Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 752
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 301 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Sweník píše:Dík za info. To už zní lépe. Ale i tak pro miliardáře asi nic neřešitelného.

Musíme doufat, že je skutečně už od dětství naším fanouškem, jak bylo teď zmíněno v posledním rozhovoru na iDNES. Přiznám se, že to jsem nevěděl, a trochu mě to uklidnilo.
Vsadil bych, že v některým starším rozhovoru říkal, že fandil Spartě... Ale každej máme nějakou historii a spousta z nás aj úchylku.
Stars
Příspěvky: 6719
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Borek píše:Vsadil bych, že v některým starším rozhovoru říkal, že fandil Spartě... Ale každej máme nějakou historii a spousta z nás aj úchylku.
ano, říkal Sparta
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6143
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 307 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Spartě fandil odmalinka :)

Beru, že má Dynamo jako projekt, kde chce něco dokázat, vyhrát. A jako správný byznysmen nainvestovat a pak to finančně zužitkovat. Nic proti. Nikdo lepší nebyl a není. Alespoň se nemusí nutně tvářit jako srdcař. Mám k té jeho upřímnosti respekt. I mi z obchodního hlediska imponuje, jak si město povodil a dál vodí. Z pohledu občana, rodáka, už z toho ale tak urvanej nejsem :]
Tesla
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7695
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Záměr prodat akcie už si na radnici schválili někdy v roce 2017. Došlo k tomu až v roce 2020, protože do tý doby nikoho nenašli a nebýt probuzení Heřmana, kterej zjistil, že jeden vrchlabskej miliardář by si troufnul na extraligovej klub, tak by asi hledali doteď...

Teď si můžou záměr schválit zase. Pak jít za Dědkem, jestli má zájem a on jim velmi pravděpodobně řekne podmínky, za kterých do toho nepůjdou. Vzájemnej vztah bude a zůstane chladnej. Krátkodobě by ho vylepšil nějakej úspěch, konšelé se vždy rádi hřáli v jeho lesku.
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Stars píše:ano, říkal Sparta
https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/pe ... j=hokej_hp

Proto mi to přišlo zvláštní..
JirkaPCE
Příspěvky: 3550
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 403 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Živě si dokážu představit, jak ten návrh tohohle dua asi vypadá. Za zbytek akcií zaplatí několik milionů a od města pak nedostane ani korunu.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6143
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 307 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Sweník píše:https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/pe ... j=hokej_hp

Proto mi to přišlo zvláštní..
....Pikantní je, že jako majitel Pardubic podpoříte akci, kde bude jedním z vrcholů zápas Hradce, vašeho největšího rivala, proti Spartě. Narážky jste na to neslyšel?
„Samozřejmě se mě často lidi ptají, komu budu fandit.“ (usměje se)

A tedy?
„Jaromíru Jágrovi jsem řekl, že má smůlu a budu fandit Vrchlabí. V sobotu pak budu fandit Spartě proti Hradci. Odmalička jsem jí fandil. No a taky by mi naši fanoušci asi ani nic jiného neodpustili. (usměje se)....


Tak se vyjádřil v Bleskosportu k Winter Classic
Si vyber :]
Tesla
dtaire
Příspěvky: 532
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 38 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Sweník píše:https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/pe ... j=hokej_hp

Proto mi to přišlo zvláštní..
Sweníku a ty vidíš nějaká po hokeji lačnící města s odpovídajícím zázemím, kam by hokej přenášel? Já teda ne...
A nepřijde mi ani divné, že malý kluk z Vrchlabí nutně nefandí Pardubicím od narození, ale vztah si k nim vybudoval až časem, díky výsledkům a atmosféře na stadionu.
Měla by nás čekat další podařená sezona, pojďme se raději těšit
av69
Příspěvky: 2566
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1476 krát
Obdržel "To se mi líbí": 913 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Tak Rada města už to posvětila. Osobně to čtu jako taktiku z města, jak poukázat na to, že Dědek kecal a ve skutečnosti o nákup zbytku akcií zájem nemá a vyhovuje mu současný stav.
akcie.jpg
akcie.jpg (118.72 KiB) Zobrazeno 4198 x
Stars
Příspěvky: 6719
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

