Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

To jsou lekce. Sedmou tretine v kuse horsi tym. At si Richard myslí a říká, co chce
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

rozhodčí čumí na to, než vyloučí, tak Tonda musí házet rukama .....doprdel už
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Škoda těch šancí, na 2:1 jsme měli dát jak Mikuš, tak Cam kdyby dostal lepší nahrávku....ale pořád jim věřím, že to otočí :-)
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Georgre píše:No gól do šatny, na psychiku nic moc :-( říkám dát Kloudymu pauzu a nasadit Barulina, nemohl za branky, hrát na 3 pětky, horší to být nemůže
Já bych Barulina nepřeceňoval. On fakt góly nenastřílí. A impulz dát do brány gólmana, kterému tým nevěří, to funguje leda u osmnáctiletého kluka. Tomu se pak snaží tým pomoct..
MS02
Příspěvky: 160
Registrován: 29 pro 2020 23:00
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od MS02 »

No nic, stahnout to na tri lajny...
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 444 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Dostaneme nejlehčího soupeře z první čtyřky a vůbec nevíme, co proti nim hrát. Ta obrana ale potřebuje hodně posílit. Hrádek, Vála a Bučko nemají zatím v extralize co dělat.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Zoufalý pohled, neumíme vůbec bruslit. Všude o krok pozdě.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Boleslav byl zřejmě nejhorší možný soupeř pro nás. Ale i tak je pro mě fascinující, jak moc si s náma vytírají.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

nejlepší hráči Camara Kostitsin Ďaloga.....ostatní dobrá klouzaná, hokej je o pohybu a to nám tak trochu chybí
miirkaa
Příspěvky: 925
Registrován: 09 srp 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od miirkaa »

Tvl ta obrana to je šílené...se vůbec nehehejbou..
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

JirkaPCE píše:Dostaneme nejlehčího soupeře z první čtyřky a vůbec nevíme, co proti nim hrát. Ta obrana ale potřebuje hodně posílit. Hrádek, Vála a Bučko nemají zatím v extralize co dělat.
Neřekl bych nejlehčího, to že budou bruslit se čekalo, ale teď ten rozdíl, my při oslabení statický, oni agresivně bruslí..

Nevím co tam dělal Horký při inkasovaným golu, to jde za ním..

Dneska vlastně hrajeme až na Vondrku v plným složení a přesto jsme horší.. Ta Boleslav mě svým aktivním pohybem začíná neskutečně srát. Jim se to hraje když za sebou nemají 4 zápasy předkola, řekl bych že odcházíme v každým zápase s nima fyzicky.. nebo to není možný.. :grr:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Stars píše:nejlepší hráči Camara Kostitsin Ďaloga.....ostatní dobrá klouzaná, hokej je o pohybu a to nám tak trochu chybí
Kusý taky jezdí super jen ty ruce no zatím..
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Dynamík Jistič píše:Boleslav byl zřejmě nejhorší možný soupeř pro nás. Ale i tak je pro mě fascinující, jak moc si s náma vytírají.
Kolikrat jsme kontolovane zavezli puk do utocny tretiny, aniz by 2-3 boleslavští behem dvou vetrin naseho osamoceneho zoufalce neobrali a otocili hru směrem na Kloucka?
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

George
Nechci se tě dotknout, ale jsi trochu naivní a nebo si neumíš přiznat, že na ně vůbec nemáme. Za mě je v Play off velké zklamání Paulovič, Blumel, Nakladal. Ano Vála, Hrádek, Bučko nestíhají, ale Kuba chybuje v každém zápase.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 444 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Stars píše:jestli to chce král hrát s Bučkem a Ďalogu nechá jít do Brna, tak se nikam nepohnem, ten měl zůstat v Košicích tragéd
Přesně. Tak mu prostě někdy podepíšou kvalitního hráče, kterého úplně nechce a on ho zapracuje do sestavy. Zbyněk si taky určitě nenechal od trenérů schvalovat všechny hráče a fungovalo to.
Dassty
Příspěvky: 1052
Registrován: 03 dub 2020 15:33
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dassty »

JirkaPCE píše:Dostaneme nejlehčího soupeře z první čtyřky a vůbec nevíme, co proti nim hrát. Ta obrana ale potřebuje hodně posílit. Hrádek, Vála a Bučko nemají zatím v extralize co dělat.

