Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Pec92
Příspěvky: 2346
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Určitě bych trenéra nevyhazoval... Ale už taky musí Dat hře nějaký systém ... Rád útočí to je dobře Dynamo vždycky hrálo útočně ale někdy mi to přijde až moc bez hlavy hnát se jen do útoku... Bodů máme hodně ale herně je to bídný chce to trochu po nich už šlapat ... Taky má jeden z nejdražších týmu v lize je si potřeba uvědomit řeči o tom vzpomeňme si před dvěmi lety a čtyřmi atd. To už je pryč... Máme jeden z největších rozpočtu v lize musíme být nároční vůči hráčům někteří tu nehrají za párek a výkonnost mají hodně špatnou... Poslední zápasy i když se třeba vyhrálo v Budejkach nebo i jiné zápasy bylo to i o štěstí nebo že zapneme na jednu třetinu ... Chybí nám důraz nevidím tam u některých snahu a někteří hrajou v našem pásmu dosti lajdácky ..viz Koště... Určitě není čas na se v tom pitvat bodů a umístění máme dobré ale je na čase už po Klukách šlapat aby hráli 60 minut na 100% ... Omlouvám se za dlouhý příspěvek
🔴⚪
fido
Příspěvky: 3333
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Liboros píše: 20 lis 2021 10:15 Lidem třeba z jinejch fór musíme bejt pro smích. Jsme třetí prohrajeme jeden zápas a vyhazujeme trenéra.

Odesláno z mého Redmi S2 pomocí Tapatalk

Tak ono v kontextu, že chceme hrát o titul a dokážeme zahrát takovou bídu jako včera a to nebylo poprvé. Celkově náš výkon má klesající tendenci, než že by se nějak stabilizoval. V podstatě od začátku sezóny máme třetinové výpadky, ale zvládali jsme zápasy otáčet tak to bylo v pohodě. Ale nedokážeme podat konstantně dobrý výkon.

Trenéry bych nevyhazoval, ale po víc jak roce a 20 kole bych očekával, že s těmi výpadky něco udělají. Ale pro nějakou změnu v kádru bych byl. Nějaké oživení, ale chápu, že Romana nikdo nechce.

Někdo tu to psal ten kádr není horší než na jaře v PO. A to kdyby Řeka s Činelem nechytli životní formu tak bůh ví kde bychom teď v tabulce byli.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Já nikoho neodvolávám, ale nutno uznat, že ten náš bodový polštář se začíná ztenčovat. Taky poměr výher/proher se mění.

Třetí místo je fajn, ale tabulka je dosti neúplná. Náš reálný náskok na osmé či deváté místo může být klidně jen nějakých osm bodů. Ty poslední ztráty a výkony jsou docela alarmující. K tomu potíže s Musilem, Romanem, Nakly vůbec neplní svou roli. Začíná se vše povážlivě nabalovat, navíc ten tým stále nemá svou tvář. Téměř polovina hráčů je z formy, vše vlastně stojí jen na Říčkovi s Činelem. Jakmile nebodují, většinou zápas pro nás neskončí dobře.

Takže pokud by měla přijít nějaká krize, vedení asi nebude jen přihlížet, jak padáme do pozic předkola. Jasně, jsme třetí. Ale je třeba dívat se na tabulku i naše výkony komplexně. Určitě nemá smysl panikařit, měnit trenéry a nějak výrazně sahat do kádru. Nicméně jistý impulz ten tým potřebuje. Jako "prevenci".. ;-)
Emil Havránek
Příspěvky: 889
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 204 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Pro Liboros

