Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Zlin po tom silenym startu se zvednul a zacal hrat a bodovat tak, jak jsem myslel, ze budem bodovat my. Najednou jsou v desitce a nejsou tak deleko treba od sedmeho mista. Ty si to play off v klidu zahraji..
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

moped píše: Pravda taky jsem si říkal
Taky jsem si toho všiml, ale s ohledem na to, že to bylo ve středovém kruhu, bych to snad ani neřešil. Kdybychom hráli lépe přesilovky, spíš by mi vadily některé nepískané fauly ...
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Propulse píše:Zlin po tom silenym startu se zvednul a zacal hrat a bodovat tak, jak jsem myslel, ze budem bodovat my. Najednou jsou v desitce a nejsou tak deleko treba od sedmeho mista. Ty si to play off v klidu zahraji..
Tak dali tam hned trenéra, pod kterým se jim v minulých sezónách dařilo. Tady jim asi Hadamczik poradil Bělohlava, tak ho tam dali. Ale ukazuje se, že Růžička by byl patrně taky trefa mimo, Hradec hrál dobře, než tam přišel.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Dva betonari předvedou takovou smršť. A já chtěl vsadit, že v tom zápase padnou mx 4 góly :)
.... #zadynamo
Kl.Dynamo
Příspěvky: 133
Registrován: 16 lis 2016 10:41
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 10 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kl.Dynamo »

Jsem fanoušek Pardubického hokeje a jsem z toho nešťastný. Osm let už
zeno
Příspěvky: 766
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 65 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Tak dneska opet hokej slepyho s hluchym. A bohuzel-Litvajz byl po vetsinu zapasu lepsi. Teda jestli tohle mel byt od Dynama boj o vsechno, tak panbuh s nami. Nebyl tam napad, nebylo tam nasazeni, nebyla tam chut se rvat, nebyla tam hokejovost. Nejaky takticky vedeni z lavicky taky ne. Proste do extraligy hokejove nepatrime. A nikdy jsem si nemyslel, ze to po 40ti letech fandeni reknu, ale: "panove hokejisti, bezte s timhle hokejem po rozich do prdele. Preju si, at spadneme". Vim, ze to hokeji v Pardubicich moc nepomuze, ale to nekolikalety trapeni uz sakra musi nejak skoncit. Tohle je agonie.
P.S.: a vy zmrdi Salficky, Charvate aspol., vypadnete z hokeje a uz se nikdy nevracejte!!!
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Tři kluby už oficiálně sdělily, že je o plánech o uzavření soutěže v jejím průběhu nikdo neinformoval a ani je nikdo nepřizval k jednáním. Si tak říkám, jestli Guma a spol. pozvali k jednáním Důšu nebo i on je překvapen...

Ehm, k čemu máme generálního ředitele, když ani není schopen oficiálně za klub pogratulovat (nejen) klubový legendě k sedmdesátinám? I tu gratulaci na sebe musí vzít chudák jistě přetíženej a přepracovanej Důša.
Uživatelský avatar
Kuba23
Příspěvky: 219
Registrován: 25 lis 2015 18:28
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kuba23 »

Hokej jsem neviděl, tak se ptám těch co viděli a sdělí rozumný názor.
Udělal Razým s týmem za tu dobu co došel něco nebo je to pořád stejný jak za Bělohlava a Lubiny? Myslím tím nějaký odlišnější styl v hraní, výsledky jsou jasný, tam změna není.

Pokud dojde k uzavření, tak jediný pozitivní vidím v tom, že město Pardubice nezmizí z extraligový mapy, víc ne. Mimo fanoušků by si každý v klubu zasloužil projít tím největším bahnem a celou cestu u toho dostávat rány bičem, aby za to kam táhnou klub měli přiměřenou "výplatu".
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

HC DYNAMO PARDUBICE @HCPCE
12 h
Z Litvínova s bodem v nájezdech. Dynamu se podařilo stáhnout dvoubrankové manko a vybojovat si prodloužení. Utkání dospělo až do samostatných nájezdů ve kterých byli šťastnější hosté.
Tak jestli je někdo šťastnej za prohru, tak potom byli hosté určitě šťastnější...... :sick:
thormy
Příspěvky: 99
Registrován: 04 srp 2014 12:12
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od thormy »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... -tymu.html

Nemůže to sem prosím někdo dát?

