Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

Propulse píše: Svacina by mel zaujmout prave to misto pravaka misto Hovorky. Jenys neni hrac, ktery by nas mel vytrhnout nicmene lepsi nez Pochobradsky.
Skoda, ze je zraneny Kousal..
ten Svačina je teda jistý?
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak Jenyš do konce ledna, Svačina do konce sezóny. Čekal jsem to opačně, docela překvapení že si Svačinu na playoff nestáhnou.
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

snorry píše: ten Svačina je teda jistý?
Už jo
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Ty musejí byt odvazany do tohohle marastu a zmaru
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Svacina letos za kometu 20 utkání 5+7 to jsou slusna cisla .. jsem mirny optimista
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

denyip píše:Svacina letos za kometu 20 utkání 5+7 to jsou slusna cisla .. jsem mirny optimista
To jsou ale cisla v Komete. Tady je ten klub tak rozj*banej, ze klidne muze mit po 10ti zapasech statistiku 0+2..
Skoda, ze je mimo Kousal a Machala. S nima by to bylo zajimava sestava..
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Libor nas ma za farmicku a funguje mu to.

Svaca smysl dava. Ale svejch jenysu ale mame dost.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jen aby vůbec mohl zítra hrát, když čtu zase vyjádření Salfického..

No jestli jim za ně nestřelili práva na Zohornu, tak aspoň něco. Až to na jaře zavřou a nesestoupíme, alespoň na nás nebudou všichni útočit, že jsme se nesnažili zaćhránit sportovně. Kádr zatím nerozprodáváme..
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

denyip píše:Svacina letos za kometu 20 utkání 5+7 to jsou slusna cisla .. jsem mirny optimista
Tak rozhodně lepší než ti neproduktivní hráči, co sem natahal Kverka. A to Vary i Plzeň si letos vedou dobře, tak bylo hodně naivní čekat, když jim to nešlo tam, že jim to půjde tady.
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Svačina si musí drbat hlavu, že radši nezůstal v Porubě. Touha po ELH ho zatáhla až sem. Tady aspoň zažije co by jinde nikdy nezažil
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

torrent píše:Svačina si musí drbat hlavu, že radši nezůstal v Porubě. Touha po ELH ho zatáhla až sem. Tady aspoň zažije co by jinde nikdy nezažil
Tak třeba dá gol a dostane puk od Samohula a to je kurva pocta bude to vyprávět i svým vnukum.A co ten obr šašek Sykora ??
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Sweník píše:Tobě fakt přijde, že se u nás řeší, kdo je centr a kdo ne? Leda tak tady na fóru.. :-))
Máš špatné info. i ohledně Sýkory....
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

...a jaký je správný info o Sýkorovi??
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Stars píše: Máš špatné info. i ohledně Sýkory....
A v čem? Že se tady na fóru neřešili centři? Tak si vzpomeň, když hrál centra Harju..
A Sýkora? Že se složil a už nic neřídí, je veřejné tajemství. Normálně by dostal výpověď (odstupným asi také nepohrdne), jenže nemůže Salfický zůstat v představenstvu sám. A sehnat nějakého vola, co tam půjde po Sýkorovi, když je klub v úplném rozkladu, je prakticky nereálné..
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Svačinářku na radnici střídá Svačina v kabině....
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

[quote="Sweník"]Jen aby vůbec mohl zítra hrát, když čtu zase vyjádření Salfického..

... Jo to mě taky zarazilo. Aby si Dusa prošel transferkartu zda nemají trest nebo zda ví, jestli nejsou taky zranění to už to bylo..
.... #zadynamo
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.. Já bych to zkusil takhle zítra, pokud náš zachránce zařídí transferkarty

Tybor - Mandát - Harju
Svačina - Vlach - Kusy
Kindl - Poulicek - Vozenilek
Latal - Jenyš- Beran
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

tau píše:Svačinářku na radnici střídá Svačina v kabině....
.... tak hlavně, aby ta s(S)vačina nebyla stejně zkažená jako onehdá ta v Khomutau... :shifty:
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

subris píše:.. Já bych to zkusil takhle zítra, pokud náš zachránce zařídí transferkarty

Tybor - Mandát - Harju
Svačina - Vlach - Kusy
Kindl - Poulicek - Vozenilek
Latal - Jenyš- Beran
Aby zítra Voženílek vůbec hrál. Je to náš hráč, ale včera hrál za Litoměřice a zítra hrají zase, takže se asi budeme podřizovat jim, jak rozhodnou. Tohle taky člověk nepochopí.
Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 215
Registrován: 05 srp 2014 13:05

Re: Hokej

Příspěvek od Jimmy.Fox »

CZK 186.31 | Czech Republic HC Dynamo Pardubice 3ft*5ft (90*150cm) Size Christmas Decorations for Home Flag Banner Gifts
https://a.aliexpress.com/OwVq6pZgR

Nedaly by se na Ali koupit i kopie nějakých hokejistů? Horší než půlka našich originálů by určitě nebyli...

