Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
subris
Příspěvky: 3153
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

tomaso25 píše:Nechce se mi to poslouchat. Mluvil viceprezident a spolumajitel o mozaice nebo koncepci?

.... mluvil jak za starých časů... Šesté místo úspěch, spokojenost... Cokoliv nad baráž je pro tohoto manazera úspěch do jeho CV, nevím, zda mu poslal Sestak gratulaci.
Trochu v rozporu mi to přijde, když p. Dědek vyslovil nespokojenost.
Ja sem psal, že sem spokojen, ale necpu tam takové peníze jako p. Dědek. V jeho pozici bych mluvil o nespokojenosti. Nevím s jakým rozpočtem by chtěl Dušan hrát o příčky jako p. Dědek
.... #zadynamo
Georgre
Příspěvky: 4881
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

tomaso25 píše:Nechce se mi to poslouchat. Mluvil viceprezident a spolumajitel o mozaice nebo koncepci?
Náročná, hektická sezona, zvláštní díky COVIDU, převládají plusy, nad mínusy, pozitivní sezona převažuje díky té situaci, co se dělo..
Podle něho by fungovalo mít pár lidí v hledišti s rouškama a dalšíma omezením
Nepovedla se sezona, zanalyzují si start sezony..
Rolínek chyběl, do kabiny, do oslabení, respektoval rozhodnutí Toma, ale pro nás citlivý rozhodnutí
Do poslední chvíle chtěli podržet Razýma, ale rozhodli se, že vymění trenéra s ohledem na dlouhodobé období, za kým budou stát, i kdyby se nedařilo...dlouhodobá koncepce :-D
Výběr asáků nechali na Králové, potěšilo ho to, koho si vybral
Nastartoval nás Dan, že to zavřel, tým si začal věřit, že to může fungovat..
Ke Camovi, ze začátku mu někdo vyčítal, že bere průseřáře, měli spolu prý několik hovorů, že si nemůže klub dovolit excesy, věřil, co mu řekl po telefonu, a prý Antony to hrozně prožívá je emotivní a prožívá to a je pravý profesionál a máme se na něj těšit příští rok, je rád, že zůstal
Příjemné to bylo, že se 8x za sebou vyhrávalo, je rád, že se neprohrálo např. 8x za sebou, ale jen 2x,3x
Pro něj důležitý byl příchod Ďalogy, že týmu pomohl
Rhetta vyměnili díky tomu, že byla velká marodka, jinak by to nedělali...
Odešel Vladař, rozhodli se posílit brankoviště, ale v hledáčku využil kontaktu z Ruska a věřil na kontaky, že bude pro nás přínosem...díky Barulinovi přišel i Andrej...nebýt tu Barulin nepřišel by
Zohy byl díky panu Dědkovi, aby se uspělo, jen díky němu se to povedlo, nebýt pana Dědka není tu
Mužstvo prý dobře bylo dobře poskládaný, chtěli přejít do semifinále...trošku z něj sršelo zklamání
S Bolkou se rozhodlo v prvních zápasech, asi průser byla obrana, že hráli 3 mladí kluci, asi trošku rozhodlo i to, že jsme v uvozovkách v suchým triku přešli přes Vary, asi došli síly s Bolkou, a jim pomohlo, že byly odpočatý a Boleslav nám nevyhovovala a je to soupeř, na kterou neumíme a nenašli jsme recept..pochválil Boleslav, že je výborně připravený mužstvo, pohromadě...
Semifinále prý bude sledovat, a bude koukat po nějakých hráčích :-D (no prý se otvírá trh) je mu jedno kdo vyhraje
Zvažovali, že zůstane Kosťa, ale vize je prý jiná (asi přeložit, že by nestačil a asi se nepřipravil fyzicky)
Chybí nám hráči typu Cetkovského, přeje si zachování Zohyho...chybí nám silovější hokejisté 1-2 by měli přijít, kteří jsou silový, typ Marcinka, to je vize
Nových tváří by mělo být 3-4 pozice v útoku o obraně nemluvil
Děsí ho, že se na fanouškovských stránkách objevují spekulace jména, která by nás měli posílit, a nadruhou stranu neděsí, ve světě to je běžné, že se ví kdo bude kde hrát...hráči by měli být profící a hrát za svůj současný klub do konce smlouvy
Nemůže naznačit, zdali přijde Frodl, Ciencala, Říčka, Radil....
Lukáš Radil jsou v kontaktu, to samé co Zohy, ambice jsou zůstat v zahraničí, ale nikdy prý nemáme říkat nikdy, může převážit rodina a přijít...
V poslední části mluvil o vrácení pernamentek, jedna varianta byla vrátit 100 a druhá, že se jim odvěčí dresem, rezervou míst, občerstvením...poděkoval fanouškům, že velký dík, že většina nechce vrátit peníze, ale využívá benefitů
V příští sezoně chceme být výš, směřují k tomu i příchody hráčů, ještě více chce zapojit Vrchlabí naše kluky mladý, kteří jsou nahraně sestavy, chce je více obehrát, aby byly připravený pro nás...
Dostáváme se opět do popřetí, kdy nás agenti mezi prvníma oslovují a nabízejí hráče
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
BlackHawksPCE
Příspěvky: 3
Registrován: 02 dub 2021 19:20