Děkuji. :))
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Vzpoura mocných a "bohatých"?

Zatím mi to tedy přijde, že jednota v názoru na uzavření není. Takže jestli si ti naši lumeni myslí, že je hotovo, tak to si myslí špatně

Samozřejmě top hráči budou do medií vyplakávat, to je v pořádku, protože uzavření jim nehraje do karet. Vydírání skončí. Narovná se pokřivený hráčský "trh". Snad

Osobně si myslím, že se bude jednat a jednat, JJ68 zjistí, že se letos jeho Kladno zachrání, tudíž na oko ustoupí Třinci, Spartě, Liberci...a přistoupí na to, aby se letošek dohrál tak, jak se řeklo před začátkem sezóny, což je mimo jiné fair.
Postoupí Motor, my spadnem. Podívejte se na mapu ČR. Rozvrstvení bude jasné, každý tým bude mít svou spádovou sponzorskou oblast. Akorát Vitkovice možná trochu škodí Třinci, ale Třinec má jiné zdroje. Extraliga by uživila ještě jeden tým z Prahy. Asi.
U nás se již hokej dělat neumí a ač si to zatím mnozí nejsou schopni připustit, s hokejem může být v Pardubicích amen do roka a do dne. Neschopné bývalé hokejky, politici, kteří se nově zamilovali do fotbalu...a taky upadá fanouškovská základna. Přerušil se kontinuální "tok" fans, u starších jde o zhnusení, otravu..a mladí? Proč by na zimák lezli a utráceli? Najdou si něco jiného. Pochopitelně.
Těžko bývalé hokejky a politici vyprodukují něco smysluplného. Nejsou toho schopni. Prostě na to nemaj. Tady hokej chcípne na skrčeninu

Apropo, když se kouknu pár kol zpět, tak si myslím, že některé výsledky byly podivné a průběh některých zápasů...no, důkazy nemám, ale na blití mi je. Sorry.
Tesla
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

woe píše: Apropo, když se kouknu pár kol zpět, tak si myslím, že některé výsledky byly podivné a průběh některých zápasů...no, důkazy nemám, ale na blití mi je. Sorry.
Proto jsem taky psal, že tohle je na fanouška mnohem větší podvod než nějaké uzavření..

Bohužel většina lidí přemýšlí jako tupé stádo a jen papouškuje, co si přečtou od Záruby, Horáka a podobných "odborníků", kteří to ze svého neplatí a jen jim podsouvají své názory. Prakticky se nenašel nikdo, kdo by šel "proti proudu" předem nadávat a kritizovat, aniž by se cokoliv zkusilo. Zatím dali prostor jen Kmoníčkovi (ten ale logicky mluví stejně už jako tehdy Schön) a dnes Jágrovi. Oba články samozřejmě placené, takže většina plebs na ně nedosáhne a budou bezhlavě kritizovat dál..
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Sweník píše: Proto jsem taky psal, že tohle je na fanouška mnohem větší podvod než nějaké uzavření..

Bohužel většina lidí přemýšlí jako tupé stádo a jen papouškuje, co si přečtou od Záruby, Horáka a podobných "odborníků", kteří to ze svého neplatí a jen jim podsouvají své názory. Prakticky se nenašel nikdo, kdo by šel "proti proudu" předem nadávat a kritizovat, aniž by se cokoliv zkusilo. Zatím dali prostor jen Kmoníčkovi (ten ale logicky mluví stejně už jako tehdy Schön) a dnes Jágrovi. Oba články samozřejmě placené, takže většina plebs na ně nedosáhne a budou bezhlavě kritizovat dál..
Jágr má pravdu, že extraliga je potřeba zlevnit...souhlas
hcpcefan
Příspěvky: 51
Registrován: 18 led 2017 13:35

Re: Hokej

Příspěvek od hcpcefan »

Uz druhy den vidime video z tiskovky,jsou to tam v kanclech opravdu drici.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Co jsem vyčetl, pro uzavření Brno, Kladno, Pardubice, Plzeň, Litvínov, Zlin, Olomouc, Vítkovice, Hradec...
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Hezký svátky všem
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Sweník píše: Proto jsem taky psal, že tohle je na fanouška mnohem větší podvod než nějaké uzavření..

