Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
JirkaPCE
Příspěvky: 3601
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

frysta píše: Až udělá Čáslava a jeho parta 6 bodů za víkend, tak se dají porovnávat. Zatím jsou o parník za bídným Bělohlavem. Takový Harju možná ani neví, že se měnili trenéři. :)
Po několika nulových víkendech jeden šestibodový nic nezachránil. Navíc s touhle momentální sestavou bez klíčových hráčů by těžko vyhrával jakýkoli trenér.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Tak pokud to bereme tak, že je vlastně špatně, když se před sezonou vraceli Kolář s Kousalem, je Časy škodná největší. :-))
Bez něj by byl tým asi o dost jiný a padalo by se levně. Takhle spadneme za draho. :think:
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Jestli nás porazí Vítkovice tak je to konec hokeje v Pce, tím jsem si jistý.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

JirkaPCE píše: Po několika nulových víkendech jeden šestibodový nic nezachránil. Navíc s touhle momentální sestavou bez klíčových hráčů by těžko vyhrával jakýkoli trenér.
Však píšu, že Bělohlav byl bídný, ale nová skvadra se zatím ani nedostala na jeho úroveň. To je prostě fakt. Kdo z klíčových chybí? Kousal a dál?
JirkaPCE
Příspěvky: 3601
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

frysta píše: Však píšu, že Bělohlav byl bídný, ale nová skvadra se zatím ani nedostala na jeho úroveň. To je prostě fakt. Kdo z klíčových chybí? Kousal a dál?
A Machala který poté co se vrátil do sestavy, patřil k nejlepším hráčům. Chybí i Blümel, který je úplně jinde než někteří jiní mladí.
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Já už jsem tak znechucenej za ty roky, že už jsem rezignoval, a pokud nespadneme, tak to bude pořád stejný..... Tyhle zmrdi se tam budou držet do nekonečna... Jebat všechny zmrdy ve vedení.... Banda neschopnych kriplů...
mach
Příspěvky: 4386
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

No tak já u toho hokeje normálně usnul a ted jsem se vzbudil a vůbec nevím co budu v noci dělat :crazy:
Hokej nuda z obou stran slepý s hluchým...
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Jsme zoufalci a spadnout bychom měli. Nejlépe už ihned. Že s tou squadrou Razym nic nevymyslí, se dalo čekat. Mešugové úplně zoufalí, ale to bychom nebyli my, abychom je v zoufalosti netrumfli. To dnes byla ubohost. Z obou stran. Akorát golmani se nemají zač stydět. Jinak to mělo parametry pralesa.

U20 skvěle. Klika, ale to k tomu patří.
Tesla
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

JirkaPCE píše: A Machala který poté co se vrátil do sestavy, patřil k nejlepším hráčům. Chybí i Blümel, který je úplně jinde než někteří jiní mladí.
Takže kluci v 19 a 20 letech jsou teď klíčoví a jejich absence nás stojí body? To je zajímavé alibi pro trenéry.
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

mach píše:No tak já u toho hokeje normálně usnul a ted jsem se vzbudil a vůbec nevím co budu v noci dělat :crazy:
Hokej nuda z obou stran slepý s hluchým...
heh kolego stalo se mi totéž také jsem u toho usnul :eh:
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

PL8 píše:Je trestuhodné, jak U20 nedodržuje taktiku, kterou na počátku stanovil David Pospíšil. Místo, aby se drželi vzadu a "šli z obrany", do ničeho se moc nepouštěli, protože na Rusy nemáme, hrají aktivně.
A vedou.
Prezident klubofky by jim před zápasem šel poděkovat, že proti tak nádherným bohatyrum mají možnost nastoupit. Chléb, sůl a 3 body jen pro vás, veličenstvo. :) Pospec je odborník na hru po rozích, to je tak vše.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Pospec má nějaký silniční lišej, nebo proč je furt tak olezlej?

Záhuba už opět připraven s nepřipravenými, náhle vymyšlenými (sic!) hláškami o pohádce atd blablablá, Bulysti jsou přežití, vytěžení...nudí.
Tesla
Uživatelský avatar
centrzprvnilajny
Příspěvky: 198
Registrován: 01 říj 2017 18:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od centrzprvnilajny »

JirkaPCE píše: Po několika nulových víkendech jeden šestibodový nic nezachránil. Navíc s touhle momentální sestavou bez klíčových hráčů by těžko vyhrával jakýkoli trenér.
My máme nějaké klíčové hráčeObrázekObrázekObrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

No, ač stále říkám vedení ven, tak by se měli za frňák chytit i hráči. Nevím proč a co za tím je, že ten samý tým dokáže ve dvou dnech porazit Spartu a Kometu a dalších x zápasů hraje hůř než žáčci co jsou poprvý na ledě. I to je dost k zamyšlení. Stále je to "jen" o pět bodů, ale takhle to nestáhneme. Že chybí Kousal a Machala? Alibismus...je to jen o tom chtít. Vzpomeňme, která sezóna to byla? Na marodce skoro dvě lajny útočníků a hráli pomalu líp než v plný sestavě.

