Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: A kdo tady Šmidberského dojil, když to vlastnil? Zase město.. Tím se ho nezastávám, ještě po vyhazovu Zbyňka asi věřil ve fungování "firmy", jen do jejího čela postavil diletanta a vše se rozjelo..

Zkrátka Pardubice už si extraligu nezaslouží. Fanoušci samozřejmě ano, ale ti asi jako jediní. A bohužel oni o tom nerozhodují. Mohli to zvrátit možná nějakým včasným bojkotem, ale chyběla jednotnost a vůle. Nakonec se vždycky našlo pár zoufalců, co na hokej jeli nebo nepodpořili protesty. DF v čele všeho..

To ani jinak dopadnout nemohlo. No uvidíme, až se sníží náklady na kádr. Třeba to týmu paradoxně prospěje a začne hrát uvolněně a bojovně. Ale jestli to bude stačit.. Razým je za mne hrdina, když do toho šel.

V neděli už asi budeme vědět, na čem jsme. Jestli v Litvínově prohrajeme, bylo by to už fakt složité.
Mohl to prodat dřív, pokud se mu nelíbil postoj města, než to tady vytuneloval. Možná by se našel i nějaký zájemce a nemuselo to skončit v rukou města. Já jsem přesvědčený, že jemu šlo jen o to, aby si po vyhazovu Zbyňka si co nejvíc nahrabal a nějaký nájem byl nepodstatnou záležitostí a prodat, až když z toho už víc nevytříská.
havlitom
Příspěvky: 625
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

Na tenhle zápas se mohlo v březnu vzpomínat jako na ten, který obrátil celou sezonu. Místo toho na něj vzpomeneme už někdy v lednu...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Nic ve zlým, ale přít se o to, kdo to zkurvil víc, mi přijde taky docela zbytečný.

Město to Šmidberskýmu prodalo, když se ocitlo ve slepý uličce. I když první roky byly, hlavně díky práci ZK, sportovně skvělý, tak už tam v zákulisí probíhaly spory. Šmidberský nebyl ten typ mecenáše, kterej v tom chce/může utopit nenávratně ročně x milionů. A město si to představovalo tak, že budou úspěchy, ve kterých se místní politici budou hřát a sbírat za ně ve volbách hlasy, a navíc klub bude městu posílat prachy.

Šmidberský nejpozději v létě 2015 zvolil variantu exit. Jenže zástupci města tomu ani náznakem nijak nebránili. Bylo jim to fuk. Šmidberský to dovedl do situace, kdy s minoritním akcionářem totálně vyjebal (ten si to nechal dlouhodobě líbit!).

Město po odkupu akcií od Šmidberskýho nechalo v klubu působit velkou část managementu, kterej fungoval za Šmidberskýho v čele se Salfickým a Šebkem.

Dobu, kdy s klubem ještě šlo něco udělat, město doslova a do písmene promrdalo.

A teď tu mají vrak na odpis, kterýho se chtějí narychlo zbavit.

Vážně se tu chceme dohadovat o tom, do za co může víc? Podíl Šmidberskýho a města je stejnej. Akorát historie si vždy pamatuje ty, který u hořkýho konce přímo asistují. Tak už to bývá.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Podle mě Roman prozřel, když mu Hemský se Šebkem udělali hned v první sezoně dluh 20 mega. Ačkoliv se to pak zkoušelo ještě s Venerou, ten tým postupně oslaboval a náhrady adekvátní nepřicházely. Šebka měl vyrazit hned po první sezoně. Jenže to žil ještě Zbyněk a ego by mu to nedovolilo takhle brzy. Tím by před Zbyňkem uznal, že se spletl..