Bohužel většina lidí přemýšlí jako tupé stádo a jen papouškuje, co si přečtou od Záruby, Horáka a podobných "odborníků", kteří to ze svého neplatí a jen jim podsouvají své názory. Prakticky se nenašel nikdo, kdo by šel "proti proudu" předem nadávat a kritizovat, aniž by se cokoliv zkusilo. Zatím dali prostor jen Kmoníčkovi (ten ale logicky mluví stejně už jako tehdy Schön) a dnes Jágrovi. Oba články samozřejmě placené, takže většina plebs na ně nedosáhne a budou bezhlavě kritizovat dál..
Já nevím nechci spekulovat, ale to, že nehrajou výsledky PCE do karet nemůžete hned brát jako spiknutí a to, že zápasy byly prodané. Vše bylo v našich rukou, vše si šlo uhrát. Ale přeci nemůžeme tvrdit, že když Litvínov otočil v Bolce, tak že to prodali? To snad ne. Ano divné to možná je, ale kolik takovýhlech "náhod" za sezonu je? Poměrně dost a nikdo se nad tím nepozastavuje. A že systém je jaký je, to už se vědělo před sezonou, a také se vědělo, že jakmile zůstane někdo trochu dole ostatní se ho budou snažit tam přišpendlit. Bohužel to tak je, je to realita, mohli jsme mít o pár bodů více a nic by se nedělo. Když pominu věci kolem, tak sportovně je dynamo nejhorší a jdeme dolů je to jednoduché jako facka. Už se s tím smiřtě. To že máme 6 titulů, hezkej zimák ještě neznamená, že musíme ELH hrát navždy. Je to smutné, ale je to realita. A pravidla jsou také jasně daná, pokud se je někdo nebude snažit měnit během hry...uzavření klidně, ale at se to oznámí 2-3 roky dopredu a dají se jasná pravidla
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

woe píše:Vzpoura mocných a "bohatých"?

Zatím mi to tedy přijde, že jednota v názoru na uzavření není. Takže jestli si ti naši lumeni myslí, že je hotovo, tak to si myslí špatně

Samozřejmě top hráči budou do medií vyplakávat, to je v pořádku, protože uzavření jim nehraje do karet. Vydírání skončí. Narovná se pokřivený hráčský "trh". Snad

Osobně si myslím, že se bude jednat a jednat, JJ68 zjistí, že se letos jeho Kladno zachrání, tudíž na oko ustoupí Třinci, Spartě, Liberci...a přistoupí na to, aby se letošek dohrál tak, jak se řeklo před začátkem sezóny, což je mimo jiné fair.
Postoupí Motor, my spadnem. Podívejte se na mapu ČR. Rozvrstvení bude jasné, každý tým bude mít svou spádovou sponzorskou oblast. Akorát Vitkovice možná trochu škodí Třinci, ale Třinec má jiné zdroje. Extraliga by uživila ještě jeden tým z Prahy. Asi.
U nás se již hokej dělat neumí a ač si to zatím mnozí nejsou schopni připustit, s hokejem může být v Pardubicích amen do roka a do dne. Neschopné bývalé hokejky, politici, kteří se nově zamilovali do fotbalu...a taky upadá fanouškovská základna. Přerušil se kontinuální "tok" fans, u starších jde o zhnusení, otravu..a mladí? Proč by na zimák lezli a utráceli? Najdou si něco jiného. Pochopitelně.
Těžko bývalé hokejky a politici vyprodukují něco smysluplného. Nejsou toho schopni. Prostě na to nemaj. Tady hokej chcípne na skrčeninu

Apropo, když se kouknu pár kol zpět, tak si myslím, že některé výsledky byly podivné a průběh některých zápasů...no, důkazy nemám, ale na blití mi je. Sorry.
Z toho, co jsi napsal, jde děs. Jak snadno je tenhle scénář možný... To by si měli přečíst ve městě (doufám, že to čtou nebo že je na to někdo upozorní)...Jen aby to nebyl nakonec opravdu scénář této sezóny. To by pak bylo: Howgh!
Uživatelský avatar
LuKing
Příspěvky: 319
Registrován: 02 led 2016 18:04

