Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
FOGLIK
Příspěvky: 5274
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 823 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Stars píše:Možná máte pravdu nechodit, ale já ten klub mám fakt rád, aspoň jsem včera pokecal, ja nasranej ze hry a oni ještě na kostce pouští Salfickyho, jak daruje krev...ještě mi tak chyběl Hrabal a Šebek, a bylo po mě ....

Včera mě rozesmál jeden fanoušek vedle mě, kolega mu říkal nejdem domů? A on se na něj podíval, a odpověděl, já mám rád sebetrýznění....tak tam zůstal sám, kámoš se sebral a šel v 2 přestávce

A máte pravdu, naši 1 lajně, by měl někdo říct, že se také brání, seděl jsem nad střídačkou Olomouce, ty se pořád hecovali, ty naši tam seděli, jak slepice, včera prostě hodně špatný

Hovorka katastrofa, Mikuš pan kiks, Beran parodie a ještě chodi na pp, některá rozhodnutí trenéra opravdu nechápu....po ranu cestou do práce jsem se pěkně rozepsal
Taky nechápu jak mohl dostat Hovorka cenu pro nejlepšího hráče. Pro mě včera Káca a Blümel.
A Beran, když nic tak aspoň se srážel. Holland ten to tam pral až za hranicí.
Pro mě včera dost citelně chyběl Kusý.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Koukám, že na webu sekce ptejte se je už rozskatulkovana na dotazy pro tweeteho, Kverku a redakci... Ale body nám to stejně nepřidá
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Kolem nas se bude vyhravat. Jak Zlin tak Olomouc.

I Kladno, kterymu se kazdej posmival. Pokud JJ vyleze na led tak to na nas bude stacit.

Nevyhrat doma proti Olomouci je maler stejne jako nebodovat doma proti Bolce.

Vykon hodny spatnyho pralesa. Co “posily”, libily se? Ha ha ha...

Z Hollanda by si vsichni mistni frajeri meli vzit priklad. Rval se do umoru. 5 uznanych hitu, ale v realu to tam rezal jeste vic.

Tak letos?
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Mne se v noci zdálo, že je sobota ráno, otevřel jsem hokej.cz a tam píšou " zemětřesení v Pardubicích po porážce s Olomoucí" . No a pak se vzbudím a zase ho...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8627
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1209 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

FOGLIK píše: Taky nechápu jak mohl dostat Hovorka cenu pro nejlepšího hráče. Pro mě včera Káca a Blümel.
A Beran, když nic tak aspoň se srážel. Holland ten to tam pral až za hranicí.
Pro mě včera dost citelně chyběl Kusý.
Pica Nedomlelova
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8627
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1209 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

acrylic píše:https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/va ... gn=desktop

Zas tak razantní to taky nebylo.
Takze to "vsem merime stejnym metrem, hvezdam i juniorum..." byl taky peknej blaf pro media. Kdyz zna trener celou tvoji rodinu, tak se naky to ocicko parkrat primhouri

Edit a vlastne ani ten Pista nema dvere do Trince zavrene. Teda pokud ma naky vazby ke Koprivnici. To je prdel
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

