Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Pilsner Urquell píše: Já právě taky ne, jelikož se mi v 91. r kde narodil první kluk a od čtyřech jsem ho bral na hokej,tak jsem na Jih už nechodil.
Bufet pod jihem se musel zavrit az po 89 a to jeste o dost dyl, protoze starej Prochazka to mel nez tam skoncil v najmu.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Moc si to nepamatuju, jelikož mě tehy bylo něco kolem 13 - 14, ale v tý době ještě bufáč jel, bylo to něco krátce před rokem 2000. Pak už si moc nevzpomínám, protože jsem tolik na hokej nechodil. Až pak po nějaké době, to už byl zimák po první rekonstrukci.

Globus stánek venku? Byl suprovej! Výborný klobásy, trampský cigára dvě výborný dlouhý za cenu nižší než teď jedno. Chleba kolik člověk chtěl. To co tam je teď je zlodějina. Cenově příšerný a asi se jim nelíbím, vždy jsem dostal tu nejmenší klobásu co tam měli.

Kéž by to vzal Globus a nejlépe i uvnitř.
Obrázek Za Dynamo!
Bobek
Příspěvky: 82
Registrován: 11 pro 2018 18:25
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bobek »

Štenkovan píše: Bufet pod jihem se musel zavrit az po 89 a to jeste o dost dyl, protoze starej Prochazka to mel nez tam skoncil v najmu.
Já jsem začal chodit v 90.roce a pak si ho ještě x let pamatuju, když jsem chodil na veřejko, tak za bufetem byla šatna, kde se převlíkalo...
Uživatelský avatar
Mišel
Příspěvky: 2458
Registrován: 27 říj 2014 15:41
Bydliště: Svratouch

Re: Hokej

Příspěvek od Mišel »

digitalmouse píše:Moc si to nepamatuju, jelikož mě tehy bylo něco kolem 13 - 14, ale v tý době ještě bufáč jel, bylo to něco krátce před rokem 2000. Pak už si moc nevzpomínám, protože jsem tolik na hokej nechodil. Až pak po nějaké době, to už byl zimák po první rekonstrukci.

Globus stánek venku? Byl suprovej! Výborný klobásy, trampský cigára dvě výborný dlouhý za cenu nižší než teď jedno. Chleba kolik člověk chtěl. To co tam je teď je zlodějina. Cenově příšerný a asi se jim nelíbím, vždy jsem dostal tu nejmenší klobásu co tam měli.

Kéž by to vzal Globus a nejlépe i uvnitř.
No klobása teď před zimakem to je ''skvost''
Z hladu jsem to nedávno zkusila... Letěla hned do koše....
užijeme si to :pivko:
JiriK
Příspěvky: 773
Registrován: 01 lis 2019 17:43
Bydliště: Lysá nad Labem
Dal "To se mi líbí": 328 krát
Obdržel "To se mi líbí": 90 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JiriK »

avalance píše:Podle mě o dlouhodobé budoucnosti Pardubického hokeje se nerozhodne ani tak na ledě, jako na radnici, pokud se to prodá někomu jinému než p.Dědkovi, je bohužel asi víceméně konec, naopak si myslím že rok v Chance lize by nemusel být při správném vedení a silným majiteli tak špatný, dostali by větší prostor mladší hráči, stabilizovalo by se snad vedení, zas bychom se naučili vyhrávat a v dalším ročníku se vrátili silnější...ale radnice musí prodat tým dle podmínek, které požaduje p.Dědek, určitě by město nemělo platit mzdy profesionálním sportovcům, ale má zajistit mládež , halu a zázemí...a jedinou podmínkou by mělo být to, aby se klub nemohl odstěhovat z Pardubic...