Jinak souhlas, vina je na všech, svým způsobem i na fanoušcích, co vedení celou dobu lezli do zadku, místo aby se něco dělo. Když si vzpomenu na ty "kotle", jak tam všichni byli vysmátí.. Přitom už tam začínal náš konec.
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 845
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Nevím co chcete? Prohrávali jsme 3:0, otočili na 5:3, pak se zranili dva klíčový a tvořivý hráči.
Dohrávali jsme na tři pětky. Kreativní hráči chyběli a hrál Beran... Pak nebyli schopni puk vyvést a jen vyhazovali, bohužel to tak trenér nechal, nevzal si time out, aby si zbylí hráči co mohli puk vyvést ze třetiny odpočali a bylo hotovo.
Po první třetině zlatej bod, i když je to málo.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Největší škoda na tom všem je to, že i po zranění těch hráčů mohli přidávat další góly. Bohužel se nestalo a jak to dopadlo, jsme všichni viděli. Nevíte někdo, jak Kousal s Machalou. ?
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 845
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

pepa píše:Největší škoda na tom všem je to, že i po zranění těch hráčů mohli přidávat další góly. Bohužel se nestalo a jak to dopadlo, jsme všichni viděli. Nevíte někdo, jak Kousal s Machalou. ?
Ani jeden nevypadal dobře, vypadalo to na kolena nebo u Kousala zadní šlachy, ale nevím jen mi to tak připadlo.
Snad budou rychle ok :modlitba:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Tak už to leze ven. Jarda zařídil, mimo jiné, že zase nespadnem. Už jsme tomu utekli jednou, při rozšiřování ligy. Nás má asi hokejovej Pánbíček nějak rád. Nebo nevím :)
Tesla
vocas
Příspěvky: 188
Registrován: 28 led 2016 14:01
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vocas »

A prý 2 týmy z chance nahoru.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

woe píše:Tak už to leze ven. Jarda zařídil, mimo jiné, že zase nespadnem. Už jsme tomu utekli jednou, při rozšiřování ligy. Nás má asi hokejovej Pánbíček nějak rád. Nebo nevím :)
kde jsi se to dozvěděl pokud to není tajné? :)

edit : aa už to čtu omlouvám se za zbytečný spam
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

Jááárda Jáágr!!!
A to tu na něj některý matláci letos pískali, teď by mu měli jít líbat nohy (minimálně). Co si budem povídat, Salfa se Sýkorou to určitě neprolobovali.
miirkaa
Příspěvky: 925
Registrován: 09 srp 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od miirkaa »

woe píše:Tak už to leze ven. Jarda zařídil, mimo jiné, že zase nespadnem. Už jsme tomu utekli jednou, při rozšiřování ligy. Nás má asi hokejovej Pánbíček nějak rád. Nebo nevím :)
Já když jsem mluvila s Caslavou...Tak řekl,že nic komentovat nebude...Jediný co mě řekne,že nespadneme..Ted už to dává smysl....
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 845
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

woe píše:Tak už to leze ven. Jarda zařídil, mimo jiné, že zase nespadnem. Už jsme tomu utekli jednou, při rozšiřování ligy. Nás má asi hokejovej Pánbíček nějak rád. Nebo nevím :)
Pak už chápu proč Jardovi platíme Hovorku
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Vůbec bych nejásal. Pro nás to bude ukázkové Pyrrhovo vítězství. Město v lednu vyhlásí, že situace mu dovoluje vybírat nového majitele déle a najít opravdu to nejlepší řešení a Salfický tam zůstane. Obchodní sežene hovno, kasa zase v mínusu, takže dost možná nedohraje nějaká ta opora a dalších 10 let budeme koukat na Vary, jak si sem jezdí pro body a karmu nechávají doma.
miirkaa
Příspěvky: 925
Registrován: 09 srp 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od miirkaa »

frysta píše:Vůbec bych nejásal. Pro nás to bude ukázkové Pyrrhovo vítězství. Město v lednu vyhlásí, že situace mu dovoluje vybírat nového majitele déle a najít opravdu to nejlepší řešení a Salfický tam zůstane. Obchodní sežene hovno, kasa zase v mínusu, takže dost možná nedohraje nějaká ta opora a dalších 10 let budeme koukat na Vary, jak si sem jezdí pro body a karmu nechávají doma.
Ja nejasam..Ba naopak ...padat volným pádem si zasloužíme.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

On jako Jarda se přičinil, ale sám to samo nezařídil. Mediálně z toho samozřejmě vytěží on, to se ví. Jako takto. Rád jsem. I když ti zmrdi v kancelářích si to absolutně nezaslouží. Třeba se tento model zas po pár letech zruší. Mě se na tom líbí to otevření nových možností. A třeba konečně i zrušení otročného.
Když jsem o tom před pár lety snil, tak jsem tomu, po pravdě, moc nevěřil.
Ani si nemyslím, že to bude hned úplně sluníčkové. Potíže budou. Ale je zde solidní predikce k tomu, že by se klub mohlo podařit prodat.
Nehledám negativa, fakt se na to těším.
Tesla
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2380
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

