Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

FrantaKocourek píše:Rokytnice

Solidně to plácáš dohromady hochu...já nejsem soused co picuje do tvého klubu...ten klub je tvůj stejně jako můj...
Čteš nerad moje příspěvky? V pohodě, dej si mě do ignorace...otázka na cca deset vteřin? Nesmíš být jen linej
Mě zase serou lidí kteří kastuji ostatní a rozhodují o tom kdo je větší nebo menší fanoušek....kde tu drzost vůbec bereš? Kdo si myslíš že seš abys rozhodoval takový věci???
Já nemám problém s tím že má někdo jiný názor a klidně s ním budu diskutovat střeva ho přesvědčovat o tom svém, třeba se i nedohodneme a skončí to tak že každý dál budeme mít ten svůj....ale nikdy bych si netroufl nikoho odkudkoliv vyhazovat....
A moje emoce neřeš, ty jsou na svým místě...měj se fajn a SBOHEM (čekám že si mě konečně do ty ignorace dáš )
Františku, rád bych si tě dal do ignorace. Bohužel, pokud tě někdo cituje, pak mi tvoje posty nakonec stejnak vylezou. Nedá se to fakt číst. Čekám, že tě to tu přestane bavit. Kafka byl to samý a nakonec přestal.
Tvůj příběh o fandění Pardubicím je u mě nedůvěryhodný. Tento fans web už funguje celkem dlouho. Pokud bys byl ten srdcař, jak se tu prezentuješ, byl bys tu už dávno. Promiň, pro mě jsi prostě pruda, ber to jako soukromý názor a je mi úplně jedno, co si o něm myslíš. Tady jsou lidi naštvaný, ale jedem stále na jedný lodi. Ty sediš na břehu a fňukáš tu, jak tě mrzí, že nám do lodi teče. Sorry, za mě se vtíráš. Nevěřím ti.
Tesla
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

FrantaKocourek píše: ad Rokytnice...
Solidně to plácáš dohromady hochu...
<FrantoKocourku>, buď klid, buď v poháči, já si tě nikdy do zákazu nedám, i kdybys psal cokoli. Já na to čekám, protože o tom to celé přece je. A taky čtu, jak kdo reaguje na druhé a snažím se udělat si o nich obrázek.
Koneckonců - všichni dohromady víme starou belu. Stejně to s námi zkoulejí, jak budou potřebovat.
Píš, já na to čekám, protože jsi korektor myšlení. A bez toho to nejde...
Hele, možná tě jen nadzvedává... (taky se dřív říkalo štengruje)...
FrantaKocourek
Příspěvky: 1253
Registrován: 01 pro 2018 19:25

Re: Hokej

Příspěvek od FrantaKocourek »

Woe

V pohodě...měj si názor jaký chceš, nemusíš mě mít rád, o tom to přece není...a jestli je nebo není můj příběh pravdivý? Jestli mu ty věříš nebo ne, s tím to nestojí ani nepadá...já vím svoje...mě akorát sere to kastovani a názory že je někdo větší nebo menší fanda...kdo si dovoluje tohle rozhodovat?

A kdo tu brečí? Já rozhodně ne...to spíš ti co po každým gólu Litvínova a Vítkovic vylezou a začnou tu nadávat jejich soupeřům v tom daným zápase....zkus se nad tím zamyslet....

PL8

Díky! Taky rád diskutuji, i když má druhá strana jiný názor...a neboj, mě tihle lidi co kastuji ostatní nemůžou otrávit...

