Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Je konec
Naposledy upravil(a) hans68 dne 31 led 2020 21:32, celkem upraveno 1 x.
Anry
Příspěvky: 167
Registrován: 23 říj 2015 22:32
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Anry »

Tak jsme si svou připosraností sami zatloukli poslední hřebíček do rakve. Ale ten hlavní boj o hokej nás teprve čeká. Nový vlastník , na ledě ambiciózní tým plný nadprůměrných extraligových hokejistů řízených špičkovým trenérským štábem a SM. , nad kterými dohlíží erudovaný GM. a ambicemi postoupit . Už se mi z toho kouše pumpa!
FOGLIK
Příspěvky: 5281
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 393 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Milan Razým (HC Dynamo Pardubice): „Na zápas jsme se připravovali, jenže po dobrých výkonech v předešlých utkáních jsme do něj nevstoupili vůbec dobře. Nedokážu si vysvětlit, proč nám první dvě třetiny chyběl pohyb a důraz, soupeř byl lepší, disciplinovanější. My jsme se nedrželi herního plánu a právem jsme byli potrestáni vždy jedním gólem. Až bouřka v kabině a stažení hry na tři pětky přineslo zvýšenou aktivitu a hokej dle našich představ. Začali jsme hrát, Litvínov zatlačili, ale nevypracovali jsme si žádné výrazné gólové příležitosti, protože soupeř hrál velmi dobře v obranném pásmu. Dali jsme jen kontaktní branku, navíc jsme se už nezmohli.“
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

torrent píše: No a je na tom neco spatnýho? :wtf:
[/quote][/quote]

Vždyť ať doufá, pokud nemá nic jinýho na práci...[/quote][/quote][/quote][/quote][/quote]
Na první část tvé odpovědi ti řeknu jen jedno slovo “presne” Za druhou část bys potreboval přes držku, víc než Denis Kusý ;)
Uživatelský avatar
dreamingfish
Příspěvky: 369
Registrován: 01 srp 2014 23:55
Bydliště: Praha
Obdržel "To se mi líbí": 8 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od dreamingfish »

Pořád jsem doufal, ale po dnešku vážně lámu hůl a půjdu se asi podívat u rodičů na půdu. Měly by tam být vidle, které bych rád za odměnu věnoval panu Salfickému.
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

dreamingfish píše:Pořád jsem doufal, ale po dnešku vážně lámu hůl a půjdu se asi podívat u rodičů na půdu. Měly by tam být vidle, které bych rád za odměnu věnoval panu Salfickému.
I ty se svým nickem ?;))))
Hlavis
Příspěvky: 12
Registrován: 02 pro 2018 18:26

Re: Hokej

Příspěvek od Hlavis »

Vítkovice, Litvínov posilují, my jsme asi komplet.
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Dizzy píše:
[/quote]

Vždyť ať doufá, pokud nemá nic jinýho na práci...[/quote][/quote][/quote][/quote][/quote]
Na první část tvé odpovědi ti řeknu jen jedno slovo “presne” Za druhou část bys potreboval přes držku, víc než Denis Kusý ;)[/quote][/quote][/quote][/quote]
Podepisuji poslední větu.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Na náměstí se měla už druhé třetiny stavět "šibenice". Místo toho budou na dalším zástupku Charvát s Dušanem posílat do světa úšklebky.
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Dizzy píše:
[/quote]

Vždyť ať doufá, pokud nemá nic jinýho na práci...[/quote][/quote][/quote][/quote][/quote]
Na první část tvé odpovědi ti řeknu jen jedno slovo “presne” Za druhou část bys potreboval přes držku, víc než Denis Kusý ;)[/quote][/quote][/quote][/quote]

A co jsem napsal tak strašného, že je to na přes držku?
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

FOGLIK píše:Milan Razým (HC Dynamo Pardubice): „Na zápas jsme se připravovali, jenže po dobrých výkonech v předešlých utkáních jsme do něj nevstoupili vůbec dobře. Nedokážu si vysvětlit, proč nám první dvě třetiny chyběl pohyb a důraz, soupeř byl lepší, disciplinovanější. My jsme se nedrželi herního plánu a právem jsme byli potrestáni vždy jedním gólem. Až bouřka v kabině a stažení hry na tři pětky přineslo zvýšenou aktivitu a hokej dle našich představ. Začali jsme hrát, Litvínov zatlačili, ale nevypracovali jsme si žádné výrazné gólové příležitosti, protože soupeř hrál velmi dobře v obranném pásmu. Dali jsme jen kontaktní branku, navíc jsme se už nezmohli.“
Herni plan v podani mistra Razyma:

zvitezit za 3 body

Bohuzel chybel obrazkovy navod ala Ikea
Uživatelský avatar
PARDUBICKEJ.MANIAK
Příspěvky: 553
Registrován: 03 říj 2016 22:12

Re: Hokej

Příspěvek od PARDUBICKEJ.MANIAK »

