Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Stetinac
Příspěvky: 50
Registrován: 31 led 2019 14:37

Re: Hokej

Příspěvek od Stetinac »

Nemá někdo pokračování, prosím?
https://isport.blesk.cz/clanek/muj-ispo ... pnych.html
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

Včera chyběl Bobby,to bylo tak strašně vidět. Hra obou týmů,no hrál blbej s blbějším a blbej vyhrál. Musím vyzdvihnout ,, výkon,, toho bambuly co měl na Jihu mikrofon ve druhé třetině. One man show hadr. Kdo jste byl, víte o čem píšu. To se nezažije nikde ,jen v tom našem cirkuse. V tom jsme kabrňáci. Je mi z toho na blití a zároveň smutno. Navíc nechápu proč hlásej vyprodáno, když rohový sektor na Severu pro V.I.P. byl poloprázdný. Vím že v poledne už nebyl k mání ani jeden lupen na sezení a lístky do zmíněného sektoru do prodeje nejdou,ale tak mají nahlásit 10.100 lidí a ne z nás dělat blbce. Ostatně na tu žebrotu co hrajeme neskutečná návštěva. Z Hradce jsem tak slabou účast ještě nezažil.
Pojedeme s klukama ještě na Vitky,pak do Plzně a finito.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Dnes je to měsíc, co GŘ naposledy odpovídal na dotazy fans. To už na to s*re nebo shání práci jinde? Nebo ho nechali zamceneho v sauně?

Jinak koukal sem, že Horký ani včera nehrál za kometu. Že by nějaký náznak trejdu? Ikdyz nebral bych to jako spásu, spíše jen to Dusanovo doplnění, ale při absenci třech forwardu že základu aspoň krátkodoba výpomoc by se sikla
.... #zadynamo
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Pilsner Urquell píše:Včera chyběl Bobby,to bylo tak strašně vidět. Hra obou týmů,no hrál blbej s blbějším a blbej vyhrál. Musím vyzdvihnout ,, výkon,, toho bambuly co měl na Jihu mikrofon ve druhé třetině. One man show hadr. Kdo jste byl, víte o čem píšu. To se nezažije nikde ,jen v tom našem cirkuse. V tom jsme kabrňáci. Je mi z toho na blití a zároveň smutno. Navíc nechápu proč hlásej vyprodáno, když rohový sektor na Severu pro V.I.P. byl poloprázdný. Vím že v poledne už nebyl k mání ani jeden lupen na sezení a lístky do zmíněného sektoru do prodeje nejdou,ale tak mají nahlásit 10.100 lidí a ne z nás dělat blbce. Ostatně na tu žebrotu co hrajeme neskutečná návštěva. Z Hradce jsem tak slabou účast ještě nezažil.
Pojedeme s klukama ještě na Vitky,pak do Plzně a finito.
Jestli hlasili vyprodano, tak berou i vsechny permice i kdyz tam nejsou. My vcera nebyli.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

FOGLIK píše: Jestli hlasili vyprodano, tak berou i vsechny permice i kdyz tam nejsou. My vcera nebyli.
Včera jsem koukam na Kometu se Spartou, hlasili vyprodáno, a při záběrech plno volných sedaček....
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

FOGLIK píše: Jestli hlasili vyprodano, tak berou i vsechny permice i kdyz tam nejsou. My vcera nebyli.
Já vím ale mimo mnou uvedeným sektorem bylo fakt všude plno,to jsem nečekal. Bylo plno i v prvních řadách i celý Sever,odkud fakt lidí nevidí.
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

Stars píše: Včera jsem koukam na Kometu se Spartou, hlasili vyprodáno, a při záběrech plno volných sedaček....
Já to ještě za éry Kusaje (nejen já) párkrát udělal tak, že když byl vyprodanej Jih a sezení skoro taky,koupil jsem lupeny ,, omezené kategorie,, do prvních řad za střídačku a včas se narval na Jih na stání,abych něco viděl.
Uživatelský avatar
tondasinho
Příspěvky: 137
Registrován: 27 lis 2017 16:34
Dal "To se mi líbí": 1 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od tondasinho »

