Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Kula píše:Píšu to jako omlu pro výkon uber emoce vím taky jsem zklamanej
Jaké emoce jsi tam vykoukal? :) Já si letošek užívám úplně stejně jako tu poslední dohranou sezónu. Hraje se tady dobrý hokej, s radostí sleduju i výsledky. S body jsem spoko, šancí tam bylo dost a jsme na vrchu tabulky zaslouženě. Nevidím důvod být zklamaný.
David009
Příspěvky: 294
Registrován: 23 říj 2016 17:34

Re: Hokej

Příspěvek od David009 »

frysta píše:Jaké emoce jsi tam vykoukal? :) Já si letošek užívám úplně stejně jako tu poslední dohranou sezónu. Hraje se tady dobrý hokej, s radostí sleduju i výsledky. S body jsem spoko, šancí tam bylo dost a jsme na vrchu tabulky zaslouženě. Nevidím důvod být zklamaný.
Hmmm, to musí být pořádný matroš co jedeš.
Liboros
Příspěvky: 214
Registrován: 05 úno 2021 12:54
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Liboros »

Tak já taky něco napíšu.
Všechny tři góly jsme jim darovali my.
Musím říct že jsem našel nejmíň oblíbený tým (po Hradci) pro tuto sezónu. To co tam předváděl Jaryn (třeba na Pauloviče) byl hnus.
Konečně jsem viděl emoce od Camary směrem k fanouškům

Odesláno z mého Redmi S2 pomocí Tapatalk
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

David009 píše:Hmmm, to musí být pořádný matroš co jedeš.
Bodový zisk je dobrý a hra taky není špatná, i když může být i lepší a jsou tam zbytečné výpadky v jednotlivých třetinách. Nevím, co jsi čekal ty, že to budeme válcovat a nic neprohrajeme.
lucas003
Příspěvky: 2783
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Tonda s Bobkem budou dobrý. Ještě ten Musil aby se už trefil.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

David009 píše:Hmmm, to musí být pořádný matroš co jedeš.
Slouží mi paměť a nečekám každý rok na medaile. :)
Kdy jsme měli naposledy hráče s bodem zápas nebo kanonýra v čele tabulky střelců? Přechod do útoku dobrý, kombinace i šance tam vidím a jestli naskočí i útok s Kousym, tak to bude jízda.
zeno
Příspěvky: 766
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 65 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Rahmed píše::goodpost:
Nedá se svítit... chyby byly, nevyužité šance taky, 2 punkty a 3. flek - OK a jedeme dál :ole:
Co by za to jiní dali... třeba Liberec :wave:
:rock: Souhlas. Dnesni vykon nebyl urcite stoprocentni, udelali jsme spoustu desivych minel v obrane a vsechny goly Kladnu vlastne darovali. Oproti tomu jsme si vypracovali dostatek sanci na to, abychom i pres ty chyby meli 3 body. Bohuzel netrefime prazdnou branu.
Ale doprcic hrajeme top tabulky, na ten hokej se da koukat, hraci makaj (dneska treba i Kousy), tak proc nadavat? Nebo jste si mysleli, ze se Kladno porazi samo? Videl jsem kousky nekolika jejich zapasu a vubec nejsou tak spatny, jak by se mohlo pohledem na tabulku zdat. Extraliga je letos dost vyrovnana a 10tigolovy pridely (ktery jste tu nejspis nekteri dnes cekali) letos asi moc nebudou.
P.S.: A nechapu, proc tady spousta fandu nadava na rozhodci - neprislo mi, ze by nejak vyrazne tlacili Jardu aspol.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Výhra bolela, ale i tak, možná o to víc, si jí vážím.

Jsme schopní dozadu odmakat oslabení, blokovat střely hubou, ale pak si to kazíme strašně lacinými góly. A komplikujeme si tím zápasy, který by mohly a měly být jasnější. Ve vítězných zápasech to tolik nebolí, ale je to varování a stojí to zbytečně moc sil.

Cam to snad už nahodil.

Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tomaso25 píše:
Cam to snad už nahodil.

