Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Sweník píše:Budoucnost ano, ale to by museli chytat..

Já hodnotím minulost. Kolik ti dva odchytali zápasů na MS?
Jasný, vím jak si to myslel, ale tak Vaněček se teď začal prosazovat, škoda toho zranění....Vlady věřím, že bude minimálně příští rok dvojka v Bostonu....

a já si myslím, že nemáme špatný gólmany, jen prostě na MS se od dob Vokouna žádnému nevedlo...ale Hrubec si myslím, že je super gólman, to by asi nechytal v Omsku....ale hold ta obrana hapruje
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Sweník píše:A nakonec všechno bude jinak.. Uvidíš.. :-))
Tak na letošním MS je možný všechno, klidně že i Lotyššsko s Neměckem budou ve finále a Lotyši vyhrají titul mistrů světa :-D
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Sweník píše:Takových tam asi bude víc.. Proto ty výsledky. Možná by si měl vzít slovo náš Matěj Blümel, protože ten a zhruba pět dalších asi vědí, proč tam vlastně jeli..

Samozřejmě nadsázka, kdyby někdo nepochopil. Ale ti ne tolik slavní kluci fakt hrají dobře. Zbytek si jede na sebe..

Snad pomůžou ty Fildovy zuby.. ;-)
Kdyz uz jsme u Mateje, byl dneska vubec na lede? Vim ze byl zapsan jako 13. utocnik, ale on tam snad nebyl ani sekundu na tom lede.
dtaire
Příspěvky: 542
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Pardubak1923 píše:Kdyz uz jsme u Mateje, byl dneska vubec na lede? Vim ze byl zapsan jako 13. utocnik, ale on tam snad nebyl ani sekundu na tom lede.
Skutečně nebyl... Asi Pešána naštval ten jeden gól v oslabení
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2067
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3690 krát
Obdržel "To se mi líbí": 491 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

]Rychle jsem se mrknul na tabulky po ZČ z posledních MS, kde byly také 2 skupiny po 8 mužstvech. Na 4. místech se postoupovalo nejméně s 10 body. Ale byly i ročníky, kdy na 4. flek nestačilo ani 11 bodů! Takže až 12 bodů je jistota.
Naposledy upravil(a) Holly833 dne 24 kvě 2021 22:32, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Je to takový celý se zatáhnutou ruční brzdou. Hokejově, emočně...

Pešánova bezemoční póza je jedna věc, Špaček s otevřeným sakem a vyvaleným pupkem je věc druhá. Snad ten Straka má v sobě trochu života.

Já nejsem fanouškem nějakých teatrálních ochotnických představení na střídačce, ale druhej extrém teda taky nestojí za nic...
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Mohu se zeptat jestli si nedal lajnu Filip Zadina před rozhovorem? To je vážně takový idiot?
Já chápu, že hokej je pro hodně hráčů to jediné co umí, ale vážně z nich musejí rodiče udělat takové dementy a duševní mrzáky?
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Tak jsem koukal na tipovacku. Pořád jsem druhej. Při těch výsledcích, co na tomhle mistrovství zatím padají, by mě strašně zajímalo, co jsem do té tipovacky vlastně psal za výsledky? Já nemohl být při smyslech. :)

Teď jsem viděl kousek rozhovoru s Julkem Hudackem. To je jiné vystupování než mistr Zadina...
dtaire
Příspěvky: 542
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

pepa píše:Tak jsem koukal na tipovacku. Pořád jsem druhej. Při těch výsledcích, co na tomhle mistrovství zatím padají, by mě strašně zajímalo, co jsem do té tipovacky vlastně psal za výsledky? Já nemohl být při smyslech. :)

