Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Caesar píše:zítra čekám připosraný Pardubky,které budou zatažené a říkat si hlavně neudělat chybu. Pak dostaneme jednho fíka a začneme se zoufale tlačit dopředu. Vzhledem k naší zoufalé koncovce padneme 1:2. Každopádně se jdu podívat na možná poslední zápas v extralize,kdy nám o něco jde. Banda sráčů.
I ty, Brute? :)
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Hlavně, aby to Litvinovu taky neprodali, jako zbytek extraligy, chance ligy a KHL. :)

Jinak Kacetl je nejspíš domluvený s přímým konkurentem. Něco jako kdysi Bárta. :) Akorát bych se nedivil, kdyby jim to přiznal a sezonu v klidu dochyta na lavici a bez nervů.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3380
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 585 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

20:25 – Pospíšil má namířeno do Litvínova
32letý útočník Tomáš Pospíšil se v dojemném vzkazu rozloučil s fanoušky Nových Zámků. Slovenský klub informuje, že Pospíšil míří do Litvínova.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Dynamík Jistič píše:20:25 – Pospíšil má namířeno do Litvínova
Pospec tam jede udělat s Gumou podobnej kšeft jako tady se Samohulem? Jejich verze Klubofky by se mohla jmenovat třeba Chezakarta.
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 851 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Proč chtěl Motor Bartošáka? Asi ani ten Klouček zas tak nepřesvědčil....
Propulse
Příspěvky: 6704
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Kdepak, pres Litvinov to nepujde.
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Propulse píše:Kdepak, pres Litvinov to nepujde.
Jen aby to neprekombinovali...
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

mach píše: Jen aby to neprekombinovali...
Aspon se o neco snazi. A celkem to snese i nejake ekonomicke meritko narozdil oproti nam, kdy vyhodime miliony za jednoho Vondrku...tim nerikam ze se zachrani nebo ze Vondrka nepredci vsechny jejich posily
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Propulse píše:Kdepak, pres Litvinov to nepujde.
Třeba to nepůjde,ale to jejich posilování je zoufalství.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.. Zas lepší jeden Vondrka než Knotek, Beran, Vlach atd.. dohromady...
.... #zadynamo
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

torrent píše: Aspon se o neco snazi. A celkem to snese i nejake ekonomicke meritko narozdil oproti nam, kdy vyhodime miliony za jednoho Vondrku...tim nerikam ze se zachrani nebo ze Vondrka nepredci vsechny jejich posily
Ale já nic neříkám, jen je to na můj vkus docela dost na to že nemáš čas je sehrát a musí to okamžitě fungovat...
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Cavalera píše: Třeba to nepůjde,ale to jejich posilování je zoufalství.
Jestli je to zoufalstvi bych soudil az po sezone.
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

mach píše: Ale já nic neříkám, jen je to na můj vkus docela dost na to že nemáš čas je sehrát a musí to okamžitě fungovat...
Tak ty nase nemehla nejsou v nekterych pripadech se sehrat ani za 40 zapasu. Uvidime jak jim to sedne
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Obměnit polovinu kádru 10 kol před koncem je zvrácenost. Chápu zoufalost posledních týmů, ale za rok budou postupovat úplně stejně další 3 až 4 týmy a nikdy tam žádný junior nedostane pořádnou šanci. Za pár sezón zahučí dolů a bude sílit pozice aktuálních top týmů. To má být lepší než uzavření?
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

Roman Vlach
Roman Vlach má za sebou letos už dvě různé extraligové štace – ročník zahájil v barvách Plzně, koncem listopadu ale putoval do Pardubic. Jenže tam po necelých dvou měsících také skončil a v současnosti si hledá své třetí angažmá v nejvyšší české soutěži.

Na první pohled je jasné, proč se s ním v obou působištích rozloučili – ve škodovce za osmnáct zápasů zaznamenal pouze dvě asistence, v Dynamu pak za třináct utkání jen jedinou branku. Nicméně není to vyloženě Vlachova vina; třicetiletý forvard se totiž na obou koncích Čech ukázal jako výborný, nebo přinejmenším opravdu aktivní, nahrávač.

V Plzni za 60 minut hry 5 na 5 přihrál svým spoluhráčům na střelu 8,5krát, což tvořilo celkem 33,8 % všech asistencí střeleckému pokusu, které Škoda vyplodila s ním na ledě – obě čísla patřila mezi nejlepší v týmu. A v Pardubicích to bylo ještě lepší, tam s hodnotami 11,0, respektive 38,0 %, v obou statistikách vévodil všem útočníkům Dynama.