[/color]
Ještě by to chtělo víc zapracovat Koště. Jak už tu někdo psal, pořídili jsme si elitního ofenzivního obránce, ale využíváme jeho potenciál? Imho mu moc neprospívá bejt v páru s Robertsonem.
TenPravej
Příspěvky: 352
Registrován: 22 pro 2020 13:25
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od TenPravej »

Tyvole vy se fakt někteří jděte nechat vyšetřit, takový dementní kusy jako jsou tady snad nikdo jinej nemá, my jsme pod za prvním místem po 10 zápasech hrajeme po těch letech konečně super hokej, doma jsme ztratili 4 body z 15 a vy si furt budete stěžovat. Můžete jít fandit o 20km dál,
Do mechova jestli máte problém


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Hoši v čem tady jedete ? Tady se nadává jak kdyby jsme hráli o záchranu a kazili co se dalo…
Někteří tady asi čekali, že všechny zápasy vyhrajeme nebo já nevím…
Máme 2 body, jsme na třetím místě v tabulce a tady se neskutečně jebe…nechápu
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

TenPravej píše:Tyvole vy se fakt někteří jděte nechat vyšetřit, takový dementní kusy jako jsou tady snad nikdo jinej nemá, my jsme pod za prvním místem po 10 zápasech hrajeme po těch letech konečně super hokej, doma jsme ztratili 4 body z 15 a vy si furt budete stěžovat. Můžete jít fandit o 20km dál,
Do mechova jestli máte problém


Sent from my iPhone using Tapatalk
Děkuju. :goodpost:

Lépe bych to nenapsal.
Tesla a Devils
Propulse
Příspěvky: 6704
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Dneska to nebylo uplne ono ale dva body beru. Opravdu se tady kritizuje a nadava? Asi nekteri hodne rychle zapominaji.
Nejlepsi start do souteze za 18 let, bod od prvniho mista. Ja jsem teda spokojenej, protoze moc dobre si pamatuju, co tady bylo roky zpet. Temer nic. Rozlozeny tym bez duse. Hrajeme dobrej hokej, radost koukat na nektere akce. Blumel hraje neskutecne, do toho Ricka s Cinelem. Cam se konecne chytil a je to na nem videt, nejen na lede.
Musil dnes velka sance, potrebuje, aby mu to tam spadlo ale on a Poula jsou jedini, kdo chodi do brany.
Nemyslim si, ze je uplne na miste tady nadavat.

Kostalka bych uplne nekritizoval. Gol Cama jde hlavne za nim a na obrance boduje. Chyby budou vzdycky, kdyby ne, nehraje extraligu.

Dneska se to uplne nepovedlo Robertsonovi, pak nastupoval v utoku. Taky po zapase vystrelil z kabiny o hodne jako prvni se sklonenou hlavou.

Kousy dneska makal asi proto, ze mel na zapase babicku s dedou :-)

Kladnu jsme dva goly darovali, ale taky jsme mohli mit 0 bodu. Kloudy pochvala.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

acrylic píše:
Děkuju. :goodpost:

Lépe bych to nenapsal.
také děkujeme za jedinej TenPravej názor na věc a jeho podporu.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Za sebe to beru tak, že jsem z pěti hokejů odešel domů čtyřikrát spokojenej, a jednou zklamanej z výsledku. Na poslední sezony před covidem jsem nezapomněl. Nedostatky na začátku sezony skoro vítám, neusne se na vavřínech.

Jako pokud někdo chce být nasranej třeba i po výhře, ať je. Každýho právo. Jen mi přijde, že je to škoda a nikam to nevede. Ani u sledování hokeje, ani jiných důležitějších věcí na světě.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Lidi, sakra, chápu že by mohli hrát líp a že to nebylo ideální, ale je to jen sport.

Když se vám stane to co teď mě, tak nějakej hokej asi řešit nebudete...
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Zas tak dobrodruznou neděli jsem nečekal. Jistá lehkovaznost tam byla.

Borci se hodně nadreli a chtěli vyhrát.

Dva body nakonec dobrý.

Koště má strašnou ránu, věřím ze to taky odspuntuje.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

jimmypop píše:Ještě by to chtělo víc zapracovat Koště. Jak už tu někdo psal, pořídili jsme si elitního ofenzivního obránce, ale využíváme jeho potenciál? Imho mu moc neprospívá bejt v páru s Robertsonem.
Hlavne nechapu proc neni proste zaparkovanej na leve pulce hriste kde to bude palit z prvni, obcas se tam objevuje ale stejne mi prijde ze casteji hraje na strane kde ma hokejku u mantinelu, to mi prijde jako skoda... Nekde jsem i cetl ze to je snad nas nejhorsi obrance nebo tak neco, to mi taky neprijde, obcas zachybuje ale to se stane kazdemu, jinak dobrej bek, jak se tu pise, je potreba vyuzit jeho predevsim utocny potencial a ono to pujde.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

za ty návštěvy u nás na zimáku zaslouží všichni :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Hokej si konečně po těch letech užívám, takovéto zápasy k tomu patří, jasně trocha lehkovážnosti, troška přehrávání, troška zbytečných parádiček a rizik. Ale ok, nemám s tím problém, 10 kol, třetí v tabulce, druhý nejlepší tým v počtu branek, jen jich trochu více dostáváme, oproti konkurentům.

