Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

1. Liberec
2. Třinec
3. Pardubice
4. Boleslav
5. Brno
6. Sparta
7. Hradec
8. Plzeň
9. Olomouc
10. Litvínov
11. Vítkovice
12. Vary
13. Budějovice
14. Kladno
15. Zlín

Jsem zvědavej, jak jsme stáhli náskok první čtyřky. Zatímco loni jsme byli v roce 0, teď už by to mělo mít všechno pevnější základy.

Postupem léta se mi méně a méně pozdává Motor. Tamní mix hráčů mi už začal připomínat bramboračku. Nákupy Ondráčka a Valskýho mě v tom jen utvrdily. Ale třeba se pletu a všem vytřou voko...
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

1. Sparta
2. Liberec
3. Třinec
4. Kometa
5. Pardubice
6. Boleslav
7. Hradec
8. Vary
9. Olomouc
10. Plzeň
11. Litvínov
12. Budějovice
13. Zlín
14. Vítkovice
15. Kladno
FOGLIK
Příspěvky: 5280
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 392 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

1) Sparta
2) Třinec
3) Pardubice
4) Boleslav
5) Liberec
6) Hradec Králové
7) Brno
8) Plzeň
9) KV
10) Vítkovice
11) Olomouc
12) Zlín
13) České Budějovice
14) Litvínov
15) Kladno
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

to už je nějaká oficiální tipovačka?
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

tau píše:to už je nějaká oficiální tipovačka?
Oficiální ne, ale taková klasická předsezónní.....

Tož Orosená_desítka se přidává....

1) Sparta
2) Třinec
3) Pardubice
4) Liberec
5) Boleslav
6) Brno
7) HK
8) Plzeň
9) Vítkovice
10) KV
11) Olomouc
12) Litvínov
13) České Budějovice
14) Kladno
15) Zlín
Propulse
Příspěvky: 6704
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Ja mam jako prekvapeni sezony Litvinov. Maji hodne slusne, vyrovnane prvni tri utoky. Prvni utok Hubl - Lukes - Pospisil je zkusena trojka. Ve druhe Zdrahal - Estephan - Kudrna a treti Jarusek - Sukeľ - Straka ma taky svoji kvalitu.

Do obrany posily jako Hrbas a Stritesky, to neni spatny.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Tak teda jako neoficiálně :-)

1. Werk
2. Reichenberg
3. My
4. Jandačovo
5. Brns
6. MB
7. Mech
8. Ropáci
9. Celoplošníci
10. Krejča
11. Varan
12. Vítek
13. Kapři
14. Švec
15. Jaryn
zeno
Příspěvky: 766
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 65 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Tak zkusim taky svuj tip. O neco vic, nez spousta dalsich tady verim Budejkam-sice nesourody tym, ale kvalitu ma. Trochu neznama je Jarynovo Kladynko - za me myslim,ze s odrenyma usima se z posledniho fleku utrhne. Nam verim,ze se do ctyrky dostanem, Sparta podle me opet zustane pod vrcholem.
1. Trinec
2. Sparta
3. Boleslav
4. Pardubice
5. Liberec
6. Hradec
7. Budejovice
8. Plzen
9. Kometa
10. Vitkovice
11. Vary
12. Olomouc
13. Litvinov
14. Kladno
15. Zlin
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Mech
Příspěvky: 163
Registrován: 02 úno 2019 13:32
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Mech »

Propulse píše:Ja mam jako prekvapeni sezony Litvinov. Maji hodne slusne, vyrovnane prvni tri utoky. Prvni utok Hubl - Lukes - Pospisil je zkusena trojka. Ve druhe Zdrahal - Estephan - Kudrna a treti Jarusek - Sukeľ - Straka ma taky svoji kvalitu.

Do obrany posily jako Hrbas a Stritesky, to neni spatny.
Prvni utok bude zas o rok starší a ukáže se to,věk nezastavis a bude to u Hubla a Lukeše vidět.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Tohle jsem si teda přečetl s velkou radostí!

Tipovačka

1) Dynamo

15) Kladno na dno!
Tesla
Uživatelský avatar
Ardy75
Příspěvky: 170
Registrován: 18 úno 2020 21:25
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ardy75 »

Taky se rád připojím ze svým tipem :-)
1.Liberec
2.Třinec
3.Dynamo
4.Sparta
5.Bolka
6.Plzeň
7.Hradec
8.Kometa
9.Olmík
10.Vary
11.Vítkovice
12.Litvajz
13.Motor
14.Zlín
15.Kladno
Žij tak,aby Ti v pekle bylo dobře
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Zdravím, no mně to nějakou dobu trvalo, já rád odůvodňuji své většinou naprosto nepřesné tipy.. :-)))

