Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Sorry mimo hokej, ale todle musím napsat, vím, že mezi náma je i spousta fanoušků fotbalu, ale to co se vždy ke konci sezony děje v Příbrami, to fakt nepochopí nikdo....Jablonci jde o LM a oni rupnou v Příbrami....a Příbram se jako vždy zázračně na poslední chvilku zachrání, celou sezonu prohrávají, a nakonec záchrana :-) ty kráso...ten Starka asi musí na všechny něco vědět, nebo nevím...tak u Pelty se asi nedivím, tak toho ví hodně, ale jinde? Nepochopím...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Georgre píše:Sorry mimo hokej, ale todle musím napsat, vím, že mezi náma je i spousta fanoušků fotbalu, ale to co se vždy ke konci sezony děje v Příbrami, to fakt nepochopí nikdo....Jablonci jde o LM a oni rupnou v Příbrami....a Příbram se jako vždy zázračně na poslední chvilku zachrání, celou sezonu prohrávají, a nakonec záchrana :-) ty kráso...ten Starka asi musí na všechny něco vědět, nebo nevím...tak u Pelty se asi nedivím, tak toho ví hodně, ale jinde? Nepochopím...
Jablonec nedal šance a pak chyba brankáře....já bych v tom nic nehledal
dtaire
Příspěvky: 542
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Georgre píše:Sorry mimo hokej, ale todle musím napsat, vím, že mezi náma je i spousta fanoušků fotbalu, ale to co se vždy ke konci sezony děje v Příbrami, to fakt nepochopí nikdo....Jablonci jde o LM a oni rupnou v Příbrami....a Příbram se jako vždy zázračně na poslední chvilku zachrání, celou sezonu prohrávají, a nakonec záchrana :-) ty kráso...ten Starka asi musí na všechny něco vědět, nebo nevím...tak u Pelty se asi nedivím, tak toho ví hodně, ale jinde? Nepochopím...
Prostě jen mají příznivý los a Teplice s Brnem nehrají vůbec nic. Samozřejmě Pelta asi nebrečel, že prohráli zrovna s kamarádem Starkou... Ale nepřekvapí mě, když Příbram v případě potřeby porazí i Pardubice a pak už to bude "zárubovský" zápas o bytí a nebytí.
Také bude záležet dnes na Budějovicích, jestli Teplicím výhru nechají nebo nenechají, ale nemají pověst Příbrami, tak u nich se nikdo případné porážce nepodiví.
Mám dilema, jestli odpoledne sledovat Pardubice-Plzeň nebo právě sestupově výživný zápas Teplice-Budějovice
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

<Stars>, mockrát děkuji za ten odkaz. Je fakt, že <hokej.cz> téměř nesleduji. Rád bych, aby si to přečetlo co nejvíc "Nicků" z tohoto fóra. To je pravá budoucnost hokeje a Amerika podle toho žije už dnes. Chce to jen trochu přemýšlet...
Díky ještě jednou za osvětu fóra.
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Nevím jestli již někdo nepsal, ale včera mi na instagramu vyskočila fotka že se oženil Rhett Holand. Tak vše nej
Ampersand
Příspěvky: 868
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 109 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

Off topic

Karolína Plíšková ve finále WTA v Římě se Swiatek 0:6, 0:6.
Poměr míčů 13 !!! : 51.
To jsem jestě nikdy neviděl. Diváci ji vypískali.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Ampersand píše:Off topic

Karolína Plíšková ve finále WTA v Římě se Swiatek 0:6, 0:6.
Poměr míčů 13 !!! : 51.
To jsem jestě nikdy neviděl. Diváci ji vypískali.
Co žije s Dravcem, je taková labilní.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Tak Pardubice v 72. minute vedou nad Plzni 2:0 :thumbup:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Gumid píše:
Co žije s Dravcem, je taková labilní.
tyhle byznys partnerstvi...
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

cha tak 3:0 pěkně Pardubice :)
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

snorry píše:cha tak 3:0 pěkně Pardubice :)
Hlavně jen tři (potažmo čtyři) bodíky od účasti v poháru.. :thumbup:
dtaire
Příspěvky: 542
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Sweník píše:Hlavně jen tři (potažmo čtyři) bodíky od účasti v poháru.. :thumbup:
Tři, s Plzní lepší skóre ve vzájemných zápasech... Teď už prostě Příbrami body nechat nemůžou!
Edit: Ne kvůli pohárům, ale kvůli historickému výsledku... Kdo by to řekl, že bude taková šance skončit sezonu před Plzní?
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

dtaire píše:Tři, s Plzní lepší skóre ve vzájemných zápasech... Teď už prostě Příbrami body nechat nemůžou!
Edit: Ne kvůli pohárům, ale kvůli historickému výsledku... Kdo by to řekl, že bude taková šance skončit sezonu před Plzní?
Škoda té ztráty s Karvinou, čekal jsem, že už ten zápas dotáhnou. Pak by ta šance hrát pohár byla opravdu velmi reálná..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Georgre píše:Sorry mimo hokej, ale todle musím napsat, vím, že mezi náma je i spousta fanoušků fotbalu, ale to co se vždy ke konci sezony děje v Příbrami, to fakt nepochopí nikdo....Jablonci jde o LM a oni rupnou v Příbrami....a Příbram se jako vždy zázračně na poslední chvilku zachrání, celou sezonu prohrávají, a nakonec záchrana :-) ty kráso...ten Starka asi musí na všechny něco vědět, nebo nevím...tak u Pelty se asi nedivím, tak toho ví hodně, ale jinde? Nepochopím...
Letos už se Příbram nezachrání. Ani dárek Míry Jardovi ze starýho přátelství už na tom nic nezmění. Zlovolný spiknutí za tím nevidím...

