Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

Konec 1 Do Zlína jede bus, já jdu do práce.
FrantaKocourek
Příspěvky: 1253
Registrován: 01 pro 2018 19:25

Re: Hokej

Příspěvek od FrantaKocourek »

Swenik

Nic ve zlým, ale jak to tak pozoruji poslední dny tak tvoje příspěvky už dávno ztratili jakoukoliv objektivnost...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

FrantaKocourek píše:Swenik

Nic ve zlým, ale jak to tak pozoruji poslední dny tak tvoje příspěvky už dávno ztratili jakoukoliv objektivnost...
Njn, ani za ta léta v Praze nejsem fanoušek Sparty nebo Slavie.. Také nic ve zlém. :-))
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Svacinu bych ale doporucoval neztrapnovat nejakym srdce rvoucim rozhovorem. Jeste by mohl rict co si mysli.

Mozna ze ale ani neni kdo by se ho na neco zeptal.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Zajímavý je Štěpánek, v Třinci mu to teď jde, je jasně vidět, že u nás není problém v hráčích , ale jak se s nimi pracuje toť celé.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

FOGLIK píše:Zajímavý je Štěpánek, v Třinci mu to teď jde, je jasně vidět, že u nás není problém v hráčích , ale jak se s nimi pracuje toť celé.
U brankářů je to strašně o psychice, tomuhle se vůbec nedivím, ze mu to tam jde, lepší tým, nastartovany, oproti nám bez vnitřních problému.


Sent from my iPhone using Tapatalk
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

in-spyder píše: U brankářů je to strašně o psychice, tomuhle se vůbec nedivím, ze mu to tam jde, lepší tým, nastartovany, oproti nám bez vnitřních problému.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spíše si myslím, že ho tu zařízly tím přístupem.
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

FOGLIK píše: Spíše si myslím, že ho tu zařízly tím přístupem.
Samozřejmě, že on je skvělý golman pořád (i vzhledem ke svému věku), tady mu prostě nesedla kombinace toho všeho. Proto nechápu proč mu tady většina nadávala do kokotů apod. On na tom všem měl pramalý podíl. Teď to jen dokazuje...
FrantaKocourek
Příspěvky: 1253
Registrován: 01 pro 2018 19:25

Re: Hokej

Příspěvek od FrantaKocourek »

Swenik

Tak to je vcelku logický, Slavia je historicky jeden z největších nepřátel(navíc už dávno nehrající extraligu) a Sparta je Sparta....ono jde taky o to jestli ten tým co je blízko je sympatický nebo ne...a Liberec mě vždycky byl, a to jak to tam teď dělají je inspirativní pro všechny....žil jsem například osm let na Kladně a přesto jim nikdy nefandil...naopak jsem tam chodil a skoro vždy fandil soupeři...

Narážím na to, že se v kauze uzavírat nebo ne snažíš působit jako neutrální,ale přitom z tvých příspěvků je dost patrný, že bys byl strašně rád kdyby se tím pce přeci jen zachránili, každý kdo má názor proti uzavření je podle tebe buď blb nebo ovce...a to je dost radikální názor, navíc bez respektu k názoru druhých....oba víme že záchrana nebo pád není zásadní problém pce klubu a ani jedna z variant v něm nic nezmění...všechny ty diskuze tady jsou pořád dokola, vše už bylo mnohokrát řečeno, pomůže jen prodej který klub vytáhne z dosahu politiků, nic jiného...