av69 píše:Tak Rada města už to posvětila. Osobně to čtu jako taktiku z města, jak poukázat na to, že Dědek kecal a ve skutečnosti o nákup zbytku akcií zájem nemá a vyhovuje mu současný stav.
akcie.jpg
pokud opravdu o ně projevil zájem, tak dobře...
av69
Příspěvky: 2566
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1476 krát
Obdržel "To se mi líbí": 913 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Stars píše:pokud opravdu o ně projevil zájem, tak dobře...
No veřejně deklaroval, že o ně zájem má. Reálně je pro něj ale finančně mnohem výhodnější současný stav a nepočítal s tím, že město tu vhozenou rukavici zvedne a skutečně mu zbytek akcií nabídne. Jsem zvědav na reakci PD.
JirkaPCE
Příspěvky: 3550
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 403 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak on třeba zájem má, ale nejspíš za podmínek, se kterými budou na městě těžko souhlasit. Ale tak zrovna Ulrych nebude mít problém obrátit to proti němu, jak se mu bude zrovna hodit, aby z toho vytřískal nějaké politické body.
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

dtaire píše:Sweníku a ty vidíš nějaká po hokeji lačnící města s odpovídajícím zázemím, kam by hokej přenášel? Já teda ne...
A nepřijde mi ani divné, že malý kluk z Vrchlabí nutně nefandí Pardubicím od narození, ale vztah si k nim vybudoval až časem, díky výsledkům a atmosféře na stadionu.
Měla by nás čekat další podařená sezona, pojďme se raději těšit
Asi jsi mne nepochopil. Tady se kolega ptal, zda nepanuje obava z přestěhování licence. Odpověděl jsem, že dosud tomu bránil milion korun, teď vím, že deset. Takže PD si s tím může dělat, co chce. Ale jsem v klidu, myslím, že má k našemu klubu respekt a nevymaže ho z mapy.. :-)
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3968
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 515 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

JirkaPCE píše:Tak on třeba zájem má, ale nejspíš za podmínek, se kterými budou na městě těžko souhlasit. Ale tak zrovna Ulrych nebude mít problém obrátit to proti němu, jak se mu bude zrovna hodit, aby z toho vytřískal nějaké politické body.
Dovolím si nesouhlasit. Nebýt Ulrycha a Hrabala, tak zde dnes žádného PD nemáme. Do současné pozice vůči městu se dostal PD z velké části sám díky svým někdy i trochu neurvalým postojům. Tímto však rozhodně neobhajuji práci všech zastupitelů.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6143
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 307 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Sweník píše:Asi jsi mne nepochopil. Tady se kolega ptal, zda nepanuje obava z přestěhování licence. Odpověděl jsem, že dosud tomu bránil milion korun, teď vím, že deset. Takže PD si s tím může dělat, co chce. Ale jsem v klidu, myslím, že má k našemu klubu respekt a nevymaže ho z mapy.. :-)
U Sparty se momentálně nedá čekat, že by spadla, takže zatím klid :]
Snad ho nezaujme nějaký jiný projekt. Třeba Mechov, ten tak stabilní momentálně není :]
Tesla
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

woe píše:U Sparty se momentálně nedá čekat, že by spadla, takže zatím klid :]
Snad ho nezaujme nějaký jiný projekt. Třeba Mechov, ten tak stabilní momentálně není :]
Njn, málo měst. Jinak by i sousedovic Mirek už pošilhával jinde.. :-)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7695
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

JirkaPCE píše:Tak on třeba zájem má, ale nejspíš za podmínek, se kterými budou na městě těžko souhlasit. Ale tak zrovna Ulrych nebude mít problém obrátit to proti němu, jak se mu bude zrovna hodit, aby z toho vytřískal nějaké politické body.
By mě zajímalo, jaký politický body z toho teď v tuhle chvíli vytřískává Ulrych... Je to reakce na Dědkův výrok, ať mu město prodá zbytek akcií a bude pokoj. Tak mu město dává možnost ten krok udělat. Před pár dny řekl o městě, že je jako koule u nohy. Když jdu do takových vyjádření, musím počítat s tím, že to kvalitě vzájemných vztahů neprospívá vůbec.

