Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Propulse
Příspěvky: 6700
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Muf píše:
Bobby pokud v ELH tak tipuji buď Kometa nebo Pardubice.

Kometa je dle mne schopna mu připravit dlouhodobou smlouvu, což u nás bez nového majitele zatím nepřichází v úvahu.

Nakonec vyrazí do skandinávie - můj tip.
Vyckava, jak dopadne prodej. S Dedkem tady dostane to stejne, co v Brne ale i na severu. Duvod o setrvani by mohla byt rodina a narozeni ditete v lete ale i zahrat si zase s Buchtelem, Nakládalem.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Propulse píše: Vyckava, jak dopadne prodej. S Dedkem tady dostane to stejne, co v Brne ale i na severu. Duvod o setrvani by mohla byt rodina a narozeni ditete v lete ale i zahrat si zase s Buchtelem, Nakládalem.
Ten prodej bude strašně důležitý....vůbec nevim z čeho by Pitter tyhle hráče zaplatil
Uživatelský avatar
Mišel
Příspěvky: 2458
Registrován: 27 říj 2014 15:41
Bydliště: Svratouch

Re: Hokej

Příspěvek od Mišel »

Stejně si myslím, že to bude Dědek...pokud se spekuluje o takových hráčích....Pokud nás koupí...kupuju poprvé permici na 401 první řada :rock: :rock:
užijeme si to :pivko:
Uživatelský avatar
JJenda
Příspěvky: 381
Registrován: 15 lis 2018 08:04
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JJenda »

Otázkou ovšem zůstává, zda se zastupitelstvo o prodeji klubu bude konat, nebo se tím bodem budou vůbec zabývat.

Známý je starosta v jedné menší obci a prý jim přišlo z ministerstva nařízení, že se mají jednání zastupitelstev přerušit, kvůli viru, samozřejmě. Maximální tříměsíční perioda, která teď platí, prý může být prodloužena bez toho, aby z toho byl problém.

Jejich svolání prý je možné v případě nějakých hodně důležitých bodů k jednání, kde je ohrožení lidí, funkčnosti státu, riziko ztrát z prodlení kvůli dotacím atp. Uvidíme... Pokud nebudou chtít prodávat, mají se na co vymluvit.
FrantaKocourek
Příspěvky: 1253
Registrován: 01 pro 2018 19:25

Re: Hokej

Příspěvek od FrantaKocourek »

JJenda píše:Otázkou ovšem zůstává, zda se zastupitelstvo o prodeji klubu bude konat, nebo se tím bodem budou vůbec zabývat.

Známý je starosta v jedné menší obci a prý jim přišlo z ministerstva nařízení, že se mají jednání zastupitelstev přerušit, kvůli viru, samozřejmě. Maximální tříměsíční perioda, která teď platí, prý může být prodloužena bez toho, aby z toho byl problém.

Jejich svolání prý je možné v případě nějakých hodně důležitých bodů k jednání, kde je ohrožení lidí, funkčnosti státu, riziko ztrát z prodlení kvůli dotacím atp. Uvidíme... Pokud nebudou chtít prodávat, mají se na co vymluvit.
U nás březnové zastupitelstvo už zrušeno....a to se jedná o daleko méně lidí než v Pce... Konkrétně zastupitelů je 21....
Pokud Charvát kuje pikle a přemýšlí jak to dedkovi neprodat tak mu vše hraje do karet, zachránili se, takže se páni na radnici krapet otrkali, u spousty fanoušků se ta nasrsnost na ně změnila v radost z udržení a k tomu tahle situace, která jim pomůže minimálně v tom že se odloží zastupitelstvo a tím odloží rozhodnutí o výběru kandidáta pro klub...a nebo druhá varianta, mohou si v klidu vybrat Pittera bez strachu že jim přijdou na to zastupitelstvo dělat zle fanoušci...
Vyky
Příspěvky: 680
Registrován: 14 kvě 2018 21:00
Dal "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vyky »

Stars píše:Děkuji za články

Poulovi změnu přeji, pro nás škoda, ale třeba se jednou vrátí, už musi mit na stole konkrétní nabidku od jinud, já tipuji Boleslav

Kometa zajem Bobby a Rhett....

Pokud by vyšel Nakládal, Vála, Zacharchuk, obrana by měla být ok, + Kolář, Ivan, Zdráhál, nějaký mladas...vychází Rhett otaznik, a Mikuš a Voracek asi konec, jednoho by to možná chtělo ještě, kdyby nebyl Holland

Ten útok bez Bobbyho a Pouli oslabení...a docela velké, snad Kousy zůstane a někdo ještě dorazí...

