Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše:Z extraligových hráčů málokdo.

Dvouletej výpadek by však poslal jeho kariéru někam do 2. národní. Ztratí veškerej servis profisportovce. Bude se muset začít normálně živit. Nebude moct ani pořádně trénovat.
No leda by ho vzali v ECHL, kdyby měl fakt super agenta, možná i AHL, i když tomu moc nedávám. Ale pokud nic nesežene a bude muset hledat jiné zaměstnání, tak máš pravdu. To by byla asi konečná..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

denyip píše:Vyhlidal , tenkrat sel do Ameriky do ECHL , tam trest neplatil .. nevim jestli to tak jeste je.. Mandy byl za morem dlouho, takze problem by to pro nej nebyl ...
Je to dvacet let, těžko říct, jak se doba změnila. Navíc Vyhlídal dostal stopku za látku, o který i komise, která mu trest dala, uznala, že to byl omyl, ale že pravidla jsou striktní.

Mandát nejspíš bude mít jako "bonus" poškozený jméno díky látce, kterou užil.

Jednou věcí je, že je to docela rozšířená párty droga v NHL, druhou věcí je, podepsat borce, kterej má její užívání napsaný v papírech. Nevím, nevím...

Pamtuju si, jak Tlustýho vyfotili jednou v bulváru v noční Praze, jak kupuje od dealera bílej prášek. Od tý doby si o něj organizace NHL a na ně navázaný farmy ani neopřely kolo...
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

Mandátovi přeju čistej B – vzorek (vím, pravděpodobnost téměř 0), protože jestli píšete, že v jeho případě trest od 2 let výš, tedy v podstatě konec kariery, tak mi to přijde prostě nepřiměřený, obzvlášť pokud se potvrdí látka, o které se spekuluje.
smartin
Příspěvky: 723
Registrován: 19 srp 2014 07:34
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od smartin »

Poslušně hlásím, že jsem prve potkal před Litomyšli autobus oceláři Třinec.
Asi mají z dynama nahnáno, když jedou o den dříve.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Ono Polsko uvažuje, že od zítra uzavře hranice s ČR, tak proto asi jedou dřív.... :)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Jakub82 píše:Tak kolik dostane?
Ono se řeší, dle jakých předpisů to posoudit. Od nového roku ta látka není brána tak, jako do konce roku minulého. Skutek se stal loni, teď jsou nová pravidla.
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Gumid
A ty víš co to bylo za látku?
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Gumid píše:Ono se řeší, dle jakých předpisů to posoudit. Od nového roku ta látka není brána tak, jako do konce roku minulého. Skutek se stal loni, teď jsou nová pravidla.
V tom by neměl bejt problém ..... mělo by se to řešit podle legislativy, která platila v době "spáchání" činu. Retroaktivita by neměla být přípustná. Každopádně nejsem odborník na dopingovou legislativu, takže to klidně může bejt i jinak :shifty:
dtaire
Příspěvky: 542
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Pick píše:V tom by neměl bejt problém ..... mělo by se to řešit podle legislativy, která platila v době "spáchání" činu. Retroaktivita by neměla být přípustná. Každopádně nejsem odborník na dopingovou legislativu, takže to klidně může bejt i jinak :shifty:
Ale trestají až teď, takže by spíše měli uložit sazbu podle příznivějšího... Uvidíme.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Pro Vrchlabí bude klíčové, zda si náhodou Pardubice nestáhnou pro závěr sezony některé své hráče. Protože jakmile někdo z nich nyní nastoupí za Dynamo, už nebude moct nastupovat v Chance lize (výjimkou jsou junioři, na které se pravidlo o 15. únoru nevztahuje).

Už teď je jisté, že se do Vrchlabí v této sezoně nevrátí obránce Martin Bučko. Ale co další: Ondřej Vála, Ondřej Matýs a ostatní?

Pardubice mají přednost. „Jsou a budou plně k dispozici pro pardubické Dynamo. Je to daň za spolupráci s extraligovým týmem," tvrdí Jakubec. „Ale jak jsem už několikrát zmínil, bez takto silného partnera bychom tuto soutěž vůbec nemohli hrát."