Je to v píči..
Sorry kluci za vulgarismus
Lubina v ZČ
18/19 - 28 zápasů - 15 bodů - 52:99
19/20 - 7 zápasů - 3 body - 12:22
Bělohlav v ZČ
19 zápasů - 24 bodů - 46:62
Razým v ZČ
18 zápasů - 18 bodů - 40:60
miirkaa
Příspěvky: 925
Registrován: 09 srp 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od miirkaa »

jméno a příjmení píše: :goodpost:
Díky
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Hlavis píše:Vítkovice, Litvínov posilují, my jsme asi komplet.
Proč utrácet další peníze a prohlubovat už takhle hrozivej dluh? O sestupu je stejně rozhodnuto....
Já bych naopak naše nejdražší hráče ještě prodal.... Tady už jsou stejně k ničemu....
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7565
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 610 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

jimmypop píše:
Milane, je čas jít do prdele. A Čáslavu vezmi sebou.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tau píše: Proč utrácet další peníze a prohlubovat už takhle hrozivej dluh? O sestupu je stejně rozhodnuto....
Já bych naopak naše nejdražší hráče ještě prodal.... Tady už jsou stejně k ničemu....
vsak ja to nemyslel jako vtip
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

jimmypop píše:Uplnej Peta Koukalu
Schválně nedal nájezd nebo co jinak provedl? Bartošák taky nechtěl chytat proti svým (zájem Motoru chápu, že nám chtěli pomoct Kloučkem..).. Vítci mají více srdcařů a udrží se. My máme díky "trenérům" v akci co nejvíce žoldáků a spadneme. Logika? Už zase? :-)

Tvl, ten trebil by mohl dnes složit důležité lajny s "Pardubáky" (nebo mu nechodí už ani na trénink?).. Místo toho zabije druhou lajnu. Já vím, že to není jen o dnešním zápase, ale trenéři se na něm podepsali rozhodně více, než asi chtěli...
Naposledy upravil(a) Sweník dne 31 led 2020 21:43, celkem upraveno 1 x.
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

tau píše: Proč utrácet další peníze a prohlubovat už takhle hrozivej dluh? O sestupu je stejně rozhodnuto....
Já bych naopak naše nejdražší hráče ještě prodal.... Tady už jsou stejně k ničemu....
Přesně, úplně v souhlasím,dokuď je čas tak prodat o co náhodou buaem
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: RE: Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Gumid píše: Milane, je čas jít do prdele. A Čáslavu vezmi sebou.
jj, tenhle muz od snezne reky Kverka36 je pod tim taky kurva podepsanej
Kely
Příspěvky: 1344
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

tau píše: Proč utrácet další peníze a prohlubovat už takhle hrozivej dluh? O sestupu je stejně rozhodnuto....
Já bych naopak naše nejdražší hráče ještě prodal.... Tady už jsou stejně k ničemu....
Naprostý souhlas ...... utrzit co nejvíce ať se dluh aspoň trochu zmenší

Dneska se rozhodlo o sestupujicim a padá ten nejhorší jak po sportovní stránce , tak i v zákulisí po právu ... bohužel
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Když se daří, dovedou to všichni.
Sere pes na bez.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak Kverka si může odškrtnout další klub, u něj to celé začalo, co se sportovní stránky týká. Neschopnost sestavit extraligový kádr, pár kvalitních hráčů nám bylo k ničemu, když od čtvrté někdy při absencích i od třetí lajny byli doplněni kopytama, kteří nemají v extralize co dělat a takhle jsme hráli skoro tři čtvrtiny soutěže. Stačí se podívat, kde skončili hráči, co sem v průběhu sezóny natahal, když chtěl zachraňovat, co zanedbal před sezónou.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Tak najednou tady Kverka něco dělal? Nebyla to všechno věc Čáslavy a Lubiny, jo? :) Nebýt toho haluz víkendu, tak už jsou všichni v klidu.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3380
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 585 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Od Irgla hezké gesto, že chce pomoci mateřskému klubu k záchraně. Ale klidně mohl zůstat v Olomouci. Už je totiž rozhodnuto.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3380
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 585 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Tak beru zpět.

21:55 – Všechno je jinak! Irgl zůstává v Olomouci
Všechno je jinak, Zbyněk Irgl nakonec do Vítkovic neodejde. „V posledních dnech jsme intenzivně jednali s HC Olomouc, a to s manažerem olomouckého klubu Erikem Fürstem. Naše vzájemná dohoda byla taková, že po kompletním pátečním kole padne finální rozhodnutí, zda se uskuteční návrat Zbyňka Irgla k nám. Bohužel, o půl desáté večer jsem dostal od Erika Fürsta finální rozhodnutí, že Zbyňka Irgla k nám nepustí. Je nám to líto, ale boj o záchranu budeme muset zvládnout i bez Zbyňka,“ uvedl na vítkovickém webu Aleš Pavlík.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Zamčeno