Konečně budeme mit v brankářské dvojici odchovance a možná i jedničku, za mě super, minulé roky Kloudyho neberu...

Hradec dobře, to se hráčům bude k nim chtít..., ale 12 milionů mi zase taková ztráta nepřijde a opět byli na městě...jejich boj
Zdar, o Hollanda se neboj, ten bude tady
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Vyky píše: Zdar, o Hollanda se neboj, ten bude tady
Tak super
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Zrovna ohledně Dědka bych ani tak nenadával na Charváta, ale na jiné zastupitele.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 607 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

„Byl dominantní v soubojích díky postavě a rozpětí rukou. Ale měl i velmi dobrý přehled a výborný první dotek s pukem, pokud jde o rozehrávku. Naši hru velmi posílil, hodně zklidnil. Kdyby byla možnost s ním dál spolupracovat, samozřejmě bychom to jenom uvítali.“

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... ukovi.html
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8627
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Facha vam Tapatalk?
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Tak jsem kouknul na fórum Mechu, a tam nevědí co dřív, jestli Dynamo nebo Motor, prý je nikdo nemá rád....

Někdo tam ma i přezdívku Prasivydedek.... :goodpost: :goodpost: :pivko: :pivko:
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Stars píše:Tak jsem kouknul na fórum Mechu, a tam nevědí co dřív, jestli Dynamo nebo Motor, prý je nikdo nemá rád....

Někdo tam ma i přezdívku Prasivydedek.... :goodpost: :goodpost: :pivko: :pivko:
dochází na ně na zmrdy :shh: :shh: :shh: :shh:
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Hm, mesto musi/melo by najit zpusob jak toto rozhodnout ...samozrejme by to byla komplikace a treba by to vyustilo v dalsi odchod, v pripade Bobbyho. Jak se hralo bez nej si pamatujeme, a myslim ze by to meli tezsi i Tybor, Buchta nebo pripadne i Rada.
Nebudeli prodej, nebo spatny prodej, je to vsechno jen jedna velka prilezitost neco s hokejem udelat.
Ovsem, jak pise Swenik ...provazanost Pittera a jeho "podnikatelu" s casti radnice + kdo by zivil Sebka :)
Souhlas, ze Charvat by to spis Dedkovi prodal a ze tu budou jini kdo ne...

Vubec nemam radost, ze odchazi Poula.
Byl jeden z mala stredni generace a ted jde jinam ...navic bruslivy, poctivy hrac i kluk. Loni Budik, letos Poula. Navic se tu vubec nesklonuje Vozuch, jestli dostane/nedostane sanci se o Atym poprat.
I Marci by byl fajn, o dalsi jmenech z EP ani nemluve. Ale tyhle odchody mrzi ...zaplatpanbu za Honzu Mandata.
Opet trosku nevim, kam s mladymi. Zvlast, kdyz neni "farma" ...Machala, Kusy, Blumel si asi misto najdou, kam ostatni? A kteri na to fakt maji?

Obrana by mohla byt fakt dobra, ale kam s mladymi? Ivan, Hradek, Bucko, Oliva ...? Zdrahal bez Mikuse bude muset ukazat, ze je schopen byt v te dvojce ten zkusenejsi, idealni cas to zkusit.

Vala je z Kolina, v Acku se snad vubec nezklouzl a urcite to neni uplne stejna kvalita jako Budik (dovolim si tvrdit, snad mu nekrivdim). Urcite jiny typ: uz jen parametry, styl brusleni, zivost na lede, to vse jde dle myho za Budikem.
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 767
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 338 krát
Obdržel "To se mi líbí": 258 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Martinovi všechno nejlepší k dnešním narozkám! Mně bude v Dynamu chybět.
m.latal.jpg
Propulse
Příspěvky: 6700
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Az neuveritelny, ze jsme drzeli 15 let prvenstvi v navstevnosti. Zajimalo by me, kolik by chodilo lidi, kdyby jsme hrali dobry hokej a dejme tomu do pateho mista.
Jeník
Příspěvky: 2
Registrován: 20 zář 2016 18:51

Re: Hokej

Příspěvek od Jeník »

