynamík Jistič píše: 23 lis 2021 21:30 Já to jednou v práci zažil. Řekl jsem mu pár hezkých slov od plic. Už to nešlo jinak. Vedoucí byl odejit a já zůstal. Tímto tě zdravím Honzo K :wave:
Tak když jsi ředitel :)))
Zamčeno