Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

FrantaKocourek píše:PL8

No, upřímně...teď to právě nějak nechápu, tu tvou argumentaci, protože to co jsi napsal hovoří spíš pro mě...psal si že si klidně můžeme udělat evropský draft, že je to na nás...já psal, že ANO, ale je otázka jestli to bude ten svět potažmo Evropu zajímat... neboli jsem ti chtěl právě naznačit, že jsme vůči světu/Evropě v pozicí toho britského Sheffieldu...
Bohužel nic nenaznačuješ, ale ani to nechápeš. Náš hokejový systém, pokud dnes udělá žebříček hráčů, tak bude mít (alespoň v to zatím DOUFÁM) svoji hodnotu, kterou budou v Evropě uznávat. Bylo to tak (to je fakt), je to tak (v to doufám) a bude to tak (v to věřím).
Zatímco když si uděláš žebříček ty, tak kdo v něj bude věřit? Tvůj synek, určitě. A koho tam máš dál? Rozumíš mi?
Rozhodně nemám pocit, že ti dávám za pravdu. A tak jako dnes přikluše Frantík, za kterým český klub přijde, přiklusal by kdekdo. A to nepočítám Amíky a Kanaky z nižších zámořských soutěží.
A já chci silnou extraligu, aby právě ty naše drafty potvrdily svoji platnost. Rozumíš?
Ale bavíme se o sportovní výkonnosti.
A <stará hokejka> velmi správně říká, že v našich soutěžích je vidět řada hráčů, kteří by při trošce dobrého vedení extraligu mohli hrát. Ale nebudou ji hrát, protože na ně nikdo neukáže prstem. Když bude dobře vedený draft (nezávisle na mercedesy), dostanou se do něj a někdo jim uvěří. Pak už je to na každém z nich.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tomaso25 píše: Dušan nic neplatil a ta částka taky nesouhlasí... Navíc to stejně šlo z eráru, takže who cares...
... a sorry jako
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Caesar píše:ještě se z toho zápasu dneska nikdo neposral?
Já už z toho začal chlastat, příprava je důležitá :pivko: :pivko:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Dynamík Jistič píše:Jenyš se vrací do Komety. Jestli jsme za tohle hostování něco platili (jako že asi jo), tak to byl Zábranův majstrštyk.
Leda tak jeho plat... Kometě nic....
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Musíme to dnes prostě dát, jiná cesta neexistuje, možná jsem naivní, ale vyhrajeme, bude to o nervy, ale těším se....
FrantaKocourek
Příspěvky: 1253
Registrován: 01 pro 2018 19:25

Re: Hokej

Příspěvek od FrantaKocourek »

PL8

No a já si právě myslím, že ta naše Extraliga už tu váhu nemá...to jsem tím chtěl naznačit...nic víc...vyklizime pozice po všech stránkách...a proto jsem psal že evropský draft si sice udělat můžeme...stejně jako kdokoliv jiný...ale je otázka jestli když napíšeme že na třetím místě draftu je z Finska nějaký Timmo Puljujervi a vybral si ho v draftu Litvínov, že si z toho ten Puljujervi sedne na prdel a požene se hrát do Litvínova..a já si myslím že spíš ne...ty že spíš jo....a to je celej náš problém...a v těch počtech mladých je to stejný
Uživatelský avatar
PARDUBICKEJ.MANIAK
Příspěvky: 553
Registrován: 03 říj 2016 22:12

Re: Hokej

Příspěvek od PARDUBICKEJ.MANIAK »

Obrázek
Lubina v ZČ
18/19 - 28 zápasů - 15 bodů - 52:99
19/20 - 7 zápasů - 3 body - 12:22
Bělohlav v ZČ
19 zápasů - 24 bodů - 46:62
Razým v ZČ
18 zápasů - 18 bodů - 40:60
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

PARDUBICKEJ.MANIAK píše:Obrázek
Očekávám dnes Salfu na střídačce :whistle:
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Všude se píše, jak je Litvínov rozjetej po výhře nad Plzní, pěkný hovno, dnes se ukáže co znamenala ta komedie :party:
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

hans68 píše:Všude se píše, jak je Litvínov rozjetej po výhře nad Plzní, pěkný hovno, dnes se ukáže co znamenala ta komedie :party:
No hlavně aby si nebyl tradičně nasranej po cca 10 minutách hry.
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

torrent píše: No hlavně aby si nebyl tradičně nasranej po cca 10 minutách hry.
Snad to nebude mít podobný průběh jako v posledním utkání u nás :whistle:
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Dnes Zacharčuk zavěsí, kurz 8 mě láká, že by? :think:
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

FrantaKocourek píše:"Myslím, že to nemá dlouhou budoucnost, protože vše je založené na dotacích a darech od sponzorů. Sport si sám na sebe nevydělá. Já se jen bojím toho, aby nepřišel den, kdy nepřijdou dotace, nebo sponzor nebude vydělávat takové peníze, aby je dal jako dar těm týmům, a ten sport najednou nebude. Nebo ty týmy nebudou," řekl Jágr.

