Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

torrent píše: No a je na tom neco spatnýho? :wtf:
[/quote][/quote]

Vždyť ať doufá, pokud nemá nic jinýho na práci...[/quote][/quote][/quote][/quote][/quote]

Tvl, ale tady už vážně vysíráš.. Je na vozíku, tak dle tebe nemá nic na práci? To jsi takový idiot nebo jen někdo naštvaný na celý svět, že musíš furt do někoho prudit?

No je to tvůj boj, za mne ses právě odkopal jako .... Sbohem.. :wave:
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

frysta píše:Tak najednou tady Kverka něco dělal? Nebyla to všechno věc Čáslavy a Lubiny, jo? :) Nebýt toho haluz víkendu, tak už jsou všichni v klidu.
Jo dělal, svojí neschopností poslal stejně jako ve Varech klub do první ligy.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Dynamík Jistič píše:Od Irgla hezké gesto, že chce pomoci mateřskému klubu k záchraně. Ale klidně mohl zůstat v Olomouci. Už je totiž rozhodnuto. Tak beru zpět.

21:55 – Všechno je jinak! Irgl zůstává v Olomouci
Všechno je jinak, Zbyněk Irgl nakonec do Vítkovic neodejde. „V posledních dnech jsme intenzivně jednali s HC Olomouc, a to s manažerem olomouckého klubu Erikem Fürstem. Naše vzájemná dohoda byla taková, že po kompletním pátečním kole padne finální rozhodnutí, zda se uskuteční návrat Zbyňka Irgla k nám. Bohužel, o půl desáté večer jsem dostal od Erika Fürsta finální rozhodnutí, že Zbyňka Irgla k nám nepustí. Je nám to líto, ale boj o záchranu budeme muset zvládnout i bez Zbyňka,“ uvedl na vítkovickém webu Aleš Pavlík.
Je to zvláštní. Náskok mají, ale pořád tam je zápas proti nám a taky proti Litvajzu. Žádnou jistotu nemají. Samozřejmě, že my na to koukáme úplně jinak. Celou sezónu pozorujeme klinickou smrt, ale taky nevěřím v bodové šňůry těch dvou týmů. Budou se klepat až do posledních kol. Na druhou stranu největší problém je, že moc bodů už dělat nemusí...třeba konečně uvidíme trochu hokeje od našich hokejek, protože ONI MUSÍ, MY MŮŽEME. :)
speedmetal
Příspěvky: 1178
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 111 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko (Uh.Brod je od nás 5 km :dance: ). Prohráli jsme bitvu, ale válku ještě ne. Alespoň já to tak vidím. Furt věřím v lepší zítřky a to ikdyby jsme k nim měli dojít přes tu druhou nejvyšší soutěž. A dojedu jednou za čas i na ni. Nech v tom hledišti klidně sedím sám.
Naposledy upravil(a) speedmetal dne 31 led 2020 22:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Sweník píše:
[/quote]

Vždyť ať doufá, pokud nemá nic jinýho na práci...[/quote][/quote][/quote][/quote][/quote]

Tvl, ale tady už vážně vysíráš.. Je na vozíku, tak dle tebe nemá nic na práci? To jsi takový idiot nebo jen někdo naštvaný na celý svět, že musíš furt do někoho prudit?

No je to tvůj boj, za mne ses právě odkopal jako .... Sbohem.. :wave:[/quote][/quote][/quote][/quote][/quote][/quote][/quote]

Jak jsem psal, já toho člověka neznám, nevím kdo to je, pouze tu čtu některé jeho příspěvky (občas velmi křiklavé), na které jsem reagoval nic víc v tom nehledej.

A to, že jsem napsal něco o práci, bylo myšleno obrazně. K jeho "stavu" jste to vztáhli vy, na to já vůbec nenarážím, jelikož ho neznám a nevím co je zač. Pouze jsem reagoval na jeho příspěvky. Dále to nehodlám rozebírat, protože tu zase děláte z komára velblouda.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Dynamík Jistič píše:Tak beru zpět.

21:55 – Všechno je jinak! Irgl zůstává v Olomouci
Všechno je jinak, Zbyněk Irgl nakonec do Vítkovic neodejde. „V posledních dnech jsme intenzivně jednali s HC Olomouc, a to s manažerem olomouckého klubu Erikem Fürstem. Naše vzájemná dohoda byla taková, že po kompletním pátečním kole padne finální rozhodnutí, zda se uskuteční návrat Zbyňka Irgla k nám. Bohužel, o půl desáté večer jsem dostal od Erika Fürsta finální rozhodnutí, že Zbyňka Irgla k nám nepustí. Je nám to líto, ale boj o záchranu budeme muset zvládnout i bez Zbyňka,“ uvedl na vítkovickém webu Aleš Pavlík.
Ta vata kolem je úsměvná.... Přitom je jasný, že by ten trejd byl zbytečnej..... Vítkovice už ho nepotřebují.....
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

