Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Robinzon píše:Misto vymejsleni nesmyslnejch zalob byste mohli v pristich volbach do zastupitelstva pouzit hlavu a pamet. Ale to chci asi moc...
Přesně tak....
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Sweník píše:No nic, Rolas bude mít další misi - dostat nás zpět!

Takže jak to bude?

Klouček/Vlk

Kolář - Ivan
Zdráhal - Hrádek
Nedbal - ???
???

Vondrka? - Mandát - Tybor
Kusý - Poulíček - Machala
Blümel - Rolinek? - Voženílek?
Rouha - ??? - Matýs
???

Pokud jsou opce i na nižší soutěž, kádr by nemusel být nejhorší. Otázka je, jaký bude majitel a jestli v klubu začne konečně panovat nějaký řád. A také už by to chtělo najít skutečného trenéra a ne ty karikatury, co se tady střídaly v posledních letech..
Že tady má Tybor, Kolář nebo Vondrka smlouvu ještě vůbec nic neznamená. I kdyby ta smlouva byla i na prales, tak hlavní otázka zní, jestli si pralesní klub tyhle hráče bude moci dovolit..... Jasně že nebude, takže by oni museli souhlasit s třeba polovičním platem.... A to dost pochybuju.... Podle mě to dopadne tak, že Kolář zkusí jít někam ven, Vondrku a Tybora pustíme někam do extraligy na hostování.... Finančně totiž není šance v pralese tyto hráče utáhnout....
Rapidně dolů půjdou sponzorský peníze, dolů půjdou peníze ze vstupnýho. Nebudou peníze z televizních práv. Tohle všechno bude hodně milionů.....
A jestli to ta banda xindlů prodá Pittrovi, tak ten ty miliony nemá ani nesežene...
Jediná šance je Dědek....
Naposledy upravil(a) tau dne 01 úno 2020 12:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

tau píše: Přesně tak....
Bohužel 95 % obyvatelstva pardubic nemá takový přehled a tolik informací jako my tady. Zkrátka do toho nevidí nebo je jim to jedno. A do toho nepočítám hlavní voličskou skupinu, a to seniory, kteří o tom už vůbec nemají ahnung a je pro ně podstatné, že jezdí v MHD zdarma. Tohle se obávám, že nebude ideální cesta. Vidím to i ve svém okolí. Spousta známých chodí na hokej a nedělá jim problém, že se 5 let v kuse prohrává. Řeknou, že se kluci snažili a dali jeden hezký gol. Už vůbec nikdo neřeší nějakého charváta nebo salfického...
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

tau píše: Přesně tak....
Třeba já se sice v Pardubicích narodil a nikdy tam nebydlel,jako já to má mraky fandů z celých Čech. My volby ovlivnit nemůžeme.
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Pro vyjebaný ANO bude 90% důchodců a to jim bude stačit minimálně na 15% a dalších pár procent jim dají další zoufalci, takže jediná možnost je, že zbytek by musel jít poctivě volit a to je bohužel utopie, takže tady ty kreténi budou než lidi zjistí, že je to to nejhorší co tu kdy bylo.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

stará hokejka píše: A nebo naopak. Právě kvůli tomu, že už se protočilo tolik trenérů a hráči pořád jedno velký nic, není náhodou čas si přiznat, nebo si uvědomit, že i oni na tom mají svou část viny a přestat je omlouvat s podmínkou.
Ano, kvalitní hráči tady jsou, ale jaksi se jim moc nechce, nebo alespoň ne vždycky.
Nestavim se do pozice jejich obhájce. Ani netvrdím, že nemají podíl na pádu. Jen poukazuji na fakta, že se tady protočilo až moc lidí, udělalo až moc špatných rozhodnutí. Svět se točí, jen hlava na špalku leží pořád ta samá. :)
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tau píše: Přesně tak....
No nemyslím si, že by zrovna tady byla základna voličů Charváta.. :-)

Jinak finance na kádr budou rozhodovat. Můžeme se klidně optat v Motoru.. Ale co jsem tak četl rozhovory, pokud by tady byl úmysl postoupit zpět, pochybuji, že by to šlo s nějak výrazně nižším rozpočtem. Většinou manažeři říkají, že hráči do pralesa nechtějí a o to více jim musí platit. Zkus si najít nějaký rozhovor s Bednaříkem například..

