Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Dynamík Jistič píše:To už jsme řešili loni, když vytrejdovali Hollanda. Evidentně asi Král žádného takového hráče v týmu nechce. I když za sebe říkám, že je takový hráč potřeba.
Ano a hlavně v play off.
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1708
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Hmm a dobrej start do ligy je fuč...
Vždy jen Dynamo!
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

FOGLIK píše:Jako bylo to smolný. Ale na druhou stranu bohužel kdyby to udělal loni jistý hokejsta z jisté země, tak by byl za vraha.
jn ještě jsi akorát zapoměl dodat , že ho atakoval v mrtvým úhlu :)
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Kely
Příspěvky: 1344
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

Adze píše:Mame dost mozna nejlepsiho beka do presilovek v cele extralize a nedokazou ho treneri vyuzit.. Kostalek hraje s hokejkou u mantinelu a rozdava puky.. misto aby hral s hokejkou do hriste a dostaval to na strelu. Tohle proste nechapu..
Naprostý souhlas.....
Za mě máme 3-4 nezkušené trenéry a je to znat ,píšu to s vědomím ,že je teprve začátek sezońy.(tady máme největší slabinu)
Pořád si myslím ,že ten kádr je silny a na top 6 má s prstem v prde.....
Přesilovky to je šílenost.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Kely píše:Naprostý souhlas.....
Za mě máme 3-4 nezkušené trenéry a je to znat ,píšu to s vědomím ,že je teprve začátek sezońy.(tady máme největší slabinu)
Pořád si myslím ,že ten kádr je silny a na top 6 má s prstem v prde.....
Přesilovky to je šílenost.
Já to nechtěl říkat nahlas...
Obrázek Za Dynamo!
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Ja jsem to uz psal pred sezonou, ze se bojim, ze nejvetsi slabina budou treneri. Naprosto silene presilovky, proc.? Hraci na to jsou. Nevyuzijem Kostalka na modre, ktery ma projektil jak krava. Pred branou Musila, protoze ani nevystrelime na tec. Resp.prvni presilovka si ani nevytvori tlak.

Na druhou stranu kondice problem asi nebuede. 4 zapas za 7 dni a ve treti tretine dokazali Kometu zatlacit. Nechapu, ze to nejde od zacatku.

Plzen, Boleslav, Sparta a Kometa. Na zacatek hodne tezky los. Mame pulku bodu - 6. Posledni tri tymy budou urcite v prvni sestce.

Nedelal bych z toho vedu a hned nejake zavery. Tym silu ma, to vime. Jen me sere, ze nedokazou hrat cely zapas.

Az prijdou slabsi souperi a tyhle zapasy nezvladnem, tak to bude mnohem horsi.
Uživatelský avatar
Adze
Příspěvky: 2172
Registrován: 01 srp 2014 16:35
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 25 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adze »

Kely píše:Naprostý souhlas.....
Za mě máme 3-4 nezkušené trenéry a je to znat ,píšu to s vědomím ,že je teprve začátek sezońy.(tady máme největší slabinu)
Pořád si myslím ,že ten kádr je silny a na top 6 má s prstem v prde.....
Přesilovky to je šílenost.
Ja nemam problem s trenery.. a naopak jsem rad kdo u tymu je a fandim jim. Mame moznost mit po letech trenery Pardubaky kteri u tymu ty zkusenosti ziskaji a posunou se pokud to daji.
Ve hre je videt spousta dobrych veci ale presilovky casto rozhoduji zapas a ty mame zatim opravdu sileny.
Hrajeme v nich hovno.. tak at to hrajeme jak v letech bidy kdy se casto hralo vsechno na Sejka.. ted ty moznosti s pravaky a kvalitni strelou mame taky.. tak at to zjednodusi a je.. horsi to byt nemuze. Na dve tri prihravky a strela Kostalek/Ricka.. to hrani Kostalka u praveho mantinelu z toho jsem uplne hotovej a rekl bych ze on sam taky.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Zpatky na zem . Zrat led, farat. Necist oslavne clanky o Dynamitu ale makat. Pujde to ale cinama, ne kecama
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Kely
Příspěvky: 1344
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

Propulse píše:Ja jsem to uz psal pred sezonou, ze se bojim, ze nejvetsi slabina budou treneri. Naprosto silene presilovky, proc.? Hraci na to jsou. Nevyuzijem Kostalka na modre, ktery ma projektil jak krava. Pred branou Musila, protoze ani nevystrelime na tec. Resp.prvni presilovka si ani nevytvori tlak.

