Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

av69 píše:Předvedli úplný hovno a chtěl by pomník. :grr: Na tom svazu fakt už snad nikdo nemá ani trochu pokory...
Souhlas. Dosud nechápu, jak pod ním kluci udělali tenkrát to stříbro. I když jasné, Pasťa nebo Vrána fakt nebyli protekční spratci. Ani Špaček a další..

Trénoval šikovné hráče..

Ve Vítkách jich už tolik neměl a moc jim k sestupu taky nechybělo. Jejich fanoušci z něj byli dost zoufalí..
frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

On se tam dohaduje sám se sebou a přiznává, že slyší hlasy? :)
Musíš více!
Více nejde!
Jsi nejlepší.
To jo, to jsem. Dostávám se lidem pod kůži.
Dada.
Přílohy
B4060F2A-4A23-4E11-A286-AC7A325F82A2.jpeg
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

ty vole ten Petr to je tak na kazajku a zamknout za ním a zahodit klíč to snad nemůže být ani pravda co tam slintá
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

frysta píše:On se tam dohaduje sám se sebou a přiznává, že slyší hlasy? :)
Musíš více!
Více nejde!
Jsi nejlepší.
To jo, to jsem. Dostávám se lidem pod kůži.
Dada.
a Motáka už do toho tentokrát nemotal?
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Propulse...nevíš jak je to se Zohym ?
Myslel jsem, že se právě rozhodne po MS pokud přijdou nějaké nabídky a Dědek mě překvapil s tím, že o Tomášovi se rozhodne už tento týden.
Dík
#zpatkydosedla
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 664 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Perníkář píše:Propulse...nevíš jak je to se Zohym ?
Myslel jsem, že se právě rozhodne po MS pokud přijdou nějaké nabídky a Dědek mě překvapil s tím, že o Tomášovi se rozhodne už tento týden.
Dík
Tak neni tajemstvim ze Zohorna by rad jeste rok venku. Ale musi mu to davat smysl. Jak misto, tak financne. Neni to tak, ze za kazdou cenu chce ven.

Me celkem prekvapilo vyjadreni Dedka, ze si mysli, ze pristi tyden najdou shodu a podepise. Ja to vidim 50:50.

Ale kdo vi. Uvidime. Pro me to je jasna priorita. Tym se Zohornou a bez Zohorny by byl obrovsky rozdil. V Zohornovi vidim i lidra tymu, on ty vlastnosti ma.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Propulse píše:Tak neni tajemstvim ze Zohorna by rad jeste rok venku. Ale musi mu to davat smysl. Jak misto, tak financne. Neni to tak, ze za kazdou cenu chce ven.

Me celkem prekvapilo vyjadreni Dedka, ze si mysli, ze pristi tyden najdou shodu a podepise. Ja to vidim 50:50.

Ale kdo vi. Uvidime. Pro me to je jasna priorita. Tym se Zohornou a bez Zohorny by byl obrovsky rozdil. V Zohornovi vidim i lidra tymu, on ty vlastnosti ma.
Mladší Hynek v Chabarovsku pokračovat nebude, takže pokud budou chtít hrát v jednom týmu, bude to určitě jinde. Oznámení by mělo padnout do konce května.
viky
Příspěvky: 65
Registrován: 25 říj 2016 14:57
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od viky »

A.Musil Trinec?
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Stejně mně úplně hlava nebere, že neumíme častěji vystřelit někoho mladýho, neříkám na top úrovni jako byl JJ, ale třeba o level níže. A to navzdory nebo bez ohledu na systém, který tady máme.

Každej systém, dobrej i bídnej vyprodukuje krajní extrémy. Nejspíš ne díky systému, ale díky vlastnostem jednotlivce. U nás ale ten pozitivní extrém moc nevidím.

Naše konkurenceschopnost hrát solidně NHL je žalostná.
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Itchy píše:Stejně mně úplně hlava nebere, že neumíme častěji vystřelit někoho mladýho, neříkám na top úrovni jako byl JJ, ale třeba o level níže. A to navzdory nebo bez ohledu na systém, který tady máme.

Každej systém, dobrej i bídnej vyprodukuje krajní extrémy. Nejspíš ne díky systému, ale díky vlastnostem jednotlivce. U nás ale ten pozitivní extrém moc nevidím.

Naše konkurenceschopnost hrát solidně NHL je žalostná.
Tak za mě je to Pasta.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Tak Hamáčkem plánovaný handl Sputnik za držení huby o Vrběticích napráskal Seznam Zprávám Netolický...
mach
Příspěvky: 4386
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

FOGLIK píše:Tak za mě je to Pasta.
No jo jenže toho museli doupravit ve Švédsku..
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

viky píše:A.Musil Trinec?
byla by škoda nechat si utéct takového hráče, hodil by se. Ale bohuzel to vypadá že k nám nepůjde
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

petan12314 píše:byla by škoda nechat si utéct takového hráče, hodil by se. Ale bohuzel to vypadá že k nám nepůjde

Tak to tady jeden kolega jednoho důvěryhodného kolegu sežere, první začíná na C a druhý na P....přál bych si ho vidět u nás no :-)
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
dtaire
Příspěvky: 541
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

tau píše:Tak Hamáčkem plánovaný handl Sputnik za držení huby o Vrběticích napráskal Seznam Zprávám Netolický...
Není to tak, že jenom slouží k vyvrácení verze o kamufláži? Kroupa je sice střelec a už dostkrát se spálil, ale zdrojů musí mít víc
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Jak včera řekl Peterek z Třince. Špičkoví hráči, kteří se někde nedohodli v první vlně, teď vyčkávají.

