Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
JiriK
Příspěvky: 773
Registrován: 01 lis 2019 17:43
Bydliště: Lysá nad Labem
Dal "To se mi líbí": 321 krát
Obdržel "To se mi líbí": 90 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JiriK »

Možná by se měli kouknout o přestávce na baby s polkami :))))))
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

https://www.eliteprospects.com/player/1 ... s-indrasis
Toho hráče bych rád viděl u nás
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8615
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 510 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

A Robert s Kasickou nechapou, co se v 1. tretine delo
JirkaPCE
Příspěvky: 3583
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

JiriK píše: 13 lis 2021 17:37 Myslíš produktivitu ?
Myslím celkově tu naši hru, je to neefektivní lítání od ničeho k ničemu. Sice máme střeleckou převahu, ale většina těch střel jsou pro brankáře snadným zákrokem.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5349
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 468 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

jimmypop píše: 13 lis 2021 17:28 Střídačka

Obrázek
A neni volnej?
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4471
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1017 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Itchy píše: 13 lis 2021 17:58A neni volnej?
Brzo bude. :joy:
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Matej :dance: :dance: :dance:
Kula
Příspěvky: 2158
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 836 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Fini pěkný dresy reklamy(loga) vkusně do barev dresů ne do oka bijící...
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Mladý Babcock zatím nic moc 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤔🤔🤔
Jakub82
Příspěvky: 2667
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

ono to vypadá, že chybí "jen" zakončení...

Ve skutečnosti se v tom skrývá ale celá řada jen obtížně řešitelných nedostatků:

1) přihrávka na střelu je špatná. Buď je pomalá, nebo jde na paty, nebo jde před hráče. Tak či onak, hráč musí puk rovnat, zpracovávat. Tím ztrácí čas a soupeř proti němu vyrazí. Když už jde nahrávka dobře...

2) ... hráč stejně pukem zakvedlá, počká si. To je strašnej nešvar, kterej je vidět už u hráčů, kterým je 12-14 let a pak si to jen táhnou. Kvalitní střela z první, to je naprosto nadgalaktická věc, střelu zápěstím máme slabou. To, co dával Milan Hejduk zápěstím, nedají dnešní útočníci příklepem...

3) Špatně bruslíme. Respektive - špatně bruslíme na prvních třech metrech. Takže ono to přes střední pásmo vypadá, že vlastně občas i soupeře přebruslujeme, protože tam jsme rozjetí. Jenže pak se rozestavíme v pásmu a nikdo, opakuji doslova nikdo (!!) nemá v nohách dynamiku na to, aby udělal 2-3 rychlý kroky z pukem a ze stoje se uvolnil. Tuhle činnost naprosto neovládáme. Vrcholem jsou naše obloučky tam, kde má přijít dynamická brzda a sprint... V obranném pásmu pak tahle dovednost způsobuje, že má soupeř víc času na střelu. Proto to někdy vypadá, že tam soupeři "spadne všechno".

4) 1000x omílaný důraz před bránou. Pořád se bojíme tam chodit, pořád tam chybí hráč. Takže soupeřův gólman na střely vidí a chytá je. Další věc je, že neumíme dorážet, jsme tam pozdě a beci nás odtlačí

5) pochopitelně střelba samotná... to je děs a hrůza. Naši beci na 10 střel trefí 6x mantinel, 3x gólmana přímo do hrudníku, aniž by se pohnul a jen jednou to může být i nebezpečné, jenže na to gólman vidí (bod 4).

Kolem a kolem je vidět, že děláme blbě opravdu 90% hokeje. A s tím můžeme být těžko konkurenceschopní.

Furt se tu řeší ptákoviny typu struktura extraligy dorostu, juniorů atd. Ten problém vzniká o 10 let dřív. Doslova. Svaz by měl řešit trénink a soutěže dětí U8, U10, U12... tam začínají ty problémy, které se pak táhnou do dospělosti.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7704
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Jakub82 píše: 13 lis 2021 20:54 ono to vypadá, že chybí "jen" zakončení...

