Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
JJenda
Příspěvky: 381
Registrován: 15 lis 2018 08:04
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JJenda »

Je začátek prosince, čas na druhou výměnu hlavního trenéra. Vloni to touhle dobou přebíral Lubina od Břéti...

Poněkud mě překvapuje, že klub nechává nahlížet do svých karet předsedu představenstva klubu, který je vlastně jen o jedno místo níže, než jsme aktuálně my. A kdo ví, jak by dopadlo vzájemné srovnání (teda asi víme...). No, nevím, jak vám, ale mě tohle smrdí levotou...

Dospělý hokej v Pardubicích končí s touto sezónou. Ještě se zajděte podívat na extraligové týmy, pak na ně budeme muset jezdit jinam. já budu jezdit do O2 arény...
Junioři a mladší ještě chvíli pojedou samospádem, než na městě zjistí, že arénu a dvě kluziště prostě bez extraligy neutáhnou. Tak budeme mít super tržiště a v malé hale bude kluziště na veřejné bruslení.
Politici si holt našli nového koníčka, a to fotbal. To by bylo, aby z 3/4 - 1 miliardy (po vícenákladech) něco nekáplo. To bude legrace, až čutálistům město nacpe Salfu do organizační struktury....
Uživatelský avatar
Mišel
Příspěvky: 2458
Registrován: 27 říj 2014 15:41
Bydliště: Svratouch

Re: Hokej

Příspěvek od Mišel »

Co se týká Čáslavy tak v jiným klubu už by dávno nebyl... Jenom tady ho drží.. Hvězda pro mně nikdy nebyl, těžký životní situace se neřeší drogama tečka...

To, že někdo koupí klub a bude líp je utopie... Nám pomůže jen prales
užijeme si to :pivko:
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No, po tom, co jsem si tu dnes přečetl - já neměl včera už od první třetiny náladu se dívat na nic, ani na zpravodajství, ani na zdejší fórum, ani na stránky klubu, tam už vůbec... - jsem pochopil, proč se mi pořád zdá, že na střídačce štáb vůbec nefunguje, nikdo nekaučuje, nikdo nehecuje, nikdo nejebe, nikdo se neraduje, a když, tak určitě ne společně. A všichni stojí a čumí do blba. Teď už to chápu... :(

No, vypadá to na totální krach... Asi s tím už nic nejde udělat....

Teď jsem koukal na toho Skuhravýho. Toho musel ten čárovej slušně nas...t, že ho takhle přejel.... :) Asi dobrý zatmění.
PL8
Příspěvky: 2155
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 478 krát
Obdržel "To se mi líbí": 241 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Žádný prales nepomůže, na to zapomeňte. K čemu pomohl Motoru? Stejně se musí klepat, protože v PO můžou uvolněné Benátky učinit konec dalším snům. Zavření a rozšíření extraligy teď hned je jistota a nejlepší cesta pro všechny zúčastněné...
Přirovnání k vojetý káře je příhodné, ale... Pokud je to kára, která má papíry v pořádku (extraligovou licenci a sportovní příslušnost) a nemá na zadních sedadlech kostlivce (třeba z radnice), může být pro někoho zajímavá. Na té káře se dá během dvou měsíců téměř všechno vyměnit a když cenu té opravy připočtete ke kupní ceně a výsledek je zajímavý, nevidím důvod, proč takový obchod neuskutečnit.
Za dva měsíce může jít o zcela jiný subjekt!!! To je argument!!!
Město ale opravdu musí vyhlásit podmínky SPOLUPRÁCE - symbolické nájemné, maximální podpora mládeži. V podstatě nic víc. Jo, a zaručit tyhle podmínky na rozumnou dobu (na to nemám zatím názor - třeba deset let?) a podmínku nepřenositelnosti licence z města...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 607 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Obrázek
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