PS: Sorry už nemám čas, jdu si se synem zahrát nhl20....za Pardubice jako vždy :wave:
Naposledy upravil(a) FrantaKocourek dne 13 úno 2020 20:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

No vida, nakonec se tu bude hodnotit velikost fanouška dle data registrace na tomto fóru. Co ještě zavést kritérium dle počtu příspěvků a ten kdo nemá alespoň 5000 příspěvků tak dostane ban?
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

torrent píše:No vida, nakonec se tu bude hodnotit velikost fanouška dle data registrace na tomto fóru. Co ještě zavést kritérium dle počtu příspěvků a ten kdo nemá alespoň 5000 příspěvků tak dostane ban?
tu mistni relikvii smrti snad uz nebere vazne nikdo, ne?
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

jimmypop píše:tu mistni relikvii smrti snad uz nebere vazne nikdo, ne?
Nevim presne koho myslis, ale na "mistni relikvii smrti" je tu kandidatu dost.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Chlapci a dívky, buďte v klidu.......sice nejpíš sportovně "sestoupíme", ale protože po konci ELH dojde nejenom k převzetí soutěže APK, ale zároveň i k rozšíření ligy, tak se v reálu vůbec nic nezmění......v pralese nikdy neodehrajem jedinej špíl... :wave:
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Pick píše:Chlapci a dívky, buďte v klidu.......sice nejpíš sportovně "sestoupíme", ale protože po konci ELH dojde nejenom k převzetí soutěže APK, ale zároveň i k rozšíření ligy, tak se v reálu vůbec nic nezmění......v pralese nikdy neodehrajem jedinej špíl... :wave:
Tim by se vysvetlovalo houfne podepisovani kontraktu
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Pick píše:Chlapci a dívky, buďte v klidu.......sice nejpíš sportovně "sestoupíme", ale protože po konci ELH dojde nejenom k převzetí soutěže APK, ale zároveň i k rozšíření ligy, tak se v reálu vůbec nic nezmění......v pralese nikdy neodehrajem jedinej špíl... :wave:
Kéž by! Vůbec bych se nestyděl. Dík za naději. Doufám, že víš...
Zíbrdý

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Zíbrdý »

jimmypop píše:tu mistni relikvii smrti snad uz nebere vazne nikdo, ne?
Teď jsi mne pobavil :clap: :thumbup:
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Pick píše:Chlapci a dívky, buďte v klidu.......sice nejpíš sportovně "sestoupíme", ale protože po konci ELH dojde nejenom k převzetí soutěže APK, ale zároveň i k rozšíření ligy, tak se v reálu vůbec nic nezmění......v pralese nikdy neodehrajem jedinej špíl... :wave:
Tak to je asi super tajné. Spodek ligy sem tahá hráče ze všech možných koutů na posledních pár kol, my vyhodili ranec za Vondrce, platíme hráče z KHL a ono stačilo počkat do léta, kdy se nastaví všechny podmínky pro rozšíření ligy? Volejte Dušanovi! :)
Uživatelský avatar
NespokojeniFans
Příspěvky: 12
Registrován: 29 bře 2019 14:34

Re: Hokej

Příspěvek od NespokojeniFans »

Přátelé, blíží se hodina H v historii našeho klubu a ta se neodehraje na ledě, ale na radnici. Máme bohužel ze zdroje přímo zevnitř výběrového řízení info, že situace nevypadá úplně dobře. Vše nasvědčuje tomu, že město prodávat nechce a pokud ano, tak Dědek rozhodně není jejich favoritem. Je čas městu viditelným způsobem říct, že už stačilo. Sledujte nás, bude nás zase vidět a slyšet. Jakýkoliv nápad a nabídku pomoci uvítáme. Je čas to znovu hecnout! Když to neudělá komunita z tohohle fóra, tak nikdo. Je čas konečně udělat #RESTART!
speedmetal
Příspěvky: 1178
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 111 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Torrente, já bych to také nehodnotil podle počtu příspěvků či dokonce podle data příchodu na fórum, ale jeden dotaz bych přece jenom měl. Kolikrát jsi byl za dejme tomu za poslední dvě sezóny na hokeji v PCE?
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Rokytnice píše:FrantaKocourek diskuze: Kurva, vzdyt je to v uplne jine rovine. Fandeni je o emoci. Nikdo nemame tolik informaci, abychom mohli vynest absolutni spravedlivy vyrok. K pousteni zapasu tuplem.
Emoce je to, o co jde. Vybrali jsme si svuj klub, se kterym se radujeme i trpime. A protoze jsou tady kluci, co vidi do vetsiho detailu, je to zabavnejsi a osobnejsi.
Franta je dle meho proste rozumprd. Hokej ho bavi, neco o nem vi, ale tu emoci nechce nebo neumi pobrat. Takze Franto, za me. Vis toho o hokeji vic nez ja. Kdyz budu mit doma kluka (minim syna), co bude grazl a slohne v samosce cokoladu, tak ho serezu, ale budu ho mit porad rad. Kdyz mi soused rekne, tvuj kluk kradl v samosce, tak mu reknu, at jde do prdele, ze to neni jeho vec. A s tebou to mam stejny. Jses jak ten soused, co picuje do meho klubu. A vohanej se demokracii jak chces, je mi to sumak, nerad Tve prispevky ctu.
Já čekal, že když budeš mít kluka, co nefandí Pardubicím, nedostane večeři.. :-))