Nicméně existuje gentlemanská dohoda. „Jsme s Dynamem dohodnutí, že tu ti starší kluci zůstanou, jak nejdéle to bude možné, a využívat budou spíše hráče v juniorském věku, kterých se toto omezení netýká," potvrzuje Jakubec pro hcvrchlabi.cz. Na mysli má třeba Michala Hrádka nebo Tomáše Zemana, kteří coby junioři mohou pendlovat bez omezení mezi oběma týmy.


https://hokej.cz/vrchlabi-informuje-o-k ... za/5055178
Uživatelský avatar
Jarmil
Příspěvky: 213
Registrován: 16 říj 2016 10:05

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Jarmil »

smartin píše:Poslušně hlásím, že jsem prve potkal před Litomyšli autobus oceláři Třinec.
Asi mají z dynama nahnáno, když jedou o den dříve.
Oni jezdí vždy o den dříve, bydlí u Nováka.Hotel Euro:-)

Odesláno z mého Lenovo YT3-X50M pomocí Tapatalk
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

dtaire píše:Ale trestají až teď, takže by spíše měli uložit sazbu podle příznivějšího... Uvidíme.
V právu by mělo platit, že se vždy trestá podle předpisu příznivějšího pro obžalovaného, takže pokud je teď postih nižší, než byl loni, měl by být potrestán podle nově platného předpisu. Ale tak by to bylo u soudu, jak to funguje před antidopingovou komisí (či jak se ten orgán jmenuje)?
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 954 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Slavia zatím s Leicesterem hraje víc než dobře. A ani na tribuně rozhodně nechybí kvalita, viz Prymula, Mynář, Dvořák, Vondra, Kvitová.
slavia.jpeg
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

av69 píše:Slavia zatím s Leicesterem hraje víc než dobře. A ani na tribuně rozhodně nechybí kvalita, viz Prymula, Mynář, Dvořák, Vondra, Kvitová.
slavia.jpeg
Prymulu bych nakopal do srani. Vocase. Ten jako prvni kricel, ze sport bez fanousku.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

av69 píše:Slavia zatím s Leicesterem hraje víc než dobře. A ani na tribuně rozhodně nechybí kvalita, viz Prymula, Mynář, Dvořák, Vondra, Kvitová.
U Romana je ještě lepší, že je na fotbale a plebsu by rád nařídil "tvrdý restrikce"... A tak si tady žijeme.
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 954 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

tomaso25 píše:U Romana je ještě lepší, že je na fotbale a plebsu by rád nařídil "tvrdý restrikce"... A tak si tady žijeme.
To je zcela v souladu s tím, co prosazuje. Tvrdé restrikce jsou myšleny pro nás, ne pro něj.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Tak třeba už je Roman očkovaný, možná podstoupil i test.. :-)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

av69 píše:To je zcela v souladu s tím, co prosazuje. Tvrdé restrikce jsou myšleny pro nás, ne pro něj.
Jestli u jiných tápu, tak jeho konkrétně ten poslední rok podle mě vlastně baví. Teď je v ideální pozici. Má trafiku, ve který za nic neodpovídá, ale lobbuje. Umím si po minulých zkušenostech s jeho činností představit, že na situaci nejspíš i něco vydělá. Provize v nouzáku za čínskej šmejd budou solidní.

Jinak máme zákaz vycházení, takže předpokládám, že pro lóži se jedná o pracovní povinnosti... :-)
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

av69 píše:Slavia zatím s Leicesterem hraje víc než dobře. A ani na tribuně rozhodně nechybí kvalita, viz Prymula, Mynář, Dvořák, Vondra, Kvitová.
slavia.jpeg
Kvíťa tam chrápe pod dekou
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... doufám, že to lidi při volbách těmhle zmetkum zpocitaji, a tahle sebranka (Prymula, Blatný aspol) zmizí v propadlišti...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

... a Landa tam nebyl?? Odpoledne na tiskovce říkal, že "když národ zmírá hlady, s Orlíkem jsme zase tady.." :thumbup:
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

subris píše:... doufám, že to lidi při volbách těmhle zmetkum zpocitaji, a tahle sebranka (Prymula, Blatný aspol) zmizí v propadlišti...
.... ideálně v propadlišti pod šibenicí :whistle:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Pick píše:... a Landa tam nebyl?? Odpoledne na tiskovce říkal, že "když národ zmírá hlady, s Orlíkem jsme zase tady.." :thumbup:
Žito je snad Klokan... :-D
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Je možné , že Primula je vzdělaný člověk? Vždyť on se chová jako člověk s IQ osla. Omlouvám se oslovi. Oni se vyloženě lidem tlemí do ksichtu.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/roma ... omaci_rapc

A má to.. :-) No trápit ho to dle mne moc nebude. Spíš mne děsí postoj čelních představitelů státu vlastně ke všemu..
Zamčeno