Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Bobek
Příspěvky: 82
Registrován: 11 pro 2018 18:25
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bobek »

Itchy píše: Myslim, ze Kuba Nakladal by celou obranu obrovsky zvednul. Umi vsechno, vcetne golu.

Koář - Nakládal

Zdráhal - Mikůš

Holland - Ivan

Hrádek

a když to koupí Dědek ,tak minimálně jeden kvalitní bek nebo 2 ještě
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Myslím si, že s touto sestavou jaká je teď bychom uhráli příští rok max 10.místo. Je potřeba posílit, ale je pravda, že návrat Nakládala by byla bomba. Hodně lidí je například nadšených z Kusého (výborný technik), ale vždyť ten kluk je podprůměrný bruslař a bez toho je v dnešním hokeji o ničem. Svačina slušný hráč, ale max do třetí pětky. Tybor to samé. Je to můj názor a neříkám, že musí být správný, ale tak to vidím já.
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Jakub82 píše:Myslím si, že s touto sestavou jaká je teď bychom uhráli příští rok max 10.místo. Je potřeba posílit, ale je pravda, že návrat Nakládala by byla bomba. Hodně lidí je například nadšených z Kusého (výborný technik), ale vždyť ten kluk je podprůměrný bruslař a bez toho je v dnešním hokeji o ničem. Svačina slušný hráč, ale max do třetí pětky. Tybor to samé. Je to můj názor a neříkám, že musí být správný, ale tak to vidím já.
Za me, jestli chceme jit nahoru a hrat 6-10 misto je potreba posilit na mistech s otaznikem. Ciste muj nazor.

Klouček, Kantor

Kolář - Zakharchuk??
Nakládal?? - ???
Holland - Zdráhal
Ivan / Hrádek

Tybor - Kousal ?? - Vondrka
????? - ????? - ?????
Kusý - Mandát - Svačina
Machala - Poulíček - Blümel

Pokud se podari podepsat Stepan tak do obrany dva obranci. Jak jsem jiz psal, Nakládal a Vála by pro me byla bomba. Sam jsem zvedavy, jestli se domluvi s Hollandem. Jeho bych si tu umel predstavit klidne se smlouvou na tri roky. Hodne jsem si ho oblibil. Nikdy zadnej zapas neoflaknul.

Do utoku za me je potreba cely utok. Neverim, ze udrzi Kousala. To by znamenalo i prvni centr. Zaroven neverim, ze by privedli prvniho centra + cely utok.
Tech variant je vice a i z tech podpisu se da nejak napsat, jak by to zhruba melo byt. To, co jsem psal vyse je spis takovy sen. Realita dle meho je spis takova:

Tybor - ??? - Vondrka
Svačina - ??? - Mandát
Kusý - Poulíček - Machala
??? - ??? - Blümel
JiriK
Příspěvky: 773
Registrován: 01 lis 2019 17:43
Bydliště: Lysá nad Labem
Dal "To se mi líbí": 328 krát
Obdržel "To se mi líbí": 90 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JiriK »

Propulse píše: Za me, jestli chceme jit nahoru a hrat 6-10 misto je potreba posilit na mistech s otaznikem. Ciste muj nazor.

Klouček, Kantor

Kolář - Zakharchuk??
Nakládal?? - ???
Holland - Zdráhal
Ivan / Hrádek

Tybor - Kousal ?? - Vondrka
????? - ????? - ?????
Kusý - Mandát - Svačina
Machala - Poulíček - Blümel

Pokud se podari podepsat Stepan tak do obrany dva obranci. Jak jsem jiz psal, Nakládal a Vála by pro me byla bomba. Sam jsem zvedavy, jestli se domluvi s Hollandem. Jeho bych si tu umel predstavit klidne se smlouvou na tri roky. Hodne jsem si ho oblibil. Nikdy zadnej zapas neoflaknul.