Kluci, trochu nadhledu, je to jen sport, dokonce obyčejný hokej..
FK v mnohém chápu, byť nemusím se vším souhlasit. Ale jeho příspěvky nutí k zamyšlení, což není tak obvyklé.. ;-) Ale pro diskuzi tady za mne určitě výživné, jak by asi napsal kolega PL8. Každá diskuse má smysl, když ji lidé myslí vážně a stojí si za svými názory..
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1536 krát
Obdržel "To se mi líbí": 951 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Mně osobně taky nepřipadá, že sem chodí Franta trollit a věřím mu, že je na jedné lodi s námi. Co kdybyste začali u každého příspěvku řešit jeho obsah místo autora?
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

stará hokejka píše: Zato se prosadil ze "zrcadlového" střeleckého postu Mert.
.. Jo zajímavý ten moment, když se ani nerozsvitilo světlo, ale prý přítomní poblíž viděli, že to byl gól, po zápase to našli i na nějakém videu... Ale ten Mert na druhou ligu se slušným přehledem to hraje..
.... #zadynamo
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

av69 píše:Mně osobně taky nepřipadá, že sem chodí Franta trollit a věřím mu, že je na jedné lodi s námi. Co kdybyste začali u každého příspěvku řešit jeho obsah místo autora?
Už jen to, že přinese pohled z jiných měst a hlavně s jiných stadionů.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/d ... vo/diskuse

.. Ten kdo to ještě tady nečetl
.... #zadynamo
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Můj dnešní tip:

VIT x PCE: 3:1 (1:0 1:1 1:0)

Lakatoš, Bukarts, Schleiss - Blümel

střely na branku 34 - 26

vyloučení 6 - 8
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Muf píše:Můj dnešní tip:

VIT x PCE: 3:1 (1:0 1:1 1:0)

Lakatoš, Bukarts, Schleiss - Blümel

střely na branku 34 - 26

vyloučení 6 - 8
A průběh utkání bude 2:0, 2:1, 3:1!
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

Tak mě a mladýho + dalšího blázna ve 13.45 nabírá bus ,, starý gardy,, v Mejtě směr Vítkovice. Jo jo, naděje umírá poslední......Jede i bus DF. takže nás tam bude asi dost. PS:Rum sebou :pivko:
Uživatelský avatar
Mišel
Příspěvky: 2458
Registrován: 27 říj 2014 15:41
Bydliště: Svratouch

Re: Hokej

Příspěvek od Mišel »

Dnes 5:1 konec nadějí
užijeme si to :pivko:
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Pilsner Urquell píše:Tak mě a mladýho + dalšího blázna ve 13.45 nabírá bus ,, starý gardy,, v Mejtě směr Vítkovice. Jo jo, naděje umírá poslední......Jede i bus DF. takže nás tam bude asi dost. PS:Rum sebou :pivko:
:thumbup:
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 665 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Dnes 2:4 :-)
Zamčeno