Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jakub82 píše: P. s. : Liberec - Vítkovice bez překvapení.
Ale to jsi neměl psát. To zase bude hádek a vyvracení konspirací.. :-)))

Edit: Jinak případný sestup je fakt to poslední, co mne trápí. Salfa má dohody, tím jsem si "jistý", takže Svaz schválí do května rozšíření na 15 týmů.. :-)))

Ale ten prodej, to bude teprve komedie, když Dědek do nich jde a ti diletanti si mysleli, že se soutěž zachrání sportovně.. Konečně by mohl jít Důša přes palubu.. Nesplnil zatím ani půl slova a jeho krásné hlavy je škoda, vyhodí ho snad celého i s tělíčkem.. ;-)
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Irgl do Vitek, to cumim
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Pánové, někdo to dává lépe a někdo hůře. Přestaňme tu ale psát posty typu "kde je optimismus, snílek a podobně.

Není potřeba se ponižovat navzájem v době temna. Kdo je viník víme všichni, tak se podle toho chovejme.

Věřím, že všichni máme klub hluboko v srdcích, tak se těšme na dobu, kdy budeme moci býti zase na klub hrdi.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Bych ten mancaft dneska jeste do pulnoci rozprodal
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

jimmypop píše:Bych ten mancaft dneska jeste do pulnoci rozprodal
Taky mne to napadlo. Jenomže Jaryn jeste...
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Gumid píše:Pánové, někdo to dává lépe a někdo hůře. Přestaňme tu ale psát posty typu "kde je optimismus, snílek a podobně.

Není potřeba se ponižovat navzájem v době temna. Kdo je viník víme všichni, tak se podle toho chovejme.

Věřím, že všichni máme klub hluboko v srdcích, tak se těšme na dobu, kdy budeme moci býti zase na klub hrdi.
Samozřejmě souhlas, ale kolega George, se tu ponižuje především sám svými posty. Vše má nějaké hranice. U něj mám ovšem pocit, že on bude stále doufat ještě v červenci, kdy budeme skládat tým na Chance ligu...
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

jimmypop píše:Irgl do Vitek, to cumim
Podle mě to překvápko není, fakt nás chtějí dostat a potopit, tak se stalo....i když my se potopili sami...ale někdo to tu říkal, že do mrtvoly budou kopat
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Dizzy píše: Taky mne to napadlo. Jenomže Jaryn jeste...
Hele, tomuhle uskupeni neverim, ze i kdyby Kladno uz neuhralo ani bod do kone ZC, ze by ho vubec jen dotahli, nedejboze preskocili
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Georgre píše: Nemusí se lidi napadat hned ne? Když jsme na jedný lodi...a to že někdo je optimista tak je....ale rozumím, že tu asi nejsem vítán na fóru, když věřím v zázraky....ale vím, že končíme, ale věřit je špatný? Ok...beru na vědomí
Nemyslel jsem to špatně, jen jsem vytočenej na ty zmrdy,který dovedli Pardubický hokej do úplného zmaru.
Charvát a Salfický jsou všeho strůjci,ale abych byl objektivní, tak naši hráči taky nejsou zrovna bez viny.
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

torrent píše: Samozřejmě souhlas, ale kolega George, se tu ponižuje především sám svými posty. Vše má nějaké hranice. U něj mám ovšem pocit, že on bude stále doufat ještě v červenci, kdy budeme skládat tým na Chance ligu...
Kdyby jsi zažil příteli to co já, ochrnout bez příčiny, ze dne na den se ti změní život, a bojovat 3 mesice o zivot tak verím v zazraky no a věřit v optimistický život....jo ponižuju se, tak si to myslete, ale jde o hovno jsou důležitější věci, než je nějaký posraný hokej....mě nic jinýho nezbývá než věřit, že se třeba jendou něco změní nemyslím v hokeji, ale třeba v životě, ale chápu, každý má svůj příběh, jen se do mě nemusíte navážet, že sem debil nebo že se ztrapnuju....ok beru na vedomi, a je mi u prdele co si o me nekdo mysli, za svuj zivot jsem zazil vetsi ponizovani a hruzu, nez ze mi nekdo napise, ze mam drzet hubu a verit v zazrak..
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Asi takhle a zcela s čistou hlavou:
O našem sestupu se nerozhodlo tímto zápasem. O tom je rozhodnuto defacto už od přelomu listopadu/prosince. To, že tady všichni tak nějak přežívali v naději, že ještě není úplně vymalováno, nebylo zásluhou výkonů našeho týmu, ale díky lemplovským výkonům Vítka a Ropáka. Bohužel naše výkony byly a stále jsou ještě lemplovštější, než výkony těch dvou týmů.... Dalo se čekat, že ty dva týmy se zdvihnou, bylo jen otázkou kdy. Zdvihly se teď, na rozdíl od nás.....
V listopadu sem tahali zoufalce typu Vlacha a dalších. Nevyšla ani sázka na Bělohlava a později Razýma.... Dá se s klidem říct, že tam se projebala sezona.... To, co následovalo potom, už bylo jen zoufalý trápení s občasným zábleskem.....
Co dál? Kupci, budou-li mít stále zájem i o pralesní tým, budou kupovat levněji. Město si teď rozhodně nemůže a nesmí vyskakovat. Protože erár se jasně ukázal jako absolutně neschopný majitel. Proto musí prodat, jiná možnost není....
A již jsem to psal několikrát. Prodat musí Dědkovi. Jedině s ním je pravděpodobný rychlý návrat do extraligy. V případě, že to prodají jinému zájemci, nebo si to erár snad nechá, v pralese shnijeme....
Naposledy upravil(a) tau dne 31 led 2020 21:16, celkem upraveno 2 x.
Hlavis
Příspěvky: 12
Registrován: 02 pro 2018 18:26

Re: Hokej

Příspěvek od Hlavis »

Irgl Vítkovice
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Hlavis píše:Irgl Vítkovice
Uplnej Peta Koukalu
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Sbohem Teslo.