PL8 píše:Žádný prales nepomůže, na to zapomeňte. K čemu pomohl Motoru? Stejně se musí klepat, protože v PO můžou uvolněné Benátky učinit konec dalším snům. Zavření a rozšíření extraligy teď hned je jistota a nejlepší cesta pro všechny zúčastněné...
Přirovnání k vojetý káře je příhodné, ale... Pokud je to kára, která má papíry v pořádku (extraligovou licenci a sportovní příslušnost) a nemá na zadních sedadlech kostlivce (třeba z radnice), může být pro někoho zajímavá. Na té káře se dá během dvou měsíců téměř všechno vyměnit a když cenu té opravy připočtete ke kupní ceně a výsledek je zajímavý, nevidím důvod, proč takový obchod neuskutečnit.
Za dva měsíce může jít o zcela jiný subjekt!!! To je argument!!!
Město ale opravdu musí vyhlásit podmínky SPOLUPRÁCE - symbolické nájemné, maximální podpora mládeži. V podstatě nic víc. Jo, a zaručit tyhle podmínky na rozumnou dobu (na to nemám zatím názor - třeba deset let?) a podmínku nepřenositelnosti licence z města...
Tohle je opet krasny priklad te napul plne/prazdne sklenice :)
Ja tomuhle rozumim, protoze kdyz jsem mel jako kluk motorku, byla to Java 250 z 56tyho, prvni auto taky na tu dobu uz 'veteran' (Skoda 100). Ale proto vim, ze tohle opravi jen nekdo, komu na tom zalezi a nebude se jen chlubit tim, ze ma ve stotole veterana a ceka az prijde zbohatlik z Prahy, ktery ho mozna koupi a necha s rozmaru opravit (a dost mozna spatne).
Bohuzel v soucasne situaci to zatim vidim spis hur, neni normalni abychom krom jedny sezony kdy tu hrali neuriditelny kluci jako Marosz a Troncinsky a 'poblaznenej' Kautik a utrhli 6.misto (o bod a pak sli na nervozni Trinec), jsme byli porad takhle dole. Tenhle klub nefunguje ne az tak kvuli hracum na lede, nefunguje hlavne kvuli lidem mimo led. Kteri to jsou se mohu jen domnivat a co s tim udelat netusim, ale jsem trosku horka hlava, tak rasi budu vzdy pocitat do 3 (ne vzdy to pomuze :) ).
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

Gumid píše:Obrázek
:goodpost: :thumbup:
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
PL8
Příspěvky: 2155
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 478 krát
Obdržel "To se mi líbí": 241 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Gumid píše:Obrázek
To je kongeniální, to nemá chybu.
A navíc je to přesné!
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Nemáte někdo telefon na Andreje? že bysme mu dali vědět, že si tu někdo počíná v rozporu s proklamovanými volebními sliby. A že to tady všichni vidí a všechny to štve. Třeba by si našel v mobilu telefon na jistého Martínka z radnice a dal by mu trochu kouř... :) Bonzovat se nemá, ale hlásit se to musí.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

pepa píše:Nemáte někdo telefon na Andreje? že bysme mu dali vědět, že si tu někdo počíná v rozporu s proklamovanými volebními sliby. A že to tady všichni vidí a všechny to štve. Třeba by si našel v mobilu telefon na jistého Martínka z radnice a dal by mu trochu kouř... :) Bonzovat se nemá, ale hlásit se to musí.
Tak on má svého kámoše z řad STB přímo v dozorčí radě, ten má informací habaděj......
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

pepa píše:Nemáte někdo telefon na Andreje? že bysme mu dali vědět, že si tu někdo počíná v rozporu s proklamovanými volebními sliby. A že to tady všichni vidí a všechny to štve. Třeba by si našel v mobilu telefon na jistého Martínka z radnice a dal by mu trochu kouř... :) Bonzovat se nemá, ale hlásit se to musí.
Ten teď nemá čas. S pětitunkou Dostálovou vymýšlí, jak to udělat, aby nemusel zveřejnit audit...
av69
Příspěvky: 2586
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1530 krát
Obdržel "To se mi líbí": 947 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Andreje teď nechte, musí vyřešit problém s tou kampaní a účelovkou, kterou proti němu jede Evropská komise...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