A druhý místo? Do LM se českej klub přes nemistrovskou kvalifikaci nedostane na 99%. U Jablek by to bylo 100%. V Evropě si s nimi vytře prdel i Dunajská Streda. Pelta spoléhá na výhru Luftjardy v poháru a tím se Jabka z třetího fleku dostanou rovnou do posledního předkola Evropský ligy... Že bude Sparta druhá, taky Mírovi zase tak moc nevadí...
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Ampersand píše:Off topic

Karolína Plíšková ve finále WTA v Římě se Swiatek 0:6, 0:6.
Poměr míčů 13 !!! : 51.
To jsem jestě nikdy neviděl. Diváci ji vypískali.

trapas trochu....hrdla jí táhne dolů
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

https://hockey.by/news/intervyu/news138344.html

Rozhovor s Kostycinem bohužel kvůli zranění nejede na MS
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

monfils88 píše:https://hockey.by/news/intervyu/news138344.html

Rozhovor s Kostycinem bohužel kvůli zranění nejede na MS
Hezký rozhovor. :thumbup:
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 953 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

monfils88 píše:https://hockey.by/news/intervyu/news138344.html

Rozhovor s Kostycinem bohužel kvůli zranění nejede na MS
Hrál tady jako ďábel a to ho přitom ještě celou dobu trápilo zranění. Neskutečnej borec.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

monfils88 píše:https://hockey.by/news/intervyu/news138344.html

Rozhovor s Kostycinem bohužel kvůli zranění nejede na MS
No pokud mi to prekladac dobre prelozil tak sance ze pojede jeste je, tak v to fakt hodne doufam, kvuli nemu jsem se tesil na zapasy Beloruska.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

av69 píše:Hrál tady jako ďábel a to ho přitom ještě celou dobu trápilo zranění. Neskutečnej borec.
Jeho dresy s "Déčkem" na hrudi budou mít velkou cenu. Možná ne pro lidi jako Zenit, ale například pro nás a Bělorusy.. On byl a je hvězda, teď je navíc pohodář.. :thumbup:

A jak už tu někdo napsal. Oproti Špačkovi poměr cena/výkon, jasný win Dědka.. Špaček stejně Třinci utekl..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Sweník píše: A jak už tu někdo napsal. Oproti Špačkovi poměr cena/výkon, jasný win Dědka.. Špaček stejně Třinci utekl..
Jasný win Dědka? To si snad nemyslí ani Dědek sám... Špaček výrazně pomohl Třinci k titulu... S tím, že odejde, ho brali. Chtěli od něj pomoc k zisku týmovýho úspěchu a to splnil.

Kosticyn byl nakonec i hezký zpestření, o tom není sporu. Ale za rok už to bude zašlá vzpomínka. Za tři roky už to bude zapomenutá epizoda.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak Špaček Třinci výrazně pomohl v tom, aby jim produktivita nestála jenom na jedné lajně a ukázal, že na extraligu je to top hráč. Jednoznačně se jim vyplatil a pomohl k titulu. Jestli byl nějaký nepřekonatelný problém, že tady hrát nemohl i kdyby jenom do konce téhle sezóny, už je teď jedno. I u Kostitsyna s Barulinem bylo jasné, že tady jsou jenom do konce sezóny.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše:Jasný win Dědka? To si snad nemyslí ani Dědek sám... Špaček výrazně pomohl Třinci k titulu... S tím, že odejde, ho brali. Chtěli od něj pomoc k zisku týmovýho úspěchu a to splnil.

Kosticyn byl nakonec i hezký zpestření, o tom není sporu. Ale za rok už to bude zašlá vzpomínka. Za tři roky už to bude zapomenutá epizoda.
Vzhledem k okolnostem a právě těm dresům si myslím, že nepůjde jen o zapomenutou epizodku..

Jinak asi jsme se nepochopili. Psal jsem poměr cena/výkon. Pokud se nepletu, Špaček měl mít cca dvojnásobek platu Kostěje. No a že by dělal dvojnásobek bodů, to zase ne.. Proto píši win Dědka. Náš tým by semifinále nedal ani se Špačkem, až tolik rozdílový ten kluk nebyl, proto jsem nezahrnul do hodnocení týmové úspěchy. Zkrátka čistě individuálně, Kostěj ty body u nás dělal za půl platu Špačka. ;-)
Zamčeno