Na druhou stranu kondice problem asi nebuede. 4 zapas za 7 dni a ve treti tretine dokazali Kometu zatlacit. Nechapu, ze to nejde od zacatku.

Plzen, Boleslav, Sparta a Kometa. Na zacatek hodne tezky los. Mame pulku bodu - 6. Posledni tri tymy budou urcite v prvni sestce.

Nedelal bych z toho vedu a hned nejake zavery. Tym silu ma, to vime. Jen me sere, ze nedokazou hrat cely zapas.

Az prijdou slabsi souperi a tyhle zapasy nezvladnem, tak to bude mnohem horsi.
Pozor ja se nehroutim ,ten tým je dostatečně silný a se slabšíma si poradí sám....o tom jsem přesvědčen

A za mě kondice je v pořádku.

Kousal netrenoval přes měsíc a musí to být znát...kolik odehrál zápasů ....
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Tvl tak se dvakrát prohrálo. Jednou se Spartou, kdy jsme byli většinu zápasu lepší a teď na Kometě a tady už se pomalu vyhazujou trenéři, inteligent Horák na isportu vyzívá k dalším nákupům. Člověk už neví jestli se tomu smát nebo brečet fakt..
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Kely píše:Pozor ja se nehroutim ,ten tým je dostatečně silný a se slabšíma si poradí sám....o tom jsem přesvědčen

A za mě kondice je v pořádku.

Kousal netrenoval přes měsíc a musí to být znát...kolik odehrál zápasů ....
Chybi nam goly od Camary, Musila, Blumela. Opakuji to porad dokola, ja vim. Presilovky rozhoduji zapas a my si nevytvorime nic. Aspon dostali facku
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak trenéři jsou stejní jako loni, kdy se přesilovky s příchodem dvou hráčů z KHL výrazně zvedly. Tam je to hlavně o individuální kvalitě hráčů, jinak ji sehrají řekněme na extraligu nadprůměrní hráči a pak ti top. Dneska to bylo vidět i na těch Brna, co udělají dva hráči, kteří sbírají v extralize v posledních letech víc jak bod na zápas. Ty dvě jejich přesilovky hlavně ta první vypadaly úplně jinak, i když z nich gól nedaly a je to vyloženě postavené na individuálních schopnostech Holíka s Muellerem.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Koukam, ze ve Svedsku si Zohorna co se tyce divaku polepsil - dneska na domaci zapas neskutecnych 770 divaku.
Kely
Příspěvky: 1344
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

Propulse píše:Koukam, ze ve Svedsku si Zohorna co se tyce divaku polepsil - dneska na domaci zapas neskutecnych 770 divaku.
Je to paradox , ale oni mají ve Švédsku totálně omezenou kapacitu.
Kl.Dynamo
Příspěvky: 133
Registrován: 16 lis 2016 10:41
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 10 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kl.Dynamo »

Propulse píše:Chybi nam goly od Camary, Musila, Blumela. Opakuji to porad dokola, ja vim. Presilovky rozhoduji zapas a my si nevytvorime nic. Aspon dostali facku
Ale oni ty kluci body dělat začnou, chce to taky trpělivost. Někteří už by zase posilovali, měnili trenéry, hráče atd. Ono si to sedne, chce to pilovat, vybrusovat a hlavně makat.
Nepochybně by to taky chtělo se oprostit od řečí okolí, jak strašně silný tým máme. Prostě si to jet a makat a výsledky přijdou, tým je opravdu dobrý. Slabiny samozřejmě jsou, ale vidím i trochu smůly, Činel je s těch pár zápasů omlácený pěkně, Roman mohl mít třeba dobrou sezónu a pak najednou bác a měsíc mimo a pak se do toho zase bude dostávat. Dneska bohužel úplně pitomej první gól ale větší prdu tým dostal hned tím gólem na dva nula. Poslední třetina samozřejmě paráda, škoda tyčí.
Já jsem spokojen, přehrávame silné týmy, jen to chce prostě makat no a dát i ty hnusný góly a né to zkoušet pořád nějak sperkovat, ale to tu všichni víme.
Patin
Příspěvky: 98
Registrován: 08 zář 2019 23:21
Dal "To se mi líbí": 26 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Patin »

