Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
dtaire
Příspěvky: 542
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Sweník píše:V našem zájmu je postup Kladna, aby PD měl v APK silného spojence.
Jen aby to hned nekrachlo jako třeba s tou Boleslaví. Jarda určitě taky nechce být jen Dědkova loutka.
Mně v extralize nechybí ani Kladno, ani Jihlava.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Orosená_desítka píše:Tak jak zde jsou rozděleny sympatie na postup ?
Kladno ? Jihlava ?
Páteční anketa komu přejete extraligu víc ...... ?
Třinec, Jihlava. Jihlavou by jsme se zbavily anticovid mrtvého úhlu Ujčíka. :-)
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Autobusák píše:Třinec, Jihlava. Jihlavou by jsme se zbavily anticovid mrtvého úhlu Ujčíka. :-)
To je dobrý přístup. Ale aby nakonec na svazu neřekli , že to je vlastně cajk :)
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

https://hokej.cz/ze-extraligu-nechceme- ... ri/5056445

tak co jsem pochopil, tak Jihlava teprve shání penize na arénu....to v tom Pelhřimově budou hrát dlouho
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

dtaire píše:Jen aby to hned nekrachlo jako třeba s tou Boleslaví. Jarda určitě taky nechce být jen Dědkova loutka.
Mně v extralize nechybí ani Kladno, ani Jihlava.
Bolku PD nesponzoruje.. Ale jinak souhlas, Jarda nebude figurka. Tipuji, že po ukončení kariéry z něj na extraligové šachovnici naopak bude velmi silná figura.
Ampersand
Příspěvky: 868
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 109 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

Orosená_desítka píše:Tak jak zde jsou rozděleny sympatie na postup ?
Kladno ? Jihlava ?
Páteční anketa komu přejete extraligu víc ...... ?
Za mne Kladno.
Jihlava by byla ještě větší konkurencí ve spádových oblastech Havlíčkův Brod, Chotěboř, Ledeč než je dnes.
Zapchan
Příspěvky: 220
Registrován: 18 črc 2020 21:26
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Zapchan »

Hoši, nevíte někdo kdy se začne konečně dělat fotbalový stadion? Ve středu sem se tam byl podívat a stále se nic neděje. Jedině tam postavili kousek plotu
dtaire
Příspěvky: 542
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Zapchan píše:Hoši, nevíte někdo kdy se začne konečně dělat fotbalový stadion? Ve středu sem se tam byl podívat a stále se nic neděje. Jedině tam postavili kousek plotu
To zatím neví nikdo. Musí nám stačit, že Poor převzal staveniště a že dělají vše pro to, aby mohli začít. Tak snad už brzy
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Stars píše:https://hokej.cz/ze-extraligu-nechceme- ... ri/5056445

tak co jsem pochopil, tak Jihlava teprve shání penize na arénu....to v tom Pelhřimově budou hrát dlouho
Ščerban je navíc tajemnej i v otázce, kde by Dukla hrála extraligu. Přitom veřejným tajemstvím je, že jednají s Jindřichovým Hradcem. Jenže do tohoto plánu, včetně toho, že by do začátku demolice vlastního stadionu ještě hráli doma, jim už hází vidle Řezníček...

https://www.idnes.cz/hokej/hokejova-1-l ... _1liga_rou
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

tomaso25 píše:Ščerban je navíc tajemnej i v otázce, kde by Dukla hrála extraligu. Přitom veřejným tajemstvím je, že jednají s Jindřichovým Hradcem. Jenže do tohoto plánu, včetně toho, že by do začátku demolice vlastního stadionu ještě hráli doma, jim už hází vidle Řezníček...

https://www.idnes.cz/hokej/hokejova-1-l ... _1liga_rou
Řezníček je taky dobrej kokot. Jestli připravují nové licenční podmínky a budou platit na příští sezónu , bez nějaké lhůty , tak je to z jejich strany lítání ode zdi ke zdi.
Ampersand
Příspěvky: 868
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 109 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

tomaso25 píše:Ščerban je navíc tajemnej i v otázce, kde by Dukla hrála extraligu. Přitom veřejným tajemstvím je, že jednají s Jindřichovým Hradcem. Jenže do tohoto plánu, včetně toho, že by do začátku demolice vlastního stadionu ještě hráli doma, jim už hází vidle Řezníček...

https://www.idnes.cz/hokej/hokejova-1-l ... _1liga_rou
Tak do Znojma to mají taky blízko. A pak už jenom Pardubice nebo Brno - tedy čistě zeměpisně.
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Ampersand píše:Tak do Znojma to mají taky blízko. A pak už jenom Pardubice nebo Brno - tedy čistě zeměpisně.
To by byla sranda Kudlicka by musel zkousnout PCE:) myslím, že tam by řešili po dálnici.
dtaire
Příspěvky: 542
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