Do utoku za me je potreba cely utok. Neverim, ze udrzi Kousala. To by znamenalo i prvni centr. Zaroven neverim, ze by privedli prvniho centra + cely utok.
Tech variant je vice a i z tech podpisu se da nejak napsat, jak by to zhruba melo byt. To, co jsem psal vyse je spis takovy sen. Realita dle meho je spis takova:

Tybor - ??? - Vondrka
Svačina - ??? - Mandát
Kusý - Poulíček - Machala
??? - ??? - Blümel
budeš té realitě asi dost blízko, sakra, ale to je potřeba 7 kvalitních hráčů....je to dost....
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

JiriK:
Zas na druhou stranu, jestli se dohodnou s panem Dedkem, tak on urcite nebude chtit hrat pod jeho vedenim v extralize druhe housle. Navic na klub bude velka pozornost. On do medii rika, jake ma s klubem plany a tim na sebe vyviji tlak - samozrejme ma to podstatny hacek. Musi se hrat extraliga a majitelem byt pan Dědek.
JiriK
Příspěvky: 773
Registrován: 01 lis 2019 17:43
Bydliště: Lysá nad Labem
Dal "To se mi líbí": 328 krát
Obdržel "To se mi líbí": 90 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JiriK »

Propulse píše:JiriK:
Zas na druhou stranu, jestli se dohodnou s panem Dedkem, tak on urcite nebude chtit hrat pod jeho vedenim v extralize druhe housle. Navic na klub bude velka pozornost. On do medii rika, jake ma s klubem plany a tim na sebe vyviji tlak - samozrejme ma to podstatny hacek. Musi se hrat extraliga a majitelem byt pan Dědek.
jj, je to o financích
a ještě: je skvělé, že tu řešíme tohle a ne to, jak to zase podělali vteřiny před koncem a jak nás sudí řežou a jak to ostatní prodávají atd.
řekl bych lehce pozitivní atmosféra :))))
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

JiriK píše: jj, je to o financích
a ještě: je skvělé, že tu řešíme tohle a ne to, jak to zase podělali vteřiny před koncem a jak nás sudí řežou a jak to ostatní prodávají atd.
řekl bych lehce pozitivní atmosféra :))))
Neohlizel bych se na ostatni. Mame to ve svych rukou. Kdyz budem bodovat, zachranime se...
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Zase něco jiného:
Proč asi nejsme (jako Dynamo) členy tohoto sdružení?
<https://www.eurohockeyclubs.com/about-e-h-c/e-h-c-board>
Podívejte se na program! V říjnu byla v Berlíně jejich konference, mimo jiné na jedné z panelových diskuzí vystoupil Bill Daly a potvrdil, že NHL nebyla nikdy v takové formě a finančně úspěšná, dokud nebyly platové stropy. To je fakt zajímavé.
A podívejte se i na členy boardu (Syrovátko) a na členy kluby od nás.
Možná to znáte, tak se omlouvám. Já, když jsem na to narazil, tak jsem si myslel, že za nás je tam Bříza, ale nikde tady nefiguruje...
Tady je to forum:
<https://www.eurohockeyclubs.com/news/pa ... pens-forum>
Bobek
Příspěvky: 82
Registrován: 11 pro 2018 18:25
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bobek »

JiriK píše: budeš té realitě asi dost blízko, sakra, ale to je potřeba 7 kvalitních hráčů....je to dost....
zeptám se, mate info, že Rolinek bude po sezoně končit? Za mě by v této roli ještě rok až dva mohl dát a byl by stále potřebný....
Uživatelský avatar
Jarmil
Příspěvky: 213
Registrován: 16 říj 2016 10:05

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Jarmil »

Bobek píše:
Koář - Nakládal

Zdráhal - Mikůš

Holland - Ivan

Hrádek

a když to koupí Dědek ,tak minimálně jeden kvalitní bek nebo 2 ještě
Musím tě zklamat,ale to více lidí.Radnice to Dědkovi prodat nechce.Tlačí tam PitteraObrázek

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

V tom případě by bylo dobré udělat na jednání pořádný hluk a dát jasně najevo, co se nám nelíbí. ;-)

Jinak také mne nějaká sestava na další sezonu napadla, ale počkám, až jestli se fakt zachráníme. Zdaleka není hotovo, nerad bych to klukům zakřikl.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Sweník píše:V tom případě by bylo dobré udělat na jednání pořádný hluk a dát jasně najevo, co se nám nelíbí. ;-)

Jinak také mne nějaká sestava na další sezonu napadla, ale počkám, až jestli se fakt zachráníme. Zdaleka není hotovo, nerad bych to klukům zakřikl.
Za mne je nyní téma pouze záchrana a následně prodej podílu.