Jen blbý kecy. Když se nechce, je to horší než když se nemůže.
Obrázek Za Dynamo!
JirkaPCE
Příspěvky: 3601
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

digitalmouse píše:No, ač stále říkám vedení ven, tak by se měli za frňák chytit i hráči. Nevím proč a co za tím je, že ten samý tým dokáže ve dvou dnech porazit Spartu a Kometu a dalších x zápasů hraje hůř než žáčci co jsou poprvý na ledě. I to je dost k zamyšlení. Stále je to "jen" o pět bodů, ale takhle to nestáhneme. Že chybí Kousal a Machala? Alibismus...je to jen o tom chtít. Vzpomeňme, která sezóna to byla? Na marodce skoro dvě lajny útočníků a hráli pomalu líp než v plný sestavě.

Jen blbý kecy. Když se nechce, je to horší než když se nemůže.
Ano a místo těch zraněných dostali větší prostor tehdy mladí hráči jako Radil, Kousal, Buchtele nebo Nosek. Teď mají zraněné nahradit Beran, Matýs, Pochobradský, Machač. To snad ani nejde porovnat, jak je propastný rozdíl v kvalitě těch hráčů.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

JirkaPCE píše: Ano a místo těch zraněných dostali větší prostor tehdy mladí hráči jako Radil, Kousal, Buchtele nebo Nosek. Teď mají zraněné nahradit Beran, Matýs, Pochobradský, Machač. To snad ani nejde porovnat, jak je propastný rozdíl v kvalitě těch hráčů.
Jednou stranou souhlasím, tito hráči byli a jsou někde jinde. Ale máme mimo v podstatě jen dva zraněný a jednoho na MS20. Co ti ostatní? Serou na to? Zřejmě...a proč?
Obrázek Za Dynamo!
JirkaPCE
Příspěvky: 3601
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

digitalmouse píše: Jednou stranou souhlasím, tito hráči byli a jsou někde jinde. Ale máme mimo v podstatě jen dva zraněný a jednoho na MS20. Co ti ostatní? Serou na to? Zřejmě...a proč?
Tak my hrajeme v podstatě od začátku sezóny na tři lajny, jeden se uzdraví, další vypadne. Teď vypadl centr první lajny a má to fatální následky, pro nás je problém, i když třeba vypadne hráč třetí lajny. Protože ti mladí, jak jsem je psal předtím, můžou poslat na pár minut na led, jako čtvrtou lajnu, ale výš nejsou schopni zaskočit. Kádr je strašně úzký a je to jeden z důvodů, proč jsme na tom takhle.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Dynamu zvoní hrana.

V kanclech můžou doufat akorát v to, že to Jarda s Jirkou protlačí už v lednu.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

digitalmouse píše:No, ač stále říkám vedení ven, tak by se měli za frňák chytit i hráči. Nevím proč a co za tím je, že ten samý tým dokáže ve dvou dnech porazit Spartu a Kometu a dalších x zápasů hraje hůř než žáčci co jsou poprvý na ledě. I to je dost k zamyšlení. Stále je to "jen" o pět bodů, ale takhle to nestáhneme. Že chybí Kousal a Machala? Alibismus...je to jen o tom chtít. Vzpomeňme, která sezóna to byla? Na marodce skoro dvě lajny útočníků a hráli pomalu líp než v plný sestavě.

Jen blbý kecy. Když se nechce, je to horší než když se nemůže.
Tak úplně ten samý tým to nebyl. Trenérský tým ne. :)
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

No,nic proti...ano, současní hráči hrající třetí čtvrtou lajnu nejsou tak kvalitní jako co jsme měli dřív. Ale ti co hrají první druhou by se měli snažit víc, ne jako dnes a v dalších x zápasech.