FOGLIK píše:To by byla sranda Kudlicka by musel zkousnout PCE:) myslím, že tam by řešili po dálnici.
Jihlava zafinancuje třetí ledovou plochu v Pardubicích a pak se tu pro ni místo najde...
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) Iglau
Nevím, jestli by to byl technický problém, ale Jihlavě se přece nabízí HavlBrod (nevím, v čem by byl technický problém, ale na výjimku by to muselo fungovat...), nebo třeba Telč (pokud se bude hrát bez lidí...), to je nový zimák... Moravské Budějovice, Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou...
Určitě to není žádný luxus, ale na výjimku (proč ne?) by to přece muselo fungovat. Většinou nedaleko dálnice (kvůli námitkám soupeřů)...
Já bych to přál raději Kladnu, ale taky na druhou stranu i Vsetínu a Slávii. To by byla extraliga podle mého gusta. A za pár let velká továrna na hokej.
Dnes, když sleduji tabulku NHL (dohromady - League) a uvědomím si, kolik a jakých mančaftů se nedostane do playoffs, přijde mi to hodně zvláštní.
Ampersand
Příspěvky: 868
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 109 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

PL8 píše:ad) Iglau
Nevím, jestli by to byl technický problém, ale Jihlavě se přece nabízí HavlBrod (nevím, v čem by byl technický problém, ale na výjimku by to muselo fungovat...), nebo třeba Telč (pokud se bude hrát bez lidí...), to je nový zimák... Moravské Budějovice, Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou...
Určitě to není žádný luxus, ale na výjimku (proč ne?) by to přece muselo fungovat. Většinou nedaleko dálnice (kvůli námitkám soupeřů)...
Problém je právě ta výjimka, protože podle Řezníčka budou nové licenční podmínky, a v nich bude udělení výjímky mnohem přísnější.
Mimochodem by mně teda zajímalo, jak na tom bude kladenskej zimák, když Jihlava a Jindřichův Hradec by podle těchto nových podmínek výjimku nedostaly...
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Ampersand píše:Problém je právě ta výjimka, protože podle Řezníčka budou nové licenční podmínky, a v nich bude udělení výjímky mnohem přísnější.
Mimochodem by mně teda zajímalo, jak na tom bude kladenskej zimák, když Jihlava a Jindřichův Hradec by podle těchto nových podmínek výjimku nedostaly...
Aha, to jsem nevěděl, já myslel, že jde o to, že v Jihlavě "zboří" starou halu a novou postaví...
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Podle mého postoupí Kladno, není to žádné přání či tužba. Osobně bych si jízlivě přál postup Jihlavy. Už jen kvůli tomu, že by se pakoval ten pán z disciplinární komise. A za druhé, jelikož by hráli někde "v nějaké prdeli", pak by nemohlo být zesměšnění celého produktu extraligy větší.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Jihlava to nemůže nikdy ufinancovat v uváděných částkách. Jednou takové Pardubice mají v dnešní době problém s třetinovou částkou na fotbalový stadion. Na podzim se bude kopat leda tak víte co.
Ampersand
Příspěvky: 868
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 109 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

off topic, ale prostě mi to nedá. Tímhle titulkem se kluci a holky z Mafry svýmu majiteli určitě musí zalíbit :

Hamáček do Moskvy jednat o Sputniku nepoletí, Babiš mu cestu zatrhl.
MS02
Příspěvky: 160
Registrován: 29 pro 2020 23:00
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od MS02 »

Videl jste nekdo zapas dvacitek? Jak chytal mladej Malek?
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Gumid píše:Jihlava to nemůže nikdy ufinancovat v uváděných částkách. Jednou takové Pardubice mají v dnešní době problém s třetinovou částkou na fotbalový stadion. Na podzim se bude kopat leda tak víte co.
Třeba aspoň zbourají Horáckej stadion...
Ampersand
Příspěvky: 868
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 109 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

tomaso25 píše:Třeba aspoň zbourají Horáckej stadion...
Kdeže ty loňské sněhy jsou. Dneska je to CZ LOKO Aréna.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Ampersand píše:Kdeže ty loňské sněhy jsou. Dneska je to CZ LOKO Aréna.
Hezký. Pojmenovat zimák v dezolátu na arenu... :clap:
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

MS02 píše:Videl jste nekdo zapas dvacitek? Jak chytal mladej Malek?
nepřišlo mi , že by chytal nějak extra dobře
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Pepino
Příspěvky: 1
Registrován: 16 dub 2021 23:16

Re: Hokej

Příspěvek od Pepino »

FOGLIK píše:Řezníček je taky dobrej kokot. Jestli připravují nové licenční podmínky a budou platit na příští sezónu , bez nějaké lhůty , tak je to z jejich strany lítání ode zdi ke zdi.
Rad se urcite nezacal chystat vcera a co v nem bude napsano? Kolik tymu z ELH neplni roky ten aktualni?
Zamčeno