Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

pepa píše: 16 lis 2021 12:14 Přesně tohle mi hlava nebere taky, Proč ti malí kluci nemůžou na ten zimák chodit 2x týdně odpoledne na 1,5 hodiny hrát hokej a bavit se? Pokud někdo chce zavést (což se teď zrovna řeší u nás), že kluci ročníků 13, 14, 15 budou trénovat v týdnu od 14 či 15 hodin, přičemž většina z nich ani není z města, tak u většiny z nich to bude znamenat konec, protože běžně pracující rodiče toho šesti či sedmiletýho kluka na zimák v týdnu ve 14 nebo 15 hodin prostě dovézt nezvládnou....
Znamenat konec? Možná. Doba je jiná.

Pamatuju, od elévů, ráno v pět jsem jezdil k zimáku autobusem na zápasy (když se jelo ven). Dřív rodiče na zápasy nejezdili tak jako dnes. Jezdili jsme celý mančafty společně, ml. a starší žáci, příp. elévové jedním autobusem (byla sranda, společný zážitky, parta). Jen výjimečně mě rodiče hodili autem před zimák na sraz.

Zpátky po zápasech, když o víkendu nejezdily spoje tak často, tak domů pěšky (kdo by čekal než to pojede).
V týdnu tréninky od 15. nebo 16. hodin běžně, opět samostatně, rodiče takhle nefungovali, jako dnes, že byli u všeho (po škole jsme třeba před tréninkem ani nechodili domů, nevyplatilo se to).

Každej trenér se poslouchal, všichni k němu měli respekt. Ale měli jsme je rádi.
Nikdo neremcal, že jsme v podstatě jen prováděli cvičení s pukem (ale i bez) a na tréninku hráli minimálně. O to víc jsme si užívali zápasy.

A nějaká taktika? To dlóuho neexistovalo.

To ale už málokdo pamatuje, bylo to ještě za minulého režimu :))
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Ti malí kluci se na zimáky nedostanou, ale už loni jsme se tady shodli na jedné věci: já bych si přál malá kluziště 40x20 (umělé mobilní chlazení - nebo klidně s trubkami v betoně - prý je to nakonec nejlevnější). A někdo z vás řekl - u škol. A to je geniální, já teď kudy chodím, o tom mluvím. Jinak se náš hokej nezachrání. Žádné "odborné" tréninky mu nepomůžou. Jedině spontaneita a řízený chaos. U škol je to geniální, protože naprostá většina kluků (a holek) bydlí většinou "kousek". Navíc - přece jen u školy je to v nějakém režimu... Žádné hlídání, žádní trenéři, maximálně dobrovolní organizátoři případných zápasů a turnajů mezi školami (školní liga). Město by mohlo vyčlenit malinký abteilung se čtyřkolkou s radlicí a tisícilitrovou nádrž na vodu (možná s 12V čerpadlem), kterou by náklaďák (nebo i po vlastní ose) jednou denně přivezl k ploše a shrnul by se sníh a podle počasí by se to lehce stříklo... Nic luxusního a maximalistického. A říkám vám, že by český hokej poskočil raketově - za deset let bychom nevěděli vůbec nic o problémech.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

stará hokejka píše: 16 lis 2021 13:06 Znamenat konec? Možná. Doba je jiná.

Pamatuju, od elévů, ráno v pět jsem jezdil k zimáku autobusem na zápasy (když se jelo ven). Dřív rodiče na zápasy nejezdili tak jako dnes. Jezdili jsme celý mančafty společně, ml. a starší žáci, příp. elévové jedním autobusem (byla sranda, společný zážitky, parta). Jen výjimečně mě rodiče hodili autem před zimák na sraz.

Zpátky po zápasech, když o víkendu nejezdily spoje tak často, tak domů pěšky (kdo by čekal než to pojede).
V týdnu tréninky od 15. nebo 16. hodin běžně, opět samostatně, rodiče takhle nefungovali, jako dnes, že byli u všeho (po škole jsme třeba před tréninkem ani nechodili domů, nevyplatilo se to).

Každej trenér se poslouchal, všichni k němu měli respekt. Ale měli jsme je rádi.
Nikdo neremcal, že jsme v podstatě jen prováděli cvičení s pukem (ale i bez) a na tréninku hráli minimálně. O to víc jsme si užívali zápasy.

