Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

kedar píše:Nevíte někdo jak to vypadá s Nakládalem a Kousalem ?
Podle mě pokuď se podaří dotáhnout tyto dva tak je kádr komplet a za mě super.

Klouček ,Kantor

Nakládal - Zdráhal
Kolář - Zacharcuk
Holland - Mikuš
Ivan,Bučko,Hrádek

Mandát - Kousal - Vondrka
Tybor - Valentin C. - Kusý
Anděl - Poulíček - Svačina
Machala - Blumel - Paulovič
Rolas (oslabení)
Chteji hrat do sestky a tahle sestava je dle meho malo, aspon co se tyce utoku. Je potreba jeden KVALITNI PRODUKTIVNI utocnik.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Už jim to na Twitteru komentuje sám Rapáč. Docela sranda :))
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Propulse píše:Chteji hrat do sestky a tahle sestava je dle meho malo, aspon co se tyce utoku. Je potreba jeden KVALITNI PRODUKTIVNI utocnik.
Ano,taky by mě tam pasoval do prvního ůtoku produktivní ůtočník,ale nechtěl jsem být moc nenažraný :wave:

Jinak ůtok by mohl s tím produktivním ůtočníkem vypadat :

??? - Kousal - Vondrka
Tybor - Poulíček - Valentin C.
Anděl - Mandát - Svačina
Machala - Blumel - Kusý
Paulovič,Rolas ?
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Ať je autor jaký je, má pravdu tentokrát, co když fakt přijdou vlny jako že nechci strašit, ale přijdou bohužel, a sezona bude se přerušovat, nakazí se hráči, bude se hrát bez diváků mnoho sponzorů odejde, nás se to nebude snad tolik týkat, ale co slabší kluby, přežijí to? Tak co pane Král, i přesto vše chcete přímý sestup? Budete se pak soudit s kluby? Nevím, takže pointa je, příští rok uzavřít stabilizovat sezonu, přibrat klidně vítěze ligy pak ať poslední spadne v další sezoně a v baráži si to rozdá poslední s prvním ligy, výmluvy, že nemají šanci se přes extraligistu dostat do první ligy neberu, každý bude mít stejné podmínky, tak ať ukážou, že na extraligu mají, a nebudou hrát jen fackovacího panáčka...co pane Král, co vy na to? Bude sezona regulérní, když se splní podmínky, co píše p. Ryšavý?

https://isport.blesk.cz/clanek/muj-ispo ... lerni.html
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

kedar píše:Ano,taky by mě tam pasoval do prvního ůtoku produktivní ůtočník,ale nechtěl jsem být moc nenažraný :wave:

Jinak ůtok by mohl s tím produktivním ůtočníkem vypadat :

??? - Kousal - Vondrka
Tybor - Poulíček - Valentin C.
Anděl - Mandát - Svačina
Machala - Blumel - Kusý
Paulovič,Rolas ?
Mluvili o dvou posilách, předpokládám, že Anděl mezi ně nepatří a toho nepočítal....určitě to chce s Kousym a Naklym ještě jednoho útočníka, ale koho? Neneapadá mě nikdo kdo by to mohl být, asi cizinec, ale troufneme si? Nevím jestli do takového risku jít a kdo je z Čech volný a produktivní, fakt mě nikdo nenapadá
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

lucas003 píše:Už jim to na Twitteru komentuje sám Rapáč. Docela sranda :))
Jo, jo, mřížku ten zápas neměl a Plíšek ho neskautoval sám, ale nejspíš i sám velkej Paolo, i když ho přímo nejmenuje.

Jinak si pamatuju, jak sám Rohlík tehdy v rozhovoru tvrdil, že do Boleslavi jezdil skautovat Bártu a Klimentu... Nebo jak před sezonou 16/17, kdy podepsal Hodgmana nebo Leduca, jak zcela vážně tvrdil, že do Pardubic přichází jen ověření hokejisti, který viděl hrát a popisoval "systém mnoha očí".
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

tak hlavně Kousal tak i Nakládal nemají zatím podepsáno nebo se už něco změnilo?
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Teepek95
Příspěvky: 139
Registrován: 30 zář 2019 11:26

Re: Hokej

Příspěvek od Teepek95 »

Georgre píše:Mluvili o dvou posilách, předpokládám, že Anděl mezi ně nepatří a toho nepočítal....určitě to chce s Kousym a Naklym ještě jednoho útočníka, ale koho? Neneapadá mě nikdo kdo by to mohl být, asi cizinec, ale troufneme si? Nevím jestli do takového risku jít a kdo je z Čech volný a produktivní, fakt mě nikdo nenapadá

Já bych ho do tech posil řadil a jsem rád, že přišel.. co jsem v rychlosti prolítnul fora jiných ELH týmu, tak docela závidí.

Ještě podepsat Kousyho a Naklyho a není, co řešit.. Ten tým na konci šlapal, tak si myslím, že konečně by došlo na posílení a ne doplnění, jako minulé roky, co mě trochu mrzí odchod Látala.
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Teepek95 píše:Já bych ho do tech posil řadil a jsem rád, že přišel.. co jsem v rychlosti prolítnul fora jiných ELH týmu, tak docela závidí.