2020-03-17 Jan Vesely (F) Motor Ceske Budejovice Unknown
2020-03-16 Tomas Kubalik (F) HC Vitkovice Unknown
2020-03-16 Lukas Pulpan (D) HC Plzen HC Karlovy Vary
2020-03-16 Jakub Slahar (F) Berani Zlin HC Karlovy Vary
2020-03-16 Robert Ricka (F) HC Sparta Praha HC Karlovy Vary
2020-03-16 Lukas Radil (F) San Jose Sharks HC Dynamo Pardubice
2020-03-16 Ondrej Vala (D) Texas Stars HC Dynamo Pardubice
2020-03-16 Jan Buchtele (F) HC Sparta Praha HC Dynamo Pardubice
2020-03-16 Jakub Nakladal (D) Lokomotiv Yaroslavl HC Dynamo Pardubice
2020-03-16 Marek Hrbas (D) BK Mlada Boleslav HC Vitkovice
2020-03-15 Petr Zamorsky (D) HK Hradec Kralove HC Kometa Brno
2020-03-15 Robert Kousal (F) HC Dynamo Pardubice HC Kometa Brno
2020-03-15 Ladislav Zikmund (F) Rytiri Kladno HC Plzen
2020-03-15 David Stach (F) Rytiri Kladno HC Plzen :dance: :dance
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Valda píše:Hm, mesto musi/melo by najit zpusob jak toto rozhodnout ...samozrejme by to byla komplikace a treba by to vyustilo v dalsi odchod, v pripade Bobbyho. Jak se hralo bez nej si pamatujeme, a myslim ze by to meli tezsi i Tybor, Buchta nebo pripadne i Rada.
Nebudeli prodej, nebo spatny prodej, je to vsechno jen jedna velka prilezitost neco s hokejem udelat.
Ovsem, jak pise Swenik ...provazanost Pittera a jeho "podnikatelu" s casti radnice + kdo by zivil Sebka :)
Souhlas, ze Charvat by to spis Dedkovi prodal a ze tu budou jini kdo ne...

Vubec nemam radost, ze odchazi Poula.
Byl jeden z mala stredni generace a ted jde jinam ...navic bruslivy, poctivy hrac i kluk. Loni Budik, letos Poula. Navic se tu vubec nesklonuje Vozuch, jestli dostane/nedostane sanci se o Atym poprat.
I Marci by byl fajn, o dalsi jmenech z EP ani nemluve. Ale tyhle odchody mrzi ...zaplatpanbu za Honzu Mandata.
Opet trosku nevim, kam s mladymi. Zvlast, kdyz neni "farma" ...Machala, Kusy, Blumel si asi misto najdou, kam ostatni? A kteri na to fakt maji?

Obrana by mohla byt fakt dobra, ale kam s mladymi? Ivan, Hradek, Bucko, Oliva ...? Zdrahal bez Mikuse bude muset ukazat, ze je schopen byt v te dvojce ten zkusenejsi, idealni cas to zkusit.

Vala je z Kolina, v Acku se snad vubec nezklouzl a urcite to neni uplne stejna kvalita jako Budik (dovolim si tvrdit, snad mu nekrivdim). Urcite jiny typ: uz jen parametry, styl brusleni, zivost na lede, to vse jde dle myho za Budikem.
Budík je o třídu ne-li o dvě lepší. Nebo aspoň byl, nevím jestli letos Vala neudělal nějaký pokrok.
Propulse
Příspěvky: 6700
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

fansDKnL píše: Budík je o třídu ne-li o dvě lepší. Nebo aspoň byl, nevím jestli letos Vala neudělal nějaký pokrok.
Vala hraje uz druhy rok muzsky hokej. Budik sem sel z juniorky.
Sice ECHL ale asi to tam bude frkot. Zajimava je statistika +/- . Za dve sezony vyrazne v plusu. Parametry stejne, jako Mikus. Asi to bude spis def.obrance.
Uvidime, naposled jsem ho videl na MS20.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 435 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Oni kluci z Kradce tu prasopsovu vizi na 5 let asi špatně pochopili. On myslel titul ale ve finále za 4 roky bude dávno za kopeckama. Spíš teda tak dva roky a konec. Docela se na ně příští rok těším. S vycpelym Koukalem za raketu na čtvrtým centru. Navic teď po těch jejich krocích se jim tam nikdo nepozene. Maximálně nějakej odpad.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1121 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jeník píše:2020-03-17 Jan Vesely (F) Motor Ceske Budejovice Unknown
2020-03-16 Tomas Kubalik (F) HC Vitkovice Unknown
2020-03-16 Lukas Pulpan (D) HC Plzen HC Karlovy Vary
2020-03-16 Jakub Slahar (F) Berani Zlin HC Karlovy Vary
2020-03-16 Robert Ricka (F) HC Sparta Praha HC Karlovy Vary
2020-03-16 Lukas Radil (F) San Jose Sharks HC Dynamo Pardubice
2020-03-16 Ondrej Vala (D) Texas Stars HC Dynamo Pardubice
2020-03-16 Jan Buchtele (F) HC Sparta Praha HC Dynamo Pardubice
2020-03-16 Jakub Nakladal (D) Lokomotiv Yaroslavl HC Dynamo Pardubice
2020-03-16 Marek Hrbas (D) BK Mlada Boleslav HC Vitkovice
2020-03-15 Petr Zamorsky (D) HK Hradec Kralove HC Kometa Brno
2020-03-15 Robert Kousal (F) HC Dynamo Pardubice HC Kometa Brno
2020-03-15 Ladislav Zikmund (F) Rytiri Kladno HC Plzen
2020-03-15 David Stach (F) Rytiri Kladno HC Plzen :dance: :dance
Myslím, že to nebude moc věrohodné. Třeba včera jsem četl článek, že Slahař je těsně před podpisem další smlouvy ve Zlíně a udrží tak celou první lajnu..