JirkaPCE píše: Jo dělal, svojí neschopností poslal stejně jako ve Varech klub do první ligy.
On tady sestavoval tým před sezónou? Vybíral trenéry? Schválně se mrkni, kdy nastoupil. :)
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše:Tak Kverka si může odškrtnout další klub, u něj to celé začalo, co se sportovní stránky týká. Neschopnost sestavit extraligový kádr, pár kvalitních hráčů nám bylo k ničemu, když od čtvrté někdy při absencích i od třetí lajny byli doplněni kopytama, kteří nemají v extralize co dělat a takhle jsme hráli skoro tři čtvrtiny soutěže. Stačí se podívat, kde skončili hráči, co sem v průběhu sezóny natahal, když chtěl zachraňovat, co zanedbal před sezónou.
Náhodou Ryšavý psal, že Kverka chtěl místo Lubiny jako jediný Růžičku.. A teď kdo si skutečně zaslouží kritiku? :think:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Dynamík Jistič píše:Tak beru zpět.

21:55 – Všechno je jinak! Irgl zůstává v Olomouci
Všechno je jinak, Zbyněk Irgl nakonec do Vítkovic neodejde. „V posledních dnech jsme intenzivně jednali s HC Olomouc, a to s manažerem olomouckého klubu Erikem Fürstem. Naše vzájemná dohoda byla taková, že po kompletním pátečním kole padne finální rozhodnutí, zda se uskuteční návrat Zbyňka Irgla k nám. Bohužel, o půl desáté večer jsem dostal od Erika Fürsta finální rozhodnutí, že Zbyňka Irgla k nám nepustí. Je nám to líto, ale boj o záchranu budeme muset zvládnout i bez Zbyňka,“ uvedl na vítkovickém webu Aleš Pavlík.
Aneb, Vítci už ho nepotřebují. Po našem zápase s Chezou.. Fakt komedie, být Heřmanem, okamžitě hráče pošlu pryč za jejich plat a menší poplatek za hostování. Ukázalo by to na regulérnost soutěže a třeba to ještě Svaz bude chtít "zachránit".. :-))
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1708
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Kurevskej zápas. Zoufalci padli. Odstavení Rolase nechápu...
Vždy jen Dynamo!
Anry
Příspěvky: 167
Registrován: 23 říj 2015 22:32
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Anry »

speedmetal píše:Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko (Uh.Brod je od nás 5 km :dance: ). Prohráli jsme bitvu, ale válku ještě ne. Alespoň já to tak vidím. Furt věřím v lepší zítřky a to ikdyby jsme k nim měli dojít přes tu druhou nejvyšší soutěž. A dojedu jednou za čas i na ni. Nech v tom hledišti klidně sedím sám.
Pokud se objeví světlo na konci tunelu v podobě někoho , kdo to bude myslet s hokejem vážně , bude hala praskat ve švech i v Chance lize.
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

Sweník píše: Já si naopak myslím, že po dnešku těm sráčům bude případná Dědkova nabídka vzácná. Dosud spoléhali na cokoliv, ale když dnes padneme (ještě se hraje, jasné), dojde jim, že v hokeji nemají co dělat. Teda většině, jen Dušan se bude držet stolu, až ho budou vyhazovat..

Diletanti nechť jdou navždy pryč, ať žije jakýkoliv jiný král pod schopným majitelem. Škoda, že nežije Zbyněk (i když pro něj možná lépe), tohle by oplakal, ale spolu s Dědkem by nás pak vrátil nahoru..

Jinak asi fakt ještě není rozhodnuto.. ;-)
Swene, fakt jsi taková naivka?
Lidi, proberte se!!!!!! Jestli se teď nic nestane ( cokoliv), tak to tu zničí...... Do roka, do dvou..... Zmrdi Charvát a Salfický.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Anry píše: Pokud se objeví světlo na konci tunelu v podobě někoho , kdo to bude myslet s hokejem vážně , bude hala praskat ve švech i v Chance lize.
To samozřejmě, když občas praská i se současnými zoufalci.. Jen aby se toho ti zoufalci nechytli a nechtěli pokračovat. To je větší strašák než prales..

Edit: Budiž to odpověď i pro kolegu J14.. Nejsem takový cvok.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Smířenej se sestupem jsem dlouho. Když něco osmým rokem jde do hajzlu a nikdo odpovědnej není schopen/ochoten něco skutečně udělat, tak to v hajzlu prostě skončí.

Při Mandátově dnešním gólu jsem si říkal, že je to možná poslední extraligovej gól Pardubic, kterej jsem naživo a zimáku viděl. Ani radost jsem z něj neměl.

Na hospodě na hajzlu vedle mě stál borec z Hořic, kterej sem přijel fandit a věřit v zázrak. Co dodat.