Ještě je možnost zkusit karlovarskou cestu, pár nadějí tady máme. Ale to by ti kluci museli začít fakt makat..
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Jakub82 píše:Pro vyjebaný ANO bude 90% důchodců a to jim bude stačit minimálně na 15% a dalších pár procent jim dají další zoufalci, takže jediná možnost je, že zbytek by musel jít poctivě volit a to je bohužel utopie, takže tady ty kreténi budou než lidi zjistí, že je to to nejhorší co tu kdy bylo.
Ale myslím si , že je na čase tlačit přímo na Charváta. Dát mu najevo, že se tu před volbami objeví bildboardová kampaň , která jistě proběhne medii.
Ať mu to vrtá v hlavě :think:
Uživatelský avatar
Mišel
Příspěvky: 2458
Registrován: 27 říj 2014 15:41
Bydliště: Svratouch

Re: Hokej

Příspěvek od Mišel »

Je spousta lidí co hokej v Pardubicích nezajímá a prostě ANO volí proto má takový preference jaký má... Pak jsou tací co nevěří v Burešovu vinu a volí ANO a pak jsou tací co ANO volí na truc. Fanoušci nejsou jenom z Pardubic, hodně jich dojíždí... Já osobně si myslím, že ANO vyhraje bohužel i další volby...
užijeme si to :pivko:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

tokyno píše:Zapište si do kalendářů.
Obrázek
Tak v přestupným roce je přece únor vždycky o něco delší..... :-)

Odkud to je ofocený?
Robinzon
Příspěvky: 478
Registrován: 01 srp 2014 13:20
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Robinzon »

torrent píše: Bohužel 95 % obyvatelstva pardubic nemá takový přehled a tolik informací jako my tady. Zkrátka do toho nevidí nebo je jim to jedno. A do toho nepočítám hlavní voličskou skupinu, a to seniory, kteří o tom už vůbec nemají ahnung a je pro ně podstatné, že jezdí v MHD zdarma. Tohle se obávám, že nebude ideální cesta. Vidím to i ve svém okolí. Spousta známých chodí na hokej a nedělá jim problém, že se 5 let v kuse prohrává. Řeknou, že se kluci snažili a dali jeden hezký gol. Už vůbec nikdo neřeší nějakého charváta nebo salfického...
Muzes ty sve zname zasvetit, vysvetlit jim,co samohul nebo charvat udelali pro klub, treba zmeni nazor. A vy co nevolite v picich, tak tu mate urcite taky sve zname a kamarady. Ja se ale obavam, ze lide rychle ztraci pamet...

Odesláno z mého Redmi 5 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Robinzon píše:Muzes ty sve zname zasvetit, vysvetlit jim,co samohul nebo charvat udelali pro klub, treba zmeni nazor. A vy co nevolite v picich, tak tu mate urcite taky sve zname a kamarady. Ja se ale obavam, ze lide rychle ztraci pamet...

Odesláno z mého Redmi 5 pomocí Tapatalk
Jak pišu tem lidem je to jedno, jdou na hokej a politiku neresi (a taky nerikam že nutne voli ANO), ale je to určity vzorek, ktery vypovida o tom, že pres volby s tím nic neudeláš. A i kdyby, tak senioru je tolik, že vždy bude mit aNO dostatek hlasu. A to bohuzel i na celostatni urovni, tam to take jiz zavanni obrovskym pruserem...
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Nebude hlava na spalku dělat nějakou podobnou akci :D.. Cca od času 4:15 :D

.... #zadynamo
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

subris píše:... Nebude hlava na spalku dělat nějakou podobnou akci :D.. Cca od času 4:15 :D

To by mohl,mám doma pár dlažebních kostek a hrával jsem házenou, takže bych se mohl párkrát i trefit....
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Dante píše:Tokyno:

Padesátého února nemůžu... :nene:
Tak přijď aspoň toho sedmačtyřicátého
Robinzon
Příspěvky: 478
Registrován: 01 srp 2014 13:20
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Robinzon »

Sweník píše: No nemyslím si, že by zrovna tady byla základna voličů Charváta.. :-)

Jinak finance na kádr budou rozhodovat. Můžeme se klidně optat v Motoru.. Ale co jsem tak četl rozhovory, pokud by tady byl úmysl postoupit zpět, pochybuji, že by to šlo s nějak výrazně nižším rozpočtem. Většinou manažeři říkají, že hráči do pralesa nechtějí a o to více jim musí platit. Zkus si najít nějaký rozhovor s Bednaříkem například..

