Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

hans68 píše:Tohle není opravdu normální....
Ale tak tady uz vcelku jo, ne?
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

Kolář by měl jít s platem minimálně na půlku
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Sweník píše:Mně je líto akorát Fryštova tiketu. Škoda toho.. :think: :think:
No, je potřeba uznat, že kurz 25 měl zůstat i za stavu 5:3. :) A peníze na nocleženky stejně pošlu, aspoň jsem poprvé po delší době dokoukal zápas. :)

Tým je labilní jak Brno, to je teda už několikatou sezonu, ale největší rány do sebevědomí nás ještě čekají.
rozk39
Příspěvky: 631
Registrován: 13 zář 2016 19:15
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 8 krát

Re: Hokej

Příspěvek od rozk39 »

snorry píše:Kolář by měl jít s platem minimálně na půlku
Ten by měl odehrát pár zápasů bez platu, minimálně.
Pardubice proti všem! :crazy: :wave:
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

A je to, další dva body v prdeli...
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

lexaurin
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 665 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

At jdou do prdele.....
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 444 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Zmrdi zasraný jaký mají štěstí, dva body z hovna.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

JirkaPCE píše:Zmrdi zasraný jaký mají štěstí, dva body z hovna.
Až takhle označovat EE arénu? :)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Dynamo, to zní hrdě, pyčo vole....
smartin
Příspěvky: 723
Registrován: 19 srp 2014 07:34
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od smartin »

To jsou normální kundy.
Doufám, že se liga neuzavře, a ty zmrdi spadnou.
V nedeli ať vyhraje Litvínov!
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

tak to ty naše košťata tradičně prosrali jako nechat si dát lajdácky dva goly ve třetí třetině je na za přemýšlení tohle už ani nemá jak trenér ovlivnit tohle je klasika našich jitrnic
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Razym dostane na příští vikend ultimátum. Bylo to myšleno na tento týden, ale Sýkora řeší hodně věcí korespondenčně a v době svátků...:)
VojtaS
Příspěvky: 133
Registrován: 17 črc 2016 01:11
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od VojtaS »

Gratulka kluci! Btw . pomýlený odeesák Kurvát se sekty ANO - bude líp skutečně za nic, ale za nic nemůže:-))))))))))))))))))))))))))) Předpokládám, že na Hradec bude téměř vyprodáno, je třeba nejen kluky, ale hlavně ten menežment, co za nic nemůže, podpořit....
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

frysta píše:Razym dostane na příští vikend ultimátum. Bylo to myšleno na tento týden, ale Sýkora řeší hodně věcí korespondenčně a v době svátků...:)
Ten mamlas furt čeká na odstupné? Doufám že ho kopnou do řiti a odletí s holou. Za to, co tady předvedl. Nechápu, kde se podobní lidé vůbec berou. To musí člověk projít světa kraj.. :-)

Ale jedno plus to dneska má. Spoustě lidí začíná svítat, že takovou ztrátu už nikdy nedoženeme. Ještě smetou ze stolu uzavření v letošní sezoně a tryzna může začít, bude sakra dlouhá..
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 444 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

frysta píše:Razym dostane na příští vikend ultimátum. Bylo to myšleno na tento týden, ale Sýkora řeší hodně věcí korespondenčně a v době svátků...:)
Za co jako dneska může Razým, že jsme od druhé třetiny byli jasně lepší a z ničeho dali dva góly. Možná kdyby nám hovada nezranili dva hráče, tak jsme to v poklidu dohráli. Pod Bělohlavem by podobně rozehraný zápas skončil debaklem.
smartin
Příspěvky: 723
Registrován: 19 srp 2014 07:34
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od smartin »

Do piče, furt se nadává na Charváta, jo je to čurák! Ale ta banda sraček co se motá po ledě, ta to nejen dnes domrdala!
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

smartin píše:Do piče, furt se nadává na Charváta, jo je to čurák! Ale ta banda sraček co se motá po ledě, ta to nejen dnes domrdala!
Ale jo, prohráli to hráči, to je jasné. Chceš fakt procházet všechny přehmaty vedení, které protočilo za 3 roky 150 hráčů, xy trenérů, dusilo mladé a pak je pro změnu hodilo do vody? Výsledky odpovídají dlouhodobé neschopnosti vedení, hlavně vedení. Mohli by teď dostat celou první lajnu z Plzně a stejně by byli dole, když to přeženu.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Tak jsem se schválně podíval na Buly, abych viděl ty fauly na Kousyho s Machalou a v reportáži nebyl ani jeden. Ani ten kiks Koláře tam nebyl. Fakt kvalita tohle.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 444 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