Herně mám celkem velkou obavu, kam se můžeme po dalším kole dostat.

Očekávám, že Kladno Spartu překvapí a nás tím dostane pod obrovský tlak, následný los je navíc pro Kladno mnohem milosrdnější než pro nás.

Pro nás jsou každé další body zatím hodně vysoko položené :problem:
Gonzales277
Příspěvky: 1159
Registrován: 17 dub 2017 09:22

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Gonzales277 »

Jarmil píše:Musím tě zklamat,ale to více lidí.Radnice to Dědkovi prodat nechce.Tlačí tam PitteraObrázek

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk
Pochopitelně, půjde jim na ruku a ještě dobře nechá lidi, který bude radnice chtít... Je to banda všiváků! :thumbdown:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Gonzales277 píše: Pochopitelně, půjde jim na ruku a ještě dobře nechá lidi, který bude radnice chtít... Je to banda všiváků! :thumbdown:
Šance, že to koupí pan Dědek je.....Pitter penize nemá, to je konečná, Nakládal půjde do Hradce, a nikdo pořádný sem nepřijde, žádná budoucnost....a v říjnu možná v září město bude muset, posílat další půjčky a peníze takhle to bude za Pittra
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Něco pro odlehčení: před chvilkou jsem na ulici potkal Stepana. Vypadal a tvářil se vskutku hrůzostrašně a když si všiml, že na něj civím, tak se zatvářil ještě hůř. Nicméně jsme si dodal odvahu a pokývnul jsme na něj na pozdrav. V tu chvíli se usmál, pokývnul taky a najednou vypadal strašně sympaticky.... :) No a na našich stránkách se píše, že měří 194cm. Já mám 180 a přišlo mi, že je větší tak o hlavu.. :)
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

pepa píše:Něco pro odlehčení: před chvilkou jsem na ulici potkal Stepana. Vypadal a tvářil se vskutku hrůzostrašně a když si všiml, že na něj civím, tak se zatvářil ještě hůř. Nicméně jsme si dodal odvahu a pokývnul jsme na něj na pozdrav. V tu chvíli se usmál, pokývnul taky a najednou vypadal strašně sympaticky.... :) No a na našich stránkách se píše, že měří 194cm. Já mám 180 a přišlo mi, že je větší tak o hlavu.. :)
Jojo, ten jeho pohled mluvi za vse :-))))
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Muf píše: Za mne je nyní téma pouze záchrana a následně prodej podílu.

Herně mám celkem velkou obavu, kam se můžeme po dalším kole dostat.

Očekávám, že Kladno Spartu překvapí a nás tím dostane pod obrovský tlak, následný los je navíc pro Kladno mnohem milosrdnější než pro nás.

Pro nás jsou každé další body zatím hodně vysoko položené :problem:
Chápu tvou opatrnost. Já si třeba myslím, že Sparta bude chtít Kladnu vrátit tu nakládačku, co dostali minule doma, byla to velká ostuda. Ale uvidíme, stejně je to hlavně o nás. Pokud neporazíme Plzeň, k záchraně se nepohneme..
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Sweník píše: Chápu tvou opatrnost. Já si třeba myslím, že Sparta bude chtít Kladnu vrátit tu nakládačku, co dostali minule doma, byla to velká ostuda. Ale uvidíme, stejně je to hlavně o nás. Pokud neporazíme Plzeň, k záchraně se nepohneme..
Jsem zvedavy, jestli se pan nejchytrejsi Gulaš bude na lede opet tak plouzit jako napr. proti Litvinovu :-)
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