Re: Hokej

Příspěvek od BlackHawksPCE »

Ahoj všem, jsem s Teslou už téměř 28 let a teď i zde. Mám rád věcnou a přínosnou diskuzi, takže bych rád, aby nezapadlo toto:
lucas003 píše:Bomby k tyči s Matějem Blümelem

Díky za nasměrování. Spíše než rozhovor s MB, který ve vedl v duchu "čekali jsme víc, měli jsme lepší kádr, chyba stane každému, takže vlastně OK", jsem se pozorně věnoval dašímu obsahu a to zejména 2nd level analytikovi Vancouver Canucks p. Malinovi, který tam postupně probírá z hlediska "advanced metrics" všechny účastníky předkola a poté play off. Přímo Pardubicím s MB se věnuje od času, který obsahuje můj odkaz: https://youtu.be/IN_GWcSG0Mk?t=7088
Za nejdůležítějsi považuju jeho vyjádření k "advanced" skills jakým je úspěšnost v brankovišti, nahrávky přes dvě čáry, nahrávky do slotu a kreativní střelba - ve všech těchto aspektech jsou Pardubice na chvostu celé soutěže.

Fajn den
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Nejnizsi kurz na titul ma Sparta , jednim z duvodu je, ze v pripade nedohrani souteze z duvodu COVIDu ziska titul vitez zakladni casti, to jsem nevedel.. doufejme , ze se rozhodne na lede
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

BlackHawksPCE píše:Ahoj všem, jsem s Teslou už téměř 28 let a teď i zde. Mám rád věcnou a přínosnou diskuzi, takže bych rád, aby nezapadlo toto:


Díky za nasměrování. Spíše než rozhovor s MB, který ve vedl v duchu "čekali jsme víc, měli jsme lepší kádr, chyba stane každému, takže vlastně OK", jsem se pozorně věnoval dašímu obsahu a to zejména 2nd level analytikovi Vancouver Canucks p. Malinovi, který tam postupně probírá z hlediska "advanced metrics" všechny účastníky předkola a poté play off. Přímo Pardubicím s MB se věnuje od času, který obsahuje můj odkaz: https://youtu.be/IN_GWcSG0Mk?t=7088
Za nejdůležítějsi považuju jeho vyjádření k "advanced" skills jakým je úspěšnost v brankovišti, nahrávky přes dvě čáry, nahrávky do slotu a kreativní střelba - ve všech těchto aspektech jsou Pardubice na chvostu celé soutěže.

Fajn den
Díky za postřeh. I proto zatím působíme za herní s prominutím žebráky s drahými jmény..

U nás není a hlavně už snad nebude problém s nekvalitním kádrem. Ale vidím tam obrovské nedostatky v práci s tím kádrem, včetně fyzické přípravy a tréninku dovedností. Tam právě nám odskakuje Liberec a spol.. O Bolce nemluvě..

Můžeme vytvořit klidně Dream Team na poměry extraligy, ale bez poctivé práce "okolo" nám to bude k ničemu.
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

dtto
Naposledy upravil(a) Sweník dne 03 dub 2021 07:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Georgre píše:Náročná, hektická sezona, zvláštní díky COVIDU, převládají plusy, nad mínusy, pozitivní sezona převažuje díky té situaci, co se dělo...

...Dostáváme se opět do popřetí, kdy nás agenti mezi prvníma oslovují a nabízejí hráče
Díky za výtah. :thumbup:
BlackHawksPCE
Příspěvky: 3
Registrován: 02 dub 2021 19:20

Re: Hokej

Příspěvek od BlackHawksPCE »

Nechtěl jsem vyspoilovat všechno, aby se případní diváci měli čím "bavit", ale v souvislosti s těmito skilly také zaznělo, že problémy s nimi mají týmy, u kterých se příliš tlačí na dodržování stejné taktiky bez ohledu na vývoj zápasu a kde buď není dostatečná hráčská kvalita, nebo se Tito hráči neumí, nebo nesmí odchylovat od trenérem stanoveného kurzu vedení zápasu.