Pilsner Urquell píše:Včera chyběl Bobby,to bylo tak strašně vidět. Hra obou týmů,no hrál blbej s blbějším a blbej vyhrál. Musím vyzdvihnout ,, výkon,, toho bambuly co měl na Jihu mikrofon ve druhé třetině. One man show hadr. Kdo jste byl, víte o čem píšu. To se nezažije nikde ,jen v tom našem cirkuse. V tom jsme kabrňáci. Je mi z toho na blití a zároveň smutno. Navíc nechápu proč hlásej vyprodáno, když rohový sektor na Severu pro V.I.P. byl poloprázdný. Vím že v poledne už nebyl k mání ani jeden lupen na sezení a lístky do zmíněného sektoru do prodeje nejdou,ale tak mají nahlásit 10.100 lidí a ne z nás dělat blbce. Ostatně na tu žebrotu co hrajeme neskutečná návštěva. Z Hradce jsem tak slabou účast ještě nezažil.
Pojedeme s klukama ještě na Vitky,pak do Plzně a finito.
S tím Lohnickým souhlas. To byla fakt mizérie. Stejně tak kluk, co se snažil speakerovat ve třetí třetině. Je jasný, že to není snadná pozice, ale on to bohužel vůbec nezvládl.. ale samozřejmě to není největší ostuda včerejška. Ostuda byla ten výkon na ledě, to "nasazení", to, že od modré vystřelili jednou a snaží se to hrát až do branky, na což prostě asi proti dobře bránícímu týmu nemaj.

Odesláno z mého Redmi 7 pomocí Tapatalk
jméno a příjmení
Příspěvky: 131
Registrován: 19 zář 2016 11:03

Re: Hokej

Příspěvek od jméno a příjmení »

čím budeme mít na konci tabulky, někdy v lednu, větší ztrátu, tím budeme hůře shánět spojence při hlasování o uzavření TELH už letos
co bylo před námi, je už za námi
FrantaKocourek
Příspěvky: 1253
Registrován: 01 pro 2018 19:25

Re: Hokej

Příspěvek od FrantaKocourek »

Když jsem tady už v létě psal, po příchodu Koláře, že už na MS byl jedním z nejslabších našich obránců, tak jsem byl jak se říká utlučen čepicemi že to tak není...herně je to průměr, jeho přínos byl v tom že byl tváří návratu odchovanců
Naposledy upravil(a) FrantaKocourek dne 27 pro 2019 11:47, celkem upraveno 1 x.
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 851 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Tak nějak s dá zde opravdu souhlasit jen maličkost: Jmenujse se to JAK a TAK
Někteří správně psali jak důležitej bude začátek už víme jak to dopadlo, pak se poléhalo na výměnu trenérů poslezé jsem so přečetl že to musíme dát do Vánoc a teď čtu jak neporazíme Vítkovice...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Lauko definitivne out
zdendap
Příspěvky: 312
Registrován: 02 črc 2017 13:04

Re: Hokej

Příspěvek od zdendap »

Svacina Jenys k nam
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

zdendap píše:Svacina Jenys k nam
Kde si to vzal?
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Nám by nepomohli ani Zaťovič s Gulašem. Klub je už tak shnilý, že by to semlelo i je. Co taky čekat? K řízení se oklikou z politických důvodů vrátil Salfický. Chcípáček GŘ čeká na odvolání a doufá v odstupné. Novotný nejspíš sem tam napíše mail nějaké firmě, jinak se asi také nepřetrhne.. A celé si to tak nějak samovolně pluje do pralesa, houby zle.. :-)

Kdyby opravdu přišli zmiňovaní hráči, značilo by to patrně dvě věci. Jednak odchod Kousala. A za druhé se Salfický nejspíše dozvěděl, že pokud už teď odpadneme, nic se letos zavírat nebude a on spadne.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše:Nám by nepomohli ani Zaťovič s Gulašem. Klub je už tak shnilý, že by to semlelo i je. Co taky čekat? K řízení se oklikou z politických důvodů vrátil Salfický. Chcípáček GŘ čeká na odvolání a doufá v odstupné. Novotný nejspíš sem tam napíše mail nějaké firmě, jinak se asi také nepřetrhne.. A celé si to tak nějak samovolně pluje do pralesa, houby zle.. :-)