Teď jsem viděl kousek rozhovoru s Julkem Hudackem. To je jiné vystupování než mistr Zadina...
Můžeš se na to přece podívat ve vedlejším listě... Patří ti tam sloupce GR a GS, což je příhodné, protože je to skoro na konci. No a my kolem na tebe pak samozřejmě jen závistivě koukáme :rock:
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 862 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

pepa píše:Teď jsem viděl kousek rozhovoru s Julkem Hudackem. To je jiné vystupování než mistr Zadina...
:goodpost:
Filip_Pesan_Card.jpg_big.jpg
Život jde dál...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Jirka Hrdina:
Hele, s tim Filipem Pesanem musi bejt na dovoleny hrozna prdel...
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Podle mě poslední český hráč, který je schopen ovlivnit mužstvo je Jakub Voráček. Poslední hráč za kterým by šel tým. To je šílené. Dříve to byl Dopita, Výborný, Reichel a mnoho dalších.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Zrcadlo, zrcadlo, kdo je na světě nejvážnější? "Ty Filipe, jsi krásně odtažitej, tak jak si to u mně nacvičoval"

Zrcadlo, zrcadlo a bude to stačit na Boston? " Na ´B´ to Filipe začíná. Budou to ale spíš Benátky a to ty český"

No, je až s podivem, jak jsme krásně nekonkurenceschopní. I tenhle tým má daleko na víc.

Na hokejových hrách jsem čuměl na Šuláka, bohužel teď čumím zase....

Pár pozitiv tam je. První je v bráně. Hronek se zvednul, ale to jeho střídání v prodloužení se rovnalo ruský ruletě.

Zadinu, kterýmu ještě teče mlíko po bradě, bych za ten rozhovor nedrtil.

Každopádně radost koukat na Kubalíka. Jak na ledě, tak jak se prezentuje svoje myšlenky :o)

Paralel s minulostí se nabízí víc, nyní se spíš přikláním k tomu, že se to letos spíš nepovede.... sebedůvěra v pejči, nepohoda, nedůvěra, nesystém

Tož uvidíme....
Uživatelský avatar
Kuba23
Příspěvky: 219
Registrován: 25 lis 2015 18:28
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kuba23 »

Jakub82 píše:Mohu se zeptat jestli si nedal lajnu Filip Zadina před rozhovorem? To je vážně takový idiot?
Já chápu, že hokej je pro hodně hráčů to jediné co umí, ale vážně z nich musejí rodiče udělat takové dementy a duševní mrzáky?
Tak to jsem rád, že nejsem jediný, komu ten rozhovor přišel úplně mimo. I jsem přemýšlel, jestli to nepustit ještě jednou, že jsem to možná špatně chápal.
Ale pak se nemůžeme divit, že ta hra tak vypadá, když mají takový přístup a namistrovanost - podle rozhovoru to vypadalo na jasnou výhru a ještě v suchém triku.
A to že Pešán se celou dobu tváří jak na pohřbu druhýho nejlepšího kamaráda snad ani nepotřebuje komentář - to i citový mrzák má víc emocí.
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

je mi úplně jedno jak se tváří Pešán mě zajímají výsledky a ty momentálně nemá...
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Pida11
Příspěvky: 608
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 128 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

jimmypop píše:Jirka Hrdina:
Hele, s tim Filipem Pesanem musi bejt na dovoleny hrozna prdel...
Ono Jirka Hrdina mě celkově trefný tweety, nejen kolem hokeje.
Včera, když byl před zápasem ve studiu, tak se skvěle poslouchal....když to porovnám s rádoby expertama Antošem a spol., tak to bylo nebe a dudy..
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Nemá někdo ten rozhovor se Zadinou? Dik
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... kdysi říkali buď v TV nebo nějaký rozhovor s Pesanem, proč jsou trenéři po vstrelene/inkadovane brance v klidu a stojí tam jak o funuse. A Pesan, že to je podle zamorskeho stylu co tam viděl, když tam jezdil na staz.