Mně můj dávnej bývalej spolubydlo z koleje, kterej je z Vrchlabí, loni, když Dědek Dynamo přebíral, řekl, ať se připravíme na jízdu. Jak v dobrým, tak v méně dobrým. Prostě se s ním nevychází vůbec snadno a občas moc rychle mluví.

Bohužel ničemu, a obchodní vztahy nejsou výjimkou, nepřispívá současná doba. Stát už (půl)rok chrlí jen nařízení, příkazy, zákazy. Teď už i protiprávně. Lidem krachuje podnikání, státní kasa je prázdná a jede se na totální dluh, kterej se hodně rychle vymyká kontrole. Slibotechny krmí lidi nerealistickými sliby třeba o 100k očkovaných denně hned po Velikonocích a když je nesplní, tak přijdou s novými sliby. Vymýšlíme orwellovský podmínky fungování "normálu". Navíc tak nějak počesku. Takže fraškovitě. A lidi jsou akorát rezignovaný, nasraný a frustrovaný. Týká se to i lidí, do kterých by to před rokem fakt neřekl...
frysta
Příspěvky: 3425
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 52 krát
Obdržel "To se mi líbí": 272 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

V poslední době Dědek ukazuje, že není moc DDiplomat. Sám si hází nové vidle na dvorek, asi má rád výzvy. :)
Pokud to ale myslel vážně a další akcie vezme, tak má odvahu a chce věci posouvat / řídit rychleji.
JirkaPCE
Příspěvky: 3550
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 403 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak není zrovna diplomat, mně spíš takhle zvenku přijde, že jenom chce, aby se plnila smlouva a ti co pro ni hlasovali, s tím mají najednou problém. A že se třeba nevyjadřuje zrovna pochvalně o některých členech zastupitelstva, se ani nedivím. Ono kolikrát je na tom zastupitelstvu jenom poslouchat je o nervy.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8469
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 492 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1118 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Už se přepisovaly dějiny? Ne? Tak mě zavolejte, až se budou přepisovat dějiny.
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Třinci gratulace k titulu. Čekal jsem, že ta událost v rodině jejich kapitána je zasáhne mnohem víc, proto jsem myslel, že vypadnou hned. Pamatuji si, co provedla smrt Kábrta s Libercem nebo havárka Čendy s námi. Ale je to jiné, Vrána se k tomu postavil jako profík, týmu pomohl a dnes zaslouženě zvedne pohár. :thumbup:

Edit: Pak mi písněte nachystanou hlavní hlášku Zenita. I když asi netřeba, on to stejně vypustí do všech znělek.. :-)))
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7695
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Třinec zaslouženě.

Přeju to Kácovi a Vránovi. Jináč je mi to jedno.

Kůže a spol. nekoukají rádi na to, jak divácii teď dodržují pravidla... :nanana:
av69
Příspěvky: 2566
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1476 krát
Obdržel "To se mi líbí": 913 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Káca :thumbup: :thumbup: :party: :pivko:
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2352
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 20 krát
Obdržel "To se mi líbí": 139 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Gratulace do Trince :)) Kaca jak je stastnej :)) parada.... at si uzijou oslavy v tyhle posrany dobe :vlna: :beer: :nanana:
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2352
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 20 krát
Obdržel "To se mi líbí": 139 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Trinecti fans aspon sportovne :) palec nahoru :))
Pardubice ole
Zamčeno