Je zacatek sezony. Vysledky nejsou vubec spatny , je to sport, nejde to nalajnovat od stolu, vysledek ovlivnuje mraky faktoru. Ted se nekomu dari vic, nekomu min, za mesic to muze byt obracene. Masina se jeste vyladi, tym ma fakt silu, uz to ukazal nekolikrat. A zkuseni hraci? Vetsinou se rozjizdeji pomaleji...neni duvod panikarit. Ja osobne si uzivam, jak umime prehrat Spartu, otocit v Bolce, vytrit si s Plzeni, donutit domaci Brnooo se strachovat o vysledek....twl o tom se nam pred 2 rokama mohlo tak akorat zdat ve vlhkem snu :))
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Já bych na dnešním zápasu žádná pozitiva nehledal, než jsme dali dva góly prakticky z ničeho, tak jsme byli úplně bezradní a jenom díky Kloučkovi to místo o tři nebylo tak o pět nebo šest. Když tým který soupeře prakticky k ničemu nepustí, dostane během chvíle dva góly, tak ho to logicky poznamená. I po tom snižujícím gólu jsme si ale žádný tlak ani šance v dalších minutách nevytvořili. To přišlo až v posledních minutách po té tyčce Mikuše. Pak tam byla i smůla, ale těch pár minut dojem z toho jak ten zápas předtím vypadal určitě zachránit nemůže.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Dynamík Jistič píše:Blümel má teď zlomovou sezónu ve který musí potvrdit tu vynikají loňskou. Osobně jsem moc zvědavej, jak se s tím popasuje. U Kousyho je to taková stejná každoroční písnička. Má to táhnout, ale né a né se rozjet.
Pozor, on se nakonec vždycky rozjede, jeho body za poslední sezony nejsou vůbec špatné. S Vondrkou nám v podstatě zachránili sezonu. Bohužel u něj vždy nastane nějaký problém (vloni pseudoafera). Ten kluk má na víc, potřebuje čas a možná i parťáka. Kdyby měl napravo opět Ráďu a vlevo klidně Cama, bude v top 10 bodování extraligy. Úplně bez problému, jen by to chtělo v tom útoku odehrát celou sezónu bez nějakých zranění a distanců.. ;-)
vh9913
Příspěvky: 404
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

A ja bych zase na zapasu pozitivni veci nasel. Hned prvni veci je, jak hraje 4. lajna. Od zacatku sezony hraji dobre, dneska dalsi super vykon. Treneri je tam dokonce davali na zaver zapasu.

Druha pozitivni vec je, ze Kloucek byl opravdu hodne jisty, super! V treti tretine jsme Kometu zatlacili a zdimali jak citron. Ne nebylo to tim, ze Kometa prestala hrat, oni hrali porad svuj prumer, ale my jsme do toho proste slapli.

Hlavne klid, tady se zas pomalu vyhazuje, lamentuje nad trenery, proc? Kdybychom meli 0 bodu proti souperum Kladno, Zlin atd., tak muzem popravu vsechny vyhazovat a panikarit. Ale takhle fakt ne, nehrali jsme s nazdarky.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

"Trenérský" fórum to tu už rozebralo do šroubku. Tak taky přispěju.

Vidím to úplně jednoduše. Nedělá body první lajna a hráč s potenciálem 50 bodů zatím mlčí. V zápasech se Spartou a dneska už nás to hodně mrzí. S výjimkou prvního zápasu nefunguje ani mladej odchovanec a reprezentant. Nejsou to stroje, ale potřebujeme jejich příspěvek. I Poula musí potvrdit loňskou sezonu a produktivitu.