Občerstvení bych určitě svěřil Globusu, pokud by měl zájem, tam je asi opravdu kvalita zaručena, si pamatuji na ten jejich stánek, kde grilovali klobásky, trampská cigára, jsem vždycky chodil na hokej 20min predem, abych se tam stihl zastavit a sliny se mě sbíhali už někde u Afi Palace :)), tohel co je dneska uvnitř je fakt špatný
ty cigára jsem si dávali se ženou napůl, taková to byla porce, a měl tam (globus) myslím min 4 stolky na stojáka a točil staropramen a jaký to byl fofr....neměl tenkrát globus reklamu i na dresech?....
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

JiriK píše: ty cigára jsem si dávali se ženou napůl, taková to byla porce, a měl tam (globus) myslím min 4 stolky na stojáka a točil staropramen a jaký to byl fofr....neměl tenkrát globus reklamu i na dresech?....
Ano měl, reklamu na dresech
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Logo Globusu na dresech zmizelo od sezony 2014-15.
Obrázek Za Dynamo!
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

digitalmouse píše:Logo Globusu na dresech zmizelo od sezony 2014-15.
... To už ho Ondráš jako tehdejší GM nechtěl?? :)
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Další generální oprava zimáku, tentokráte Gottwaldov.

Obrázek

U nás si musel klub přestavbu platit, nějaké mega na úkor kádru to asi bude. A ostatním to zaplatí město. Kolik mají asi tak nájem? Ropáci či Zlín?

Jak to tenkrát bylo? město odmítlo zaplatit přestavbu a Kusaj to tak moc chtěl, že si toi vzal na klub?

https://echo24.cz/a/SvhjX/andrej-babis- ... otestujici
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Gumid píše: Jak to tenkrát bylo? město odmítlo zaplatit přestavbu a Kusaj to tak moc chtěl, že si toi vzal na klub?
To byla ta druhá dostavba. Zatáhlo ji město s tím, že to klub zaplatí v nájmu. Kusý to plánoval splácet z výnosů nově vybudovaných skyboxů. Šlo myslím o nějakých 100-120 mega....
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

K tomu Globusu:
Dřív to fungovalo tak, že pokud nějaká firma chtěla městský pozemky pro nějakou svoji stavbu, město ji to prodalo a stavbu povolilo. Ovšem firma se musela zavázat, že po nějakou dobu bude podporovat sportovní či kulturní akce ve městě.... Globus pak dával peníze do hokeje, Budvar, který vedle Globusu postavil distribuční centrum, dával peníze do dostihů..... Kusý si to holt uměl vošéfovat...
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

JiriK píše: ty cigára jsem si dávali se ženou napůl, taková to byla porce, a měl tam (globus) myslím min 4 stolky na stojáka a točil staropramen a jaký to byl fofr....neměl tenkrát globus reklamu i na dresech?....
Znak Globusu měli trenéři i vedení na klopách sak....nebo na limečkách košilí?
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

digitalmouse píše:Logo Globusu na dresech zmizelo od sezony 2014-15.
Ono toho zmizelo víc,vem si jakou dobu jsme měli na dresech dole pod číslem Festina,to bylo let! Taky co si vzpomínám ERAPA taky M&M reality zmizelo, Lázně Bohdaneč nahoře nad číslem jen dvě sezony,nedávno. Postrádám též Eliher....Kamioňák a jeho C.EE a Panav taky nikde nevidím. ČSOB jsem si taky nevšiml.... Pěkné to Charvát se Samohulem & městem dojebali. Tyhle nymandi si ještě budou klást nějaké podmínky? Bejčákem po hřbetě by potřebovali.
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Pilsner Urquell píše: Ono toho zmizelo víc,vem si jakou dobu jsme měli na dresech dole pod číslem Festina,to bylo let! Taky co si vzpomínám ERAPA taky M&M reality zmizelo, Lázně Bohdaneč nahoře nad číslem jen dvě sezony,nedávno. Postrádám též Eliher....Kamioňák a jeho C.EE a Panav taky nikde nevidím. ČSOB jsem si taky nevšiml.... Pěkné to Charvát se Samohulem & městem dojebali. Tyhle nymandi si ještě budou klást nějaké podmínky? Bejčákem po hřbetě by potřebovali.
A to pockej po tehle sezone. Pokud to opravdu nedaj Dedkovi, tak jsem zvedav, kde chtej brat penize :-)
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Propulse píše: A to pockej po tehle sezone. Pokud to opravdu nedaj Dedkovi, tak jsem zvedav, kde chtej brat penize :-)
Já pořád věřím, že nejsou takoví idioti, aby to dali někomu, kdo už jako majitel hokejových klubů opakovaně selhal.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.. Na webu opět rozhovor s Mandatem.. To hraje u nás 15 Mandátu nebo je nějaký mluvčí? Já vůbec proti němu nic nemám, jeho progres letos je neskutečný. Těm rozhovoru věřím, že to myslí upřímně. To byl snad nejlepší podpis Duši, co tu za ty roky vymyslel. Ale bývá v rozhovorech po každém druhém zápase pomalu. Co má chudák pak říkat, když nedejbože opět prohrajem? Nebo to má být rozhovor s tahounem, aby se ta špína v kanclu za něco schovala? Vždyť mohou snad dělat rozhovory s jinými hráči, i cizinci, vždyť tu máme fundovaneho odborníka na cizí jazyky.
.... #zadynamo
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