Kousal a Kometa mi taky nesedí. Spíše tipuji, že Zábranský zlanařil Poulu a ten si zkusí konečně hrát v klubu s ambicemi. Stačí fáma "centr z Pardubic" a je jasné, že fanoušci Komety si budou přát Kousala, tak to někdo na EP napíše.. :-))

Ani Radil tady dle mne nezakotví. Tipuji ještě zahraničí.. To by fakt Dědek musel vyhrát výběrko (v této situaci ve světě takřka neuskutečnitelné) a měl nasmlouvané sponzory i hráče..

Jména na EP lítají pěkná, ale ani polovina asi nebude pravda. A jestli nepůjde klub prodat, budeme rádi za těch pár mohykánů, co aspoň prodloužili..

I tak bude tlak na uzavření, takže by klub uvolnil před play-off opory a ohrával juniory. Město hokej neumí a Pitter na to nemá prostředky. Obě varianty jsou vražedné..
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Propulse píše: Vala hraje uz druhy rok muzsky hokej. Budik sem sel z juniorky.
Sice ECHL ale asi to tam bude frkot. Zajimava je statistika +/- . Za dve sezony vyrazne v plusu. Parametry stejne, jako Mikus. Asi to bude spis def.obrance.
Uvidime, naposled jsem ho videl na MS20.
Na MS byl sedmý bek a žádná sláva. Bruslařsky to byla bída vždycky u něj, ale třeba mě překvapí. V létě jsem ho viděl a žádný zázrak
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Teprve teď jsem přelouskal ten článek o vypovídání smluv.

No, nastala situace, kdy do sebe naráží protichůdný motivace. Etika, slušnost a ohleduplnost na jedný straně pragmatismus (kterej může snadno sklouznout k bezohlednosti nebo tak aspoň být okolím vnímán).

Obecně teď ta naše společnost ukazuje to lepší (altruismus, ochota pomáhat podle svých možností, ohleduplnost) a bohužel i to horší (bezohlednost, podcenění/podceňování situace, sebestřednost, chvástavost). A tak člověk vidí skupinku 10 chlápků u hospody, jak tam zevlují, pokuřují, nenápadně pochlastávají, zakrytou hubu ani jeden z nich nemá a dvacet metrů vedle ve frontě s víc než metrovými odstupy stojí lidi se zakrytým obličejem, který v naštěstí znovuotevřených galanteriích kupují materiál, aby mohli šít roušky pro svoje okolí a pro ty, komu měl tento materiál dodat někdo jinej, kdo na konci ledna bohorovně oznamoval, že jsou plný sklady, i když nebyly ani poloprázdný...

A Mirek Šén je ztělesnění tvrdýho pragmatismu, kterej nezaváhá a po nenápadným bodu ve smlouvě rád sáhne. Z ekonomických důvodů si to obhájí. Jiný důvody zase tak moc neřeší...

