Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

fido píše:
Pokud odeberu hráče na hraně ELH a CHANCE a doplním o marody a "jisté"posily tak:

Kousal - Roman - Cienciala
Camara - X - X
Ríčka - Poulíček - Blumel
Kusý - Paulovič - Anděl

Mladý hráči jsou Rohlík, Koffer, Costa, Sťetka, Zeman

Kostálek - Nakládal
Mikuš - X
Kolář - X

Vála, Hrádek, Bučko, Oliva

Vidím to minimálně ještě na dva TOP útočníky ke Camarovi a jednoho TOP obránce.

Osobně bych pustil i Romana do Vítka a na centra posunul Kousala a někoho k němu

Přání Zohorna, Radil, Tomášek a ještě někdo do obrany.
Pár "chyb" tam asi mít budeš. :-)

Kousal - Roman - Cienciala
Camara - X - X
Ríčka - Poulíček - Blumel
Kusý - Paulovič - Anděl

Tady bych vsadil na setrvání Zohorny. Pokud zůstane Bluma, ve čtvrté řadě si určitě zahraje Rohlík nebo Koffer, možná Formánek. Zbytek dle mne sladké sny. Ani toho Romana s jeho smlouvou si nikdo nevezme. Musí se probrat u nás, moc tomu nevěřím, ale uvidíme..

Kostálek - Nakládal
Mikuš - X
Kolář - X

Tak tady si asi rovnou můžeš dopsat do základu Hrádka s Válou. Král je bude stavět, byla by blbost dusit je ve Vrchlabí, když letos v extralize hráli slušně. Tady spíše já mám sen o ještě jednom pohyblivém obránci, ale i tak si Vála s Hrádkem určitě zahrají.

Řekl bych, že kádr už asi máme v podstatě hotový.
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

lucas003 píše:Košťálek je pravák ten asi s Nakládalem hrát nebude
Ty formace jsem nějak neskládal, jen doplňoval na chybějící místa. Je jasné, že to bude pak uplně jinak.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Rony60 píše:

... No Růža by si měl nejdřív srovnat paní, slyšel sem, že i ona umí na něj dlouhé kličky :D
.... #zadynamo
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Sweník píše:Pár "chyb" tam asi mít budeš. :-)

Kousal - Roman - Cienciala
Camara - X - X
Ríčka - Poulíček - Blumel
Kusý - Paulovič - Anděl

Tady bych vsadil na setrvání Zohorny. Pokud zůstane Bluma, ve čtvrté řadě si určitě zahraje Rohlík nebo Koffer, možná Formánek. Zbytek dle mne sladké sny. Ani toho Romana s jeho smlouvou si nikdo nevezme. Musí se probrat u nás, moc tomu nevěřím, ale uvidíme..

Kostálek - Nakládal
Mikuš - X
Kolář - X

Tak tady si asi rovnou můžeš dopsat do základu Hrádka s Válou. Král je bude stavět, byla by blbost dusit je ve Vrchlabí, když letos v extralize hráli slušně. Tady spíše já mám sen o ještě jednom pohyblivém obránci, ale i tak si Vála s Hrádkem určitě zahrají.

Řekl bych, že kádr už asi máme v podstatě hotový.
Určitě budou hrát i tak tam jedno místo vidím.

V útoku Vidím dvě.

Mluví se ještě o to Musilovi.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Propulse píše:Frodl, Kostalek, Ricka, Cienciala. Kdo dal by se hodil? Za me zatim velmi dobre a neco to znaci do nove sezony.
Tož snád nerokujeme s týmto

https://www.eliteprospects.com/player/9 ... los-bubela

alebo s týmto

https://www.eliteprospects.com/player/9 ... slav-rapac
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »


... nezapomeň Dusuv hledáček je nevyzpytatelny :))
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Sweník píše:Pár "chyb" tam asi mít budeš. :-)

Kousal - Roman - Cienciala
Camara - X - X
Ríčka - Poulíček - Blumel
Kusý - Paulovič - Anděl

Tady bych vsadil na setrvání Zohorny. Pokud zůstane Bluma, ve čtvrté řadě si určitě zahraje Rohlík nebo Koffer, možná Formánek. Zbytek dle mne sladké sny. Ani toho Romana s jeho smlouvou si nikdo nevezme. Musí se probrat u nás, moc tomu nevěřím, ale uvidíme..