A nějaká taktika? To dlóuho neexistovalo.

To ale už málokdo pamatuje, bylo to ještě za minulého režimu :))
Já jo - od samého začátku tady "v Tesle"...
Alda001
Příspěvky: 102
Registrován: 26 lis 2018 19:51
Bydliště: Pardubice
Obdržel "To se mi líbí": 13 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Alda001 »

Taky přidám trochu do diskuse, je to jak se víceméně tady píše, já jsem sice mladší ročník než vetšina tady, ale dětství jsem taky strávil s hokejkou v ruce na hřišti, a i tou dobou pomalu neexistovalo že by odpoledne nebo o víkendu bylo hřiště prázdné, furt někdo na hřišti s hokejkou byl, ať třeba jen dva kluci nebo celá parta kluků a mrskalo se na hřišti 5 na 5 celé odpoledne než byla tma. To dneska už nikde pomalu nevidím, spousta hřišť zeje prázdnotou sem tam se někdo objeví ale spíš zřídka. Zrovna v neděli jsem se o tom bavil se známým kdy jsme oba nějak dostali chuť vrátit se o nějaký léta nazpět a vzali jsme si hokejky a šli si na jedno hřiště odpoledne zastřílet po několika letech. Dřív tou dobou by byly všechny hřiště plný a teď jsme tam byli jediní dva, po chvilce tam přišli nějací dva kluci v dynamo věcech je možné že z dynama chvilku si stříleli a po asi půl hodině se sbalili a že jdou domů a na otázku jestli si nechtěj s náma zahrát 2 na 2 bago že bysme týmy rozházeli nám bylo odpovězeno že už jim to stačí a že jdou domů.
V tomhle vidím ten hlavní problém proč jde hokej dolů, děti nedělaj nic navíc, jen trénujou na tréninkách, ale žádný tréninky navíc ve stylu přijdu ze školy taška letí do kouta a celý den strávím s kamarádama na hřišti a budem mrskat hokej.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

stará hokejka píše: 16 lis 2021 13:06 Znamenat konec? Možná. Doba je jiná.

Pamatuju, od elévů, ráno v pět jsem jezdil k zimáku autobusem na zápasy (když se jelo ven). Dřív rodiče na zápasy nejezdili tak jako dnes. Jezdili jsme celý mančafty společně, ml. a starší žáci, příp. elévové jedním autobusem (byla sranda, společný zážitky, parta). Jen výjimečně mě rodiče hodili autem před zimák na sraz.

Zpátky po zápasech, když o víkendu nejezdily spoje tak často, tak domů pěšky (kdo by čekal než to pojede).
V týdnu tréninky od 15. nebo 16. hodin běžně, opět samostatně, rodiče takhle nefungovali, jako dnes, že byli u všeho (po škole jsme třeba před tréninkem ani nechodili domů, nevyplatilo se to).

Každej trenér se poslouchal, všichni k němu měli respekt. Ale měli jsme je rádi.
Nikdo neremcal, že jsme v podstatě jen prováděli cvičení s pukem (ale i bez) a na tréninku hráli minimálně. O to víc jsme si užívali zápasy.

A nějaká taktika? To dlóuho neexistovalo.

To ale už málokdo pamatuje, bylo to ještě za minulého režimu :))
Jasný takhle to dřív fungovalo.... Taky pamatuju, že když už nějaký táta na trénink třeba ráno od šesti přivezl svýho kluka a trénink z hlediště odkoukal, tak se mu po tréninku do auta nakvartýrovalo třeba sedm, osm kluků a on je odvezl do školy. Dva ma místě spolujezdce, čtyři až pět vzadu a dva v kufru.... Tehdy běžný a "normální".... Jo, to byla prdel....
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Docela mě pobavil v odpovědích GM od sousedů, který dělá teď tajnosti okolo toho, jestli má Oksanen opci. Přitom v jedné odpovědi z půlky července tam sám potvrdil, že nemá.
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

stará hokejka píše: 16 lis 2021 13:06 Znamenat konec? Možná. Doba je jiná.

Pamatuju, od elévů, ráno v pět jsem jezdil k zimáku autobusem na zápasy (když se jelo ven). Dřív rodiče na zápasy nejezdili tak jako dnes. Jezdili jsme celý mančafty společně, ml. a starší žáci, příp. elévové jedním autobusem (byla sranda, společný zážitky, parta). Jen výjimečně mě rodiče hodili autem před zimák na sraz.