PL8 píše:Je to trochu paradox. My teď sháníme kdekoho. Rozhodující gól dneska připravil Pavel Musil. Odchovanec Kolína (myslím), v osmnácti špičkový ve druhé lize. Pak hrál první ligu v Brodě. Dokonce za nás odehrál pár utkání, ale nezůstal tady. Nevím proč a nerad bych kecal, ale jestli ho tady nechtěli, taky to byla chyba, protože už od mládí to byl (je) velmi dobrý hráč. Ani nevím, proč nevydržel v Bolce (nechci zase fabulovat). A takových hráčů (skoro "od nás") bylo víc... Proč se tady nesvezli postupně třeba všichni Zohorni? Možná fakt kecám (tak se omlouvám), ale něco to říká. O golmanech už tady byla řeč. Kdo v klubu teď skautuje? Máme tady lidi, kteří poznají dobrého a perspektivního hráče. Proč nedělají pro klub?
Pavel je z Caslavi, ale s hokejem se prosadil v Koline (vyhral snad jako 19letej bodovani druhy ligy). Pak sel do HavlBrodu, nejlepsi vzdy v testech, fakt talent. Kusy ho lanaril, ale chtel po nem "vic" ...myslim, ze tenkrat odmitl hrat za juniorku, bude li treba.
Kdyz se tu objevil cca 2x na zkousce v ere po Kusym, tak jsem se snad i nekoho z klubu ptal, a uz jen ten povysenej usmev me zarazil. Myslim, ze ho hodnotil nekdo stejnej jako Tomase Mazuru (Musil mel tenkrat cca 75 kilo).
Pak sel do Bolky, dostal se i do repre.
Ted byl k mani, sahla po nem Olomouc, my po Beranovi a Knotkovi. V nasi situaci, by se nam hodil, bral bych ho hned.
Jakkoliv si myslim, ze nam chybi hlavne system a tymovy duch. A uz to tu rikame snad od doby, kdy odesel Kusy, takze bohuzel jen v hracich a na lede to nebude ...
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 582 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Nedokážeme ani doma přetlačit týmy, který jsou v tabulce kolem nás. To je opravdu hodně alarmující. Včera jsem viděl dvě sračky. Jednu na ledě od hráčů a druhou od pana Bělohlava. Aby pomalu každý střídání hrály lajny v jiným složení, tak to byl akt čirého zoufalství. Ale co se vlastně divím...vždyť se vlastně teprve učí.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 292 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Valda píše: Pavel je z Caslavi, ale s hokejem se prosadil v Koline (vyhral snad jako 19letej bodovani druhy ligy). Pak sel do HavlBrodu, nejlepsi vzdy v testech, fakt talent. Kusy ho lanaril, ale chtel po nem "vic" ...myslim, ze tenkrat odmitl hrat za juniorku, bude li treba.
Kdyz se tu objevil cca 2x na zkousce v ere po Kusym, tak jsem se snad i nekoho z klubu ptal, a uz jen ten povysenej usmev me zarazil. Myslim, ze ho hodnotil nekdo stejnej jako Tomase Mazuru (Musil mel tenkrat cca 75 kilo).
Pak sel do Bolky, dostal se i do repre.
Ted byl k mani, sahla po nem Olomouc, my po Beranovi a Knotkovi. V nasi situaci, by se nam hodil, bral bych ho hned.
Jakkoliv si myslim, ze nam chybi hlavne system a tymovy duch. A uz to tu rikame snad od doby, kdy odesel Kusy, takze bohuzel jen v hracich a na lede to nebude ...
Tak ono stačí vypsat pár typických znaků každé sezóny. Něco se v létě nastaví, naberou se lidí, hráči...a po několika kolech nastává chaos a série změn na všech frontách, kromě Salfickeho. :) To je jasný příznak toho, že vedení rozhoduje špatně, nastavené cestě nevěří a ani netuší, jak se dopracovat k dlouhodobé a potenciálně úspěšné koncepci. Každý rok stejná píseň, jen pár figurek protočí a pochopitelně nějaká ta prémie padne. :) Jinak než pralesem to skončit ani nemůže. Jakkoli to zní divně, tak jediný Holan z toho dokázal vymačkat jednu klidnější sezonu.
Propulse
Příspěvky: 6700
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Jestli tady Blümel zustane dalsi sezonu, budu to brat jako zazrak. Vcera za me nejlepsi na lede.
Prvni gol chyba skolacka Ivana u mantaku, druhej Tybor.
Beran na dva tri hity neviditelny. Knotek mohl byt slavnej-tycka. Jinak snad jako jedinej dokazal vyhrat buly.
Celkove slabota. Bez nasazeni. S timhle at jdou borci do prdele.
JirkaPCE
Příspěvky: 3596
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Propulse píše:Jestli tady Blümel zustane dalsi sezonu, budu to brat jako zazrak. Vcera za me nejlepsi na lede.
Prvni gol chyba skolacka Ivana u mantaku, druhej Tybor.
Beran na dva tri hity neviditelny. Knotek mohl byt slavnej-tycka. Jinak snad jako jedinej dokazal vyhrat buly.
Celkove slabota. Bez nasazeni. S timhle at jdou borci do prdele.
Tak pro Ivana je tohle typické, i když herně nevypadá zas tak hrozně, tak prakticky v každém zápasu udělá nějakou hrubku.
Mech
Příspěvky: 163
Registrován: 02 úno 2019 13:32
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Mech »