Kostálek - Nakládal
Mikuš - X
Kolář - X

Tak tady si asi rovnou můžeš dopsat do základu Hrádka s Válou. Král je bude stavět, byla by blbost dusit je ve Vrchlabí, když letos v extralize hráli slušně. Tady spíše já mám sen o ještě jednom pohyblivém obránci, ale i tak si Vála s Hrádkem určitě zahrají.

Řekl bych, že kádr už asi máme v podstatě hotový.
1.5. má být ta megashow, podpis sólokapra #69 :] nebo to zrušili?
Tesla
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

woe píše:1.5. má být ta megashow, podpis sólokapra #69 :] nebo to zrušili?
Raději bych Ráďu nečekal. :-) Sice mu nedali ve Spartaku smlouvu, ale jinde v KHL by jistě neměl problém sehnat angažmá. Věk stále v pohodě, gól dát umí...

I když jeho poslední zápasy za repre byly příšerné. Uvidíme, snad se obejdeme i bez něj a za rok třeba nahradí Blumu.. ;-)
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Sweník píše:Raději bych Ráďu nečekal. :-) Sice mu nedali ve Spartaku smlouvu, ale jinde v KHL by jistě neměl problém sehnat angažmá. Věk stále v pohodě, gól dát umí...

I když jeho poslední zápasy za repre byly příšerné. Uvidíme, snad se obejdeme i bez něj a za rok třeba nahradí Blumu.. ;-)
Tady bych nesouhlasil s tvým dovolením, nebýt COVIDová doba, souhlasil bych, ale jestli nevídá svou snoubenku z ČT, jako ta asi má povinnosti pracovní, tak třeba touha návratu domů, pořád určitě bude platit nějaká omezení, a aby se třeba skoro 2 roky neviděli, nevím nevím, za mě jedině touha návratu domů, ho sem naláká, jinak léta na KHL ještě má, to zas souhlasím...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše:Pár "chyb" tam asi mít budeš. :-)

Kousal - Roman - Cienciala
Camara - X - X
Ríčka - Poulíček - Blumel
Kusý - Paulovič - Anděl

Tady bych vsadil na setrvání Zohorny. Pokud zůstane Bluma, ve čtvrté řadě si určitě zahraje Rohlík nebo Koffer, možná Formánek. Zbytek dle mne sladké sny. Ani toho Romana s jeho smlouvou si nikdo nevezme. Musí se probrat u nás, moc tomu nevěřím, ale uvidíme..

Kostálek - Nakládal
Mikuš - X
Kolář - X

Tak tady si asi rovnou můžeš dopsat do základu Hrádka s Válou. Král je bude stavět, byla by blbost dusit je ve Vrchlabí, když letos v extralize hráli slušně. Tady spíše já mám sen o ještě jednom pohyblivém obránci, ale i tak si Vála s Hrádkem určitě zahrají.

Řekl bych, že kádr už asi máme v podstatě hotový.
Hrádek ať klidně hraje, z těch mladých je nejlepší, i když taky chyboval a snad udělá do další sezóny i nějaký pokrok. Ale Vála dal vzpomenout na Havlíka nebo Bokroše, bruslařsky nestíhal a chyb hlavně v rozehrávce nasekal spoustu.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Georgre píše:Tady bych nesouhlasil s tvým dovolením, nebýt COVIDová doba, souhlasil bych, ale jestli nevídá svou snoubenku z ČT, jako ta asi má povinnosti pracovní, tak třeba touha návratu domů, pořád určitě bude platit nějaká omezení, a aby se třeba skoro 2 roky neviděli, nevím nevím, za mě jedině touha návratu domů, ho sem naláká, jinak léta na KHL ještě má, to zas souhlasím...
Uvidíme, on taky může jít ještě do jiné země. Inteligentní mladý muž.. Pokud nečeká zrovna potomka, všechno se dá zvládnout, minimálně třeba ještě aspoň rok..