A dalším schodným rysem je pak Vlachova výborná práce při vstupech do útočného pásma. Každých šedesát minut úspěšně překonal ofenzivní modrou sedmnáctkrát v případě působení v Plzni, 13,6krát za hájení barev Pardubic – znovu v obou ohledech patřil mezi nejlepší tři, respektive pět, forvardů svého celku.
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 851 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Zítra jdu mám tyhle derby rád byl jsem tuto sezonu jen jednou a to na Vítkovicích nedávno.
Vondrka je dobrá posila nevím proč se zde zpochybňuje kdo by kdy řekl že tady vůbec může bejt?!
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

monfils88 píše:Roman Vlach
Roman Vlach má za sebou letos už dvě různé extraligové štace – ročník zahájil v barvách Plzně, koncem listopadu ale putoval do Pardubic. Jenže tam po necelých dvou měsících také skončil a v současnosti si hledá své třetí angažmá v nejvyšší české soutěži.

Na první pohled je jasné, proč se s ním v obou působištích rozloučili – ve škodovce za osmnáct zápasů zaznamenal pouze dvě asistence, v Dynamu pak za třináct utkání jen jedinou branku. Nicméně není to vyloženě Vlachova vina; třicetiletý forvard se totiž na obou koncích Čech ukázal jako výborný, nebo přinejmenším opravdu aktivní, nahrávač.

V Plzni za 60 minut hry 5 na 5 přihrál svým spoluhráčům na střelu 8,5krát, což tvořilo celkem 33,8 % všech asistencí střeleckému pokusu, které Škoda vyplodila s ním na ledě – obě čísla patřila mezi nejlepší v týmu. A v Pardubicích to bylo ještě lepší, tam s hodnotami 11,0, respektive 38,0 %, v obou statistikách vévodil všem útočníkům Dynama.

A dalším schodným rysem je pak Vlachova výborná práce při vstupech do útočného pásma. Každých šedesát minut úspěšně překonal ofenzivní modrou sedmnáctkrát v případě působení v Plzni, 13,6krát za hájení barev Pardubic – znovu v obou ohledech patřil mezi nejlepší tři, respektive pět, forvardů svého celku.
To jsou argumenty. Výborná práce!
Díky. Pořád si myslím, že je to nadprůměrný hráč. Ale něco se někde stalo... Třeba mu bude vyhovovat Vsetín...
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Kula píše:Zítra jdu mám tyhle derby rád byl jsem tuto sezonu jen jednou a to na Vítkovicích nedávno.
Vondrka je dobrá posila nevím proč se zde zpochybňuje kdo by kdy řekl že tady vůbec může bejt?!
No rozhodne tu neni kvuli tomu ze mu lezime nejak v srdci. Jen diky Dedkovi, ktery mu nasypal tak tu je, kdyby mu dal vic Slegr tak je v Litvinove nebo kdekoliv jinde. Hokejista je to dobry. To nepopiram ale pro me je to takovy zoldak spise, ktery jde hlavne po penezich
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

torrent píše: Jestli je to zoufalstvi bych soudil az po sezone.
Tak jasne.Vondrka,Svacina ,Rolas a Zacharcuk za mě ok a tohle ,kdyby proběhlo cca 10 kol dozadu není o čem a jsme v pohode,ale kdyby
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1709
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Tato baráž má grády.
Vždy jen Dynamo!
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Jinak Hertl do konce sezóny out.Ten kluk má smůlu
lord Voldemort
Příspěvky: 858
Registrován: 15 úno 2016 18:23

Re: Hokej

Příspěvek od lord Voldemort »

torrent píše: Aspon se o neco snazi. A celkem to snese i nejake ekonomicke meritko narozdil oproti nam, kdy vyhodime miliony za jednoho Vondrku...tim nerikam ze se zachrani nebo ze Vondrka nepredci vsechny jejich posily
Tak doted se tu nadavalo na konci ledna, ze se sem vodi prumerni slovaci nebo pralesaci na doplneni - spatne. Ted se sem privede hokejista, s 1,75b na zapas a KHL bek, kterej se zatim jevi dobre a taky spatne?? Co je tedy dobre? Beru v situaci, ve ktere se klub tretim rokem nachazi?
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Cavalera píše:Jinak Hertl do konce sezóny out.Ten kluk má smůlu
A nevezmeme ho? Se zraněními hraci máme dostatek zkušenosti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 851 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

torrent píše: No rozhodne tu neni kvuli tomu ze mu lezime nejak v srdci. Jen diky Dedkovi, ktery mu nasypal tak tu je, kdyby mu dal vic Slegr tak je v Litvinove nebo kdekoliv jinde. Hokejista je to dobry. To nepopiram ale pro me je to takovy zoldak spise, ktery jde hlavne po penezich
Jestli to někdo zde na ledě může zvednout je to on a klidně i s tím Rusákem, který se rovněž zpochybňuje kdo by se nadál, že přijde hráč z KHL kterej pravidelně hrál?
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

:thumbup:
in-spyder píše: A nevezmeme ho? Se zraněními hraci máme dostatek zkušenosti.
:thumbup: :thumbup:

Sent from my iPhone using Tapatalk
Zamčeno