Zpátky po zápasech, když o víkendu nejezdily spoje tak často, tak domů pěšky (kdo by čekal než to pojede).
V týdnu tréninky od 15. nebo 16. hodin běžně, opět samostatně, rodiče takhle nefungovali, jako dnes, že byli u všeho (po škole jsme třeba před tréninkem ani nechodili domů, nevyplatilo se to).

Každej trenér se poslouchal, všichni k němu měli respekt. Ale měli jsme je rádi.
Nikdo neremcal, že jsme v podstatě jen prováděli cvičení s pukem (ale i bez) a na tréninku hráli minimálně. O to víc jsme si užívali zápasy.

A nějaká taktika? To dlóuho neexistovalo.

To ale už málokdo pamatuje, bylo to ještě za minulého režimu :))
Asi jsem to blbě napsal - nejedná se mi o víkendy, ale o tréninky během týdne a záměrně jsem tam napsal, že většina kluků třeba v ročníku mého syna není z města. Jsou z okolních vesnic a sami bez rodičů se prostě 6-7 letí kluci na 14-15 hodinu na zimák nedostanou. Vůbec mi nejde o ježdění s nimi na turnaje.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

pepa píše: 16 lis 2021 13:59 Asi jsem to blbě napsal - nejedná se mi o víkendy, ale o tréninky během týdne a záměrně jsem tam napsal, že většina kluků třeba v ročníku mého syna není z města. Jsou z okolních vesnic a sami bez rodičů se prostě 6-7 letí kluci na 14-15 hodinu na zimák nedostanou. Vůbec mi nejde o ježdění s nimi na turnaje.
Ale jo, já jsem tě asi pochopil a je fakt, že s mým kdysi prvákem jsem v šesti taky ještě chodil, ale spíš kvůli bruslím, aby se trenér nezbláznil z obouvání hodně kluků. A nebo jsme se s ostatníma rodičema vystřídali ve "službě" :))

U o cca 2 roky starších už bych to neřešil, ale každej je jinej.
Když vidím ty kolony aut (mamataxi) před školama, ptám se sám sebe, jestli to tak má být.

Pravda je, že dle mého názoru jsme si ty zápasy bez rodičů myslím museli víc užívat, než když se stalo běžným na děti řvát přes manťák.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

stará hokejka píše: 16 lis 2021 14:25 Ale jo, já jsem tě asi pochopil a je fakt, že s mým kdysi prvákem jsem v šesti taky ještě chodil, ale spíš kvůli bruslím, aby se trenér nezbláznil z obouvání hodně kluků. A nebo jsme se s ostatníma rodičema vystřídali ve "službě" :))

U o cca 2 roky starších už bych to neřešil, ale každej je jinej.
Když vidím ty kolony aut (mamataxi) před školama, ptám se sám sebe, jestli to tak má být.

Pravda je, že dle mého názoru jsme si ty zápasy bez rodičů myslím museli víc užívat, než když se stalo běžným na děti řvát přes manťák.
Upřímě, taky je daleko větší provoz a když se dítěti něco stane, hned máš na krku sociálku a lidi tě roznesou, že se o ně nestaráš. Jako kdyby syn dělal to co já v jeho letech, tak ho asi přerazím :) je to i o štestí.
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

:clap:
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Vůbec není špatný, že nám to nestojí na jednom Markovi....

Dennis trochu překvapil.

https://www.hokej.cz/hokej-v-cislech-kt ... em/5060818
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Stars píše: 16 lis 2021 09:37 Koukyho jsem měl strašně rád, ale co šel vedle, tak je to jidáš a kokot pro mě.....D. Alves co teď šel do Barcičky, to je jiný příběh....
A bude hrát za 1 euro týdně nebo měsíčně už si to přesně nepamatuji. Tohle měl udělat i Messi. :innocent:
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1091
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