A díky všem insiderům za informace o hráčských transferech, všichni si zasloužíme sezónu, kde nezůstane na jazyku pachuť, nebo hořkost. Posledních let se vždycky něco našlo. :tesla
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Sweník píše:Ale vidím tam obrovské nedostatky v práci s tím kádrem, včetně fyzické přípravy a tréninku dovedností. Tam právě nám odskakuje Liberec a spol.. O Bolce nemluvě..

Můžeme vytvořit klidně Dream Team na poměry extraligy, ale bez poctivé práce "okolo" nám to bude k ničemu.
To snad (doufejme) všichni zainteresovaní vědí, že Poulíčka nebo Blümela musí ve viditelným osobním rozvoji následovat další. Stejně tak se musí zlepšit i to další. Že nestačí podepsat pár lepších hráčů a že ono si to nějak sedne.

Tady je vidět těch pět let absolutního zmaru. Jen v kolika sezonách se tu vystřídali tři hlavní trenéři, kteří vždy začali stavět buď z nuly nebo nějakých trosek, co zbylo po každým z předchůdců. Strašně nám ujel vlak, ten se za jednu, navíc takhle divnou, sezonu těžko dožene. V Bolce nebo Liberci to taky nebylo hned. Když se to vezme, tak teprve teď budou mít trenéři konečně mnohem větší prostor pro nějakou práci.
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše:To snad (doufejme) všichni zainteresovaní vědí, že Poulíčka nebo Blümela musí ve viditelným osobním rozvoji následovat další. Stejně tak se musí zlepšit i to další. Že nestačí podepsat pár lepších hráčů a že ono si to nějak sedne.

Tady je vidět těch pět let absolutního zmaru. Jen v kolika sezonách se tu vystřídali tři hlavní trenéři, kteří vždy začali stavět buď z nuly nebo nějakých trosek, co zbylo po každým z předchůdců. Strašně nám ujel vlak, ten se za jednu, navíc takhle divnou, sezonu těžko dožene. V Bolce nebo Liberci to taky nebylo hned. Když se to vezme, tak teprve teď budou mít trenéři konečně mnohem větší prostor pro nějakou práci.
Máš pravdu. Na druhou stranu, ono "hned" je tak trochu relativní. Aspoň u toho Liberce, jak píšeš.

Možná to byl zázrak, senzační nákupy, ale oni opravdu udělali titul "hned" v další sezóně, když je Pešán vzal a nestihl s nimi postoupit ani do play-off..

Jenže na to právě narážím. Krom příchodů Birnera, Švícka, Řepíka a dalších tam byl Aleš Pařez. Bylo kolem toho dost rozhovorů, ale prý právě on jim překopal přípravu a tréninky.

Tím dle mne byla ta cesta alespoň "uválcovaná", pak už jen zasazovali ne zrovna levné kameny..
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1904
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3354 krát
Obdržel "To se mi líbí": 444 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

BlackHawksPCE píše:Přímo Pardubicím s MB se věnuje od času, který obsahuje můj odkaz: https://youtu.be/IN_GWcSG0Mk?t=7088
Za nejdůležítějsi považuju jeho vyjádření k "advanced" skills jakým je úspěšnost v brankovišti, nahrávky přes dvě čáry, nahrávky do slotu a kreativní střelba - ve všech těchto aspektech jsou Pardubice na chvostu celé soutěže.