av69 píše:Andreje teď nechte, musí vyřešit problém s tou kampaní a účelovkou, kterou proti němu jede Evropská komise...
Přesně. Jak on, tak Klára, tak i Martin a samozřejmě i Dušan musí dostat klid na práci. Koneckonců to všechno nedělají pro sebe, ale jen a jen pro nás!!!
Uživatelský avatar
JJenda
Příspěvky: 381
Registrován: 15 lis 2018 08:04
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JJenda »

Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Gumid: Genialni! :)

Nicmene jedna vec v klubu pretrvava krom evidentne spatnych personalnich vztahu. Pocit stejny jako ma Andrej: vse je ucelovka. Vsichni nas chteji poskodit, poskodit klub. Protoze my to chceme delat dobre, ale neni tu prostor pro praci. Komunisti a ted ANO. To neni nic proti lidem nebo stranam, ale proti retorice, ktera je tak podobna ideologii, kterou jsem povazoval naivne za vykorenenou az na nejakych 10% populace. Proste klub se chova jako v politice, protoze zije v politickym prostredi, a to je ten problem. A to je sakra ten problem, ktery je porad potreba omilat, pripominat a hlavne neverit, ze se to vyresi padem o soutez ci dve niz.

Pokud spadnem, tak to Salficky bude ridit dal jen s retorikou, ze ted je treba oklestit rozpocet ...mesto prece musi podporovat fotbal kdyz je novy stadak, jako kdysi podporovalo hokej (sic! 20 mega rocne jako jediny v lize!). Ale vsichni verime v navrat ...ja ne, me zajima proc se musim uz 8 rokem koukat na tu tragegii, takhle dlouho netrvala agonie zadnyho jinyho tymu co mi pamet saha ...
No a tahle retorika o ucelovem poskozovani klubu je problem bohuzel i Sykory, ktery stale u me jeste "neskoncil". Ale pokud pujde touto cestou, tak se mu klub zachranit nepodari.

Btw ...v Bez fraci jsem ted cetl rozhovor s Jirkou Lalou: DOPORUCUJU. I diky tomu jsem si vzpomel na Jiriho Ponera, ktery sice pak sel do Sparty, ale i jeho pribeh je dost osvezujici od zabehnutych stereotypu.
Vyky
Příspěvky: 680
Registrován: 14 kvě 2018 21:00
Dal "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vyky »

JJenda píše:https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/pa ... _hokej_rou

už o nás zase píšou :whistle:
A to počkej dnes večer a zítra ráno......
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Vyky píše: A to počkej dnes večer a zítra ráno......
Vyky nestraš! Vyhodí většinu "A" týmu, protože to jsou sabotéři a rozesírači kabiny? Nebo Dušan uchopí post GM, hlavního trenéra a hlavního politruka do svých rukou? :crazy:
lord Voldemort
Příspěvky: 858
Registrován: 15 úno 2016 18:23

Re: Hokej

Příspěvek od lord Voldemort »

Vyky píše: A to počkej dnes večer a zítra ráno......
Co se deje?? Predpokladam Belohlav out. Pokud ne, tak to jsou vazne smiraci, co tomu za mak nerozumej nebo to nechtej zachranit... kdo misto toho? Richie s Mikesem? Martinec? Venera? Kdo je jeste volnej, diky bohu ze uz Kyhos ne.... uzna nekdo chybu? Byl to Sykora, ktery mu dal duveru, kdyz byl volnej pan trener... ja se swenikem bychom mu ji nedali to uz vime
Edgaro
Příspěvky: 140
Registrován: 23 lis 2018 10:26

Re: Hokej

Příspěvek od Edgaro »

Vyky píše: A to počkej dnes večer a zítra ráno......
Já si vždycky říkám že už mě nic nemůže překvapit. Obavám se ale, že to opět dokážou.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Od nového roku jdeme místo Motoru do WSM a Motor místo nás do ELH. Fanoušci si tady ELH nezasloužej, protože si nevážej ani vedení 2:0 po dvou třetinách. Dušan domluvil s předsedou představenstva Motoru výhodné podmínky. Zasedli spolu ke kafíčku jako předseda s předsedou a to by bylo, aby se nedomluvili..... Vyměníme si licence a Dušan to sjednal tak skvěle, že Pardubice ani nebudou Motoru nic doplácet.