To na mechovskym foru budou tem frustratum praskat curaci ve svech :clap: :wave:
Pardubice ole
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

woe píše:On jako Jarda se přičinil, ale sám to samo nezařídil. Mediálně z toho samozřejmě vytěží on, to se ví. Jako takto. Rád jsem. I když ti zmrdi v kancelářích si to absolutně nezaslouží. Třeba se tento model zas po pár letech zruší. Mě se na tom líbí to otevření nových možností. A třeba konečně i zrušení otročného.
Když jsem o tom před pár lety snil, tak jsem tomu, po pravdě, moc nevěřil.
Ani si nemyslím, že to bude hned úplně sluníčkové. Potíže budou. Ale je zde solidní predikce k tomu, že by se klub mohlo podařit prodat.
Nehledám negativa, fakt se na to těším.
Věřím, že pro ligu i hokej obecně to bude přínosné. Pro nás, to se uvidí...ale po těch letech vidím, že to vedou lidi, co na to nemají už tak 7 let a okolní dění má pramalý vliv na jejich výsledky. Nespadnout je fajn, ale vděčit tomu náhodě je o dost méně fajn. :)
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Není to fér a nezasloužíme si to. Minimalne jednu sezonu bez jistoty koupeni si ligy rozsirenim jsme si meli v pralese vyzrat.
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Tak to tak vypada ze kdyz se priste hlavouni rozhodnou, tak se treba nebude hrat o titul. Takovouhle vec rozhodovat v pulce sezony to je opravdu majstrstyk. No nic osobne si myslim ze v tomto pripade mesto nic neproda a budem tu mit hlavu na spalku s kokesem az do totalniho bankrotu.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Nikdo nesestoupí! Kluby v extralize dohodly revoluci, co vítěz první ligy?

Bomba je odjištěna a brzy vybouchne! Už v lednu na mimořádné valné hromadě APK. Tam dostanou kluby volnou ruku ke správě extraligy. Jejich první krok je jasný. Uzavření extraligy už pro tuhle sezonu! „Je to domluvené, letos nikdo sestupovat nebude,“ shodlo se několik dobře informovaných zdrojů. Jedním z vyjednavačů, kteří stojí za interní dohodou, je kladenský majitel Jaromír Jágr. V zamčené části článku najdete podrobnosti dohody i plán, co bude s vítězem první ligy, a anketu s experty - změny hodnotí Radek Duda, Milan Antoš, Miroslav Fryčer a David Moravec.

Pardubicích by měli nakoupit bednu šampaňského. Možná už ji chladí v lednici na zimáku. A také ve Zlíně, ve Vítkovicích, v Olomouci, v Litvínově, v Kladně... Sestupový meč na jaře nikomu hlavu nesetne.

Takhle se to v zákulisí v předchozích dnech upeklo. Deník Sport už o plánu extraligových bossů informoval na konci listopadu. Zbývá si jen odhlasovat převzetí soutěže do rukou klubů, což bude po Novém roce formalita. Na tomhle nic neztroskotá.

Zatím je to pořád tajná informace, s níž v tuhle chvíli nikdo neodhodlá vyjít ven. Nicméně je téměř jisté, že k zásadním změnám v soutěžním řádu opravdu dojde. A to během rozjetého ročníku. Razantní aktivitu klubů, které jsou svolné k okamžitému uzavření extraligy, už posvětil i předseda svazu Tomáš Král.

Naplánovaný je i vývoj počtu účastníků
„Zpočátku se na to moc netvářil. Hlavně řešil, jak se to vysvětlí veřejnosti. Zástupci klubů ho ujistili, že si to vezmou na starost a vykomunikují to,“ sdělil náš zdroj, který je o rokováních informován. Jsou dvě varianty. Buď se změna pravidel oznámí ihned, anebo až „citlivě“ po skončení sezony. Každopádně o patro níž nikdo nespadne.

