Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Stepanka bych uz nechal. Jestli odesel s odstupnym nebo ne je ted pro me spis nepodstatny ...daleko vic me stve, ze jsme tim prisli o teoreticky velmi dobrou jednicku; v lete svym zpusobem jeden ze stavebnich kamenu noveho tymu. Kuba neni urcite zadnej mizera, je jen svuj. Ze ho to samotnyho stvalo se neda divit. Jak se pod tim podepsala letni priprava a ten zakaz ze zacatku souteze je otazkou.
Spis mi to pripomelo treba Kantora, tihle introverti to tu nemeli nikdy uplne jednoduchy, at uz se jim darilo ci ne.

Daleko vic me zacina fakt zajimat pridana hodnota Kverky. Bez zakulisnich informaci a predpojatosti mi je jasny, ze naskocil do rozjetyho vlaku a tezko mohl ovlivnit uplne slozeni kadru na tuto sezonu (neco jeste rozjel Salficky, pak se hodne angazoval dle vseho Casy s Lubinou). Co vsak bylo "plne" v jeho rezii a jak to dopadlo:

1. Letni try-out, ze kteryho mel vzejit pravak obrance a kvalitni centr/utocnik. 8 hracu prislo, tusim ze utocnik Viktorin snad ani nehral. Z nich nezustal nikdo, mozna u Kutaka se mohly domluvit aspon stridavy starty. Jak si vedou ted ostatni vlastne ani netusim.
2. Farma pro mlade hrace v Kadani - zustal tam Mert, pak se to presunulo do Jihlavy. Prace Belohlava nebo Kverky?
3. Repre prestavka. Dovede se Beran, ale fanousci nevi moc proc. Planovane posileni o centra (Locke - Kloz - ???) ci obrance je zatim protahuje, nevime o koho jde a kdo vlastne za jejich prichody stoji.
4. Ne uplne dobre reseni situaci: Kusy, Machala, golmani celkove i Rolinek.
5. Dle mych informaci celkem 0 (!) hracu na stridavy start oficialne (krom juniorky a sirsiho kadru), mluvi se o Andelovi.

Bud nema jasne pravomoci, Pardubice jako klub svou povesti mu praci komplikuji, ma proste kapacitni/manazerske limity, nebo na to kasle. Kde je pravda nevim, ale tech 5 veci mohl ovlivnit hodne a nestalo se tak. I proto se mozna resi jeho pokracovani.
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Už se zase rozjíždějí dohady typu JPP. Na druhou stranu někteří (zřejmě "Insajdeři"???) tu něco popřou, tu něco potvrdí a tu něco oznámí... Jen to ukazuje, že klub rezignoval na informovanost VEŘEJNOSTI (protože klub je v podstatě veřejná pardubická společnost).
Psal jsem několikrát o vyzkoušení Daniela Voženílka s tím, že uznávám, že dostal dost šancí v minulosti. Já si ale myslím (opakuji to), že je možné, že mu hokej došel, že pochopil, co mu přináší body a dobrý pocit z výkonnosti.
Objevil se tady názor (jakoby oficiální), že to ani zkoušet znovu nechce. Bylo mi to divné, protože to pak nemusí hrát vůbec hokej. Je mu TEPRVE!!! 23 let. Na všechno má dost času. Tak jsem jednou zavolal na číslo, které mám ve své db (není Voženílkovo) a dostal jsem obratem Danielovo číslo. Představil jsem se, otevřeně jsem mu řekl, co po něm chci a co tady běží v hokejové veřejnosti. On mi to dokonce potvrdil, že ví, že se tohle o něm říká... Položil jsem mu jednoduchou otázku: Kdyby tě domů do Pardubic pozvali na zkoušku, jel bys nebo bys ji odmítl? A on mi zcela jednoduše odpověděl: "Samozřejmě, že bych přijel."
Zeptal jsem se ho, jestli to můžu zveřejnit, jestli by mu to nevadilo a on řekl: "Samozřejmě, že to můžete zveřejnit. Nebude mi to vadit."
Já jsem zastánce systému: Jednoduchá otázka - jednoduchá odpověď.
Tak asi.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

https://www.super.cz/669285-znamy-cesky ... paing=null


já myslel, že hokejka trochu vypracované tělo, tak to dohání manželka :clap: :clap: :clap:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Stars píše:https://www.super.cz/669285-znamy-cesky ... paing=null


já myslel, že hokejka trochu vypracované tělo, tak to dohání manželka :clap: :clap: :clap:
Nějak jí od toho roku 2011, kdy se stala miss, narostly kozy..... A jemu vana.... :-)
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

tau píše: Nějak jí od toho roku 2011, kdy se stala miss, narostly kozy..... A jemu vana.... :-)

čteš mi myšlenky :thumbup: :thumbup:
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Na té fotce je vidět, s jakým zápalem asi Kuba ten hokej dělá. Proto jsem psal, že bych dvakrát nadšený z jeho příchodu k nám nebyl....
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

V zámoří o Zadinovi:

"Je správné tuhle otázku nadhodit. Když jsem ho viděl hrát, v jedné věci vynikal - když šel puk směrem, kterým mířil i on, byl skutečně dobrý. Když je to ale jinak, už tak dobrý není. Musí najít způsob, jak to překonat," soudí analytik TSN Pierre McGuire.