Odesláno z mého Redmi K20 Pro pomocí Tapatalk
Obrázek
Nejde vyhrát, když máš špatnýho soupeře...
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Co si budem nalhávat, tankista je na naše poměry dobrý úlovek, Zábrana si z nás dělá odložiště. Ale! Chcete proti tomu snad protestovat? Já tedy ne. Jak Časy řekl šelmě, že letošní sezónu nespadnem - už mu je asi jasný, že se přepočítal. Odpor napříč odbornou veřejností je silný, takže záchrana vede pouze a jen přes to, že dostaneme někoho pod sebe. Teď to aktuálně nejvíc vypadá na Vítky. Ale těch tipů už bylo.
Jak psal včera tomaso25, našim hráčům snad nelze vytýkat nedostatek snahy, ale u nás je něco generálně špatně, takže i když přijde někdo nový, chvíli se drží, než chytí ru naši lepru a zapluje do řady k ostatním.
Hniloba. Úpadek. Hnus.
Tesla
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Ohledně sestavy na zítra, první lajnu bych nechal. Mandát s Tyborem docela fungují a k nim šikula Kusý. Ale stále se mi nelíbí druhá řada. Vlach se trápí, zatím mne nepřesvědčil, Harju také slabota, i na křídle. Naopak se mi líbí Poulíček, možná by měl dostat větší šanci.

Kusý - Mandát - Tybor
Svačina - Poulíček - Harju
Kindl - Jenyš - Voženílek
Beran - Vlach - Látal

Uvidíme, jak to poskládají trenéři. Ale pokud se časem vrátí Kousal, Machala a Blümel, mohla by konečně v útoku být aspoň malá konkurence. To by asi prospělo..

to woe:
Hele, já ti nevím s tou tzv. "odbornou veřejností". Kdo by to jako měl být? Záruba? Duda? Farda? Altrichter? Gulaš nebo snad dokonce Hrachovina? Všichni na první pohled úplní "psychologové", jak se skvěle vyznají v české mentalitě.. :-))) Proč nedostal prostor nějaký manažer, co tomu rozumí? Nebo třeba majitel jako Zábranský? Nebo například pan Vůjtek? No, možná už vědí něco víc a nechtěli být v médiích za šašky, když se to stejně odhlasuje, protože už je vše upečené.

Celá ta situace je dost zvláštní. Šlégr a spol jen mlží, což se asi dá v jejich situaci pochopit. Na druhou stranu dovedu si představit, že dostali Salfický s Časym nůž na krk. Pokud nabereme nějakou obrovskou ztrátu a kdybychom navíc dělali výprodej, dostanou odpůrci hodně silné trumfy. Naopak, když bude vše až do konce základní části hezky dramatické a kluby na chvostu posilují, trumfy budou mít v ruce lidé, co chtějí soutěž uzavřít (jak je vše drahé, kluby musí kvůli strašáku sestupu kupovat další a další průměrné hráče včetně cizinců). A je úplně jedno kdy. Naopak, když jim přístupem teď trochu pomůžeme, snáz projde, až v březnu oznámí, že zůstáváme v extralize a dojde k rozšíření. Lidé už na to připraveni byli, ostatně proto byla ta informace vypuštěna. A proto si taky Časy mohl asi dovolit někde tvrdit, že nespadneme..

​ ​
speedmetal
Příspěvky: 1178
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 111 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Pilsner, jedeš na ty Vítkovice? Ozvu se ti jak budu v PCE.
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

speedmetal píše:Pilsner, jedeš na ty Vítkovice? Ozvu se ti jak budu v PCE.
Ahoj hochu, kamarád tady má synovce z Ostravy,pamatuješ jak se s tvým synovcem sešli u ,,hokejisty,,? Doslova mě ukecal......
speedmetal
Příspěvky: 1178
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 111 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Pilsner Urquell píše: Ahoj hochu, kamarád tady má synovce z Ostravy,pamatuješ jak se s tvým synovcem sešli u ,,hokejisty,,? Doslova mě ukecal......
Dobře udělal. Vyhrajeme. A jestli ne tak v pátek 3.ledna už půjdu do Zlína bez dresu. Ať se tam nemusím hanbit. Jaké máš to číslo, Konec 1 nebo 9?
Zamčeno