Takže:
1. Liberec - dobrý kádr, neskutečně vytrénovaný, oni budou i přes těch pár změn v pohodě. Jen musí být zdravý Šmíd..
2. Pardubice - druhá "přechodná" sezona.. Dle mne základní část trochu "přepálíme", to vyhecování tam bude. Dále si nedovolím nás tipovat. Ale cítím velkou podobnost se sezonou 08/09.. Bohužel.. Kéž bych se mýlil.. Na druhou stranu, zkušenost to bude pro všechny, a hlavně trenéry..
3. Sparta - Jandač je jistota na z.č., první dvě lajny mají jasně nejlepší v celé lize. Ale už se asi nebudou zbytečně hnát nahoru, dokud nemusí. V tomto už budou mít rozum. Akorát moc nevěřím jejich gólmanům, navíc jejich zbývající dvě lajny nejsou tak kvalitní jako vloni. A některé jiné kluby (snad včetně nás) je budou mít lepší.. ;-)
4. Bolka - stejná práce, stejné známky. Kvalitní trenéři a kádr téměř totožný. Udrželi Šťastného.. Spíše budou ještě výš. Těch bych se bál..
5. Třinec - trochu kocovina, za mne oslabení, už nebudou tak silní. O nejlepší hráče přišli a Růžička to sám nemůže táhnout věčně. Ale Mazanec jim hodně pomůže..
6. Kometa - průtoková metoda jako kdysi u nás, ale s penězi. Předkolo v pohodě dají, ovšem kádr moc perspektivní nemají. Libor to lepí ze dne na den.. Záleží, jestli seženou toho top obránce, když jim to Mozík vzdal. Pak mohou opět kousat..
7. Hradec - za mne budou asi dnes moderně řečeno nejlepší "poměr cena/výkon". Mají kvalitní trenéry a kádr sice s mnoha otazníky, ovšem papírově velmi zajímavý. Ačkoliv pokud jim nevyjde sázka na gólmany, mohou klidně zabřednout až dolů a bojovat kolem dvanáctého místa..
8. Plzeň - celoplošný hokej, to je každého sen. Někteří trenéři o něm bájí už léta. :-) A tam vidím jejich problém. Kdyby ty kluky měl na starost opět Straka, půjdou do top šestky. On hokeji rozumí a ví, co si může se svými hráči dovolit. Ale tyhle kecy a taková přestavba.. No, za mne asi největší otazník.
9. Litvínov - kvalitní manažer a dle mne vynikající trenér. Letos už se jejich práce projeví. A to i přes stárnoucí opory..
10. Vary - Pešout je taky skvělý trenér, ale tohle jim nemůže vycházet do nekonečna. Své si Vary uhrají, budou nepříjemný tým, ale kvalita soupeřů bude zkrátka vyšší..
11. Olomouc - tohle Krejčí sám prostě nedá! Konrád taky nemládne, k tomu najednou tak velká očekávání.. Moc jim na semifinále nevěřím, i když tu pracovitost z let minulých jim můžeme nejen my závidět..
12. Vítkovice - Holaň není vynikající trenér, ale ani špatný trenér. Vítci budou "namočení", nicméně nakonec si to uhrají. Polák je velká osobnost, ten to může strhnout..
13. Kladno - Jarda a jeho pokusy.. Někdo se mu možná směje, ale za mne udělal to nejlepší, co mohl. Můj tip je, že jejich gólman bude úplná špička celé soutěže (to se mi za pár kol asi všichni vytlemíte.. :-)))) a tým potáhne nahoru. V každém případě pokud by svou roli zvládl, Kladno má šanci se zachránit s menšími starostmi. Azyl v Chomutově bych neřešil, naopak, bude na ně menší tlak.. Něco jako vloni naše FK v Ďolíčku..
14. Motor - tak tam to smrdí už teď. Nevědí, koho vzít, koho si nechat. Jejich podpisy jsou velmi zvláštní. Provalilo se, že Gulaš s Pechem nefungují, a všichni tam z toho mají obrovské starosti. Peníze jim asi nakonec nechybí, ale obávám se, že takový "slepenec" extraligou nepolíbený trenér nedokáže dát dohromady. Navíc je na ně kvůli těm nákupům mnohem větší tlak. Jestli je někdo může zachránit, tak za mne je to Mižu. Oni mu asi moc nevěří, rok nehrál, má už nějaký věk. Ale pokud by se dostal do formy, co měl u nás, a byl zdravý, dost možná rozhodne o jejich umístění. Tam si to asi moc fanoušků neuvědomuje, ale Vondrka umí hrát na celém hřišti, vrací se, stále dobře bruslí, bojuje, umí nezištně přihrát i vystřelit. Pokud se do své formy dostane, bude jim ho asi hodně klubů závidět..
15. Zlín - tady je to jasné. Bez peněz a pořádného vedení je každý klub v háji, moc dobře to známe. A Zlín i přes kvality trenéra Svobody strádá a bude strádat víc. Pokud nenajdou včas schopné vedení a sponzory, nedopadne to pro ně dobře. Rozhodně bych si jejich sestup nepřál, ale ta situace mi nedovoluje tipovat jinak..