Ve skutečnosti se v tom skrývá ale celá řada jen obtížně řešitelných nedostatků:

1) přihrávka na střelu je špatná. Buď je pomalá, nebo jde na paty, nebo jde před hráče. Tak či onak, hráč musí puk rovnat, zpracovávat. Tím ztrácí čas a soupeř proti němu vyrazí. Když už jde nahrávka dobře...

2) ... hráč stejně pukem zakvedlá, počká si. To je strašnej nešvar, kterej je vidět už u hráčů, kterým je 12-14 let a pak si to jen táhnou. Kvalitní střela z první, to je naprosto nadgalaktická věc, střelu zápěstím máme slabou. To, co dával Milan Hejduk zápěstím, nedají dnešní útočníci příklepem...

3) Špatně bruslíme. Respektive - špatně bruslíme na prvních třech metrech. Takže ono to přes střední pásmo vypadá, že vlastně občas i soupeře přebruslujeme, protože tam jsme rozjetí. Jenže pak se rozestavíme v pásmu a nikdo, opakuji doslova nikdo (!!) nemá v nohách dynamiku na to, aby udělal 2-3 rychlý kroky z pukem a ze stoje se uvolnil. Tuhle činnost naprosto neovládáme. Vrcholem jsou naše obloučky tam, kde má přijít dynamická brzda a sprint... V obranném pásmu pak tahle dovednost způsobuje, že má soupeř víc času na střelu. Proto to někdy vypadá, že tam soupeři "spadne všechno".

4) 1000x omílaný důraz před bránou. Pořád se bojíme tam chodit, pořád tam chybí hráč. Takže soupeřův gólman na střely vidí a chytá je. Další věc je, že neumíme dorážet, jsme tam pozdě a beci nás odtlačí

5) pochopitelně střelba samotná... to je děs a hrůza. Naši beci na 10 střel trefí 6x mantinel, 3x gólmana přímo do hrudníku, aniž by se pohnul a jen jednou to může být i nebezpečné, jenže na to gólman vidí (bod 4).

Kolem a kolem je vidět, že děláme blbě opravdu 90% hokeje. A s tím můžeme být těžko konkurenceschopní.

Furt se tu řeší ptákoviny typu struktura extraligy dorostu, juniorů atd. Ten problém vzniká o 10 let dřív. Doslova. Svaz by měl řešit trénink a soutěže dětí U8, U10, U12... tam začínají ty problémy, které se pak táhnou do dospělosti.
Ale zase umíme vyrobit na svazu funkci úplně nepoužitelnýmu kreténovi...
Jakub82
Příspěvky: 2667
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Toto jsem jen okopíroval, ale bylo to v diskuzi idnes napsáno a já s tím stoprocentně souhlasím, proto jsem to dal sem.
Náš hokej jde do kopru. Jsem rád, že extraliga je alespoň ještě slušná, ale jde to taky dolů!!!
depresive
Příspěvky: 87
Registrován: 06 srp 2014 08:42
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od depresive »

Koukám, že jsem vyhrál, když koukám na holky jak válčí o olympiádu, dnes velká jízda. Maďarky jsou dnes proti Norsku neškodné, ale "zebryně" jim výrazně pomáhájí. Uvidíme co třetí třetina.
Jen mě zaráží, proč se to nevysílá na obrazovce...
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

depresive píše: 13 lis 2021 21:30 Koukám, že jsem vyhrál, když koukám na holky jak válčí o olympiádu, dnes velká jízda. Maďarky jsou dnes proti Norsku neškodné, ale "zebryně" jim výrazně pomáhájí. Uvidíme co třetí třetina.
Jen mě zaráží, proč se to nevysílá na obrazovce...
Asi jsem sovinista, ale zensky hokej a fotbal fakt ne. I kdyby byly olympijskými vitezkami.
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