JirkaPCE píše: Tak pro Ivana je tohle typické, i když herně nevypadá zas tak hrozně, tak prakticky v každém zápasu udělá nějakou hrubku.
Nechci byt za chytrého,ale...Ivan strati puk u mantinelu,jede s hracem skoro do rohu,ten nemuze skoro ohrozit branu takže nahrává a jsme u problému,kam vsichni utocili,puk jsme nemeli venku z pasma...a ta nahravka nasla úplně nehlidaneho hrace pred branou...
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Ivan je pořád mladý obránce,pořád se učí, jako sedmý bek by byl fajn,bohužel žádný jiný obránce nepřišel, jak bylo slibováno.
Včerejší točeni sestavou bylo trapný, ukazovalo to na nezkušenost trenéra.
Doplnění útoků o Knotka a Berana,dle mého názoru, přínos těchto hráčů je odpovídající jejich kvalitě, nevím jestli si někdo bláhově myslel,že budou posilama.
Chybí avizované posílení. Zase jenom lži..
Naposledy upravil(a) kedar dne 16 lis 2019 13:49, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5847
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Tak on toho tady na začátku repre pauzy údajný insider Vyky naznačoval spousty. Jako tutovku příchod repre beka a kvalitního útočníka a pak se taky loučil s Kverkou..... No a jak tyhle "zaručený" informace dopadly, všichni víme..... Od té doby se tady neukázal....
Naposledy upravil(a) tau dne 16 lis 2019 13:50, celkem upraveno 1 x.
JirkaPCE
Příspěvky: 3596
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

kedar píše:Ivan je pořád mladý obránce,pořád se učí, jako sedmý bek by byl fajn,bohužel žádný jiný obránce nepřišel, jak bylo slibováno.
Včerejší točeni sestavou bylo trapný, ukazovalo to na kvalitu trenéra.
Ano jako sedmý bek by byl ideální. Tady jsou pořád někteří nadšení, že hrajou mladí, i když řada z nich by měla problém i v první lize patřit aspoň k průměru, tím nemyslím konkrétně Ivana. Netvrdím, že se třeba časem nevypracují, ale momentálně to na extraligu určitě není.
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

tau píše:Tak on toho tady na začátku repre pauzy údajný insider Vyky naznačoval spousty. Jako tutovku příchod repre beka a kvalitního útočníka a pak se taky loučil s Kverkou..... No a jak tyhle "zaručený" informace dopadly, všichni víme..... Od té doby se tady neukázal....
Souhlas :goodpost:
PL8
Příspěvky: 2155
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 478 krát
Obdržel "To se mi líbí": 241 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Bělohlav musí dát Blumela ke Kousalovi. Tečka. Kusý & Harju. Tečka.
A budete vidět, jak půjdou VŠICHNI nahoru. Jestli chtějí, aby měli mladí hráči na svůj start v "áčku" dobré vzpomínky (a jednou třeba chuť se vrátit), musí mít dobré vzpomínky a ne někde údržbu ve čtvrté lajně. Co po nich chtějí? Proč teda nečtu, že Kindl dá pravidelně dva góly v zápase? Nebo Hovorka. Už se zase těším na výHovorky, co se musí dělat...
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Absolutní souhlas Blumel by se měl posunout výš v sestavě.
Útoky bych zkusil dát třeba:
Harju Kousal Blumel
Kusý Mandát Tybor
Hovorka Knotek Kindl
Matýs Beran Látal
JirkaPCE
Příspěvky: 3596
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