Můžeme si oponovat, však o tom právě diskuze je. Já ale tvrdím že kdyby se chtělo a bojovalo, mohlo by to celý vypadat jinak. Papírově je tým o něco víc než třeba Kladno, a podívejte se na ně. Nejsou nic extra, ale perou se o to. A spíš se zachrání oni než my.
Obrázek Za Dynamo!
JirkaPCE
Příspěvky: 3601
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Zápasy se Spartou i Kometou vyloženě rozhodla první lajna, teď tam chybí Kousal. Tady se najednou bude vyzdvihovat, to co bylo pod Bělohlavem na konci, ale všechna ta bída předtím kvůli které jsme i po těhle výhrách byli poslední, je asi zapomenuta.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

digitalmouse píše:No,nic proti...ano, současní hráči hrající třetí čtvrtou lajnu nejsou tak kvalitní jako co jsme měli dřív. Ale ti co hrají první druhou by se měli snažit víc, ne jako dnes a v dalších x zápasech.

Můžeme si oponovat, však o tom právě diskuze je. Já ale tvrdím že kdyby se chtělo a bojovalo, mohlo by to celý vypadat jinak. Papírově je tým o něco víc než třeba Kladno, a podívejte se na ně. Nejsou nic extra, ale perou se o to. A spíš se zachrání oni než my.
Vím, že je to strašně subjektivní, ale já si nemyslím, že by na to zrovna dneska mančaft sral. Ale je to prostě celý jalový. Na náhodu. Bez zdravýho sebevědomí. Křečovitý.

Umím si představit, že prohry se člověku zažírají pod kůži, i když si tisíckrát říká, že se tím nenechá ovlivnit. Lidský vědomí/podvědomí je strašná svině v týhle oblasti.

Tady se za ty roky vyměnily desítky hráčů, trenérů. A přesto to už trvale leží na dně. Jistě mají všichni hráči i trenéři svůj díl zodpovědnosti, o tom žádná.

Do celýho klubu se už zažral za ty roky neúspěch. Je všude. Dědí se. Ti, co nahradí předchozí neúspěšný, za pár měsíců nebo spíš týdnů skončí stejně.

Veletoče v hráčský kabině ani trenérský místnosti nepomáhají. Už se jich událo, že už skoro nejdou spočítat. A přesto je to furt stejný.

Dokud se ten Augiášův chlív nevymete komplet, nebude cesta k lepším časům.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše: Vím, že je to strašně subjektivní, ale já si nemyslím, že by na to zrovna dneska mančaft sral. Ale je to prostě celý jalový. Na náhodu. Bez zdravýho sebevědomí. Křečovitý.

Umím si představit, že prohry se člověku zažírají pod kůži, i když si tisíckrát říká, že se tím nenechá ovlivnit. Lidský vědomí/podvědomí je strašná svině v týhle oblasti.

Tady se za ty roky vyměnily desítky hráčů, trenérů. A přesto to už trvale leží na dně. Jistě mají všichni hráči i trenéři svůj díl zodpovědnosti, o tom žádná.

Do celýho klubu se už zažral za ty roky neúspěch. Je všude. Dědí se. Ti, co nahradí předchozí neúspěšný, za pár měsíců nebo spíš týdnů skončí stejně.

Veletoče v hráčský kabině ani trenérský místnosti nepomáhají. Už se jich událo, že už skoro nejdou spočítat. A přesto je to furt stejný.

Dokud se ten Augiášův chlív nevymete komplet, nebude cesta k lepším časům.
Pravda, kterou ví všichni už dlouho, akorát Charvát a Salfický tomu nevěří..

Jinak souhlas, taky bych neřekl, že dnes hráči něco vypustili. Zkrátka koncovka je mizerná, dlouhodobě nás trápí a končí to pak celkovou křečí.
Stingy
Příspěvky: 176
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

Nejlepší byl včera záběr na kostku na spící holku, kterou budil přítel. Asi takové bylo derby.
Uživatelský avatar
Kuba23
Příspěvky: 219
Registrován: 25 lis 2015 18:28
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kuba23 »

Sweník píše:Tak pokud to bereme tak, že je vlastně špatně, když se před sezonou vraceli Kolář s Kousalem, je Časy škodná největší. :-))
Bez něj by byl tým asi o dost jiný a padalo by se levně. Takhle spadneme za draho. :think:
Pak je taky otázka, kolik by se udělalo bodů, kdyby Čáslava na tý lavičce s Bělohlavem nestál.
Ono výkony Koláře občas dokáže nahradit i kluk z juniorky, zase si tu nebudeme malovat, jaká hvězda to je - bývalo.
Zamčeno