Nejsem pro unáhlené změny, navíc s emocemi po prohře. Ale ta diskuse o kompetentnosti trenéra je zcela na místě. Všichni známe to přirovnání ke karavaně a štěkajících psech ...
Mnozí z nás mají své a do značné míry naprosto subjektivní pochyby. Do týmu nevidím, ale zdá se mi, že nám chybí v kabině kápo - hecíř i kat, hráč, který se nebude bát postavit se trenérovi i vedení, samozřejmě jen v dobrém. Myslím si, že to je v současnosti zcela nedostatkové zboží u valné části klubů, to se nedá na povel naučit, do téhle role musí ten hráč dorůst. Třeba se nám někdo takový klube, leč dovnitř týmu nevidím.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5827
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 163 krát
Obdržel "To se mi líbí": 870 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Osobně to mám takhle: třetí flek, super, tady spokojenost.... Ale herně jsem čekal víc. Je to takový nemastný, neslaný. Furt se hledají nějaký kombinace sestavy..... Měli bychom být favoritem extraligy. Ale naše zápasy jsou takový utrápený. Samozřejmě výhra o gól je pořád výhra. Ale nebylo by špatný taky někdy soupeře na pohodu přejet. Zastřílet si, posbírat kanadský body. Je to dobrý pro pohodu a sebevědomí týmu. My jsme přejeli Zlín a Vítkovice. Ostatní zápasy o gól, dva, v prodloužení. Samozřejmě je super, že vyrovnaný zápasy dokážeme vyhrát.... Ale odehrát občas zápas suverénně taky není na škodu....
Hra, jakou předvádíme, v playoff rozhodně stačit nebude.....
Danik23
Příspěvky: 727
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Za me tedy asi tak, je to diskuzni forum fanousku, takze je naprosto OK, ze tady zaznivaji rozdilne nazory, nikdo nikoho vsak nenapada a vse probiha velmi kultivovane (bych rekl), takze pokud to sleduji i ucastnici jinych diskuznich for, tak mylslim, ze mohou pouze tise zavidet, protoze jejich uroven je nekdy dost nizka :), umisteni je perfekt, bodovy polstar nicmene, jak bylo zminovano moc neni a vse muze byt pri vyrovnanosti ELH brzy zase jinak, hra ma k idealu dle me daleko a rekl bych ze ma spis klesajici uroven.., alespon dle meho nazoru, vykony cele rady hracu jsou spise pod jejich moznosti a ocekavani, toto vse jde za trenerskym stabem, to je proste fakt, pokud budeme predvadet toto, tak v PO proste neuspejeme, sestava neni ustalena a neustala rotace brankaru, dle me take nicemu nepomaha. R. Kral by potreboval nekoho k sobe, nikoliv na silu (nekdo zminoval Ruzicku v Hradci s Martincem, ale to bylo preci o necem jinem, tam jen nevedeli jak to maji s Martincem ukoncit, zejmena kvuli fanouskum...), pokud se tu zminuje, ze se R. Kral musi ucit, nebo se uci, tak by, dle me, ale take mel mit od koho, dle me neni jako hlavni proste ready, videt to bude zejmena v PO, omlouvam se za plachtu...
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1407
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 290 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

No to se zase objevilo trenérů...

Píšete o tom, že se chce titul, uvědomte si prosím, že to se týká až nadcházejícího ročníku.

Vy, co neustále hejtujete trenéry, Kloučka, smiřte se s tím, že tady jsou a ač to nejsou vaši favorité a oblíbenci, dostali přednost před těma, který jste prferovali vy. A ten někdo, kdo se k tomu rozhodl, to tak asi chtěl a měl svůj důvod, smiřte se s tím už.

Závěrem použiju citaci z posledního kola, sice z jinýho zápasu, ale pravdivou. Ti co maj na nohou brusle jsou těmi hlavními hybateli průběhu zápasu.:
„Kluci šedesát minut dřeli, přesně o tom hokej je. Vypustíte dvě minuty a zápas se může vyvíjet úplně jinak. Hráčům moc děkuji,“
FOGLIK
Příspěvky: 5197
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 786 krát
Obdržel "To se mi líbí": 363 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Karlovy Vary a Bolka nám nikdy jako soupeř neseděli.Jediný co mě překvapilo asi jako hráče, že jim trenéři po 12 dnech volna říkají ať to nepodcení :)
fido
Příspěvky: 3333
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

FOGLIK píše: 20 lis 2021 12:47 Karlovy Vary a Bolka nám nikdy jako soupeř neseděli.Jediný co mě překvapilo asi jako hráče, že jim trenéři po 12 dnech volna říkají ať to nepodcení :)
Vary jsme i v době našich barážových období dokázali porážet, minulý rok jsme je přejeli v PO.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8469
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 492 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1118 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

stará hokejka píše: 20 lis 2021 12:04 .Závěrem použiju citaci z posledního kola, sice z jinýho zápasu, ale pravdivou. Ti co maj na nohou brusle jsou těmi hlavními hybateli průběhu zápasu.:

„Kluci šedesát minut dřeli, přesně o tom hokej je. Vypustíte dvě minuty a zápas se může vyvíjet úplně jinak. Hráčům moc děkuji,“
Hrouzíno
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Emil Havránek píše: 20 lis 2021 11:01 Pro Liboros

Nejsem pro unáhlené změny, navíc s emocemi po prohře. Ale ta diskuse o kompetentnosti trenéra je zcela na místě. Všichni známe to přirovnání ke karavaně a štěkajících psech ...
Mnozí z nás mají své a do značné míry naprosto subjektivní pochyby. Do týmu nevidím, ale zdá se mi, že nám chybí v kabině kápo - hecíř i kat, hráč, který se nebude bát postavit se trenérovi i vedení, samozřejmě jen v dobrém. Myslím si, že to je v současnosti zcela nedostatkové zboží u valné části klubů, to se nedá na povel naučit, do téhle role musí ten hráč dorůst. Třeba se nám někdo takový klube, leč dovnitř týmu nevidím.
Postavit se trenerum a vedeni, byt v dobrem? To je mineno vazne? Lidr typu Rolase tam chybi. Na lede by to mohli byt Poula s Musilem, ale je potreba, aby nekdo takovy byl i v kabine. Nekdo, kdo to serve, kdyz na to kaslou a nebrusli. Za me vcera spatny nastup, pote velmi dobra prvni tretina, jen to nenapadalo. Po nastupu do druhe byli uplne mimo. A treti vůbec nechapu. Misto nejake touze po rychlem golu bezkrevny vykon. Kloudy je drzel v zapase dlouho. Neco jako vloni v Litvajzu. Nechali ho vykoupat. Ja trenerum vycitam jednu vec. Ze neposadi hrace, ktery je mimo, a dokonce je nechaji hrat PP (Pauli a donedavna Roman).
Emil Havránek
Příspěvky: 889
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 204 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Bob1900 píše: 20 lis 2021 14:05 Postavit se trenerum a vedeni, byt v dobrem? To je mineno vazne? Lidr typu Rolase tam chybi. Na lede by to mohli byt Poula s Musilem, ale je potreba, aby nekdo takovy byl i v kabine. Nekdo, kdo to serve, kdyz na to kaslou a nebrusli. Za me vcera spatny nastup, pote velmi dobra prvni tretina, jen to nenapadalo. Po nastupu do druhe byli uplne mimo. A treti vůbec nechapu. Misto nejake touze po rychlem golu bezkrevny vykon. Kloudy je drzel v zapase dlouho. Neco jako vloni v Litvajzu. Nechali ho vykoupat. Ja trenerum vycitam jednu vec. Ze neposadi hrace, ktery je mimo, a dokonce je nechaji hrat PP (Pauli a donedavna Roman).
Je to myšleno vážně, ale možná špatně napsáno i pochopeno. Tak to zkusím znovu a lépe. Podle mého mužstvu schází vůdčí osobnost. Ano, někdo jako byl Rolas. Napadá mě ještě jedno jméno od soupeřů. Leoš Čermák. Soupeři i jejich fanoušci ho nenáviděli, domácí jej pak mnohy posílali do horoucích pekel a jindy vynášeli do nebe. Ale byl to šéf kabiny, kterého respektoval i majitel klubu Libor Zábranský.
Posuďte sami z jeho bez frází: https://www.bezfrazi.cz/pribehy/leos-cermak/pod-kuzi
in-spyder
Příspěvky: 1741
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Přečetl jsem si pár komentářů na Facebooku pod podmínkami vstupu, neměl jsem to dělat …, všechno špatně, pak to u nás má vypadat tak jak vypadá.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

in-spyder píše: 20 lis 2021 17:12 Přečetl jsem si pár komentářů na Facebooku pod podmínkami vstupu, neměl jsem to dělat …, všechno špatně, pak to u nás má vypadat tak jak vypadá.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jojo, doslova sraz inteligence….ale potěšilo mě, že je tam i dost rozumných lidí
#zpatkydosedla
Pec92
Příspěvky: 2346
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

https://www.eliteprospects.com/player/1 ... drej-panna

Tak jsem si dnes vzpomněl na tohodle hráče ... Taky dobrý propad ...
🔴⚪
Pec92
Příspěvky: 2346
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