pepa píše:Něco pro odlehčení: před chvilkou jsem na ulici potkal Stepana. Vypadal a tvářil se vskutku hrůzostrašně a když si všiml, že na něj civím, tak se zatvářil ještě hůř. Nicméně jsme si dodal odvahu a pokývnul jsme na něj na pozdrav. V tu chvíli se usmál, pokývnul taky a najednou vypadal strašně sympaticky.... :) No a na našich stránkách se píše, že měří 194cm. Já mám 180 a přišlo mi, že je větší tak o hlavu.. :)
Tohle je na hokeji ve městě to nejkrásnější. Odjakživa jsme v Pardubicích potkávali na ulicích starého Tíťu, Karla Macha, Standu Prýla, národního umělce Valchu Jiroutka, Oskara Mareše, Karla Vohralíka, Máťu, Bogase, Bochníka, Crhu, Janebu, Mekyho... (já speciálně jsem strašně rád potkával Vláďu Veitha a byl jsem pyšný, když jsem mu řekl ahoj a on mi odpověděl)... To jsem se vznášel nad Třídou Míru...
A teď to platí dál - na řadě je Stěpan...
Fantazie. Tak jde svět. Kvůli tomu se musí zachránit extraliga. Nechci potkávat Charváty, ale Kousaly, Bluemely...
FrantaKocourek
Příspěvky: 1253
Registrován: 01 pro 2018 19:25

Re: Hokej

Příspěvek od FrantaKocourek »

Propulse píše: Jsem zvedavy, jestli se pan nejchytrejsi Gulaš bude na lede opet tak plouzit jako napr. proti Litvinovu :-)
Dobrý je, že Kladno hraje o den dřív, myslím že je to dostane pod o trochu větší tlak ( pokud vyhrají tak se ten tlak automaticky přenese na pce, to je jasný). A Sparta má taky o co hrát, čtyřka je teď našlapaná, od druhého do pátého místa je rozdíl 2 body, nikdo nebude chtít skončit pátý, zvlášť když může být i druhý....
Jinak já osobně si myslím, že Kladno si to prostě zaslouží spadnout a taky to tak dopadne. Dle mého názoru to Jágr prostě nezvládl a ten klub rozesral úplně ze všech stran, jak manažersky tak i ten tým z ohledem na nějakou soudržnost...ty zprávy ze má velká část kádru už podepsáno jinde o tom jen svědčí...podle mě ty hráči už nebudou mít nějakou extra motivaci to zachránit, za prvé teda kvůli tomu že mají podepsáno jinde a za druhé si myslím že i když to nikdo nahlas neřekne tak spousta jich bude mít Jágra za tu sezónu už plný zuby
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

pepa píše:Něco pro odlehčení: před chvilkou jsem na ulici potkal Stepana. Vypadal a tvářil se vskutku hrůzostrašně a když si všiml, že na něj civím, tak se zatvářil ještě hůř. Nicméně jsme si dodal odvahu a pokývnul jsme na něj na pozdrav. V tu chvíli se usmál, pokývnul taky a najednou vypadal strašně sympaticky.... :) No a na našich stránkách se píše, že měří 194cm. Já mám 180 a přišlo mi, že je větší tak o hlavu.. :)
Tak ma malou hlavu, no :))
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

pepa píše:Něco pro odlehčení: před chvilkou jsem na ulici potkal Stepana. Vypadal a tvářil se vskutku hrůzostrašně a když si všiml, že na něj civím, tak se zatvářil ještě hůř. Nicméně jsme si dodal odvahu a pokývnul jsme na něj na pozdrav. V tu chvíli se usmál, pokývnul taky a najednou vypadal strašně sympaticky.... :) No a na našich stránkách se píše, že měří 194cm. Já mám 180 a přišlo mi, že je větší tak o hlavu.. :)
Vcera jsem psal, na vysce nezalezi :0) Muzes treba pouzit overenej trik “ Дональд, сойди с люстры“ neboli “Donalde, slezte z toho lustru”...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Itchy píše: Vcera jsem psal, na vysce nezalezi :0) Muzes treba pouzit overenej trik “ Дональд, сойди с люстры“ neboli “Donalde, slezte z toho lustru”...
A dostaneš tečku
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Grimley, šlo by doplnit forum o možnost kliknutím dát najevo souhlas nebo nesouhlas s komentem aniž by člověk musel zeširoka psát? Třeba poznámka <jimmypopa> o hlavě Stěpana je geniální. Stačilo by, abych kliknul na "palec nahoru"...
Protože třeba tahle poznámka svědčí o rychlé hlavě. A to se mi líbí...
Díky, kdyby to byl problém nebo jiný důvod, omlouvám se a zapomeň na to...
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

jimmypop píše:A dostaneš tečku
...tam ti k dokonalosti ještě chybí: "ja vyzhu vas" "vidím vás..."
Zamčeno