Re: Hokej

Příspěvek od LuKing »

Pacovský do PCE? :think:

Edit: plzeň
Naposledy upravil(a) LuKing dne 23 pro 2019 11:02, celkem upraveno 1 x.
Oni musí, my můžeme :ruleta:
Uživatelský avatar
PARDUBICKEJ.MANIAK
Příspěvky: 553
Registrován: 03 říj 2016 22:12

Re: Hokej

Příspěvek od PARDUBICKEJ.MANIAK »

Sweník píše: Proto jsem taky psal, že tohle je na fanouška mnohem větší podvod než nějaké uzavření..

Bohužel většina lidí přemýšlí jako tupé stádo a jen papouškuje, co si přečtou od Záruby, Horáka a podobných "odborníků", kteří to ze svého neplatí a jen jim podsouvají své názory. Prakticky se nenašel nikdo, kdo by šel "proti proudu" předem nadávat a kritizovat, aniž by se cokoliv zkusilo. Zatím dali prostor jen Kmoníčkovi (ten ale logicky mluví stejně už jako tehdy Schön) a dnes Jágrovi. Oba články samozřejmě placené, takže většina plebs na ně nedosáhne a budou bezhlavě kritizovat dál..
Jakože to nechtějí uzavírat během rozjeté sezóny, tak jsou tupé stádo co papouškují?

Proč tak rychle? Proč tak najednou? Proč Šlégr se bil v prsou o přímý sestup a teď je v první linii o okamžité zavření?

Mě je to u prdele ať si to zavřou..
Kontrolujou svoje prachy
Ať tam tu klidně hraje 5 nebo 20 týmů.
Ale od září. Rozhodně ne teď
Lubina v ZČ
18/19 - 28 zápasů - 15 bodů - 52:99
19/20 - 7 zápasů - 3 body - 12:22
Bělohlav v ZČ
19 zápasů - 24 bodů - 46:62
Razým v ZČ
18 zápasů - 18 bodů - 40:60
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

když pominu veletoč některých lidí jako Šlégr či Jágr, kteří jeden rok prosazují a v případě Šlégra hlasují pro přímej sestup a postup, a teď ligu chtějí narychlo uzavírat.

Ale co nechápu je ten spěch. Jakej bude rozdíl, když se liga zavře v lednu nebo květnu? To už ekonomicky není taková darda. Navíc když se týmy na letošní sezonu stavěly s tím, že přímej sestup hrozí. Prostě a jednoduše uzavření soutěže od nový sezony by byla mnohem čistší práce. Jeden (my) sestoupí, druhej postoupí. V lize zůstane 14 týmů, žádná komedie s lichým počtem účastníků. Navíc bude i čas na opravdu promyšlený uzavření soutěže. S pravidly a mechanismy, který zabrání tomu, aby v lize přežívaly kluby typu Kadaň v pralese nebo Salfa boys v extralize.

Osobně čuju, že to tak ještě dopadne. Že blbečka Salfickýho nakonec v lednu hodí přes palubu.
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

tomaso25 píše:když pominu veletoč některých lidí jako Šlégr či Jágr, kteří jeden rok prosazují a v případě Šlégra hlasují pro přímej sestup a postup, a teď ligu chtějí narychlo uzavírat.

Ale co nechápu je ten spěch. Jakej bude rozdíl, když se liga zavře v lednu nebo květnu? To už ekonomicky není taková darda. Navíc když se týmy na letošní sezonu stavěly s tím, že přímej sestup hrozí. Prostě a jednoduše uzavření soutěže od nový sezony by byla mnohem čistší práce. Jeden (my) sestoupí, druhej postoupí. V lize zůstane 14 týmů, žádná komedie s lichým počtem účastníků. Navíc bude i čas na opravdu promyšlený uzavření soutěže. S pravidly a mechanismy, který zabrání tomu, aby v lize přežívaly kluby typu Kadaň v pralese nebo Salfa boys v extralize.