Ještě je možnost zkusit karlovarskou cestu, pár nadějí tady máme. Ale to by ti kluci museli začít fakt makat..
No, mozna by ses divil :D a nekomu staci se vynadavat na sitich a k volbam pak ani nejde...

Odesláno z mého Redmi 5 pomocí Tapatalk
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Jakub82 píše:Podle mě největší podíl má Charvát a za ním hned zbytek politiků. Vyčítat něco Sýkorovi, který tam byl jenom jako loutka nebo přece nikdo nemohl myslet vážně, aby byl PR borec na takové pozici. Ten člověk nemá ani ekonomické zkušenosti a vedení sportovního klubu už vůbec ne. To byla jenom hozená kost pro média a náš FC. Ekonomické oddělení neexistuje (to jako fakt?) a nemám si myslet, že je to tunel? Během sezóny chtěl Salfický o X milionů více na zaměstnance klubu, protože manager klobása a jedna bába se vrátila z mateřské (to jako fakt?). A kluci na radnici to skoro bez vysvětlení odhlasovali? A drtivá odpověď Charváta. Vše se řeší na DR, takže si to zjistěte sami a držte hubu? To je neuvěřitelné.
Se na tuhle pozici nemusel vůbec hlásit, násilím ho tam snad nikdo netlačil a ještě se vybarvil jako totální slaboch a když se to začalo bortit, tak zbaběle utekl. Má na tom výrazný podíl, duo zoufalců na manažerských pozicích, to celé letos odstartovalo.
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Je to celkem jednoduché:
1) Na ledě jsou hráči. Jsou špatní? Podle mého dvě lajny určitě ne. A že mají nad sebou už třetí vedení? Hrají kvůli vedení? Je snadné jim naplánovat vítězství na ledě? Nezáleží na nich? Může trenér ovlivnit každý krok a každý skutek hráče na ledě? S nějakou "fakt" cedulkou v ruce, kde jsou vidět převážně klikyháky se šipkami dopředu a dozadu? Pochopí to hráči za dvacet vteřin na střídačce? Proč to nechápou za dlouhé hodiny tréninků? Nebo mají "svoji" hlavu a "své" dovednosti (třeba za 200 litrů za měsíc, pravidelně vyplácených)? Proč tedy nehrají kvůli sobě? Dostali snad úkoly od někoho jiného? Netuší, že zřejmě propásli velkou i malou ručičku směřující - teď už rychle - ke dvanáctce?
2) A co městští politici? Ti také nepochopili, o co jde? Nebo jde o něco, co jsme nepochopili my? A co piloti letadla, které vybírají (nebo už předem vybrali?) purkmistři rukou nerozbornou, napříč politickým spektrem? Tito lidé nejsou schopni "něco udělat" se sportovním klubem. Jak potom mám věřit, že to dovedou s dopravou ve městě, s investicemi, s rozvojem města, s "rekonstrukcí" fotbalového stadionu? Mají vůbec nějakou vizi do budoucna? To by měla být největší deviza politika na každé úrovni. Je tomu tak v Pardubicích?
3) A co bývalý brankář Hnilička bez dostatečného vzdělání, ale z politického hnutí - strany ANO (která teď vede do záhuby i pardubický hokej) a jeho sportovní fond (sanovaný téměř jako ministerstvo, se svým platem 250.000,-Kč měsíčně)? Komu a jak bude PŘEROZDĚLOVAT peníze určené na podporu sportu? Podle zásluh, podle potřebnosti nebo podle známostí? Co myslíte?
4) Proč jsem od něj neslyšel, že bude na svého šéfa tlačit, aby se změnily daňové podmínky pro podporu sportu, kultury a dalších bohulibých činností? Proč vymýšlejí další sportovní úřad, který nebyl ani nikde v předvolebních slibech? Úřad, který bude nejvýnosnější pro jeho přímé zaměstnance? Který bude naprosto zbytečně a nekontrolovaně přerozdělovat peníze, za které si koupí Hnilička & ANO další volební hlasy?
5) Budeme se jen dívat bezmocně na definitivní konec velkého hokeje v Pardubicích? Nahradí ho fotbal? Je to plán?
havlitom
Příspěvky: 625
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

tau píše: Tak v přestupným roce je přece únor vždycky o něco delší..... :-)