Vůbec to nevidím tak, že je potřeba někoho přivádět. Nechci, aby do čtvrtý lajny spadli lidi, kteří ji nemají hrát a jen by to dělalo zle. Dobře, přivedl by se nějakej Kanaďan. A za tři týdny budou ti samí, co křičeli, že je potřeba někoho přivést, křičet, že je potřeba přivést dalšího rozdílovýho hráče. A tak furt dokola.

Tým má dost kvality na to, aby vyhrával. Ale musí být schopen domácí odmakanej a hokejově pěknej zápas zlomit v 55. minutě na svou stranu a ne si ho nechat proklouznout mezi prsty. A venkovní zápasy nemůže honit v třetí třetině. To se podaří jednou za čas.

Nic se neděje, dostali jsme ve dvou zápasech přes hubu. V přípravě taková facka nepřišla.
zeno
Příspěvky: 766
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 65 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Tak si to tady ctu a nevim. Myslel jsem, ze sem chodi docela rozumny lidi a ne nejaci podesove, jako na spoustu jinych for. Jasne-prohrali jsme 2 posledni zapasy a uz tu zase ctu, ze je vsechno spatne, ze potrebujeme privest aspon 2 kvalitni hrace, ze golmani nestoji za nic, ze treneri jsou nezkuseni a dojedem na to..Proste me stvou ty nazory - 1 zapas vyhrajem a "jupiii, skvelej mancaft, jedem na titul", dalsi zapas prohrajem a "desny, vsechny vyhazet, lemry liny, pul mancaftu vymenit a lavku taky".......Proboha, vzpamatujte se. Prohrali jsme. No a co? prokristapana, je to sport a jak tu obcas nekdo napise "nejsme kapela abysme furt vyhravali". Me spis zajima, jak jsme prohrali. Byl jsem na Sparte - vzdyt my ji cely zapas prehravali. To se nam minulych 7 let nestavalo s vyrazne slabsima mancaftama....Ten tym je dobre poskladanej, mame vyrovnany 4 lajny (osobne me nase ctvrta tesi snad ze vseho nejvic), nikoho dalsiho nepotrebujeme. Par hracu sice zatim neni v optimalni forme, chybi nam lonske goly Camary a Blumela. Kousy je za ocekavanim....Ale prokrista - dejme jim cas. Jiny roky jsme ten cas nemeli-tym byl slabej, nevyvazenej a labilni a par porazek ho dostalo na dno, z kteryho se tezko zvedal.Ale to neni pripad letoska....Proste ja jim verim.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Že nám jeden rozdílový hráč do první lajny chybí, bylo při pohledu na soupisku zřejmé už před sezónou. A tím jak ji trenéři zatím skládají, to ještě zvýrazňují. Nevím, proč se za každou cenu snaží nahradit Zohornu na pozici centra, když hráče jeho kvalit tady prostě nemáme a nedají tam Kousala, který ostatně i na tuhle pozici před dvěma roky přišel a má mnohem lepší předpoklady to odehrát než ti, které tam zkoušejí.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Před spaním jsem dumal, jak dlouho vydrží Činel bez zranění.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Vážení milí příznivci Dynama, kolegové, kamarádi.
Chtělo by to trochu nadhledu... A trpělivosti...
Jste nedočkaví, zbytečně nervozní, někteří si dovolím napsat až hysteričtí...
Ve vašich komentářích je obrovský rozdíl když se vyhraje a když se prohraje...
Přitom to jsou stále stejní hráči, naši kluci bojující za Dynamo.
Včera "pitomý šťastný góly" soupeře = stav 3:0 ...... Kluci se nezlomili a bojovali až do konce, na konci stav 3:2 po boji... Trefený tyče...
Teď to lepí třeba Robertu Říčkovi, v dalších zápasech bude Bobbymu a Anthonymu.
Lidi neblázněte... Vždyť ten tým má kvalitu a ta se projeví. Vzpomeňte na odklouzané odevzdané zápasy, na zápasy kdy jsme nepředvedli jedinou kloudnou útočnou akci či přesnou přihrávku... Serie bez prohry... "Cvakání prdelek" v baráži....
Buďte nároční fans, ale ne netrpělivé hysterky...
ZA DYNAMO !!! A je pátek, víkend před námi. Hezký den přeje Orosená_desítka.
Zamčeno