Faktor Jágr je ale neuvěřitelný, na stadionu najednou jiní lidé, trochu jiná atmosféra. Fronty před vstupem, teda frontu 50m jsem v PCE nestál, ani nepamatuji. Jeho povídání s rozhodčími, osekávání našich hráčů (Poula si s ním užil) a vlastně mne dneska prostě jenom vadilo to, že ho prostě naši nebrali jako každého jiného, a jezdili kolem něj v rukavičkách. Ale chápu to, Koště s ním trošku přitlačí a už leží u země a jde ven. Tuším že v té samé přesilovce Paulo skvěle vypíchne puk, obránce promáchne, teda věděl že promáchne, hokejka Paula letí přes půl hřiště a nic, pak dostaneme ten gól blbec.

Nakonec dva body, samozřejmě člověk by si představil body tři, protože prostě těch šancí bylo, ale vlastně s tím nemám problém. Jak říkám, 10 kol, třetí místo, bod za prvním, z 30 bodů máme 20, to je krásných 66% bodů.

Těším se v úterý na Zlín, další těžký zápas, protože co si budeme povídat, v dřívějších sezónách se mnohdy týmy přizpůsobovali nám a jejich hokej tím trpěl, tak teď se prostě ty role obracejí a z týmy zespodu to může být boj.
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

mě osobně děla celkem radost Jenda Kolářů :) to je prostě změna o proti předešlím sezonám :) i dnes neměl problém Jágra odstrčit od brankáře pro mě je Jenda jak zjevení letos :D
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Zapchan
Příspěvky: 220
Registrován: 18 črc 2020 21:26
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Zapchan »

Taky mi to nedá abych se nevyjádřil. Předně nechápu těm pár remcalů co nejsou spokojení a napsat že Kostálek je mizerný, tak to už mi hlava nebere vůbec. Krátké přesné přihrávky, přehled a výborná kontrola kotouče, slovy klasika-kdo z vás to má. Hokej si po letech všichni můžeme užívat, je to opravdová zábava a každý zápas je opět svátkem jako před mnoha lety. Po trochu slabším začátku se rozehrál Bluma, to je neskutečný hráč v tomhle věku. Bruslení, kontrola kotouče v plné rychlosti, kdyby se jen trošku zklidnil v koncovce, nasází už letos 30 branek. Pro mě je velmi příjemným překvapením Ríčka, čekal sem že bude dobrý ale ne až takhle. Střela parádní, hraje do těla u mantinelu, stabilita na bruslích, prostě perfektní. Rozhodčí nás dnes ve třetí třetině poškodili, to viděl každý, ale jinak můžeme směle hledět do dalších zápasů.
Zapchan
Příspěvky: 220
Registrován: 18 črc 2020 21:26
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Zapchan »

Ještě bych dodal že snad žádný hráč zatím vyloženě nezklamal, Kousal s Tondou už se do toho taky dostali, zdá se. Musil sice nemá body, ale ve hře je hodně vidět, výborně brání a chodí před branku, tam je to vyloženě o smůle. Já sem s jeho hrou spokojen. Já v něm vidím Bobbyho Holíka.
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Taky se vyjádřím a nechápu některých kritiku, zapomíná se jak se tu hrálo pod Šebkem, Rohlíkem atd....to že nemáme tři body, ale dva, vždyť jsme vyhráli a nikdo se nebude ptát jaký to byl výkon, extraliga je našlapaná, však se podívejte na tabulku, stačí dvě prohry v řadě a z 3. místa jsi na 10 pozici, já si teď hokej užívám, a baví mě, každý může prohrát s každým...je první část základní části, takže v klidu, ano výkon třeba nebyl optimální, ale fakt si někdo vzpomeňte, jak bylo za Rohlíka, Šebka, to je sakra rozdíl....takže trošku pokory chlapci a chlapy..
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 610 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Kluci, trošku zmírníme výrazivo. Názory uživatelů jsou k diskuzi, nikoliv k osočování. Jsme jeden tým.
Zamčeno