Jedna skupina se soustředí na Moravě kolem brněnského šéfa Libora Zábranského. Druhá pracuje v Čechách. Mezi aktivisty jsou z logiky věci zejména vrcholní představitelé celků ze dna tabulky.

Síly spojily legendy Jaromír Jágr (vlastník Rytířů Kladno) s Jiřím Šlégrem (předseda představenstva Vervy Litvínov), přímo zapojen je i Aleš Kmoníček (generální manažer Mountfieldu HK). Tohle trio podle informací Sportu nedávno jednalo s Králem, kde došlo k základním dohodám. Záměr klubů je jednotný, proti nejsou ani špičkové týmy v čele s mistrovským Třincem.

Jak to má vypadat v příštích letech? Soutěž se v příští sezoně rozšíří na patnáct účastníků. Pro atraktivitu a marketingovou hodnotu produktu by byl nejvýhodnější postup Motoru České Budějovice.

Od dalšího ročníku by měl přibýt šestnáctý klub. Poté by se měla extraliga na rok či dva zakonzervovat a následně by ji měly opustit dva celky. Počet by se měl znovu usadit na čtrnácti klubech. Tohle je stávající představa, se kterou nemá nejspíš nikdo zásadní problém.

Jakmile si budou kluby po sedmi letech řídit prostřednictvím APK soutěž samy, nebude jim nic bránit v tom své záměry prosadit. S okamžitou platností.

Pravidla o sestupu/postupu a počtu účastníků dosud určoval svaz. To se brzy změní. „Tomáš Král se vyjádřil jasně, ať si kluby samy řídí extraligu, když do toho dávají tolik vlastních prostředků. Na nás nyní je, co s tím uděláme, jak se zařídíme,“ shrnul nedávno brněnský boss Zábranský. „Bere se za hotovou věc, že si kluby prosadí své. Zvlášť když je v tom zainteresovaný Jágr,“ dodal zdroj Sportu.

Obavy ze sestupu konkurenty vzácně spojily. V lednu po mimořádné valné hromadě mají dostat tyhle informace oficiální punc. Ačkoliv mlžení kolem zakonzervování soutěže bude možná trvat až do jara.

Změny očima expertů
Čtyřem osobnostem spojeným s hokejovou extraligou jsme položili anketní otázku: Co říkáte na to, že by se extraliga uzavřela ještě v průběhu této sezony?

Antoš: Podmínky musí být jasné
„Uzavření extraligy by mělo smysl, kdyby si kluby na sebe vydělávaly podobně jako v NHL. Jenže jsou často odkázané na příspěvky měst a další věci. Jde tedy o to, aby bujel kamarádšoft, který tam je. V českých podmínkách navíc musí být lidi pod tlakem. A když někdo bude mít na elitní hokej a chce ho, musí tu možnost dostat. Jinak vytvoříme klientelismus čtrnácti týmů, které budou diktovat zbytku, jak by to chtěly ony. Podmínky musí být jasné a otevřené. Tlaky na uzavření přicházejí, jakmile se někdo koupe dole. Chce zůstat další roky, ovšem jinak se nic neděje. A to se mi nelíbí.“

Milan Antoš, televizní expert, bývalý útočník

Duda: Jsem pro přímý sestup
„S ohledem na českou náturu si uzavření extraligy nedovedu moc představit. My pořád musíme o něco soutěžit, být pod tlakem, jinak máme sklony nebýt stoprocentní a nedáváme tomu všechno. A pak to nemá náboj. Jakmile nebudu mít na play off, vyházím starší hráče, dám tam mladé a je z toho paskvil. Chyběla by tomu klasická touha, vášeň. Jsem pro přímý sestup. Pokud sestoupím, asi je v mé organizaci něco špatně, ne? Spadnu na zem a začnu dělat na nápravě, takhle si v klidu zůstanu v soutěži. Tomu nevěřím.“

Radek Duda, expert Sportu, bývalý reprezentant

Fryčer: Potřebujeme nad sebou bič
„Nebudu hodnotit to, že by se řády měnily uprostřed sezony. Ale upřímně, kdyby se u nás nesestupovalo, tak to by zrovna pro naši národní povahu nebylo dobře. Jak budou všichni makat, když nad sebou nebudou mít bič v podobě sestupu? Nejsme národ, který by fungoval jinak než pod bičem. Bohužel to tak je. Možná se to za dvě tři generace změní, ale zatím to vidím takhle. O co by se v lize hrálo? Jenom o mistra a jinak by to už zajímavé nebylo? První liga se uzavřela a nepřijde mi, že by se to tím její úroveň a kvalita nějak zvedla.“