Kdyby opravdu přišli zmiňovaní hráči, značilo by to patrně dvě věci. Jednak odchod Kousala. A za druhé se Salfický nejspíše dozvěděl, že pokud už teď odpadneme, nic se letos zavírat nebude a on spadne.
Nějak nevím, proč by případný příchod těhle hráčů měl naznačit odchod Kousala. Svačina je křídlo, takže patrně náhrada za Hovorku a Jenyš vyloženě jenom doplnění centr do čtvrté lajny.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Tobě fakt přijde, že se u nás řeší, kdo je centr a kdo ne? Leda tak tady na fóru.. :-))
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Cavalera píše: Kde si to vzal?
Já bych bral Horkého
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Zas pozor Svačina by v naší situaci byl TOP, přeci prales letos hrál za Porubu a v tý lize vynikal, tak třeba si ho připravíme a bude nejlepší střelec za nás v pralese
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Sweník píše:Nám by nepomohli ani Zaťovič s Gulašem. Klub je už tak shnilý, že by to semlelo i je. Co taky čekat? K řízení se oklikou z politických důvodů vrátil Salfický. Chcípáček GŘ čeká na odvolání a doufá v odstupné. Novotný nejspíš sem tam napíše mail nějaké firmě, jinak se asi také nepřetrhne.. A celé si to tak nějak samovolně pluje do pralesa, houby zle.. :-)

Kdyby opravdu přišli zmiňovaní hráči, značilo by to patrně dvě věci. Jednak odchod Kousala. A za druhé se Salfický nejspíše dozvěděl, že pokud už teď odpadneme, nic se letos zavírat nebude a on spadne.
Zadny odchod Kousala neni na poradu dne. Kousal je zraneny a buh vi, na jak dlouho.
Svacina je pravy kridlo a pravak, ktery po odchodu Hovorky hledali..
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Propulse píše: Zadny odchod Kousala neni na poradu dne. Kousal je zraneny a buh vi, na jak dlouho.
Svacina je pravy kridlo a pravak, ktery po odchodu Hovorky hledali..
Pozor Svačina a Jenys by podle mě nemusel být zase tak špatný tah.. otázka jestli nezapadnou do našeho marastu..
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

A je tato informace jistá nikde nic takového nepíšou.Ze by měl Libor soucit
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Cavalera píše:A je tato informace jistá nikde nic takového nepíšou.Ze by měl Libor soucit
Libor se především potřebuje zbavit nadbytečných hráčů. Ani jeho kasa není bezedná.

Vrátili se mu Mueller, Vincour a Erat. Zbavil se Lva výměnou za Rákose.

Svačina z i IT necelých 15 minut spadnul už na necelých 5.

Jenyš byl mezi čtvrtou lajnou, tribunou a Třebíčí už před návratem výše zmíněných hráčů. Takže než ho poslat do Třebíče natrvalo, tak si ho ohraje v extralize.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Ti hráči jsou občas chudáci. Svačina k nám nechtěl, nakonec ho vzala Kometa a teď ho k nám pošle befelem. :-) Chudák kluk..
Jenyš by mohl být něco jako Horký vloni. Dlouho nic a pak zazářit v baráži, kdyby se hrála. ;-)

Edit: Mimochodem zrovna nad Svačinou tady před sezonou všichni ohrnovali nos. Neudělá bod tři zápasy a začně rozjebávat kabinu, to se o něm psalo. Nezbavili jsme se kvůli tomu i Hovorky?

No asi to opravdu nebude s uzavřením soutěže tak horké, jak všude říkalo vedení i Časy a jak se psalo. Hysterici včetně Záruby možná první bitvu vyhrají..
Naposledy upravil(a) Sweník dne 27 pro 2019 13:59, celkem upraveno 1 x.
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

tomaso25 píše: Libor se především potřebuje zbavit nadbytečných hráčů. Ani jeho kasa není bezedná.

Vrátili se mu Mueller, Vincour a Erat. Zbavil se Lva výměnou za Rákose.

Svačina z i IT necelých 15 minut spadnul už na necelých 5.

Jenyš byl mezi čtvrtou lajnou, tribunou a Třebíčí už před návratem výše zmíněných hráčů. Takže než ho poslat do Třebíče natrvalo, tak si ho ohraje v extralize.
Svacina by mel zaujmout prave to misto pravaka misto Hovorky. Jenys neni hrac, ktery by nas mel vytrhnout nicmene lepsi nez Pochobradsky.
Skoda, ze je zraneny Kousal..
Zamčeno