To ze deti nehrajou na plackach je realita. Brecenim nad timto stavem se nic nezmeni. Doba se zmenila a i kdyz se vybudujou desitky hrist i s ledem tak deti hrat nezacnou. A predstava, ze se dneska kluk co se hokeji nevenuje od 4-5 let v 8 prijde a zapadne je nesmysl. Bude nestastnej, ze si u nej budou delat prdel 99% to takovejch kluku zabali. Ale na situaci co vznikla se musi reagovat. Driv nebylo potreba tolik zapasu, protoze kluci hrali venku. To ted neni takze se to musi necim nahradit. Takze mame kluby jako Dynamo kde se trenuje a malo hraje. A kluby kde se hraje hodne. Ten rozdil neni v jednotkach zapasu, ale ve vyssich 10 zapasu. Rozdil za sezonu je bezne trojnasobek. Kdyz se tyhle dva styli potkaj tak vysledky jsou pro Dynamo nelichotive. Koncit to rozdilem vic jak o tridu. V brusleni je Dynamo vzdy lepsi, ale to je vsechno. Prehled ve hre, reseni hernich situaci je u soupere uplne jinde. A kdyz dojde na lamani chleba tak se vsichni z muzou z soupere poprdet jak hrajou. Na argumet, ze to delaj jinak nikdo neslysi. Tady se porad razi ono se to srovna. A Hemaka mame na pozici sefa 6-7 let. A ted hrajou vychovany kluci podle jeho koncepce nehrat a jen trenovat. V junkach, dorostu a SZ. Vsechny tyhle rocniky jsou naprosto katastrofa. Ty co hrajou kraj tak vitezej a to se prodava jako jsme dobry. Ale vysledky z zapasu se souperema z Akademii jsou jen porazky. Tim vsim chci rit, ze se musi hledat cesta a ne nerealne planovat. A cestu mozna nekde nasli.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Autobusák píše: 16 lis 2021 19:34 A bude hrát za 1 euro týdně nebo měsíčně už si to přesně nepamatuji. Tohle měl udělat i Messi. :innocent:
Tydne, Messi to udelat nemohl.
snorry
Příspěvky: 851
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 40 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

jooo normálně mám chuť já líné prase vzít hokejku a jít si ven zastřílet na zeď, aspoň nedomluvíme se někdy , že by jsme se kdo chodí sem sešli v Pardubicích a dali někde nějaký ten starý klasický bendy ?:)
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Alda001
Příspěvky: 102
Registrován: 26 lis 2018 19:51
Bydliště: Pardubice
Obdržel "To se mi líbí": 13 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Alda001 »

snorry píše: 16 lis 2021 19:57 jooo normálně mám chuť já líné prase vzít hokejku a jít si ven zastřílet na zeď, aspoň nedomluvíme se někdy , že by jsme se kdo chodí sem sešli v Pardubicích a dali někde nějaký ten starý klasický bendy ?:)

To bych se moc rád přidal :D
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Štenkovan píše: 16 lis 2021 19:47 To ze deti nehrajou na plackach je realita. Brecenim nad timto stavem se nic nezmeni. Doba se zmenila a i kdyz se vybudujou desitky hrist i s ledem tak deti hrat nezacnou. A predstava, ze se dneska kluk co se hokeji nevenuje od 4-5 let v 8 prijde a zapadne je nesmysl. Bude nestastnej, ze si u nej budou delat prdel 99% to takovejch kluku zabali. Ale na situaci co vznikla se musi reagovat. Driv nebylo potreba tolik zapasu, protoze kluci hrali venku. To ted neni takze se to musi necim nahradit. Takze mame kluby jako Dynamo kde se trenuje a malo hraje. A kluby kde se hraje hodne. Ten rozdil neni v jednotkach zapasu, ale ve vyssich 10 zapasu. Rozdil za sezonu je bezne trojnasobek. Kdyz se tyhle dva styli potkaj tak vysledky jsou pro Dynamo nelichotive. Koncit to rozdilem vic jak o tridu. V brusleni je Dynamo vzdy lepsi, ale to je vsechno. Prehled ve hre, reseni hernich situaci je u soupere uplne jinde. A kdyz dojde na lamani chleba tak se vsichni z muzou z soupere poprdet jak hrajou. Na argumet, ze to delaj jinak nikdo neslysi. Tady se porad razi ono se to srovna. A Hemaka mame na pozici sefa 6-7 let. A ted hrajou vychovany kluci podle jeho koncepce nehrat a jen trenovat. V junkach, dorostu a SZ. Vsechny tyhle rocniky jsou naprosto katastrofa. Ty co hrajou kraj tak vitezej a to se prodava jako jsme dobry. Ale vysledky z zapasu se souperema z Akademii jsou jen porazky. Tim vsim chci rit, ze se musi hledat cesta a ne nerealne planovat. A cestu mozna nekde nasli.
Zajímavé, zrovna brácha Aleše, který měl jeho kariéru jako na dlani a viděl jeho neskutečnou herní vyspělost, kterou do sebe Aleš nedostal asi nějakým běháním a posilovnou..