frysta píše: Ale jo, prohráli to hráči, to je jasné. Chceš fakt procházet všechny přehmaty vedení, které protočilo za 3 roky 150 hráčů, xy trenérů, dusilo mladé a pak je pro změnu hodilo do vody? Výsledky odpovídají dlouhodobé neschopnosti vedení, hlavně vedení. Mohli by teď dostat celou první lajnu z Plzně a stejně by byli dole, když to přeženu.
Chtělo by se to dívat dál, než tři roky zpět. Rozhodně se nechci zastávat Salfického nebo i předtím Rohlíka, ale ti si vyžrali i to, co natropili ti před nimi. Neměli schopnosti, aby to zvrátili, ale to už nebyl klub na vrcholu ale na dně. Hlavní viníky je potřeba hledat mnohem dřív než tři roky zpět majitel Šmidberský a GM Šebek, ten nastupoval když byl klub na vrcholu. Bohužel Zbyněk se už nevrátí a podobnou osobnost, která by to zase otočila směrem nahoru, budeme hledat těžko.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Dynamík Jistič píše:Tak jsem se schválně podíval na Buly, abych viděl ty fauly na Kousyho s Machalou a v reportáži nebyl ani jeden. Ani ten kiks Koláře tam nebyl. Fakt kvalita tohle.
Prý to byly obě sekery přes kolena, neviděl jsem ale, jen info od jednoho odvážneho co tam byl


Sent from my iPhone using Tapatalk
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

JirkaPCE píše: Chtělo by se to dívat dál, než tři roky zpět. Rozhodně se nechci zastávat Salfického nebo i předtím Rohlíka, ale ti si vyžrali i to, co natropili ti před nimi. Neměli schopnosti, aby to zvrátili, ale to už nebyl klub na vrcholu ale na dně. Hlavní viníky je potřeba hledat mnohem dřív než tři roky zpět majitel Šmidberský a GM Šebek, ten nastupoval když byl klub na vrcholu. Bohužel Zbyněk se už nevrátí a podobnou osobnost, která by to zase otočila směrem nahoru, budeme hledat těžko.
To ano, jen ty konkrétní příklady, co jsem uvedl, jsou z období vlády současného všemocného GM. Dlouhodobě je vedení neschopné, dělá špatná rozhodnutí a klub to prostě pohřbívá. Neobhajuji hráče, reagoval jsem ale na kolegu, který mířil spíš na hráče.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše: Chtělo by se to dívat dál, než tři roky zpět. Rozhodně se nechci zastávat Salfického nebo i předtím Rohlíka, ale ti si vyžrali i to, co natropili ti před nimi. Neměli schopnosti, aby to zvrátili, ale to už nebyl klub na vrcholu ale na dně. Hlavní viníky je potřeba hledat mnohem dřív než tři roky zpět majitel Šmidberský a GM Šebek, ten nastupoval když byl klub na vrcholu. Bohužel Zbyněk se už nevrátí a podobnou osobnost, která by to zase otočila směrem nahoru, budeme hledat těžko.
A kdo tady Šmidberského dojil, když to vlastnil? Zase město.. Tím se ho nezastávám, ještě po vyhazovu Zbyňka asi věřil ve fungování "firmy", jen do jejího čela postavil diletanta a vše se rozjelo..

Zkrátka Pardubice už si extraligu nezaslouží. Fanoušci samozřejmě ano, ale ti asi jako jediní. A bohužel oni o tom nerozhodují. Mohli to zvrátit možná nějakým včasným bojkotem, ale chyběla jednotnost a vůle. Nakonec se vždycky našlo pár zoufalců, co na hokej jeli nebo nepodpořili protesty. DF v čele všeho..

To ani jinak dopadnout nemohlo. No uvidíme, až se sníží náklady na kádr. Třeba to týmu paradoxně prospěje a začne hrát uvolněně a bojovně. Ale jestli to bude stačit.. Razým je za mne hrdina, když do toho šel.

V neděli už asi budeme vědět, na čem jsme. Jestli v Litvínově prohrajeme, bylo by to už fakt složité.
Naposledy upravil(a) Sweník dne 20 pro 2019 22:34, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Dnešní zápas tak nějak ukázal posledních pět až sedm let.

Zmar, jiskra naděje, zmar.

Celá současná existence tohodle klubu je tristní. Shora dolů.

Po zápase jsem si představil čuráka Salfickýho, jak sedí ve VIPu a pitomě čumí. A to je všechno, na co se zmůže.
Zamčeno