Jinak spekulace o příchodech tu jsou hezký. Ale asi je nám všem jasný, že aby aspoň něco z toho vyšlo, tak konšelé musí udělat správný rozhodnutí. Pokud vyberou jinou variantu (zrušení prodeje nebo hoschštapler Vláďa), tak se to rozplyne jak vzdušný zámky...
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

Jeník píše:2020-03-17 Jan Vesely (F) Motor Ceske Budejovice Unknown
2020-03-16 Tomas Kubalik (F) HC Vitkovice Unknown
2020-03-16 Lukas Pulpan (D) HC Plzen HC Karlovy Vary
2020-03-16 Jakub Slahar (F) Berani Zlin HC Karlovy Vary
2020-03-16 Robert Ricka (F) HC Sparta Praha HC Karlovy Vary
2020-03-16 Lukas Radil (F) San Jose Sharks HC Dynamo Pardubice
2020-03-16 Ondrej Vala (D) Texas Stars HC Dynamo Pardubice
2020-03-16 Jan Buchtele (F) HC Sparta Praha HC Dynamo Pardubice
2020-03-16 Jakub Nakladal (D) Lokomotiv Yaroslavl HC Dynamo Pardubice
2020-03-16 Marek Hrbas (D) BK Mlada Boleslav HC Vitkovice
2020-03-15 Petr Zamorsky (D) HK Hradec Kralove HC Kometa Brno
2020-03-15 Robert Kousal (F) HC Dynamo Pardubice HC Kometa Brno
2020-03-15 Ladislav Zikmund (F) Rytiri Kladno HC Plzen
2020-03-15 David Stach (F) Rytiri Kladno HC Plzen :dance: :dance
Myslím, že hodně brzy tu všichni pochopí, že nepřijde nejspíš nikdo z nich. A že letošní sezona nebyla poslední..............

Ať žijí političtí zmrdi!
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1121 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše:Teprve teď jsem přelouskal ten článek o vypovídání smluv.

No, nastala situace, kdy do sebe naráží protichůdný motivace. Etika, slušnost a ohleduplnost na jedný straně pragmatismus (kterej může snadno sklouznout k bezohlednosti nebo tak aspoň být okolím vnímán).

Obecně teď ta naše společnost ukazuje to lepší (altruismus, ochota pomáhat podle svých možností, ohleduplnost) a bohužel i to horší (bezohlednost, podcenění/podceňování situace, sebestřednost, chvástavost). A tak člověk vidí skupinku 10 chlápků u hospody, jak tam zevlují, pokuřují, nenápadně pochlastávají, zakrytou hubu ani jeden z nich nemá a dvacet metrů vedle ve frontě s víc než metrovými odstupy stojí lidi se zakrytým obličejem, který v naštěstí znovuotevřených galanteriích kupují materiál, aby mohli šít roušky pro svoje okolí a pro ty, komu měl tento materiál dodat někdo jinej, kdo na konci ledna bohorovně oznamoval, že jsou plný sklady, i když nebyly ani poloprázdný...

A Mirek Šén je ztělesnění tvrdýho pragmatismu, kterej nezaváhá a po nenápadným bodu ve smlouvě rád sáhne. Z ekonomických důvodů si to obhájí. Jiný důvody zase tak moc neřeší...

Jinak spekulace o příchodech tu jsou hezký. Ale asi je nám všem jasný, že aby aspoň něco z toho vyšlo, tak konšelé musí udělat správný rozhodnutí. Pokud vyberou jinou variantu (zrušení prodeje nebo hoschštapler Vláďa), tak se to rozplyne jak vzdušný zámky...
Hezky jsi to napsal. Bohužel tohle fakt souvisí s inteligencí. Ti postávající kuřáci s chlastem (mají často i psa) lezou ven pořád. A nějaké slabší příznaky neřeší, ráno rychle do "kolbenky", někteří i pomocí MHD.. Jenže pokud sebe i okolí nechrání aspoň obyčejnými rouškami a prskají všude (u každé cigarety), všechno se nejspíš protáhne o pár dalších týdnů.. :think:

ad Schön: Neštítí se ničeho. I bych pochopil, že vypoví dřív smlouvu hráčům, kterým v dubnu končí. Ovšem píše se, že situace využil o něco víc.. No snad tohle hráči vnímají a při rozhodování to vezmou v potaz..

ad kádr: Dovolím si napsat pravděpodobnou sestavu, pokud budou konšelé (fakt ODS?) nenažraní..

Klouček, Kantor

Kolář, Zacharčuk
Kindl J., Holland
Zdráhal, Vála
Nedbal, Ivan, Blažej, Oliva..

Tybor - Mandát - Vondrka
Svačina - Voženílek - Machala
Kusý - Blümel - Matýs
Kindl D. - Rolinek - Machač/Rouha

Uklidňuje mne jen to, že kluci, co zůstanou, si začali věřit a přijali vypracovaný systém Razýma. A ten dohlédne na to, aby takhle hráli dál. Bohužel bez individuality typu Kousala a pracovitého Pouly bychom byli poloviční. Takže zase boj maximálně o předkolo.. :thumbdown:
Zamčeno