Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Propulse píše:Na tohodle pana mam svuj nazor od chvile, co jsem ho s dalsima potkal na Mácháči, docela jsem cumel. Profi sportovci :-) no ale tohle je nekdo jiny :-)

A jeste odbocim. Jen co jsme tohle resili, vynoril se Martin Fenin, taky ve forme.
Tak za mě kdybych si mohl tipnout tak je to někdo z 5: Nedomlel, Zámorský, Lev, Cingel nebo R. Pavllík
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Emil Havránek píše:Chápu, že pánové od vedle asi pijí méně než třinecké komando, ale třeba o Orsavovi je známo již od dob angažmá u nás před čtyřmi lety, že je naprostý abstinent. Ono vůbec co projde Třincem leckdy utopí kariéru v chlastu - Marek Růžička (25) druhdy U20, 38 zápasů za rok v Třinci, dnes 2. francouzská liga. Smoleňák ať si pije jak chce, ten si kariéru chlastem neposral.
A jen takový dovětek, mně na fóru předměstí střízlivý přijde málokdo. I statisticky není taková snůška ublíženosti, hlouposti a zášti zároveň na jednom místě možná.
jj Orsava na toho jsem zapomněl - To je z cca 90 procent Tronča....
Ale stoprocentní král je jenom jeden....
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 582 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Dizzy píše:jj Orsava na toho jsem zapomněl - To je z cca 90 procent Tronča....
ALe král je jenom jeden....
A co Rostěj? Nebo ten má radši maty než pivečko? :-)
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 664 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Dizzy píše:Marťa Feninu Prej někdy minulej tejden chcal z balkonu ze svého opatovskýho panelákovýho kvartiru na kolemjdoucí s Jižního města. ;)))

Marťa má podle všeho dlouhodobější “kvartál”...
Je vyrizenej. Ja kdyz ho dnes videl. Vana jako prase, sedivej a do obliceje vypada na 45. Dluzi nemale penize.
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 664 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

No tak Troncu jsem na Machaci potkal taky, pohodar, ma to rad. Choval se ok oproti ostatnim hokejkam. A to tam byli borci z NHL. Tronca je vlastne fajn, rozdaval a lil po sobe Bohemky. A jen teda mu nebylo rozumet ani slovo.

Bylo to cca cerven. Jsem se ho ptal, jestli nemaji pripravu tak mu to dalo praci ale rikal ze se pripravovat nemusi :-)))
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Propulse píše:No tak Troncu jsem na Machaci potkal taky, pohodar, ma to rad. Choval se ok oproti ostatnim hokejkam. A to tam byli borci z NHL. Tronca je vlastne fajn, rozdaval a lil po sobe Bohemky. A jen teda mu nebylo rozumet ani slovo.

Bylo to cca cerven. Jsem se ho ptal, jestli nemaji pripravu tak mu to dalo praci ale rikal ze se pripravovat nemusi :-)))
Do tý doby, než mu přestane bejt rozumět(a ta doba přijde asi vždycky :) ), se Trončovimusí nechat jedna věc. Hláškař jako prase. Z doslechu vím, že Hudler prej to samý, neskutečná prdel s Hudlerem v knajpě.....
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 664 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Dizzy píše:Do tý doby, než mu přestane bejt rozumět(a ta doba přijde asi vždycky :) ), se Trončovimusí nechat jedna věc. Hláškař jako prase. Z doslechu vím, že Hudler prej to samý, neskutečná prdel s Hudlerem v knajpě.....
Kdo byl ale ultra dement tak Lhotak. Je nekolik let ve Svajcu. Ten se choval, jak kdyz ma 1000 spilu v NHL.
Dynamo-forever
Příspěvky: 476
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 66 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

Propulse píše:No tak Troncu jsem na Machaci potkal taky, pohodar, ma to rad. Choval se ok oproti ostatnim hokejkam. A to tam byli borci z NHL. Tronca je vlastne fajn, rozdaval a lil po sobe Bohemky. A jen teda mu nebylo rozumet ani slovo.

Bylo to cca cerven. Jsem se ho ptal, jestli nemaji pripravu tak mu to dalo praci ale rikal ze se pripravovat nemusi :-)))

Na Mácháči to hokejky každoročně solidně rozjíždějí, hvězda nehvězda. Ale proč ne, dřou v přípravě, sezona v NHL je dllouhá, tak proč si na pánský
jízdě nevyhodit z kopejtka. Taky přidám jednu solidní story od místního taxikáře, co nakládal k ránu kořena, který nemohl ani mluvit, ve špinavý bekovce, a prý že do Kladna. Už je to pár let, ale do teď je tomu taxikářovi trapně, že se ptal Voráčka, jestli má vůbec prachy :clap:
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Dynamo-forever píše:Na Mácháči to hokejky každoročně solidně rozjíždějí, hvězda nehvězda. Ale proč ne, dřou v přípravě, sezona v NHL je dllouhá, tak proč si na pánský
jízdě nevyhodit z kopejtka. Taky přidám jednu solidní story od místního taxikáře, co nakládal k ránu kořena, který nemohl ani mluvit, ve špinavý bekovce, a prý že do Kladna. Už je to pár let, ale do teď je tomu taxikářovi trapně, že se ptal Voráčka, jestli má vůbec prachy :clap:
Však on i desátník Pavelec za to uměl vzít. Kladenské odnoži se u baru vždy dařilo. Kazil jim to jenom Jarcek, kterej radši dělal dřepy ;)
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 664 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Ted jsem si vzpomnel na toto, nekdo urcite pamatuje

https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/fl ... _hokej_vas
Zíbrdý