Me osobne to hodne boli.
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Samozřejmě, že pádem do Chance ligy, pro nás není konec světa, máme rodiny z dětmi(co je víc?? nic) prostě jen mám na srdci bolístku, která tam bude navždy zarytá, bohužel osud to takhle napsal a asi zaslouženě, bohužel, jsem na dně, ale ono to přebolí....
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Georgre píše: Kdyby jsi zažil příteli to co já, ochrnout bez příčiny, ze dne na den se ti změní život, a bojovat 3 mesice o zivot tak verím v zazraky no a věřit v optimistický život....jo ponižuju se, tak si to myslete, ale jde o hovno jsou důležitější věci, než je nějaký posraný hokej....mě nic jinýho nezbývá než věřit, že se třeba jendou něco změní nemyslím v hokeji, ale třeba v životě, ale chápu, každý má svůj příběh, jen se do mě nemusíte navážet, že sem debil nebo že se ztrapnuju....ok beru na vedomi, a je mi u prdele co si o me nekdo mysli, za svuj zivot jsem zazil vetsi ponizovani a hruzu, nez ze mi nekdo napise, ze mam drzet hubu a verit v zazrak..
Jirko cajk tvl, nadhled. Vubec si to nemusíš obhajovat, chapu to stejne Taky tam mám naději, čisté matematickou sice, ale je tam.

A i kdyby, vem si jenom ten kopec srandy tady na fóru v pralese;)))
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Georgre píše: Kdyby jsi zažil příteli to co já, ochrnout bez příčiny, ze dne na den se ti změní život, a bojovat 3 mesice o zivot tak verím v zazraky no a věřit v optimistický život....jo ponižuju se, tak si to myslete, ale jde o hovno jsou důležitější věci, než je nějaký posraný hokej....mě nic jinýho nezbývá než věřit, že se třeba jendou něco změní nemyslím v hokeji, ale třeba v životě, ale chápu, každý má svůj příběh, jen se do mě nemusíte navážet, že sem debil nebo že se ztrapnuju....ok beru na vedomi, a je mi u prdele co si o me nekdo mysli, za svuj zivot jsem zazil vetsi ponizovani a hruzu, nez ze mi nekdo napise, ze mam drzet hubu a verit v zazrak..
Buď v pohodě, píšeš tady normální příspěvky, do tebe se budou navážet, ale toho provokatéra co tady jenom rejpe a vysmívá se nám, se ještě zastávají.
miirkaa
Příspěvky: 925
Registrován: 09 srp 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od miirkaa »

Kousek naděje máme v sobě všichni....Někdo to řekne nahlas,někdo ne....takže úplně v klidu..
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

JirkaPCE píše: Buď v pohodě, píšeš tady normální příspěvky, do tebe se budou navážet, ale toho provokatéra co tady jenom rejpe a vysmívá se nám, se ještě zastávají.
Přečti si co psal před a během zápasu. Mě to vzhledem k vývoji posledních 5 sezon a zejména letošní sezony normální nepřijde. Kolegu George neznám, stejně tak jako jeho životní příběh.
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

[quote="torrent/] U něj mám ovšem pocit, že on bude stále doufat ještě v červenci, kdy budeme skládat tým na Chance ligu...[/quote]

No a je na tom neco spatnýho? :wtf:
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Takže je hotovo. Možná nejsme nejhorší tým na papíře, ale jinak prostě nejhorší tým jsme. Sestup je tedy naprosto zasloužený. Dnes takový veledůležitý zápas a tým předvede takovouhle sračku? To je hodně silná káva páni hokejisti. Kdybyste všichni bojovali jako Rolas, tak by to vypadalo trochu jinak.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
jméno a příjmení
Příspěvky: 131
Registrován: 19 zář 2016 11:03

Re: Hokej

Příspěvek od jméno a příjmení »

miirkaa píše:Kousek naděje máme v sobě všichni....Někdo to řekne nahlas,někdo ne....takže úplně v klidu..
:goodpost:
co bylo před námi, je už za námi
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Dizzy píše:[quote="torrent/] U něj mám ovšem pocit, že on bude stále doufat ještě v červenci, kdy budeme skládat tým na Chance ligu...
No a je na tom neco spatnýho? :wtf:[/quote][/quote][/quote]

Vždyť ať doufá, pokud nemá nic jinýho na práci...
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Konec, zvonec. Po dnešku již nevěřím :thumbdown:
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Je smutné, že to bude konec sedmdesátileté éry v extralize. Éry kdy bylo lépe i hůře, ale toto vedení si to zaslouží. Já potkat Charváta a vědět, že se na mě nepřijde, tak mu rozbiju hubu. Ne za sestup, to může potkat i bez podvodů, ale jsem přesvědčen o tom, že ten klub je tunelován. Nepíšu, že to tak je, ale jsem o tom už skoro dva roky přesvědčen. Důvodů je více např. dosazení PR borcem na generálního manažera, držení Salfického v čele, totálně neschopné ekonomické oddělení, zákaz mluvení mimo DR atd.
Zamčeno