Salfickýmu, Šebkovi, Šmidberskýmu a Charvátovi (vím, že personifikuju a že i další mají svůj díl viny) to nikdy nezapomenu a vím, že jim je to u prdele. Ale na každou svini se vaří voda.
Naposledy upravil(a) tomaso25 dne 31 led 2020 22:47, celkem upraveno 1 x.
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Jestli se spadne s majitelem Dědkem, budu verit v lepsi zitrky. Ovsem co bude teprve konecna kdyz se spadne a majitelem bude Pitter a budou si to sefovat se Salfickym.
Robinzon
Příspěvky: 478
Registrován: 01 srp 2014 13:20
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Robinzon »

Tohle je bohuzel vysledek minimalne sestilety destrukce pce hokeje ruznymi sibry bez soudnosti a kompetence v cele se zastupiteli mesta po prodeji klubu kamionakem. Tady se protocilo bez koncepce tolik treneru a hracu, ze je s podivem, ze jsme nespadli uz driv, stesti jsme pokouseli uz dvakrat, potreti to uz nevyjde...

Odesláno z mého Redmi 5 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Propulse píše:Jestli se spadne s majitelem Dědkem, budu verit v lepsi zitrky. Ovsem co bude teprve konecna kdyz se spadne a majitelem bude Pitter a budou si to sefovat se Salfickym.
Ani bych se nedivil možnosti, že celej prodej díky sestupu padne a dál to bude pytlíkovat město a manažerem bude ta zkurvená píča Salfický.

A bude ta svině úplně v pohodě. Na cecku bude přisátej dál a navíc pod výrazně menší pozorností veřejnosti...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Robinzon píše:Tohle je bohuzel vysledek minimalne sestilety destrukce pce hokeje ruznymi sibry bez soudnosti a kompetence v cele se zastupiteli mesta po prodeji klubu kamionakem. Tady se protocilo bez koncepce tolik treneru a hracu, ze je s podivem, ze jsme nespadli uz driv, stesti jsme pokouseli uz dvakrat, potreti to uz nevyjde...

Odesláno z mého Redmi 5 pomocí Tapatalk
Souhlas.

Nikdy tu neproběhl skutečnej restart. Vždy jen aby se vlk na chvíli nažral a koza zůstala celá.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Je konec, tak jak psal správně tau, vše se lámalo v listopadu, v prosinci, a načalo už před sezónou, protože jít do sezóny s vědomým sporem kapitán vs. trenér, a na ty posty si můžeme dosadit jakékoliv jméno, je ... bylo ... a bude vždy špatně.

Často se takovýto zápas omlouvá psychikou, tak doufám že po dnešku tuto chiméru neuslyším, protože jestli měl být dnes někdo více pod tlakem, tak to byl Litvínov a cca 50 minut zápasu jsem z jejich strany připosranost neviděl, spíše jsem viděl vědomý tah na branku (obrazně) a jasné dodržování taktiky. My jsme na ně nevymysleli nic, z taktického hlediska jsme je ničím nepřekvapili a oni přijeli s jasným a vědomým bráněním středního pásma, s hlubokým blokem. Dalo se to čekat, že tak přijedou, a my? My jsme nevěděli co s tím. Nevím co, jestli trenér, hráči, protočilo se tady toho hodně ..

Ale stejně si jednu věc neodpustím: zařazením Tybora zpět po zranění do sestavy se ten tým totálně sesypal. První pětka s ním nefungovala, druhá s Vondrkou také ne. A poslední třetina? Čekal jsem návrat Vondrky do první pětky, a změna nastala .., šel tam Svačina. :ruleta:
Naposledy upravil(a) in-spyder dne 31 led 2020 22:54, celkem upraveno 1 x.
Anry
Příspěvky: 167
Registrován: 23 říj 2015 22:32
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Anry »

Propulse píše:Jestli se spadne s majitelem Dědkem, budu verit v lepsi zitrky. Ovsem co bude teprve konecna kdyz se spadne a majitelem bude Pitter a budou si to sefovat se Salfickym.
A bude mít Dědek zájem i po sestupu?
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

petr22 píše: Taky mě je strašně smutno,konec jedné éry,potřebujou dostat do rypáku,hovada zasraný
A kdo z těch zodpovědných zmrdů se toho musí obávat?
Ani jeden.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Tak jsem dorazil domů....pád je jasný, další boj nás čeká ohledně prodeje....tam to zklamání může být ještě větší, jak píše Tau....jediná záchrana je pan Dědek

Torrent jsi vocas.....dej si nás všechny do ignorace, a nemusíš číst naše optimistické příspěvky, věř, že nás to tu skoro všechny nějakým způsobem zasáhlo, pro některý je Dynamo součást života, když ten osobni neni ideální...pokud dopadne prodej dobře, věřím že se vrátíme
FrantaKocourek
Příspěvky: 1253
Registrován: 01 pro 2018 19:25

Re: Hokej

Příspěvek od FrantaKocourek »

Autobusák

Njn, bohužel Vítkovice bojovali jak o život, k tomu měli i kliku, sli tomu prostě na proti
Naposledy upravil(a) FrantaKocourek dne 31 led 2020 22:59, celkem upraveno 1 x.
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

FrantaKocourek píše:Autobusák

Njn, bohužel Vítkovice bojovali jak o život, k tomu měli i kliku, slinzomu prostě na proti
:roll:
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

Tak jsem doma.....
Tak se to těm vymrdancum z radnice konečně povedlo,zkurvysynum zasranejm. Lešenovou trubku bych jim narval do prdele.
Zamčeno