Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 608 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

K tomu uzavření, podstatná je tato věta. „Bylo podepsáno memorandum, které s tím počítá. Jeho součástí je, že si svaz prozatím ponechá rozhodovací pravomoci ohledně počtu účastníků a přímého sestupu či nesestupu,“ dodal.
Vyky
Příspěvky: 680
Registrován: 14 kvě 2018 21:00
Dal "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vyky »

FrantaKocourek píše:A hele Vyky vylezl z kanálu :pivko:
Jen si kopni. Ano, protože tomu nesmyslu může věřit tak tříleté dítě nebo člověk rozumově na jeho úrovni
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Tady zase odborníků.Za mě bod z Liberce super a co jsem videl v TV solidní vykon.Tecka mějte se :wave:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 608 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Super, na desítku 8 bodů. Ale hrajem hezky.
Propulse
Příspěvky: 6701
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Behem repre prestavky se mely udelat zmeny. Melo se posilit. Ted z 15ti bodu mame TRI ! To je neco silenyho.
Uživatelský avatar
Adze
Příspěvky: 2172
Registrován: 01 srp 2014 16:35
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 25 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adze »

Propulse píše:Behem repre prestavky se mely udelat zmeny. Melo se posilit. Ted z 15ti bodu mame TRI ! To je neco silenyho.
O repre prestavce se odpocivalo a verilo.. tak to tady mame... uz hrajeme jen o to dostat pod sebe Litvinov.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Gumid píše:K tomu uzavření, podstatná je tato věta. „Bylo podepsáno memorandum, které s tím počítá. Jeho součástí je, že si svaz prozatím ponechá rozhodovací pravomoci ohledně počtu účastníků a přímého sestupu či nesestupu,“ dodal.
Ale také tam psali něco o jediném hlasu, co stačí získat, aby to prošlo..

Abych psal pravdu, uzavření bych si přál. Ale jen zhruba ze 60% kvůli naší záchraně (z toho 40% kvůli nepřejícím sousedům z MHK, co nás stále chtějí vidět dole).. :-)))

Jinak už to tady bylo rozebráno. Dvě varianty: Snazší prostor pro dojení (i když už podle mne není z čeho, kravka umírá) nebo snazší hledání potenciálního kupce. Ale byl by z toho kočkopes, protože Charvát by nejspíš chtěl hledat pouze investora, aby kravku resuscitoval a zase z ní něco teklo.. A tak si tady žijeme.. :-)

Edit:
to propulse: Během přestávky měli najít hlavně trenéra. Protože o hráče se ten údajný lempl Kverka snažil asi dost. Během pár dnů jich přišlo už cca pět.. Plus jak píše Adze. Vedení a trenéři dali klukům odpočinek. Však máme nahráno.. ;-)
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Viděl jsem posledních 15 minut a nebylo to zlé. Samozřejmě, že Liberec byl lepší, ale kluci nehráli zle (to co jsem viděl já). Vyky si pořád spokojený s vedením? Vždyť Sýkora je jenom loutka a zbytek je na přes držku (to jsem Dušana měl vážně rád). V ekonomickým je totální nula Novotný. Je mně prostě z nich zle. Hráčům fandím a věřím, že tento tým by měl na desítku, ale bohužel jenom na papíře.
frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Dostal už někdo zlatou helmu za prodloužení? :)
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Nemohli by stáhnout z hostování Pištu s Vondrcem a Trončou? Horší jak náš ansábl nebudou.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 242 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Stejně budu neustále apelovat na uzavření a rozšíření extraligy, protože to je prospěšné hokeji.
K některým věcem, které psal třeba <havlitom>: Honem se ani pes nevysere. Samozřejmě, že se problémy nevyřeší hned, ale jestli jste si všimli, tak jsem hned od začátku psal, že za dva roky (a možná za tři) to bude jiná soutěž, ne za 14 dnů. A jestli mám argumentovat lidem, kteří argumentují tímhle způsobem, tak to opravdu nemá cenu.
Pardubky už jednou zachránila v nejvyšší soutěži reorganizace. Jinak byste si mohli ta trička se 70 obléknout tak maximálně pod svetr. Mně to také nedělá radost (současný stav), ale vůbec bych se nebránil využít šance uzavření a rozšíření. Uvidíme, jak brzo se o tom bude na APK jednat. Myslím, že je potřeba to podpořit, aby byla jistota nesestupu. To hraní na sport je místy úsměvné. A spojil bych to ještě s dnešním utkáním. Jestli dnes hodnotíte výkon v Liberci jako špatný, tak nemá problém hokej. Faul Blumela na konci nebyl z těch "zbytečných", snažil se podmetením zasáhnout kotouč a nebyl to nijak zvlášť nepovedený zákrok. To se prostě stane. Kdyby to neudělal, mohlo by se psát, že měl kotouč na dosah a nic neudělal. Já bych mohl zase napsat, že neměli dovolit Birnerovi vůbec vystřelit - střílel z kruhů... Myslím, že jsme dnes vůbec nehráli špatně. A jestli jo, tak Liberec nebyl ten náš špatný výkon schopen přehrát. Bruslili jsme a byli i obětaví. Beran slušný pohyb a gól velmi pěkný. Přesilovkový gól sehraný parádně.
Máme na co navazovat a nevidím důvod, proč by se teď měli Kusý a spol. na něco vykašlat, kdyby se uzavřela liga. Zrovna oni. Mladí dnes byli vidět. To je podstatné.
av69
Příspěvky: 2586
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1534 krát
Obdržel "To se mi líbí": 947 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Vyky píše: Jen si kopni. Ano, protože tomu nesmyslu může věřit tak tříleté dítě nebo člověk rozumově na jeho úrovni
Máš pravdu, jen tříleté dítě nebo člověk na jeho úrovni může věřit tomu, že hráči s platnou smlouvou ji dobrovolně rozvazou bez protihodnoty. Díky, že jsi nás poučil a zase za měsíc ahoj ;-)