Bob1900 píše: 14 lis 2021 01:39 Asi jsem sovinista, ale zensky hokej a fotbal fakt ne. I kdyby byly olympijskými vitezkami.
tak to mám úplně stejně asi jsme oba dva včera jsem se koukal na hokej a bylo to šílené :)
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2054
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3665 krát
Obdržel "To se mi líbí": 488 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Zákrok na Jaškina v nočním špílu Nashville 🆚 Arizona:

Gif is silent which is good. I watched it live and you could hear Jaskin screaming in pain over the noise of the crowd. It’s no wonder Roussell immediately went over and picked a fight.
(via @toddinphx)
„Gif je bez zvuku, což je dobře. Sledoval jsem to naživo a i přes hluk haly bylo slyšet Jaškina, jak řve bolestí. “

"It's long term," Arizona coach Andre Tourigny said of Jaskin's injury. "It's lower-body, but it will be really long term."
„Je to na dlouho," řekl o Jaskinově zranění trenér Arizony Andre Tourigny. "Je to zranění v dolní části těla, ale bude to opravdu na dlouho."
Jakub82
Příspěvky: 2667
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Takže si můžeme škrtnout jednoho adepta na OH. Doufám, že borec aspoň dostal do držky.
Stars
Příspěvky: 6744
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 923 krát
Obdržel "To se mi líbí": 625 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

ta repre je ostuda.....neporazíme děti z ruska, když vidím tu lavičku a plzeňskou kliku at jdou....
fido
Příspěvky: 3336
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 83 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Čekal jsem od mladého žvejkala ledacos, ale takhle špatný hokej od nás jsem dlouho neviděl...

Ona i ta nominace stojí za to. Lajna Sparťanů kteří 9 zápasů nevyhráli v řadě a apod.

16 letý kluk si z nás tam dělá prdel
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2054
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3665 krát
Obdržel "To se mi líbí": 488 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Tak Filip jim vloni hezky vysvětlil, že takhle ne a oni to letos udělají zase: „Samozřejmě si troufnu tvrdit, že nominace ruských juniorů je určitá degradace celého turnaje a celé série Euro Hockey Tour.“
Přímý přenos doporučuji nezapínat/nesledovat. Už i Záruba s Hubasem nepokrytě vychvaluje ruskou juniorku v porovnání s našimi. Ale je potřeba vždy vidět to pozitivní. Na ELH to našim s přehledem stačí.
Tenhle přístup se našim soupeřům zle nepěkně vymstí. Oni se totiž neřídí Kuberténovským heslem: „Není důležité vstřelit gól, ale zahrát si.“
JirkaPCE
Příspěvky: 3583
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

No jo v reprezentaci to nefunguje jako v Liberci, kdy si sestavím špičkový kádr, kterému můžou konkurovat maximálně tak dva týmy a pak s ním hraju nahoře. Pešán ještě ke všemu arogantní až na půdu, s hráči má problém vycházet. Jeho angažmá u národního týmu je zatím fiasko.
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1148
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 337 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Stačí si vyjet výsledky všech reprezentací za tento týden - tristní podívaná..... 😞
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2054
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3665 krát
Obdržel "To se mi líbí": 488 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Já si myslím, že máme špatný gólmany. Je to v nich. Kbybychom měli Haška, tak s námi maj fůru problémů a jsou rádi za 0:0!
fido
Příspěvky: 3336
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 83 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Holly833 píše: 14 lis 2021 13:49 Já si myslím, že máme špatný gólmany. Je to v nich. Kbybychom měli Haška, tak s námi maj fůru problémů a jsou rádi za 0:0!
To je fakt, bylo by to 0:0 a aspoň bod!
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6146
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 312 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Pešulán tam stojí jak vyřezanej svatej. Žvejka už je na hadry rozžvejkaná a v hlavě prázdno. Blbeček. Totální dehonestace reprezentace. Hokejový Csaplár...
Tesla
Zamčeno