Možná by tyhle nedávno popisované (určitě nejen) "litvínovské smrádečky" měly u nás taky skončit..

Nebo se čeká na sestup akademie? To Dědek fakt sleduje jen bodování A týmu?

to snorry: Šel bych se hned zapotit, ale z Prahy a v současné situaci to teď fakt nedávám. :-(
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Pája Brendlů se opět po letech našel

https://www.hokej.cz/hanzaluv-utok-radi ... lu/5060822
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

snorry
Příspěvky: 851
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 40 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

já právě bydím už 13 let v Praze :D takže by jsme určitě to měli nechat někdy na léto až bude pěkný víkend teplíčko :) a hlavně čas :)
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

PL8 píše: 16 lis 2021 13:08 Ti malí kluci se na zimáky nedostanou, ale už loni jsme se tady shodli na jedné věci: já bych si přál malá kluziště 40x20 (umělé mobilní chlazení - nebo klidně s trubkami v betoně - prý je to nakonec nejlevnější). A někdo z vás řekl - u škol. A to je geniální, já teď kudy chodím, o tom mluvím. Jinak se náš hokej nezachrání. Žádné "odborné" tréninky mu nepomůžou. Jedině spontaneita a řízený chaos. U škol je to geniální, protože naprostá většina kluků (a holek) bydlí většinou "kousek". Navíc - přece jen u školy je to v nějakém režimu... Žádné hlídání, žádní trenéři, maximálně dobrovolní organizátoři případných zápasů a turnajů mezi školami (školní liga). Město by mohlo vyčlenit malinký abteilung se čtyřkolkou s radlicí a tisícilitrovou nádrž na vodu (možná s 12V čerpadlem), kterou by náklaďák (nebo i po vlastní ose) jednou denně přivezl k ploše a shrnul by se sníh a podle počasí by se to lehce stříklo... Nic luxusního a maximalistického. A říkám vám, že by český hokej poskočil raketově - za deset let bychom nevěděli vůbec nic o problémech.
Palec nahoru. Souhlas se vším, ale tu inkubační dobu bych z deseti na dvacet let prodloužil…

Dotována kluziště frčí o 106 v Dánsku, místni hokej šel hodně nahoru, ale ten jejich postupnej vzestup je a bude delší než 15 let…

Podobnější trend veřejného kluziště je vidět v Praze, ale je to poddimenzováno. Ráno nikdo logicky, večer k prasknutí. Do toho by asi chtělo zaimponovat intervence základních škol, potažmo telocvikaru.

Stejné kluziště je i tuším na Kladné na náměstí.
Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

No tvl. Zlata asi dostává v Denveru pěknej Jebuňk od Hejdyse.

To že je Páže Nedvedu nepoucitelnej finanční blbstajn, je vec jasná, ale chudák Milan, jeví se to jako, že mediálně k tomu přišel jako slepej k houslim. Tipuju ze neo Nehoda - Petera strhnul Hejdysovic Zlatu, jako bílého koně…

Každopádně čumim…
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... čtu další knihu z dílny pana Černického, zaujaly mě teď ty týmové fotky " zakladny" od juniorky po druhou třídu. Četl jsem si ty jména, která hrála spolu, je hezké vidět, že i z té mládeže se dalo dostat minimálně do áčka. Pak sem narazil i na jména, která hrají aspoň druhou ligu nebo tak, ale pamatuji ještě že starého fóra na klubové webu jména, o kterých se říkalo, že to jsou hráči pro áčko a už ani svůj talent zřejmě neuplatnily...
.... #zadynamo
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Sweník píše: 16 lis 2021 20:11 Zajímavé, zrovna brácha Aleše, který měl jeho kariéru jako na dlani a viděl jeho neskutečnou herní vyspělost, kterou do sebe Aleš nedostal asi nějakým běháním a posilovnou..
Bracha Alese ma svych problemu dost
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Propulse píše: 16 lis 2021 21:18 Bracha Alese ma svych problemu dost
Copak Petr provedl?
Zamčeno