Já budu dál fandit Liberci a vůbec se za to nestydím...s pce to mám stejně jako spousta lidí tady, ten klub se dostal tak daleko, že se s ním nedokážu ztotožnit ani z jednoho procenta, rozmetali už vše co se dalo...to co k pce cítím už je. "jen" kus mého života a nádherný vzpomínky, bohužel... myslím, že takhle by dopadla i velká většina těch co také píšou že se s pce už nedokáží ztotožnit, pokud by zároveň byli v situaci,že by chodili na jiný klub, kde to navíc dělají tak dobře, a to ve všech ohledech fungování hokejového klubu, ne jen po stránce sportovní..
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

in-spyder píše: U brankářů je to strašně o psychice, tomuhle se vůbec nedivím, ze mu to tam jde, lepší tým, nastartovany, oproti nám bez vnitřních problému.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tak dneska za Třinec mohl chytat klidně dorostenec, Davos byl tragickej. Jinak třeba proti Kladnu pustil taky pěknou bramboru a Třinec kvůli tomu přišel o bod. Spíš mě překvapuje Martynek. Viděl jsem ho ve třech zápasech za Třinec a byl pomalu nejlepší hráč
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

fansDKnL píše: Tak dneska za Třinec mohl chytat klidně dorostenec, Davos byl tragickej. Jinak třeba proti Kladnu pustil taky pěknou bramboru a Třinec kvůli tomu přišel o bod. Spíš mě překvapuje Martynek. Viděl jsem ho ve třech zápasech za Třinec a byl pomalu nejlepší hráč
Přesně tak dnes na něj prakticky nic nešlo. Tady podělal spoustu zápasů a ještě kopal kolem sebe, než aby přiznal svoje chyby.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Tak už i Bučko počítá s uzavřenou ligou. To je legrace.
laco1990

Re: Hokej

Příspěvek od laco1990 »

Nic se neuzavre a vy konečně půjdete, kam patříte. Sportovně na to nemáte, tak spoléhate na takové svinstvo, ale to vám naštěstí neprojde.
Gonzales277
Příspěvky: 1159
Registrován: 17 dub 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od Gonzales277 »

laco1990 píše:Nic se neuzavre a vy konečně půjdete, kam patříte. Sportovně na to nemáte, tak spoléhate na takové svinstvo, ale to vám naštěstí neprojde.
Tak jsi se Laco vykecal a zase mazej do luna tvé rodičky, či do které té dírky odkud jsi bohužel přišel...
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

laco1990 píše:Nic se neuzavre a vy konečně půjdete, kam patříte. Sportovně na to nemáte, tak spoléhate na takové svinstvo, ale to vám naštěstí neprojde.
Jestli fandíš Hradci, tak byste se měli doteď stydět, jakým prasáckým způsobem jste se dostali do extraligy a rozhodně neurčovat kdo kam patří. Vy byste se doteď plácali někde v průměru první ligy, sportovní cestou jste nikdy na víc neměli.
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

laco1990 píše:Nic se neuzavre a vy konečně půjdete, kam patříte. Sportovně na to nemáte, tak spoléhate na takové svinstvo, ale to vám naštěstí neprojde.
Já znám jednu básničku:

Kočí, kočí, pro pivo mi skočí
Laco, Laco, ty jsi ale píča.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

laco1990 píše:Nic se neuzavre a vy konečně půjdete, kam patříte. Sportovně na to nemáte, tak spoléhate na takové svinstvo, ale to vám naštěstí neprojde.
Obrázek
Gonzales277
Příspěvky: 1159
Registrován: 17 dub 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od Gonzales277 »

Sweník píše: Njn, ani za ta léta v Praze nejsem fanoušek Sparty nebo Slavie.. Také nic ve zlém. :-))
To sice asi nejsi, ale objektivita ti taky nic neříká. Bohužel takových jako ty je více, masochàčů, co jdou na hokej. Si to užij...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

A co je vlastně "objektivní"? Názor Záruby? Nebo Váš? Či negativistické a hlavně méně přemýšlející většiny v diskuzích? Nebo můj a dalších kolegů tady? Samozřejmě nemyslím jen hokej.. :-)

Já jen napsal, že by měl dostat prostor vyjádřit se i někdo znalý..