Osobně čuju, že to tak ještě dopadne. Že blbečka Salfickýho nakonec v lednu hodí přes palubu.
Současně s tím ruku v ruce by mělo už konečně být, aby se zrušili na vyjímky na stadiony. Klidně at si to uzavrou, ale at mají na úrovni zimák. Vzdyt to je tragedie co je v litvínově, bolce nebo olomouci. Ono by se to nakonec krásně zredukovalo na cca 12 týmů a to by bylo ok.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

tomaso25 píše: Jakej bude rozdíl, když se liga zavře v lednu nebo květnu?
Podle mě značnej. U nás například v tom, že rozhodně si nikdo a to asi ani zadarmo nekoupí mršinu, která bude kdovíjak dlouho hnít v pralese. V případě jinejch to může znamenat váhání sponzorů s penězma na další sezónu, minimálně do doby než bude tutově jasný, kdo spadne. Dále bych zmínil případné délky sponzoringu. Minimálně u klubů typu Cheza, Kladno, Vítky atd. se těžko někdo bude zavazovat k bůhvijak dlouhý spolupráci, když jediná jistota jen jen příští sezóna. Paradoxně tohle uvažování se moc netýká nás, protože jednak sponzory kdovíjaký ani nemáme, protože je lemplové neuměj sehnat a erár, ten bude mít šušně vždycky, i když městem půjde hladomor. Jaryn to kyselý jablíčko dobře nakousnul.....prostě pár TOP plejerů a zbytek levný mlaďáci. Nic mezi tím. A to je noční můra většiny hokejek v ELH...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

PARDUBICKEJ.MANIAK píše: Jakože to nechtějí uzavírat během rozjeté sezóny, tak jsou tupé stádo co papouškují?

Proč tak rychle? Proč tak najednou? Proč Šlégr se bil v prsou o přímý sestup a teď je v první linii o okamžité zavření?

Mě je to u prdele ať si to zavřou..
Kontrolujou svoje prachy
Ať tam tu klidně hraje 5 nebo 20 týmů.
Ale od září. Rozhodně ne teď
Jarda se v tom vykoupal, to ano. Ten vloni opravdu psal, jak je nutný přímý sestup. I když kdyby použil slovo postup, tak by si v případě rozšiřování soutěže vlastně neodporoval.

Jinak mám pocit, že některé lidi by hodně naštvalo, pokud nesestoupíme. Ale to je jen osobní zášť vůči Charvátovi a Salfickému. Často i nasranost na hráče kvůli výsledkům. Já bych osobně těm dvěma sestup taky přál. Jenže co by to změnilo? Charvát si nad tím umyje ruce, objedná si pár článků a lidi ho zase budou volit. A Salfa? Ten bude každému za chvíli ukradený. Časem by všechno kolem hokeje vyšumělo a jaký by byl závěr? Pardubice s potenciálem přes 10k fanoušků na zápas by byly možná na několik desítek let bez hokeje.. Opravdu si furt tak přejete sestup?

Lepší pár let ostudy než konec hokeje. Ti pitomci tady nebudou věčně..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

torrent píše: Současně s tím ruku v ruce by mělo už konečně být, aby se zrušili na vyjímky na stadiony. Klidně at si to uzavrou, ale at mají na úrovni zimák. Vzdyt to je tragedie co je v litvínově, bolce nebo olomouci. Ono by se to nakonec krásně zredukovalo na cca 12 týmů a to by bylo ok.
Souhlasím.

Rádo se i zde argumentuje německým modelem. Ok, udělejme to tak. Ale se vším všudy!

Jenže tady akorát vzniknou vochcávky po česku. Výjimky na stadiony zůstanou. Liga se uzavře a vše se nechá, jak je. Nahoře zůstanou schopní a bohatší, dole na vocasu to, co je na vocasu pralesa, tedy kluby typu Kadaně, Sokolova, Ústí. Přibude mnoho zápasu úplně k ničemu. Nebudou žádný instrumenty, který fakticky zabrání klubům zespoda v pouhým přežívání v extralize.

Však si vezměme loňský Pardubice a už asi i ty letošní. Jakej je pro soutěž přínos týmu, kterej někdy v listopadu ztratí všechny sportovní šance a sezonu už jen dojede?

Ale třeba se pletu a Jágr, Šlégr, Fürst, Pavlík to mají promyšlený. I když tři z nejbohatších klubů o jejich akci oficiálně nic neví...
Zamčeno