Omyl, Boleslav rozhodne není nejslabší tým z první 4. Tam to vidím spis na Třinec. Začátek po restartu měl famózní, ale to díky tomu, ze celou korunu trénoval v Polsku. Pak měl dlouhou dobu docela útlum. Slabina gólmani. Tím nechci říct, ze by to byli nazdarci, ale za mě to je z první 4 v tuhle chvíli nejhratelnejsi soupeř. Bolka má fakt vyrovnaný všechny lajny podpořeny dvěma kvalitními golmany. Systém hry poctivě za roky vypracovanej.
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 665 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Je videt strasne ten rozdil v brusleni. Plus Boleslav na nas vyborne takticky pripravena. Za me je problem i brusleni nasich obrancu, proste nestihaji.

Co jsem mel zpravy, tak Rulik jim daval silene do tela a jsou neskutecne nabrusleny.

Pokud vyletime, jako ze jo, urcite nebudu zklamany a za me prvni restart sezona ok.
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Jakub82 píše:George
Nechci se tě dotknout, ale jsi trochu naivní a nebo si neumíš přiznat, že na ně vůbec nemáme. Za mě je v Play off velké zklamání Paulovič, Blumel, Nakladal. Ano Vála, Hrádek, Bučko nestíhají, ale Kuba chybuje v každém zápase.
Ani jedno, já bych řekl srdcar optimista za každé situace...
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Jakub82 píše:George
Nechci se tě dotknout, ale jsi trochu naivní a nebo si neumíš přiznat, že na ně vůbec nemáme. Za mě je v Play off velké zklamání Paulovič, Blumel, Nakladal. Ano Vála, Hrádek, Bučko nestíhají, ale Kuba chybuje v každém zápase.
Je to zatím o gól...asi jsem naivní, ale nevěřím, že to skončí 0:4....hold jsem asi optimista a věřím, že vyhrajeme, tak mi to neber....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Proč se nám smějou komentítoři jakna ČT tak na O2?
Z Hrádka se zde dělal reprezentant Bliml minimálnš druhá lajna v NHL po podpisu Paulovič velký nic no a Bučko? Zacharčuk by určitě hůř nezahrál! Král je podivín...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Trenéři zatím vůbec nedokážou ten náš soubor spících panen probrat. Nechápu. Čtvrtfinále play-off a my to hrajeme úplně bez zájmu, bez zaujetí, bez nasazení.. Proč?

Jestli jim čtvrtfinále oproti bojům o holé žití přijde nezáživné. Skoro to tak vypadá.
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

mach píše:Ani jedno, já bych řekl srdcar optimista za každé situace...
Život mě naučil, když se ocitneš skoro na pokraji smrti, věříš pak všemu :-D a když prohrajeme svět se nezboří, jen člověk věří do poslední chvíle...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

každý kdo se bude chtít kouknout na hokej on line zdarma tak to pouštím na svém twitchi není potřeba žádna registrace
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
miirkaa
Příspěvky: 925
Registrován: 09 srp 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od miirkaa »

Patin píše:Styl Bolky nám prsotě vůbec nevoní...ale ani trochu. Je to o rychlosti. V Bolce 90% hráčů perfektně bruslí, naši nemají vůbec čas něco vymyslet, všude jsou o krok pozadu a tím i prohrávají souboje. Když se tohle děje od začátku série, načne to hlavu a už to jede. Najednou nic nefunguje. Bude to chtít urvat přes enormní nasazení, prostě musí jít na led s vědomím, že tam klidně chcípnou, ale nesmí prohrát. Při troše štěstí je dáme..ale už si fakt nejsejm jistý, jestli 4x, abysme přes ně přešli :think:
4 krát je neporazí...a už vůbec ne touhlw hrou ..To by museli přijet o level...a to se obávám ,že některém borcum vůbec nechce...
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Hraboš umí Rusky jo? To je mi novinka.....:-)
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Zamčeno