Ta dosavadní jména mne o opaku nepřesvědčila. Ať se na mne nikdo nezlobí, ale zatím jsem v médiích názor člověka, co by měl k uzavření skutečně co říct, nezaznamenal. Všechno jsou jen výkřiky do tmy podepřené údajnou znalostí české mentality nebo bláboly hráčů, kteří se bojí, že je naše liga už přeplácet nebude a budou nahrazeni levnějšími.. Tak tomu říkám "argument". Nic nezkusit a předem hystericky řvát, jak jsou Češi dementní a nedokážou ani v případě jednoho "hloupého" sportu (jako například hokej) přemýšlet..

Je mi vlastně líto všech těch zapšklých lidí, co předem "vědí", že uzavřená extraliga nemůže fungovat. Proč by nemohla? Kolikrát se to zkusilo? Jasně, třeba nebude, ale tak proto může být ten limit zatím alespoň dva roky, aby se vše vyhodnotilo. Nevěřím tomu, že by sezonu kterýkoliv z klubů vypustil a hrál s juniorkou.. Měl by zcela jistě za dva roky problém..

Jak už bylo psáno, současná extraliga není zážitek asi pro nikoho, nebaví, je nudná..
Musí se něco stát! Byť náš sestup se přímo nabízí. O pár stovek tisíc diváků méně to neřeší, všichni chtějí sledovat popravy slabších klubů.. Jednou spadneme my, příště Kladno, pak Litvínov nebo Vítci.. Hlavně sledovat ten boj klubů o holý život, pro sportovního fanouška lepší než thriller. Ale být majitel nebo sponzor, platit bych to těm nepřejícím divákům nechtěl..
FrantaKocourek
Příspěvky: 1253
Registrován: 01 pro 2018 19:25

Re: Hokej

Příspěvek od FrantaKocourek »

Swenik

A to je právě ten rozdíl... zatímco já nevím čí názor je správný a nepřikláním se na žádnou stranu, tak ty víš, že ty co jsou proti mají špatný názor a jsou to buď blbci nebo ovce... nic ve zlém, i takový Altrichter má právo se vyjádřit, hrál hokej celý život, něco o tom bude asi vědět...ale protože má názor proti tak je to podle tebe nula...no dobrá, tvoje věc, dost reakce bez respektu, ale máš na ni právo...ale objektivní nejsi... tvaris se že ano, ale z tvých příspěvků je cítit opak... toť vše
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

FrantaKocourek píše:Swenik

A to je právě ten rozdíl... zatímco já nevím čí názor je správný a nepřikláním se na žádnou stranu, tak ty víš, že ty co jsou proti mají špatný názor a jsou to buď blbci nebo ovce... nic ve zlém, i takový Altrichter má právo se vyjádřit, hrál hokej celý život, něco o tom bude asi vědět...ale protože má názor proti tak je to podle tebe nula...no dobrá, tvoje věc, dost reakce bez respektu, ale máš na ni právo...ale objektivní nejsi... tvaris se že ano, ale z tvých příspěvků je cítit opak... toť vše
Samozřejmě, že mají právo na názor. Když to ale řeknu hodně slušně, tak doufám, že o budoucnosti hokeje a extraligy nebudou nikdy, fakt ani na chvili, rozhodovat názory lidí jako Duda a Altrichter. Uznávám je jako hokejky, ale to je tak vše. Gulaš už vůbec nebude mluvit objektivně, když jedním z cílů uzavření má být snížení platu top hráčů.
Já osobně jsem pro uzavření od příští sezony a domluvit to můžou klidně hned. Všichni budou vědět, do čeho v další sezóně půjdou.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Dneska v bulváru Sport mezi 50 hláškama z hokeje třeba i 2 od extwwety. Aspoň někde jsme se neztratili. Jen sem tam marně hledal něco od hlavy na spalku
.... #zadynamo
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 846
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Urban končí v Nových Zámcích, tak doufám, že není v hledáčku.
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Smil Flaška z Pce píše:Urban končí v Nových Zámcích, tak doufám, že není v hledáčku.
Není to tak dávno co si ho místní odborníci přáli, tak se třeba dočkají...
Zamčeno