Podle mě má zbytečnou starost o ostatní, všichni jsou svéprávny a za sebe zodpovědný...ať se nastaví mechanismus, aby se nemohlo stát to co v Chomutově, ale ať se o ostatní nebojí...nějak to zvládnou...protože podle mě je tahle jeho lidumilska obava o ostatní neskutečně falešná..
Moc dobře si pamatuju dobu kdy doslova vydíral město Kladno, aby nějakou dotaci dostal, jinak že to prodá jinam....
To prostě nechápeš. On se stará o svoje, ale je to automaticky o všech, protože to postihne všechny. Nepřisuzuj mu nějaké lidumilství. To je jen tvoje domněnka. On žil dvacet let v prosperující firmě, která se jmenuje NHL. A chce (navrhuje) podobnou u nás. To je celé. Kdyby NHL nebyla firma, řada věcí by vypadala jinak. Hůř. To je význam a přínos Betmana. A toho zaměstnává NHL. Neboli 30 klubů.
Mysli si co chceš, ale Jágr nezní falešně. Od toho jsou tady jiní sportovci.
A Kladno vs Praha vs Brno. Když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Zásluhu Zábranského nikdo neumenšuje. Ale Zábranský není Jágr. Já jsem, například, zažil osobně jednu zkušenost. Dělal jsem si marketing sám a bylo to docela v pohodě. Pak se do byznysu zapojil Tonda Charouz a mně nezbylo (bylo to pro mě momentálně výhodné, ale jiná cesta stejně asi nebyla), než s ním začít spolupracovat. A víš, co se mi stalo? Najednou přišla doba, že ať jsem přišel, kam jsem přišel s nabídkou marketingové spolupráce, slyšel jsem: Běžte za Tondou. Vedlejší efekty. Myslím, že na to samé klidně může narážet Jágr. Každý si myslí, že vytáhnout 10mio pro něj je jednoduché... Vedlejší efekty velkého jména...
Kladno prostě není Praha ani Brno. A Praha je tak velká, že Kladno není ani na okraji. Kladno prostě neexistuje. Vezmi to tak, že kdyby Pardubky jako město nenacpaly do hokeje desítky miliónů (docela rád bych si o tom přečetl písemné zevrubné zdůvodnění zasloužilých purkmistrů), kdo by to zaplatil? Jací sponzoři? Ty Eatony...atd., to byla právě schopnost Velkého Zbigniewa. Kde to je teď?
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

PARDUBICKEJ.MANIAK píše:Obrázek
S Důšou v roli manažera pro sport a rozvoj obchodních vztahů, člena představenstva, minoritního majitele a hlavního trenéra by Dynamo do konce sezony už neztratilo ani bod.
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

FrantaKocourek píše:PL8

No a já si právě myslím, že ta naše Extraliga už tu váhu nemá...to jsem tím chtěl naznačit...nic víc...vyklizime pozice po všech stránkách...a proto jsem psal že evropský draft si sice udělat můžeme...stejně jako kdokoliv jiný...ale je otázka jestli když napíšeme že na třetím místě draftu je z Finska nějaký Timmo Puljujervi a vybral si ho v draftu Litvínov, že si z toho ten Puljujervi sedne na prdel a požene se hrát do Litvínova..a já si myslím že spíš ne...ty že spíš jo....a to je celej náš problém...a v těch počtech mladých je to stejný
Já jsem tě tady bránil, ale nejraději bych teď napsal (ale nenapíšu), že jsi vůl jak noha.
Toho Puljujarviho (a klidně si tam dopiš další) přece nemůžeš myslet doopravdy. Na jednu stranu mluvíš o tom, co nejde, a pak sám řekneš takovou hovadinu. Jak to dělají v KHL s draftem? Puljujarviho si třeba vybrala Kazaň... Už tomu rozumíš? Pokud bude mít náš hokej dobré renomé, bude mít váhu i žebříček. Jestliže dnes má hodně hráčů ve Finsku horší smlouvy, než frajeři v české lize, tak je to asi jen otázka času, kdy Fin řekne, půjdu hrát do Czechie... Ale musí to mít všechny náležitosti, musí se vědět, že v Czechii se forma neztrácí, ale získává.
Zapoj rozum.
Že vyklízíme pozice, je jasné. A právě proto je tohle (reorganizace extraligy) jedna z možných cest, jak to zvrátit. Proto píšu, že doufám, a proto píšeu, že věřím (v budoucnost).
U nás hraje 30.000 kluků hokej. To ti je málo? A co se s nimi děje? Kolik z nich dostane opravdovou šanci, aby přesvědčili, že na to nemají? Někdo někde ukáže prstem a je to!
FrantaKocourek
Příspěvky: 1253
Registrován: 01 pro 2018 19:25