kedar píše:Absolutní souhlas Blumel by se měl posunout výš v sestavě.
Útoky bych zkusil dát třeba:
Harju Kousal Blumel
Kusý Mandát Tybor
Hovorka Knotek Kindl
Matýs Beran Látal
Taky bych dal Kousala a Harjua k sobě. Ten k sobě potřebuje centra, co mu šance připraví, jinak bude v sestavě utopený. Místo Matýse Machalu pokud ho ještě neodepsali a je to maximum možného, co jsme v současné době schopni sestavit.
PL8
Příspěvky: 2155
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 478 krát
Obdržel "To se mi líbí": 241 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

kedar píše:Absolutní souhlas Blumel by se měl posunout výš v sestavě.
Útoky bych zkusil dát třeba:
Harju Kousal Blumel
Kusý Mandát Tybor
Hovorka Knotek Kindl
Matýs Beran Látal
Souhlas!!!
Já původně myslel, že by ty dvě lajny byly "vyrovnané" (Kousal v jedné Harju ve druhé), ale proti této sestavě nemám jediné slovo. Myslím, že by to fungovalo a ty dvě lajny by mohly dostat ohromnou chuť na hokej.
Třeba to tady lidi z klubu sledují a alespoň se nad tím zamyslí (protože budou, myslím, proti). Co kdybychom jim navrhli, že <hcpcefans> budou dělat korespondenčního asistenta trenéra?
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Mne se třeba Ivan docela líbí, na to, že hraje 1. sezónu kloudnej dospelej hokej. To, že je vedle Koláře, na první pohled fajn, ale nevim, kolik mu toho je Kolář v současné formě a rozpoložení schopen dát. A nakonec si myslím, že je voloviny dávat je za 1. lajnu, která prostě nebrání. To potom každá ta chybička smrdí malerem. Jako včera. Tam byly oba góly o tom, že v tom zbytek pětky (potažmo v prodloužení trojky) nechal vykoupat gólmana a jednoho obránce. Takovej Havíř myslím proškolit Kubu Nakládala mnohem lépe, než Količ Ivana.
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2082
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

tau píše:Tak on toho tady na začátku repre pauzy údajný insider Vyky naznačoval spousty. Jako tutovku příchod repre beka a kvalitního útočníka a pak se taky loučil s Kverkou..... No a jak tyhle "zaručený" informace dopadly, všichni víme..... Od té doby se tady neukázal....
Ten toho ví asi jako 99% z nás, jen chce být zajímavej, asi jako z Rolasem..... Jenže už ho tady všichni prokoukli, tak zmizel lhát jinam :pivko:
Gonzales277
Příspěvky: 1159
Registrován: 17 dub 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od Gonzales277 »

Furt toho Látala cpete do 4. lajny, ale jako jeden z mála je schopen soupeře přebruslit a získat přečíslení.
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 845
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Machala dva góly v pralese a Kloz tři nahrávky
Naposledy upravil(a) Smil Flaška z Pce dne 16 lis 2019 18:23, celkem upraveno 1 x.
Vyky
Příspěvky: 680
Registrován: 14 kvě 2018 21:00
Dal "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vyky »

tau píše:Tak on toho tady na začátku repre pauzy údajný insider Vyky naznačoval spousty. Jako tutovku příchod repre beka a kvalitního útočníka a pak se taky loučil s Kverkou..... No a jak tyhle "zaručený" informace dopadly, všichni víme..... Od té doby se tady neukázal....
Neboj, já tady ty tvoje rozumy čtu.
O repre bekovi jsem nepsal já, to se pleteš.
Já přestupy nedělám, tak mě prosím odpusť, že zatím útočník nedorazil a ty jednání nedopadla. Brzy se třeba dočkáš.
S Kverkou jsem se loučil, to máš pravdu. Měl jsem info, že končí, ale dostal šanci (snad poslední) aby začal vůbec něco dělat. Tak začal, máš tady Berana s Knotkem.
Zamčeno