Vědí, že pro ně bude doma místo, že o ně doma kluby stojí, ale proč si nepočkat, co kdyby přišlo něco opravdu zajímavýho.

Je fajn, že Dynamo je mezi několika málo kluby, který jsou v pozici, že jsou pro takový hráče atraktivní a reálně s nimi jednají.

Při pohledu na naší soupisku dvě jména do prvních dvou útoků dělají rozdíl mezi solidním nadstandardem a bojem o placky
mach
Příspěvky: 4386
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Musila je škoda, čekal jsem spíš že knam nepůjde, ale věřil jsem spíš že půjde za hranice to že si ho necháme vzít v rámci ELH jsem nečekal...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

mach píše:Musila je škoda, čekal jsem spíš že knam nepůjde, ale věřil jsem spíš že půjde za hranice to že si ho necháme vzít v rámci ELH jsem nečekal...
No jestli to máte z fóra Zlodějů, tak můžeme v Musila klidně doufat dál. Tam totiž nějaký trouba nepochopil, že článek byl psaný o repre, a všichni se hromadně začali radovat, že nejde k nám, ale do Třince.. :-D

Takhle tam oni rozumí hokeji. :-))
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

mach píše:Musila je škoda, čekal jsem spíš že knam nepůjde, ale věřil jsem spíš že půjde za hranice to že si ho necháme vzít v rámci ELH jsem nečekal...
Taky na tom trhu nejsme sami. Ale beru, že postoje a rétorika fanoušků logicky kopírují ambicióznost majitele. Musil už byl jednou nohou ve Spartě, jednou nohou u nás, teď je možná zase jednou nohou jinde. Kdo ví, jak to s ním dopadne.

Mech buduje kanadskou kolonii se vším všudy.
Ampersand
Příspěvky: 868
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 109 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

FOGLIK píše:Tak za mě je to Pasta.
Je pravda, že s postupujícím časem je to slabší a slabší.
Ale jsou tam hráči jako Krejčí, Voráček, Pastrňák, Hertl, Vrána, Palát, Faksa, Zacha, Gudas, kteří jsou ve svých týmech dost ceněni.
A z mladých Zadina, Hájek, Chytil, Hronek.
Kapitolou samotnou pro sebe jsou brankáři - Mrázek, Rittich, Vaněček, Korytář, Vladař - je to top kvalita ?
Další hráči hrají v KHL, Svedsku, Finsku, Švýcarsku - takovy Jaškin nebo Sekáč by na NHL podle mne měli.
Změnila se doba, přibyla konkurence z Nėmecka, Švýcarska...
Prostě starý časy, kdy jsme měli v NHL třeba v sezoně 2014/15 celkem 60 hráčů, jsou proste pryč, loni jich bylo 35, letos zatím 28. S tímto počtem jsme na 6. místě, co se tyce počtu hráčú podle národnosti.
Naposledy upravil(a) Ampersand dne 06 kvě 2021 10:50, celkem upraveno 1 x.
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Itchy píše:Stejně mně úplně hlava nebere, že neumíme častěji vystřelit někoho mladýho, neříkám na top úrovni jako byl JJ, ale třeba o level níže. A to navzdory nebo bez ohledu na systém, který tady máme.

Každej systém, dobrej i bídnej vyprodukuje krajní extrémy. Nejspíš ne díky systému, ale díky vlastnostem jednotlivce. U nás ale ten pozitivní extrém moc nevidím.

Naše konkurenceschopnost hrát solidně NHL je žalostná.
Tak on českej hokej nikdy neměl moc hvězdy okolo ( natož pod ) 20. let. Výjímka Pasta + částečně Hertl
Když už Čecháček vyrostl do nadprůměrnější kvality, tak to bylo od 23, 24 let a vejš. Těch příkladů z minulosti je spousta (Hejduk, Krejčí, Eliáš) a vlastně i dost ze současnost. . Zacha, Hertl, Vrána (ty se teď rozjeli na bod na zápas )
Je to trochu takové české specifikum ,ze kterého je potřeba zase udělat výhodu.
A nechrlit jak Švédsko, Finsko nějako 17. letý veganský tophvězdy :), tím se můžeme odlišovat.

Pokud se dožijeme nějakýho českýho hokokjevýho stopoření alá Vídeň, Nagano, tak to bude s opomenutýma hráčema, který to budou brousit okolo 25 let v ELH. A po takovýmhle nečekaným opětovným úspěchu se mávnutím proutku přidá i úspěšnost mádeže (takovej klasickej generační jojo efekt).