Odkud to je ofocený?
Jestli je tohle z nějakýho oficiálního klubovýho zdroje, pak je jasné, že spadnout musíme my. To totiž není normální :crazy:
Uživatelský avatar
tokyno
Příspěvky: 197
Registrován: 20 pro 2016 12:05
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tokyno »

tau píše: Tak v přestupným roce je přece únor vždycky o něco delší..... :-)

Odkud to je ofocený?
Radní Živný to dával na Twitter, takže předpokládam, že to bylo ofocený z nějakýho materiálu na včerejším zápase.


Sent from my iPhone using Tapatalk
speedmetal
Příspěvky: 1178
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 111 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Ať se dívám do našeho fotbalového rozpisu jak pozorně chci tak 47. a ani 50.února nehrajeme žádné utkání a dokonce není dopoledne ani odpoledne žádný trénink. Tím pádem bych se mohl dojet rozloučit s Extraligou. Se Zlínem by to pro mě bylo dokonce stylové. A ten jejich zimák nepáchnu dokud se nevrátím a věrte, že se vrátíme s velkou parádou. Ale až v době kdy někdo oddělí hlavu na špalku od těla. Pičus a jejich sekta zkurvená... Sorry jako.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Včera jsem koukal do kontaktů na webu a pánové Čonka a Heřman jaksi ani nemají zveřejněný emaily.

Chvíli jsem tedy v mixu emocí, jímž vévodila nostalgie a nasranost, uvažoval, že pošlu prostej a slušnej email Salfickýmu. Že se ho zeptám, kdy teda vyvodí odpovědnost, jíž před třemi lety přijal tvrzením, že dává hlavu na špalek.

Nakonec jsem mu to neposlal. Ne proto, že by mi pravděpodobně neodpověděl. Ale proto, že je i jistá pravděpodobnost že jo. A vím. že by mě jeho alibistická odpověď akorát nasrala a rozzuřila.

Znám, nemýlím-li se, tři lidi, kteří s ním v minulosti vedli jakási obchodní jednání. Dva z nich se nezávisle na sobě shodli v tom, že rozhovor s ním byl utrpení. Vodopád prázdných slov a čekání na to, kdy se manažer Salfický konečně nějak vymáčkne, konečně řekne něco, co má nějakou informační hodnotu. Oba odcházeli s tím, že takovej vychcanej hlupák a diletant může firmu, kterou "vede", přivést do prdele. Nepřekvapivě se tak stalo.
OldMann
Příspěvky: 54
Registrován: 06 srp 2014 21:55

Re: Hokej

Příspěvek od OldMann »

Stručná rekapitulace:
Příchodem Rohlíka se klub vydal na cestu do prdele. Rohlík zaklepal na dveře té prdele
a otevřel mu Salfa...vítej ..konečně jsi tady..odpočiň si já to vezmu už dál za tebe. Neboj
cesta bude krátká..... Směr nám ukazují páni radní a ti se sakra vyznají
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

OldMann píše:Stručná rekapitulace:
Příchodem Rohlíka se klub vydal na cestu do prdele. Rohlík zaklepal na dveře té prdele
a otevřel mu Salfa...vítej ..konečně jsi tady..odpočiň si já to vezmu už dál za tebe. Neboj
cesta bude krátká..... Směr nám ukazují páni radní a ti se sakra vyznají
Klub už se na onu cestu vydal v květnu 2012. Avšak léto 2015 bylo podle mě definitivní zlom. Salfický to před sezonou totálně nerealisticky "viděl na medaili", i když tým po minulý sezoně oslabil. Pak tam Kamion dal kondičního trenéra Rohlíka a zbytek známe.

Je skoro s podivem, že tahle parodie se v lize dokázala udržet celých pět sezon, když tu za ty roky nebyl jedinej schopnej šéf.
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

Tomaso 25 , nemá cenu tomu sráčoj psát, mě na slušně napsaný mejl 12.12.2019 dodnes neodpověděl,čůrák jeden. :SAMOHUL:
Zamčeno