Ve Spartaku měl čtyři sezony "jako vejce vejci". Zpočátku určitě méně placený, v AHL/NHL taky asi extra nezbohatl, snad aspoň za poslední sezonu mu v Rusku pořádně zaplatili..

Asi takhle, pokud mu náš klub dá nadstandardní smlouvu, klidně na tři roky, neměl by co řešit. Jenže v téhle době solit hráči skoro půl mega měsíčně, no nevím..

Pak je ještě pravděpodobná možnost, že se bude chtít po kariéře živit hlavou, takže nebude vše směřovat ke kupení ruských peněz na kontě, a za nepřemrštěnou smlouvu tady kariéru klidně dokončí. S tím, že už si klidně může nějaký byznys budovat.. Možná naše šance.. ;-)
JirkaPCE píše:Hrádek ať klidně hraje, z těch mladých je nejlepší, i když taky chyboval a snad udělá do další sezóny i nějaký pokrok. Ale Vála dal vzpomenout na Havlíka nebo Bokroše, bruslařsky nestíhal a chyb hlavně v rozehrávce nasekal spoustu.
S Hrádkem souhlasím, výborně blokuje, má přehled. Chybí mu síla a rychlost bruslení. Tam on moc dobře ví..

Ovšem s Válou (věčné to letošní téma) se s Tebou neshodnu. Já v něm vidím spíše mladého Linharta nebo Nakládala. Nějakou super rychlost už asi nezíská, ale podobného beka v týmu musíš mít. Zkrátka "kombajn" (má snad rád kombajny, ne?) před bránou, všechno sežere, prostor vyčistí, široký záběr, byť rychlost určitě nižší než u náklaďáků.. To musí být jeho role přece..
Jasně, zlepší se v rozehrávce, může v kariéře nakonec trumfnout i Linharta s Naklym. Ale musí si najít svou roli. Už tolik ne zrovna rychlých, silných, obrovských beků zvládlo řídit i přesilovky...
Další věc, nemůže být obrana složená ze šesti rychlých a šikovných střízlíků.. Co by pak dělali se silným útočníkem před bránou? ;-)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

kantor.png
kantor.png (4.29 KiB) Zobrazeno 4447 x
Kanty asi má něco rozjednanýho v Rakousku...
Adam
Příspěvky: 1772
Registrován: 27 dub 2017 19:02
Dal "To se mi líbí": 20 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adam »

tomaso25 píše:
kantor.png
Kanty asi má něco rozjednanýho v Rakousku...
On se nikdy netajil, že by ještě rád zkusil zahraničí
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Dominik47 píše:Nemáte info kam zamíří Zámorský? Díky

Když nedopadne (v Brně)?
„Budu muset jinam. Na rovinu říkám, že po Česku už se mi nikam nechce. Mám malou dceru, nechci ji každý půlrok tahat někam jinam. V extralize půjdu jen do Brna, Hradce nebo do Zlína. Když jsem byl sám, bylo to jedno. Zabalil jsem si tašku a šel. Teď se mě malá furt ptá, kdy pojedeme do Hradce. Strávila tam první tři roky života.“
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše:
Když nedopadne (v Brně)?
„Budu muset jinam. Na rovinu říkám, že po Česku už se mi nikam nechce. Mám malou dceru, nechci ji každý půlrok tahat někam jinam. V extralize půjdu jen do Brna, Hradce nebo do Zlína. Když jsem byl sám, bylo to jedno. Zabalil jsem si tašku a šel. Teď se mě malá furt ptá, kdy pojedeme do Hradce. Strávila tam první tři roky života.“
Tak hlavně když neskončí u nás.. :-)

Přál bych mu Zlín a zároveň Ševcům jeho. Věřím, že by tam navázal na své původní výkony..
Ale zaplatit ho, to asi nebude legrace..
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Tak Plzeň hlavního kouče vybírá mezi Baďoučkem a Říhou....
Liboros
Příspěvky: 214
Registrován: 05 úno 2021 12:54
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Liboros »

tau píše:Tak Plzeň hlavního kouče vybírá mezi Baďoučkem a Říhou....
Doufám že Baďoučka z Vrchlabí nevezmou. Obrázek

Odesláno z mého Redmi S2 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
Ondra
Příspěvky: 428
Registrován: 27 lis 2017 10:59

Re: Hokej

Příspěvek od Ondra »

Letošní sezóna jasně ukázala, že hrát s takovým množstvím mladých hráčů nejde (pokud chceme titul). Takže podle mě se posílí a hodně. Mladým zůstane místo ve 4. formaci a jedno místo v obraně. V té 4 budou v kluci co budou ve formě a ukážou se ve Vrchlabí.