Fajn den
Díky moc za odkaz i za jiný úhel pohledu na náš tým skrz moderní statistiky (nikoli jen +/-, radegast indexu a pod. doposud oblíbených). :goodpost:
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 205 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Pane Dědku jestli to zde čtete, tak bych Vás poprosil o investici do hráčů, ale i kondičního trenéra. Ten kvapík je i ze strany Třince neuvěřitelný a není to jen o tom, že mají rychlé hráče. Podívejte jak je rychlý Marcinko a Růžička a to rozhodně nejsou top bruslaři. Hokej je podle mě na limitu v rychlosti bruslení. A koho bych chtěl do týmu je Šťastný, ale to už vysírám.
A ještě jednu věc, s kterou mě zde asi hodně zadupete, ale já vůbec nevěřím našim trenérům a doufám, že se pletu, protože to jsou sympaťáci.
Naposledy upravil(a) Jakub82 dne 03 dub 2021 16:55, celkem upraveno 1 x.
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Jakub82 píše:Pane Dědku jestli to zde čtěte, tak bych Vás poprosil o investici do hráčů, ale i kondičního trenéra. Ten kvapík je i ze strany Třince neuvěřitelný a není to jen o tom, že mají rychlé hráče. Podívejte jak je rychlý Marcinko a Růžička a to rozhodně nejsou top bruslaři. Hokej je podle mě na limitu v rychlosti bruslení. A koho bych chtěl do týmu je Šťastný, ale to už vysírám.
A ještě jednu věc, s kterou mě zde asi hodně zadupete, ale já vůbec nevěřím našim trenérům a doufám, že se pletu, protože to jsou sympaťáci.
Pravda. Když tehdy přišel do Liberce ten Pařez, tak najednou rychle bruslili i Jelínek s Krenželokem
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Jakub82 píše:Pane Dědku jestli to zde čtete, tak bych Vás poprosil o investici do hráčů, ale i kondičního trenéra. Ten kvapík je i ze strany Třince neuvěřitelný a není to jen o tom, že mají rychlé hráče. Podívejte jak je rychlý Marcinko a Růžička a to rozhodně nejsou top bruslaři. Hokej je podle mě na limitu v rychlosti bruslení. A koho bych chtěl do týmu je Šťastný, ale to už vysírám.
A ještě jednu věc, s kterou mě zde asi hodně zadupete, ale já vůbec nevěřím našim trenérům a doufám, že se pletu, protože to jsou sympaťáci.
Jistě si opravdu nemyslíš, že člověk, kterej má tak rozsáhlý byznysový aktivity, bude mít čast číst příspěvky na diskuzních fórech, byť by se týkaly jeho klubu :)
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Řekněte mi prosím, kdo jste koukal na zápas Třinec : Boleslav, jak vypadaly první dvě třetiny ve hře 5 : 5? Viděl jsem až třetí třetinu.
Nebo ještě líp, jaký byl obrázek hry, než dal Třinec první gól?
A nebo ještě jinak, jak by dle vašeho soudu vypadal ten zápas, kdyby nedával Třinec góly v přesilovkách?
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4335
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 767 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Nejspíš by se rozhodlo v nájezdech.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Autobusák píše:Nejspíš by se rozhodlo v nájezdech.
Děkuju.
A hrálo se trošku, nebo to byla spíše vyčkávaná?
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4335
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 767 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Lítalo se nahoru, dolů, ale šancí na gol málo. Bruslařsky hodně svižny zápas, stejně jako Sparta:Liberec.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Školou a zrcadlem byly zápasy s první čtyřkou už v základní části. Čtvrtfinále bylo další ukázkou, jakou rychlostí týmy z top4 bruslí a hrajou. Dnešní semifinálový zápasy jsou další studijní materiál. I veteráni bruslí rychle a stačí tempu hry.

Je to jeden z prvních klíčových úkolů nový sezony, na tohle zareagovat.

S výjimkou Camary by měli být všichni hráči k dispozici. Na rozdíl od minulosti bude asi cizinců minimum. A Camara vypadal, že připravenej byl.

Mocek tu hlavní zodpovědnost za kondiční přípravu nese od roku 2015. S výjimkou roku 2019, kdy byl Salfický odstavenej a přípravu si vedl Lubina. A o připravenosti týmu, kterej přebíral, se vyjadřoval s hodně velkým despektem. Když se Salfický vrátil do ředitelský funkce, vrátil se i Mocek. Akceptuju, že tu nepracoval se zrovna špičkovým hráčským materiálem, stejně jako to, že řadu hráčů ani netrénoval, protože jeli po svý ose. Ale nic to nemění, že pro mě je Mocek Salfickýho člověk a k jeho personálním volbám mám za ty roky vypracovanou hodně velkou nedůvěru. Ani mi nepřišly pardubický týmy nějak komplexně připravený a nepatřily ani v tom do ligový lepší společnosti. Ale jsem absolutní laik...
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 205 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Stará hokejka
Byla to nadsázka. Třinec stíhal s Bolkou bruslit a myslím si, že ten zápas měla pod kontrolou. Toť můj názor. Boleslav nehrála zle, ale podle mě je z té čtyřky nejhorší.
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Machala to tam v playoff sází docela slušně.. škoda, že má v hlavě vymeteno
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Je to v jiných klubech běžné, že tolik hráčů má individuální přípravu? Zde se to praktikovalo léta, jelikož Blondýn pravděpodobně neměl lepší bonus vedle igelitky. Pokud Mocek nemá ani po letech výsledky, je na čase udělat pápá.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4335
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 767 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Salák lítá mimo branku jako Barulin. :-)
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1904
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3354 krát
Obdržel "To se mi líbí": 444 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Autobusák píše:Lítalo se nahoru, dolů, ale šancí na gol málo. Bruslařsky hodně svižny zápas, stejně jako Sparta:Liberec.
IMHO Sparta vs. Liberec je jinej levl hokeje než předchozí špíl Třinec vs. Bolka. :think: :think:
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Jak se Pepík z Loděnice zase začal soustředit na noviny, tak s nima bude možná ámen
Zamčeno