Re: Hokej

Příspěvek od Zíbrdý »

Tak v mechově poslední volnej flek a jsou komplet :dance:
zbyna-huna-foto.jpg
zbyna-huna-foto.jpg (12.04 KiB) Zobrazeno 4504 x
Naposledy upravil(a) Zíbrdý dne 03 čer 2020 21:12, celkem upraveno 1 x.
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Propulse píše:Ted jsem si vzpomnel na toto, nekdo urcite pamatuje

https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/fl ... _hokej_vas
Příspěvek z diskuze:

“ A neni to jen samozrejme alkohol, ale take navsteva sazkovych kancelari a jinych zarizeni ne moc etickych (napr. diskoteky v dobe zapasove zateze). V tom neni urcite Hruska z Litvinova sam, z drivejsi doby vzpominam take treba na Balazse, nebo Kotrlu ci dokonce Pince, ktereho jsem pravidelne potkaval v jednom nejmenovanem klubu i v sobotu den pred zapasem a urcite nebyl tak poslusny a neodesel do 24:00 domu, to mi verte!!!”
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 664 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Dizzy píše:Příspěvek z diskuze:

“ A neni to jen samozrejme alkohol, ale take navsteva sazkovych kancelari a jinych zarizeni ne moc etickych (napr. diskoteky v dobe zapasove zateze). V tom neni urcite Hruska z Litvinova sam, z drivejsi doby vzpominam take treba na Balazse, nebo Kotrlu ci dokonce Pince, ktereho jsem pravidelne potkaval v jednom nejmenovanem klubu i v sobotu den pred zapasem a urcite nebyl tak poslusny a neodesel do 24:00 domu, to mi verte!!!”
A pak dal dva fiky a slo se na parek :-))
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

S Feninem jsem měl tu "čest" na pracovních schůzkách v době, kdy mu bylo lehce kolem dvaceti, hrál v Teplicích a už se o něj zajímaly západoevropský kluby. Už tehdy neskutečně namachrovanej zmrdeček. Jsem si říkal, hochu ty jestli se nesrovnáš, tak neskončíš dobře. Měl jsem tehdy dobrý odhad.... A to se jednalo o tři cca hodinový jednání.....

Co se týká chlastingu po sezoně, s tím vůbec nemám problém.... Ty borci 10 měsíců v roce makají na krev, tak ať se v létě na Mácháči, nebo kdekoliv jinde, klidně vylejou....
A Tlustý, Pavelec a další retired? Je to přece jejich věc. Pokud pod vlivem neudělají průser jako ten náš koumes Čáslava, tak s tím nemám problém. Jejich život, jejich věc.....

Pro mě byla největší prdel ten slovenskej bek, co tady hrál a zlitej vykopl dveře jinýho bytu... Už ani nevím, kdo to byl, ale tehdy jsem se fakt nasmál....

Pokud tyhle chlastací eskapády končí takhle, je to spíš úsměvný a dá se to přejít nějakou to pokutou.... Průser je, když to skončí bouračkou, zničenou kariérou atd....
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 664 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

tau píše:S Feninem jsem měl tu "čest" na pracovních schůzkách v době, kdy mu bylo lehce kolem dvaceti, hrál v Teplicích a už se o něj zajímaly západoevropský kluby. Už tehdy neskutečně namachrovanej zmrdeček. Jsem si říkal, hochu ty jestli se nesrovnáš, tak neskončíš dobře. Měl jsem tehdy dobrý odhad.... A to se jednalo o tři cca hodinový jednání.....

Co se týká chlastingu po sezoně, s tím vůbec nemám problém.... Ty borci 10 měsíců v roce makají na krev, tak ať se v létě na Mácháči, nebo kdekoliv jinde, klidně vylejou....
A Tlustý, Pavelec a další retired? Je to přece jejich věc. Pokud pod vlivem neudělají průser jako ten náš koumes Čáslava, tak s tím nemám problém. Jejich život, jejich věc.....

Pro mě byla největší prdel ten slovenskej bek, co tady hrál a zlitej vykopl dveře jinýho bytu... Už ani nevím, kdo to byl, ale tehdy jsem se fakt nasmál....