Camara-Zohorna-Kousal
Radil-Roman-Cienciala
Říčka-Poulíček-Blümel
Kusý-Paulovič-Anděl (tahle lajna se bude měnit dle formy)

Košťálek-Nakládal
Mikuš-?Jordán?
Kolář-???
Hrádek

Odesláno z mého SM-A705FN pomocí Tapatalk
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

Ondra píše:Letošní sezóna jasně ukázala, že hrát s takovým množstvím mladých hráčů nejde (pokud chceme titul). Takže podle mě se posílí a hodně. Mladým zůstane místo ve 4. formaci a jedno místo v obraně. V té 4 budou v kluci co budou ve formě a ukážou se ve Vrchlabí.

Camara-Zohorna-Kousal
Radil-Roman-Cienciala
Říčka-Poulíček-Blümel
Kusý-Paulovič-Anděl (tahle lajna se bude měnit dle formy)

Košťálek-Nakládal
Mikuš-?Jordán?
Kolář-???
Hrádek

Odesláno z mého SM-A705FN pomocí Tapatalk
joo takhle to vypadá moc pěkně ale uvidíme jaká bude realita kdo všechno dopadne
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše:Tak Plzeň hlavního kouče vybírá mezi Baďoučkem a Říhou....
To Důša se Šestákem je před šesti lety vzali oba...
Uživatelský avatar
Ondra
Příspěvky: 428
Registrován: 27 lis 2017 10:59

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Ondra »

snorry píše:
joo takhle to vypadá moc pěkně ale uvidíme jaká bude realita kdo všechno dopadne
No pěkně... stále je tam to doufáme, že se chytí Roman, Kolář, Nakládal

Víme, že chceme titul. Víme jak nás přejela MB a víme jaké sestavy má Sparta, Třinec, Liberec, takže z toho mi vychází, že posílit musíme opravdu hodně.

Odesláno z mého SM-A705FN pomocí Tapatalk
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Ondra píše:No pěkně... stále je tam to doufáme, že se chytí Roman, Kolář, Nakládal
Víme, že chceme titul. Víme jak nás přejela MB a víme jaké sestavy má Sparta, Třinec, Liberec, takže z toho mi vychází, že posílit musíme opravdu hodně.
Odesláno z mého SM-A705FN pomocí Tapatalk
"Kde nic není ani smrt nebere"
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

něcoztwitteru.png
něcoztwitteru.png (9.15 KiB) Zobrazeno 3408 x
Dušan zavolal Shanahanovi a ten mu pustil Matthewse, jo? :nanana:
Propulse
Příspěvky: 6704
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Ondra píše:Letošní sezóna jasně ukázala, že hrát s takovým množstvím mladých hráčů nejde (pokud chceme titul). Takže podle mě se posílí a hodně. Mladým zůstane místo ve 4. formaci a jedno místo v obraně. V té 4 budou v kluci co budou ve formě a ukážou se ve Vrchlabí.

Camara-Zohorna-Kousal
Radil-Roman-Cienciala
Říčka-Poulíček-Blümel
Kusý-Paulovič-Anděl (tahle lajna se bude měnit dle formy)

Košťálek-Nakládal
Mikuš-?Jordán?
Kolář-???
Hrádek

Odesláno z mého SM-A705FN pomocí Tapatalk
Roman tu dost mozna nebude a vrati se do Vitek. Misto nej by se mi libil Musil.

Radil taky s otaznikem.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Propulse píše:Roman tu dost mozna nebude a vrati se do Vitek. Misto nej by se mi libil Musil.
Tenhle krok vitam, dle meho nema cenu cekat jestli se nahodou neprobudi, za ty prachy dokazeme sehnat uzitecnejsiho hrace, i mne by se ten Musil libil misto neho
Zamčeno