Já si říkám proc musíme furt někoho napodobovat nebo kopírovat? Až bude kanadský trenér po gólů dělat na střídačce kotrmelec, tak nás trenér to bude dělat taky??
Vždyť jsme měli vždy svoji mentalitu, tu českou vycuranost, proc se k tomu nevrátít. A na střídačce musí být trenér, aby hráči věděli, že se mohou o koho opřít. Kdo je pochválí, kdo je seřve, kdo se jich zastane, kdo je namotivuje atak. Jako byl Hlinka, Říha a iten Hrouzek ač ho rád nemám. Sice ta kvalita hry někdy zaostavala, ale aspoň hráči padali po hubě. To kopírování něčí modelu (Skandivadie) od jednoho odborníka (Lenera) už to bylo a jak to dopadlo... Ano chybí i ti přirození lídři (Dopita, Patera, Výborný), ale stále ten tým má na víc...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

subris píše:.... kdysi říkali buď v TV nebo nějaký rozhovor s Pesanem, proč jsou trenéři po vstrelene/inkadovane brance v klidu a stojí tam jak o funuse. A Pesan, že to je podle zamorskeho stylu co tam viděl, když tam jezdil na staz.

Já si říkám proc musíme furt někoho napodobovat nebo kopírovat? Až bude kanadský trenér po gólů dělat na střídačce kotrmelec, tak nás trenér to bude dělat taky??
Vždyť jsme měli vždy svoji mentalitu, tu českou vycuranost, proc se k tomu nevrátít. A na střídačce musí být trenér, aby hráči věděli, že se mohou o koho opřít. Kdo je pochválí, kdo je seřve, kdo se jich zastane, kdo je namotivuje atak. Jako byl Hlinka, Říha a iten Hrouzek ač ho rád nemám. Sice ta kvalita hry někdy zaostavala, ale aspoň hráči padali po hubě. To kopírování něčí modelu (Skandivadie) od jednoho odborníka (Lenera) už to bylo a jak to dopadlo... Ano chybí i ti přirození lídři (Dopita, Patera, Výborný), ale stále ten tým má na víc...
třeba tuhle repre štaci Fíla považoval jako další krok své trenérské kariéry směrem k eNHáeL.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

jimmypop píše:třeba tuhle repre štaci Fíla považoval jako další krok své trenérské kariéry směrem k eNHáeL.
Jde na to dobře, odstín sáčka, barva kravaty, ideální odstín bot a sladěné ponožky, mimika. Jen systém hry nějak kulhá a kluci neví co hrát.
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

jimmypop píše:Jirka Hrdina:
Hele, s tim Filipem Pesanem musi bejt na dovoleny hrozna prdel...
Tak on i Hrdina ve studiu má poker face :)
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 343 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Gumid píše:Jde na to dobře, odstín sáčka, barva kravaty, ideální odstín bot a sladěné ponožky, mimika. Jen systém hry nějak kulhá a kluci neví co hrát.
Tak o tu hru zas až tak nejde, klíčová je ta nevraživost...
pešan.png
pešan.png (79.97 KiB) Zobrazeno 2738 x
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

FOGLIK píše: Tak on i Hrdina ve studiu má poker face :)
Jirka ma 3 SC, je to mistr světa. Takže se klidně může tvářit jako Pešán a mluvit jako Zadina.
A hlavně má tu garnituru naseho hokejovyho hnuti uplne u prdele.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

On v tom Pešán docela plave a neví kudy kam, protože ten velkej hokej vlastně nikdy pořádně nedělal. Když emoce projevil, házel flašku po rozhodčím, nebo po kom, teď tam zase čumí jak jojo. Říha sice na střídačce řádil, ale vždycky věděl odkud pokud. Flaškou vždycky praštil do rohu... Takže asi tak.
Budeme doufat, že se stane zázrak.... I můj sedmiletý syn včera na ten hokej chvíli koukal, pak povídal, že jsme nějak pomalí a nešikovní, protože si rychle nenahrajeme a šel spát... :)
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

jimmypop píše:Jirka ma 3 SC, je to mistr světa. Takže se klidně může tvářit jako Pešán a mluvit jako Zadina.
A hlavně má tu garnituru naseho hokejovyho hnuti uplne u prdele.
:thumbup:
Zamčeno