Na to jestli se to opět stane, bude mít na to obrovskej vliv jeden faktor, kterej mi po cca dvacet let tady chybí.
Prostě x let nemáme světovýho TOP 5 golmana, kterej dokáže vyhrát celej turnaj (Tady vidím ten nejpotřebnější krajní extrém).
To je vždycky první krok k vytvoření silné generace (jako té naší z přelomu milénia). Potom to jede všechno vonějším samospádem a zase budou brát podprůměrné české hráče do NHL (typu Šimíček). Přesně tak , jak je tomu teď u Švédů, částečně Finů. Momentálně Švéďákovi do cca 24 let stačí aby v SHL děla půl bodu na zápas a okamžitě v příští sezóně dostane čuchnout v NHL.

Celkově je to celkem očekávatelná nahoru dolu generační křivka a teď se jenom čeká , kdo to náhodným(i) turnajem (turnaji) odšpuntuje a poletím nahoru - a teď mluvím spíše o áčku....
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Doplnění k mému traktátu:

+ bude strašně potřeba, aby se v ELH vytvořili silné lajny okolo 25 let, které budou hrát pospolu, to mi na ELH x let chybí.
Potřebujeme Patery, Procházky Vejvody, Kolářo Koukalovo-Průchovic lajny.
Dnes max vidím jednou nadstandartní dvojičku Najman - Kousal v Bouli a tím končíme.....
TenPravej
Příspěvky: 352
Registrován: 22 pro 2020 13:25
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od TenPravej »

Tak koukám že sousedi slušně posilují, zatím to vypadá že si chtějí zahrát jinou ligu..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dassty
Příspěvky: 1052
Registrován: 03 dub 2020 15:33
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dassty »

TenPravej píše:Tak koukám že sousedi slušně posilují, zatím to vypadá že si chtějí zahrát jinou ligu..
Teď jsem to chtěl napsat. Trochu mi to připomíná nás, když nastupoval blondýn a jeho try-out. To byl taky experiment s hráčema ze Slovenska a chance ligy. Jediný Rhett vydržel. Je zajímavé, že Zenit mlčí :D

Ještě bych doplnil, že k nám příchází Marek Hecl ze Slovenska s číslama podobným jako k nim Christophe Lalancette. U nás se s Heclem počítá (přijde mi) tak do 3. - 4. útoku, s nadějí, že by se mohl ještě zlepšovat (věk 23 let tomu jen nasvědčuje). Zatímco oni u Lalancetteho počítají, že jim bude táhnout ofenzivu. Takové malé deja vu s Bubelou :D .

Colton Hargrove (nově příchozí do Mechau) má letos v EBEL 16+22. Náš příchozí obránce (především kvůli defenzivě) letos 10+21. No uvidíme. Bože jak já jsem rád, za to, že tohle už je snad za náma!
Naposledy upravil(a) Dassty dne 06 kvě 2021 11:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Dizzy píše:Doplnění k mému traktátu:

+ bude strašně potřeba, aby se v ELH vytvořili silné lajny okolo 25 let, které budou hrát pospolu, to mi na ELH x let chybí.
Potřebujeme Patery, Procházky Vejvody, Kolářo Koukalovo-Průchovic lajny.
Dnes max vidím jednou nadstandartní dvojičku Najman - Kousal v Bouli a tím končíme.....
Si říkám, jestli nesrovnáváme nesrovnatelný.

Podle mě nejde kvalitní lajnu kolem 25 let udržet pospolu víc než dvě sezony.

Oproti 90. letům a částečně nultým letům se extrémně zkvalitnil skauting, popřípadě agentury, který hráče zastupují, jsou často mezinárodní, takže rovnou nabízejí svoje klienty na zahraniční trh. Kdysi lidi z český extraligy chodili ven podle toho, že si jich někdo všiml na MS. Když ses nedostal na MS, tak jsi vlastně pro zahraničí neexistoval.

Třeba o Poulovi před rokem ještě nikdo moc nevěděl. Tuhle sezonu už se dostal na radar a v týhle sezoně už bude vyloženě sledovaný zboží a pokud mu ta sezona sedne a třeba udělá i víc asistenci, tak to půjde zkusit ven.

Stejně už si ani nemyslím, že jde vyhrát turnaj na urputnýho zanďoura a supervýkonem brankáře. Jeden zápas jo, turnaj ne. Brankáře pro NHL furt dokážeme produkovat. I v mladý generaci, byť ti všichni vlastně dorůstají už v zámořských juniorkách. Problém je, že kdykoli tuhle taktiku v posledních letech čeští trenéři zkusili, tak nás top týmy většinou otevřely jako konzervu. Nejblíž k medaili jsme na seniorským šampionátu měli pod nebožtíkem Pytlákem, kterej praktikoval docela otevřenou hru a paradoxně jsme si v klíčovým medailovým zápase vylámali zuby na Vasilevským, kterej měl super den.
Zamčeno