Mně by to nepřekvapilo. A vzhůru na fotbal... :thumbdown:

P.S. Pak že realizační tým neumí vycházet s hráči. Už mají místo Rolase nový hromosvod, který se bude chodit omlouvat fanouškům a sypat si popel na hlavu - Honza Mandát. Je mi ho líto, on totiž vypadá, ikdyž ho neznám osobně, že mu na tom klubu záleží a na ledě se není jen sklouznout.
Vyky
Příspěvky: 680
Registrován: 14 kvě 2018 21:00
Dal "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vyky »

lord Voldemort píše: Co se deje?? Predpokladam Belohlav out. Pokud ne, tak to jsou vazne smiraci, co tomu za mak nerozumej nebo to nechtej zachranit... kdo misto toho? Richie s Mikesem? Martinec? Venera? Kdo je jeste volnej, diky bohu ze uz Kyhos ne.... uzna nekdo chybu? Byl to Sykora, ktery mu dal duveru, kdyz byl volnej pan trener... ja se swenikem bychom mu ji nedali to uz vime
V 17 hodin zasedá DR. Je evidentní, že po tom jak před zápasem odstavil Bělohlav Časlavu, že to v trenérské týmu vůbec nefunguje. Rozhodně to tak nemůže zůstat.
lord Voldemort
Příspěvky: 858
Registrován: 15 úno 2016 18:23

Re: Hokej

Příspěvek od lord Voldemort »

Vyky píše: V 17 hodin zasedá DR. Je evidentní, že po tom jak před zápasem odstavil Bělohlav Časlavu, že to v trenérské týmu vůbec nefunguje. Rozhodně to tak nemůže zůstat.
Ted jde o to, jestli DR neco udela. Uz se stalo nekolikrat, ze DR nic neudela ackoliv mela :) viz Dusanovo, ja nevedel, ze mam analyzu donest ja... nebo Dusanovo, jsem na dovolene... co ten Dusan tady stale dela doprdele??? no budu doufat, kdyby nekdo mel moznost reportu..
Uživatelský avatar
JJenda
Příspěvky: 381
Registrován: 15 lis 2018 08:04
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JJenda »

+ se dá očekávat, že Sýkora položí svou funkci, pokud je pravda, že mu o víkendu dvakrát poskočila herzna... Ze zdravotních důvodů, s hlavou nahoře.

A protože tu máme obětavého multifunkčního troubu, tak welcome back Důšo, náš staronový GM... :ruleta:
Uživatelský avatar
Mišel
Příspěvky: 2458
Registrován: 27 říj 2014 15:41
Bydliště: Svratouch

Re: Hokej

Příspěvek od Mišel »

JJenda píše:+ se dá očekávat, že Sýkora položí svou funkci, pokud je pravda, že mu o víkendu dvakrát poskočila herzna... Ze zdravotních důvodů, s hlavou nahoře.

A protože tu máme obětavého multifunkčního troubu, tak welcome back Důšo, náš staronový GM... :ruleta:
Ne už ne Důšu
užijeme si to :pivko:
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Tak přes koho by mohla vést cesta na záchranu? Podle mě Litvínov se vzpamatuje Zlín to samé.
Takže zbývá nám tu Kladno tam bude záležet jak vydrží Jágr. No a nejtěžší to mají Vítkovice vzhledem k rozpoložení a porci venkovních zápasů tam vidím šanci největší, ale musíme se hlavně vzpamatovat jinak nic.
Zamčeno