Miroslav Fryčer, první Čech, který si zahrál All Star Game NHL

Moravec: Nepomůže nám to být lepší
„To jako vážně ještě letos? Tak to mi přijde trošku, nebo spíš hodně zvláštní. Když se to takhle mění v půlce sezony. Připadá mi to jako účelové rozhodnutí, aby nespadli ti, co se cítí ohrožení. Možná je účelové silné slovo, ale nezištné to asi není. Že by si najednou někdo řekl: tak, teď se nebude padat a to nám pomůže být lepší, konkurenceschopnější. O tom nejsem úplně přesvědčený. Nevím, jestli zrovna tohle pomůže lépe pracovat. Větší klid, ale o to méně motivace? Hráči a trenéři nebudou pod takovým tlakem, ale nevím, jestli jsme zrovna my připravení takhle fungovat.“

David Moravec, olympijský vítěz a dvojnásobný mistr světa
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

No nic, můžeme Jardovi, Gumovi a Kmondovi poděkovat za předčasné Vánoce. Složit se na kytice a nechat jim je poslat na stadion.. :-)

Ale vážně, teď už je asi odchod minimálně jedné opory celkem jistota. Takže první centr bude nejspíše Mandát? V každém případě doufám, že Razým potažmo klub využijí situace a hráči jako Mandát, Poulíček, Machala, Kusý, Blümel nebo Ivan prakticky neslezou z ledu, protože ti by měli tvořit týmové jádro v budoucích letech (i když Blümel to asi ještě zkusí v zámoří). Když dostanou prostor, během dvou let z nich mohou být hráči jako Flek, Beránek nebo Gríger ve Varech. Podle mne slušná inspirace..

Jak jsem psal včera, možná se teď klukům trochu uvolní ruce a hlavně hlavy, což by na naše výkony mohlo působit pozitivně. Přál bych si, abychom důstojně dohráli sezonu, ideální by bylo aspoň někoho pod sebe dostat, aby se navždy neříkalo, že nám extraligu zachránili pouze bafuňáři..

Prodej je asi jedno velké divadlo. Charvát zcela jistě zákulisní informace měl a má, takže vše je jen fraška pro fanoušky. Skutečné zájemce zcela jistě nemají (viz včerejší příspěvek taua), uvidíme, jakou roli v tom dále bude hrát Salfický. Město má důvod klub prodat, protože mu nemůže věčně posílat peníze, které se zcela jistě nikdy nevrátí. Zatím z toho mám pocit, že budoucí majitelé budou právě Salfický s Časym. Ono si asi nemůžeme moc vybírat, když ostatní bývalí hráči se ke klubu otočili zády..
SiderOut
Příspěvky: 245
Registrován: 01 srp 2015 09:23
Dal "To se mi líbí": 35 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od SiderOut »

Všechno špatně! Na začátek říkám, že nechci aby Pardubice spadly (Dynamo ať si klidně zmizí, nikdy jsem se s tím názvem neztotožnil), ale ani nechci, aby se "zachránily" tímto způsobem. Myslím, že uzavření je pro nás jen malá dočasná výhra. Člověk se nejlíp poučí, když spadne na hubu a u klubu to bude stejný. Pro nás to znamená, že nás teď na poslední chvíli někdo zachytil a řekl pozor málem jsi spadl. Ale ponaučení z toho nebude žádný. A vesele se pojede dál bez výrazných změn.
Zůstanou u kormidla stále stejný lidi, sice budou říkat jak se ponaučili, ale pravda bude jiná. Situace se nezmění. Prodej se konat nebude. Budou si říkat, jak mají čas než dojde zase ke zúžení, ale ten čas není. Musí se začít stavět tým hned a ne nějaký slepenec před danou sezónou.
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Ja psal, ze se padat nebude a nekteri se smali. Smat se jeste budete, jen nevim jestli v dobrym nebo ne. Komedie tenhle klub.
Zamčeno