A slavný Hodgman brousí Anglickou ligu 😀

https://www.eliteprospects.com/player/1 ... in-hodgman
🔴⚪
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7488
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 583 krát
Obdržel "To se mi líbí": 774 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Perníkář píše: 20 lis 2021 17:33 Jojo, doslova sraz inteligence….ale potěšilo mě, že je tam i dost rozumných lidí
Je to smutné, ale třeba vnímat to z pohledu pestrosti života, jako takového. Jak tu kdysi napsal Sweník, všichni nemají dar číst Vergilia v originále.
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Gumid píše: 20 lis 2021 18:16 Je to smutné, ale třeba vnímat to z pohledu pestrosti života, jako takového. Jak tu kdysi napsal Sweník, všichni nemají dar číst Vergilia v originále.
Samozřejmě souhlasím. Když tam ale frajer píše, jak si máme my ovečky hokej v úterý užít a já nevím co ještě…nejradši bych mu v úterý poslal fotku z arény
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8469
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 492 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1118 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Perníkář píše: 20 lis 2021 18:36 Samozřejmě souhlasím. Když tam ale frajer píše, jak si máme my ovečky hokej v úterý užít a já nevím co ještě…nejradši bych mu v úterý poslal fotku z arény
A zabečet mu u toho :))
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6143
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 307 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

FOGLIK píše: 20 lis 2021 12:47 Karlovy Vary a Bolka nám nikdy jako soupeř neseděli.Jediný co mě překvapilo asi jako hráče, že jim trenéři po 12 dnech volna říkají ať to nepodcení :)

S tou Bolkou nesouhlas. Dostávali od nás kotle...ono nesedí nam Olmik, HK, Zlín...a tak nějak vůbec vlastně skoro nikdo... náš herní projev se sune tak nějak do hajzlu. A věřit, že do play off někdo přepne a tým najednou začne makat celý zápas? Moc takových naivků tu určitě není.

Letošní sezónu má být medaile. A Opa si asi nechce pouštět hubu na špacír jen tak. Že včera nebyl Ríša schopnej nakopat hráče za tu lemroidní podívanou do prdele, to je u mě chyba. Asi je čas na pohovory a přesuny směr Vrchlabí...padni komu padni

A možná je i čas na pohovor s trenéry...
Tesla
JirkaPCE
Příspěvky: 3550
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 403 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak výkony teď nejsou v některých zápasech dobré, ale o tom jestli bude sezóna úspěšná, se bude rozhodovat v jiných měsících. Ať si klidně někde teď užívají svoje podzimní Nagano, ale žádnou medaili za to teď nedostanou.
lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

woe píše: 20 lis 2021 19:10 S tou Bolkou nesouhlas. Dostávali od nás kotle...ono nesedí nam Olmik, HK, Zlín...a tak nějak vůbec vlastně skoro nikdo... náš herní projev se sune tak nějak do hajzlu. A věřit, že do play off někdo přepne a tým najednou začne makat celý zápas? Moc takových naivků tu určitě není.

Letošní sezónu má být medaile. A Opa si asi nechce pouštět hubu na špacír jen tak. Že včera nebyl Ríša schopnej nakopat hráče za tu lemroidní podívanou do prdele, to je u mě chyba. Asi je čas na pohovory a přesuny směr Vrchlabí...padni komu padni

A možná je i čas na pohovor s trenéry...
Si teda nemyslím, že by nám letos nějak neseděl HK. Oba prakticky vyhrané zápasy jsme si prohráli sami..
JirkaPCE
Příspěvky: 3550
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 403 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

lucas003 píše: 20 lis 2021 19:33 Si teda nemyslím, že by nám letos nějak neseděl HK. Oba prakticky vyhrané zápasy jsme si prohráli sami..
Hlavně ten domácí úplně zbytečně. Za 57 minut se zmohli na jeden gól, který nejspíš ani neměl platit. A pak místo abychom je dorazili gólem do prázdné, tak si necháme dát při hře bez brankáře dva góly.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6143
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 307 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

lucas003 píše: 20 lis 2021 19:33 Si teda nemyslím, že by nám letos nějak neseděl HK. Oba prakticky vyhrané zápasy jsme si prohráli sami..
Dobrej oxymóron, ten si zkusím zapamatovat, dík
Tesla
Davejar
Příspěvky: 196
Registrován: 05 led 2020 18:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Davejar »

Když se tu vzpomíná na hráče...pamatujete? Není to tak dlouho...toho bych bral zpátky https://www.eliteprospects.com/player/9332/ty-wishart
Zamčeno