Pokud tyhle chlastací eskapády končí takhle, je to spíš úsměvný a dá se to přejít nějakou to pokutou.... Průser je, když to skončí bouračkou, zničenou kariérou atd....
Brano Mezei, pamatuju si to, jako by to bylo vcera. Byl tak na hadry, ze si nakonec sel domu lehnout a vzbudila ho Policie, nic si nepamatoval..
Zapijelo se vypadnuti v play-off. Byl to byt o patro niz :-)))
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Propulse píše:Brano Mezei, pamatuju si to, jako by to bylo vcera. Byl tak na hadry, ze si nakonec sel domu lehnout a vzbudila ho Policie, nic si nepamatoval..
Zapijelo se vypadnuti v play-off. Byl to byt o patro niz :-)))
jj tenkrát to popisoval v rozhovoru, pak tu škodu zaplatil....jako ve filmu Kulový blesk.....Abrhám, jak měnil byty
Uživatelský avatar
Adze
Příspěvky: 2172
Registrován: 01 srp 2014 16:35
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 25 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adze »

No jo skoro kazdy nekdy prebral a ani ja to klukum nemam za zle kdyz to neni kazdy vikend.
Snad ukociruji Stepana.. to je asi dalsi adept na pruser vzhledem k tomu jak tu bylo zmineno ze mu chutna :-)
Ale treba ma jen dobry splavek jako muj kolega ktery da vecer 10,12 skopku a druhy den na 100% funguje :-)
Na lede potrebujeme Zakharchuka ktery nam na konci sezony neskutecne pomohl.
Naposledy upravil(a) Adze dne 03 čer 2020 22:35, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše:
Co se týká chlastingu po sezoně, s tím vůbec nemám problém.... Ty borci 10 měsíců v roce makají na krev, tak ať se v létě na Mácháči, nebo kdekoliv jinde, klidně vylejou....
A Tlustý, Pavelec a další retired? Je to přece jejich věc. Pokud pod vlivem neudělají průser jako ten náš koumes, tak s tím nemám problém. Jejich život, jejich věc.....
Tak, tak... Když to neskončí nějakým průserem a pokud možno to neobtěžuje lidi okolo a nerozjedou to svoje "víš, kdo já jsem" buď při přeměřování pindíků s "civilem" nebo při neodbytným pokusu udělat dojem na okolní slečny a dámy, jež opravdu nemají zájem, tak proč ne. A to je nakonec jejich vizitka...

Většina hokejek nemá zrovna akademický koníčky. :-)

Ale i tak mě třeba rozhovor s Tlustým, jak už dospěl, vždy pobaví. A vybaví se mi fotky z Blesksportu, jak v temný uličce od jednoho pána kupuje takovej malej sáček a ještě ho pak hledá na zemi, protože mu vypadnul z ruky. Nová nabídka smlouvy z Ameriky mu pak shodou okolností už nepřišla... :-)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Adze píše: Snad ukociruji Stepana.. to je asi dalsi adept na pruser vzhledem k tomu jak tu bylo zmineno ze mu chutna :-)
Ale treba ma jen dobry splavek jako muj kolega ktery da vecer 10,12 skopku a druhy den na 100% funguje :-)
Na lede potrebujeme Zakharchuka ktery nam na konci sezony neskutecne pomohl.
Hlavně, ať mu seberou klíčky od auta, když bude mít svůj večer... :-)
Uživatelský avatar
Adze
Příspěvky: 2172
Registrován: 01 srp 2014 16:35
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 25 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adze »

tomaso25 píše:Hlavně, ať mu seberou klíčky od auta, když bude mít svůj večer... :-)
To bude zaklad uspechu :-) nejlepe kdyz auto ani nedostane ale to asi neklapne.
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

Adze píše:To bude zaklad uspechu :-) nejlepe kdyz auto ani nedostane ale to asi neklapne.
V jakým stavu je Sport vedle arény?
Ať ho ubytují tam a auto nepotřebuje....
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

J14 píše:V jakým stavu je Sport vedle arény?
Ať ho ubytují tam a auto nepotřebuje....
Ten už je tak tři roky zavřenej a i předtím už to bylo velký špatný. V roce 16 nebo 17 tam ještě ubytovali děcka z Dynamo hokejový školy. Ostuda.

Ještě by mohl Stěpana vozit Dušan. Řidičák má, rusky se domluví...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Pro přespolní hráče klub pronajímá byty v Piscově baráku na starým městě. To je na zimák pěšky kousek, takže pohoda... Problém ovšem je, že do barů a hospod na Pernštýňáku se i v zimě dá odsud dojít v pantoflích....

A on měl Zachar těch chlastacích průserů víc, nebo jen ten jeden?
Uživatelský avatar
Jarmil
Příspěvky: 213
Registrován: 16 říj 2016 10:05

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Jarmil »

tau píše:Pro přespolní hráče klub pronajímá byty v Piscově baráku na starým městě. To je na zimák pěšky kousek, takže pohoda... Problém ovšem je, že do barů a hospod na Pernštýňáku se i v zimě dá odsud dojít v pantoflích....

A on měl Zachar těch chlastacích průserů víc, nebo jen ten jeden?
Nebo na Sokolovská ulice,je tam městská bytovka.Tam jich bydlelo taky dost .Na letku na pivo taky kousek.

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk
Zamčeno