Ještě podepsat Kousyho a Naklyho a není, co řešit.. Ten tým na konci šlapal, tak si myslím, že konečně by došlo na posílení a ne doplnění, jako minulé roky, co mě trochu mrzí odchod Látala.
Jako Anděla jsem si taky přál, ale spíš je to otázka budoucnosti, pan Dědek je náročný a řekl, že chce hrát nahoře, tak jak psal Propulse, jeden top hráč tam chybí, přijde zranění a bude nám chybět střelec
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Oproti závěrečné části posledního ročníku se kádr posílil. Pokud se potvrdí Kousy a Kuba, očekávám boj o 1.-2. místo. Potenciál tam evidentně ležel a leží i nadále. :)
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

frysta píše:Oproti závěrečné části posledního ročníku se kádr posílil. Pokud se potvrdí Kousy a Kuba, očekávám boj o 1.-2. místo. Potenciál tam evidentně ležel a leží i nadále. :)
Hmmm před minulou sezonou jsem myslel,že to dáme do desítky a ono houno,takže bych byl opatrný :pivko: :pivko: :pivko: :wave:
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Cavalera píše:Hmmm před minulou sezonou jsem myslel,že to dáme do desítky a ono houno,takže bych byl opatrný :pivko: :pivko: :pivko: :wave:
Souhlas. Buď opatrný. :)
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

frysta píše:Souhlas. Buď opatrný. :)
:dance: :dance:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Ono je to ale o "pardubickém skautingu" bohužel holá pravda... Plíšek je přesně ten typ člověka, co se někam dostal na základě známostí a snad i příbuzenskýho vztahu (myslím že s Rohlíkem). Rohlik ho do klubu přitáhl a dal mu funkci... A protože klub posledních pět lef defacto nefungoval a nikdo se o něj v pozice šéfa nestaral, Jarouš tam na pěkně teplým místečku v klídku přežíval aniž by za ním byla nějaká práce.... Stejně jako třeba Novotný, fotbalista Kusý a další parazitický lemplové....
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No, oni o práci s mládeží a tak chodili lecjaké zvěsti. Hezky se to nečte. No a Plíšek se teď vydal pozvednout HC CHrudim, tak uvidíme.....
zdendap
Příspěvky: 312
Registrován: 02 črc 2017 13:04

Re: Hokej

Příspěvek od zdendap »

:goodpost: incoming.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

zdendap píše::goodpost: incoming.
To je radost z Plíška v Chrudimi nebo jsme někoho podepsali? :-))

Jinak skauting byl samozřejmě k smíchu, snad si to teď už pohlídají.
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

tomaso25 píše:Jo, jo, mřížku ten zápas neměl a Plíšek ho neskautoval sám, ale nejspíš i sám velkej Paolo, i když ho přímo nejmenuje.

Jinak si pamatuju, jak sám Rohlík tehdy v rozhovoru tvrdil, že do Boleslavi jezdil skautovat Bártu a Klimentu... Nebo jak před sezonou 16/17, kdy podepsal Hodgmana nebo Leduca, jak zcela vážně tvrdil, že do Pardubic přichází jen ověření hokejisti, který viděl hrát a popisoval "systém mnoha očí".
On to je prostě komik za všech okolností, jak to říká majitel firmy ve které dělám "to mě nesmíte taky všechno věřit"
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Kubik z pátky Kladno z Hradce
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Sweník píše:To je radost z Plíška v Chrudimi nebo jsme někoho podepsali? :-))

Jinak skauting byl samozřejmě k smíchu, snad si to teď už pohlídají.
To bude nějaký návrat ztraceného syna...nebo Kousy, Nakly
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

tau píše:Ono je to ale o "pardubickém skautingu" bohužel holá pravda... Plíšek je přesně ten typ člověka, co se někam dostal na základě známostí a snad i příbuzenskýho vztahu (myslím že s Rohlíkem). Rohlik ho do klubu přitáhl a dal mu funkci... A protože klub posledních pět lef defacto nefungoval a nikdo se o něj v pozice šéfa nestaral, Jarouš tam na pěkně teplým místečku v klídku přežíval aniž by za ním byla nějaká práce.... Stejně jako třeba Novotný, fotbalista Kusý a další parazitický lemplové....
Přesně tak. Nejenom ze Jarouš tam byl z hlinecké známosti od Grande Paola, ale on tam v klidu, v teplákach a v tom svým zaprdeným kamrliku pojídal vlašak s houskama snad ještě dalších 18 měsíců, potom co Paulus skončil ...

Neskutečný...
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 343 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Georgre píše:Mluvili o dvou posilách, předpokládám, že Anděl mezi ně nepatří a toho nepočítal....určitě to chce s Kousym a Naklym ještě jednoho útočníka, ale koho? Neneapadá mě nikdo kdo by to mohl být, asi cizinec, ale troufneme si? Nevím jestli do takového risku jít a kdo je z Čech volný a produktivní, fakt mě nikdo nenapadá
Zatlač na Starse, třeba to z něj vypadne...
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Borek píše:Zatlač na Starse, třeba to z něj vypadne...
Neni duvod tlacit...jednou se to dozvime verejne od hc...proc si nepockat na prekvapeni..vy nemate radi prekvapeni..a nemyslim si, ze neco nekde prozradil z hracu..odtoho tu jsou jini..nerekl bych, ze Star je insider...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 343 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

kdo je kdo.jpg
Uživatelský avatar
Jarmil
Příspěvky: 213
Registrován: 16 říj 2016 10:05

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Jarmil »

subris píše:... Anděla jsme tu měli mít tak minulou sezónu už.. Jednoho usměvavého Mikulase máme stále ve vedení a jeden čert z ekonomického oddělení už je v pekle :)))
Ten Čert, možná víc než myslíš, slušně povíšil.Je ředitel MFR který je pronajímatel arény Obrázek

Odesláno z mého Lenovo YT3-X50M pomocí Tapatalk
Zamčeno