Mandát hraje dobře,je mezi fandy oblíben tak ho jako mladýho kluka nastrčej aby uklidnili lidí a jak píšeš,zamaskovalii ten bordel v kanclech.
Myslí si že jsou všichni fandové pitomci .
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Já už si toho všimnul někdy v listopadu. Po odchodu Rolinka hledali ty šmejdi někoho, koho budou tahat na "kotle" a podobné akce, kterej to myslí dobře a upřímně, vezme dojebanou hru na sebe a jeste se omluví. Vloni a předloni tahali na každej kotel Rolinka, kterej se tam vždycky omluvil, vzal to na sebe a prase Šebek a Smohul se měli za koho schovat. Úplně mi ho bylo líto. A Mandáta je mi letos taky líto. Maká, jezdí, dře, neskutečně se zlepšil a ta pakaz okolo mu to se facto kazí a ještě se za ně musí omlouvat!
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Apropos, Rolas letos i vloni každou chvíli řekl "posrali jsme to, hrajeme blbě, mne to taky nejde". Letos to říká v bledě modrém Mandát. Na to Šebek, Samohul a Charvát nemají koule, aby řekli omlouváme se, vedeme to blbě, nejsme schopny sehnat sponzory, složit tým, sehnat trenéry. ...
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

Andrej byl v Litvajzu, Zlíně,kdypak poctí návštěvou svoje ovečky v Pardubicích na radnici? Mohl by se zajímat cože to tady ta jeho parta vyvádí, chtělo by ho popíchnout. To je nápad...,!
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

subris píše:Vždyť mohou snad dělat rozhovory s jinými hráči, i cizinci, vždyť tu máme fundovaneho odborníka na cizí jazyky.
Jak by řekl Vláďa "Vysloužilá píšťalka" Šindler, na rozhovor s manažerem pro sport a rozvoj obchodních vztahů není ta správná doba.
petr22
Příspěvky: 181
Registrován: 10 lis 2016 22:48
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petr22 »

Štenkovan píše: Bufet pod jihem se musel zavrit az po 89 a to jeste o dost dyl, protoze starej Prochazka to mel nez tam skoncil v najmu.
Bufet měl starej Pindora,ne Procházka,jenom pro pořádek :nene: :thumbup:
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Koukam na sestrihy play off ze sezony 09/10 a na mantaku firma Dědka.
Uživatelský avatar
Jarmil
Příspěvky: 213
Registrován: 16 říj 2016 10:05

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Jarmil »

tau píše: Já bych řekl, že bufáč pod jihem vydržel až do první rekonstrukce haly.... Ale možná se pletu a zavřeli ho dřív... Už si to tak dobře nepamatuju...
Bufet byl dole i v 90 letech , bylo tam boční okénko a vstup do pivnice zboku . prosklené litacky. A hlavně těžce zahuleno ObrázekObrázekObrázek

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
Jarmil
Příspěvky: 213
Registrován: 16 říj 2016 10:05

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Jarmil »

Pilsner Urquell píše: Ono toho zmizelo víc,vem si jakou dobu jsme měli na dresech dole pod číslem Festina,to bylo let! Taky co si vzpomínám ERAPA taky M&M reality zmizelo, Lázně Bohdaneč nahoře nad číslem jen dvě sezony,nedávno. Postrádám též Eliher....Kamioňák a jeho C.EE a Panav taky nikde nevidím. ČSOB jsem si taky nevšiml.... Pěkné to Charvát se Samohulem & městem dojebali. Tyhle nymandi si ještě budou klást nějaké podmínky? Bejčákem po hřbetě by potřebovali.
M&M byla Pardubická firma,pak ji koupili Chachaři a teď sype do Vítkovic.

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk
Zamčeno