Tak, hotovo. A za pár měsíců se tady všichni zasmějeme, jak jsem se naštěstí nejen já mýlil.. :-))
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Aktuálně :
Nad tři tisíce mohou pořadatelé zaplnit maximální kapacitu s tím, že musí mít padesát procent lidí test a padesát procent být po očkování nebo prodělané nemoci.
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

[quote="Sweník"]Zdravím, no mně to nějakou dobu trvalo, já rád odůvodňuji své většinou naprosto nepřesné tipy.. :-)))

Kolego, skvělý rozbor jednotlivých týmů - zkrátka jak to vidíš. Díky za něj.
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Taky se tedy přidám,jak to vidím po ZČ
1 Sparta
2 Třinec
3 Liberec
4 Mladá Boleslav
5 Dynamo
6 Hradec
7 Kometa
8 Litvínov
9 Vítkovice
10 Plzeň
11 KV
12 Olomouc
13 Motor
14 Kladno
15 Zlín
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Sweniku, jak Gulaš s Pechem nefungují? Jako, že se rafou, nebo jim to nejde, nebo v čem je problém?
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

NEMUSÍM MÍT PRAVDU, ale...

Mám takový pocit, že jsme právě viděli dresy pro novou sezónu.

Jsou rozdílné oproti loňským i na přípravná utkání:
Zmizelo logo Strabag pod znakem klubu, D+D Real je v bílém obdélníku místo pouze bílého obrysu a číslo hráče uprostřed límce.
20210901_100531.jpg
Obrázek Za Dynamo!
Dominik47
Příspěvky: 76
Registrován: 23 bře 2021 19:41
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dominik47 »

digitalmouse píše:Mám takový pocit, že jsme právě viděli dresy pro novou sezónu.

Jsou rozdílné oproti loňským i na přípravná utkání:
Zmizelo logo Strabag pod znakem klubu, D+D Real je v bílém obdélníku místo pouze bílého obrysu a číslo hráče uprostřed límce.
20210901_100531.jpg
Já jsem na ně koukal už včera, bylo to na ig, ale rozdíl oproti loňský sezóně nevidím :-D
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Opravdu nešlo čekat nic inovativního. Aspoň to přední číslo je víc vidět. Loni bylo skoro v podpaží a pak ho přelepili sponzorským logem. Jinak oproti loňsku z dresu zmizel Strabag, ale bílej rámeček zaplnilo DD, který přitom loni v rámečku nebylo.

V hodnocení dresů budeme na na tom internetovým blogu tradičně na spodku pomyslný tabulky. Ale to mi je tak nějak ukradený...
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

skoda ze misto te bile neni cerna nebo tmave modra myslim , ze je to navy blue :)
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

pepa píše:Sweniku, jak Gulaš s Pechem nefungují? Jako, že se rafou, nebo jim to nejde, nebo v čem je problém?
Poslouchal jsem ten podcast s Haškem a tam něco takového naznačoval Koreis. Spíš to na mne působilo, že si nesedí na ledě. Ale říkal, že jsou z toho v Motoru pořádně nervózní..
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Fakt mě baví ti sparťanští fanoušci jak si myslí, že je normální aby se 25letej hráč musel z klubu vykoupit :D :D
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

lucas003 píše:Fakt mě baví ti sparťanští fanoušci jak si myslí, že je normální aby se 25letej hráč musel z klubu vykoupit :D :D
No tak pokud měl smlouvu ještě na rok a klub ji chtěl dodržet, tak asi nic jiného nezbývá. Kdyby hráč byl zaměstnanec klubu a nehráli si tady na pseudo OSVČ, tak by dal výpověď a za tři měsíce by byl volný. Ale takhle nic jiného nezbylo...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Klub by si měl uvědomit, že na hokej chodí dětí stále méně.... A proto nechápu, proč už asi sedmý rok po sobě chodí hráči na první školní den pouze do partnerské školy..... Jít i do ostatních škol. Rozdat kartičky, nějaký klubový blbinky a zároveň pozvánky na kurs bruslení.... To je jedna z cest...Neříkám, že se pak budou děti na hokej hrnout... ale každá získaná duše je dobrá..... A ne jen "splnit povinnost" a poslat pár hráčů na jedinou školu....
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Nomen Omen:

1. Dynamo Pardubice
2. TRI
3. OLO
4. SPA
5. LIB
6. CEB
7. LIT
8. MBO
9. PLZ
10. KVA
11. HKR
12. KOM
13. VIT
14. ZLN
15. KLA

ad) Tau
S těmi školami (atd.) máš pravdu.
Ale: kurz bych vůbec nedělal - měl by to být rovnou hokej a měli by tam jenom hrát "na dvě". Všechno ostatní přijde skoro samo.
Měsíční permice do prý skvělého (republikové hodnocení samotných účastníků) pardubického skate parku stojí sedm kilo. Žádní trenéři, jen telefony...
Zamčeno