Re: Hokej

Příspěvek od FrantaKocourek »

PL8

Tak to jsme se nepochopili v úplném základu...psal jsi o našem VLASTNÍM evropském draftu...aspoň tak jsem to chápal...pokud to myslíš jakože pro celou Evropu jeden draft kde rozhoduje síla ligy, tak možná...ale tam budeme tak nízko že je otázka jestli bude co draftovat...anebo si vůbec nic nerozumíme... každopádně se musím začít věnovat přesunu na hokej..já to ani do toho Liberce nemám za rohem....

Asi bych to uzavřel...nikam se moc neposuneme...ty jsi přesvědčený že ty hráči tu jsou, já tomu moc nevěřím...uznávám že zkušeností budeš mít víc ty...tak snad máš pravdu a správný odhad... každopádně než by k tomu systému kdy mladí budou zásobovat extraligu došlo a začalo to fungovat tak i tak zažije extraliga na nějakou dobu solidní propad, to je můj názor...a je otázka jestli pak se to opravdu nastartuje podle tvých odhadů...to nikdo z nás neví a dá se to jen zjistit tím že se to zkusí...ale co pak, když to nevyjde?
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Úplně vidím, jak Důša teď sedí v kanclu, oči přilepený na mailu,pohledem hypnotizuje telefon.... A on nikdo nevolá, nepíše.... A když to zkouší naopak on, telefon na druhý straně jen marně vyzvání, na maily nikdo nereaguje.... Je to sakra těžká práce..... Navíc imrvére s hlavou na špalku....
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

On je schopný na tu střídačku dneska vlézt. Aby si DF řeklo,ten Důša to je srdcař, maká i na lávce.....
Tak za pět minut skáču do auta a děj se vůle boží.
Uživatelský avatar
PARDUBICKEJ.MANIAK
Příspěvky: 553
Registrován: 03 říj 2016 22:12

Re: Hokej

Příspěvek od PARDUBICKEJ.MANIAK »

Dnes zápas roku, možná historie celého pardubického hokeje.
Nemohl jsem spát, je mi špatně a mám hrozný nervy.
V 18.00 vypínám internet, mobil, všechno. 20:30 zapínám.
Je mi zle a klepou se mi ruce. :sick:
Lubina v ZČ
18/19 - 28 zápasů - 15 bodů - 52:99
19/20 - 7 zápasů - 3 body - 12:22
Bělohlav v ZČ
19 zápasů - 24 bodů - 46:62
Razým v ZČ
18 zápasů - 18 bodů - 40:60
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

My už taky na cestě....
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Pilsner Urquell píše:On je schopný na tu střídačku dneska vlézt. Aby si DF řeklo,ten Důša to je srdcař, maká i na lávce.....
Tak za pět minut skáču do auta a děj se vůle boží.
Já už jsem v Rohovladove Bělé už mám pátou 12ku, to mi to fandění půjde :pivko: :pivko:
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

PARDUBICKEJ.MANIAK píše:Dnes zápas roku, možná historie celého pardubického hokeje.
Nemohl jsem spát, je mi špatně a mám hrozný nervy.
V 18.00 vypínám internet, mobil, všechno. 20:30 zapínám.
Je mi zle a klepou se mi ruce. :sick:
Nekecám ti že beru prášky na tlak, každý ráno jeden Tezeo 80.... Teď jsem si poprvé musel vzít ještě jeden.......Tak na zimaku.
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

PARDUBICKEJ.MANIAK píše:Dnes zápas roku, možná historie celého pardubického hokeje.
Nemohl jsem spát, je mi špatně a mám hrozný nervy.
V 18.00 vypínám internet, mobil, všechno. 20:30 zapínám.
Je mi zle a klepou se mi ruce. :sick:
Kolego, mam to uplne stejne. Take vse vypinam a odjizdim pryc. Ve 20:30 to zapnu.
colorado
Příspěvky: 421
Registrován: 11 říj 2015 18:47
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od colorado »

Hradec dneska nikoho nešetří, tak uvidíme jak v neděli.
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Pilsner Urquell píše: Nekecám ti že beru prášky na tlak, každý ráno jeden Tezeo 80.... Teď jsem si poprvé musel vzít ještě jeden.......Tak na zimaku.
Twl prášky, já mám tekutý :rock:
Zamčeno