Odesláno z mého BLA-L09 pomocí Tapatalk
JirkaPCE
Příspěvky: 3596
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Hlavně že Lubinovi dávali ultimáta sotva začala sezóna a u Bělohlava nevadí, že sbíráme jednu prohru za druhou a po reprezentační přestávce je herní projev naprosto zoufalý.
Vyky
Příspěvky: 680
Registrován: 14 kvě 2018 21:00
Dal "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vyky »

Jakub82 píše:Viděl jsem posledních 15 minut a nebylo to zlé. Samozřejmě, že Liberec byl lepší, ale kluci nehráli zle (to co jsem viděl já). Vyky si pořád spokojený s vedením? Vždyť Sýkora je jenom loutka a zbytek je na přes držku (to jsem Dušana měl vážně rád). V ekonomickým je totální nula Novotný. Je mně prostě z nich zle. Hráčům fandím a věřím, že tento tým by měl na desítku, ale bohužel jenom na papíře.
Já jsem někdy psal, že jsem s vedením spokojenej? V některých věcech to byl ale hon na čarodějnice. Je potřeba aby to někdo koupil (kdokoliv) a vymetl to komplet. Tam je těch lidí co to mají jako trafiky moc.
Vyky
Příspěvky: 680
Registrován: 14 kvě 2018 21:00
Dal "To se mi líbí": 4 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Vyky »

av69 píše:Máš pravdu, jen tříleté dítě nebo člověk na jeho úrovni může věřit tomu, že hráči s platnou smlouvou ji dobrovolně rozvazou bez protihodnoty. Díky, že jsi nás poučil a zase za měsíc ahoj ;-)

Odesláno z mého BLA-L09 pomocí Tapatalk
Tak konkrétně u Marosze. Marosz prestoupil do špičkového týmu a ještě došlo k finančnímu vyrovnání, za což měl být Salfický nakopanej do prdele zepředu!! Ale to, že mu platíme půlku platu? Neblazni
David009
Příspěvky: 294
Registrován: 23 říj 2016 17:34

Re: Hokej

Příspěvek od David009 »

Itchy píše:De o to, aby se golmani naucili davat goly.
:goodpost: :goodpost: :goodpost:
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

David009 píše: :goodpost: :goodpost: :goodpost:
Podle mne by se je Bělmo měl vzít na paškál, není možné, aby každý zápas dostávali 1-2 góly. Mají nepustit žádný! :roll:
David009
Příspěvky: 294
Registrován: 23 říj 2016 17:34

Re: Hokej

Příspěvek od David009 »

frysta píše:Dostal už někdo zlatou helmu za prodloužení? :)
Myslím, že by jim spíše slušela Trnová koruna. Takto nebruslí ani mé 10 lété holky.
JirkaPCE
Příspěvky: 3596
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Jinak když čtu rozhovor s Kverkou tak v poslední odpovědi tvrdí, že mužtvo má vnitřní sílu, tak hlavně že prohráváme zápasy ve kterých vedeme a doteď jsme neotočili jediný zápas ve kterém jsme prohrávali.
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Zíbrdý píše:A Beran zde zatracovaný druhý goal :pivko:
Doufám, že se Hovorka díval. Ten jel letos asi 4 krát sám na bránu a nic nedal. Beran poprvé a hned dal gól
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Zíbrdý píše:A Beran zde zatracovaný druhý goal :pivko:
Doufám, že se Hovorka díval, ten jel letos asi 4 krát sám na bránu a nic nedal, Beran jel poprvé a hned proměnil
av69
Příspěvky: 2586
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1534 krát
Obdržel "To se mi líbí": 947 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Pro ty co nemají FB, tohle teď sdílí DFObrázek

Odesláno z mého BLA-L09 pomocí Tapatalk
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

av69 píše:Pro ty co nemají FB, tohle teď sdílí DFObrázek

Odesláno z mého BLA-L09 pomocí Tapatalk
Ty vole, to psalo brečící dítě?
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1213 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Jakub82 píše: Ty vole, to psalo brečící dítě?
Ja bych mel tip
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Vyky píše: Tak konkrétně u Marosze. Marosz prestoupil do špičkového týmu a ještě došlo k finančnímu vyrovnání, za což měl být Salfický nakopanej do prdele zepředu!! Ale to, že mu platíme půlku platu? Neblazni
A nedohadujete se zbytečně? Třeba mu tehdy Dušan fakt vyplatil půl platu a znamená to prakticky to samé. Zkrátka Liberec mu může měsíčně dávat o to méně.. Logiku by to mělo. Pravdu máte oba.. :-)) Neplatí mu půl platu, jen mu to dali najednou.. O "půl platu" méně stačí platit Liberci..

Nejsem znalec smluv, ale třeba i toto šlo vyjednat.. Proto by byl Salfa "nakopanej", ale kupodivu zase nebyl.. :-))
Zamčeno