„Musíte bojovat. Když nemáte puk na hokejce, musíte ho chtít získat zpátky a nemůžete to během hry vzdávat. A přesně tohle je něco, co jsem u něj viděl, když věci nešly podle jeho představ. Když mu okolnosti přejí, je opravdu dobrý. Ale uvidíme, stále je v začátcích své kariéry,“ doplňuje McGuire.

https://www.sport.cz/hokej/nhl/clanek/1 ... tml#hp-sez
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

tau píše:V zámoří o Zadinovi:

"Je správné tuhle otázku nadhodit. Když jsem ho viděl hrát, v jedné věci vynikal - když šel puk směrem, kterým mířil i on, byl skutečně dobrý. Když je to ale jinak, už tak dobrý není. Musí najít způsob, jak to překonat," soudí analytik TSN Pierre McGuire.

„Musíte bojovat. Když nemáte puk na hokejce, musíte ho chtít získat zpátky a nemůžete to během hry vzdávat. A přesně tohle je něco, co jsem u něj viděl, když věci nešly podle jeho představ. Když mu okolnosti přejí, je opravdu dobrý. Ale uvidíme, stále je v začátcích své kariéry,“ doplňuje McGuire.

https://www.sport.cz/hokej/nhl/clanek/1 ... tml#hp-sez
Že by konec příběhu?
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

PL8 píše: Že by konec příběhu?
Cítím ocel z Třince
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

PL8 píše:Už se zase rozjíždějí dohady typu JPP. Na druhou stranu někteří (zřejmě "Insajdeři"???) tu něco popřou, tu něco potvrdí a tu něco oznámí... Jen to ukazuje, že klub rezignoval na informovanost VEŘEJNOSTI (protože klub je v podstatě veřejná pardubická společnost).
Psal jsem několikrát o vyzkoušení Daniela Voženílka s tím, že uznávám, že dostal dost šancí v minulosti. Já si ale myslím (opakuji to), že je možné, že mu hokej došel, že pochopil, co mu přináší body a dobrý pocit z výkonnosti.
Objevil se tady názor (jakoby oficiální), že to ani zkoušet znovu nechce. Bylo mi to divné, protože to pak nemusí hrát vůbec hokej. Je mu TEPRVE!!! 23 let. Na všechno má dost času. Tak jsem jednou zavolal na číslo, které mám ve své db (není Voženílkovo) a dostal jsem obratem Danielovo číslo. Představil jsem se, otevřeně jsem mu řekl, co po něm chci a co tady běží v hokejové veřejnosti. On mi to dokonce potvrdil, že ví, že se tohle o něm říká... Položil jsem mu jednoduchou otázku: Kdyby tě domů do Pardubic pozvali na zkoušku, jel bys nebo bys ji odmítl? A on mi zcela jednoduše odpověděl: "Samozřejmě, že bych přijel."
Zeptal jsem se ho, jestli to můžu zveřejnit, jestli by mu to nevadilo a on řekl: "Samozřejmě, že to můžete zveřejnit. Nebude mi to vadit."
Já jsem zastánce systému: Jednoduchá otázka - jednoduchá odpověď.
Tak asi.
Tomuhle rikam pristup!

Ja osobne jsem z klubu slysel, ze Vozuch "nema motivaci pro extraligu", takze ta zprava sla ode me, a urcite nejsem insider :)
Celkove ...Vozenilek ted sbira body tak, ze na nej pracuji ostatni ...driv on pracoval na ostatni. Tudiz si rikam, pokud je to tak, ze motivaci ma, proc on neni zkousen, byt na tyden, spolu s Matejem? Pracantu tu mame dost, z nej se mohl stat tvorivy kluk. Jedno je ale jisty, on by sem nesel do 3 ci 4 lajny, ale treba do druhy. Niz ho nema cenu zkouset rekl bych, tam je hracu fakt dost, to radsi at hraje pravidelne nahore 1.ligu. Pak ovsem klub sam mohl rict, ze Vozuch ma motivaci na extraligu, ale nema motivaci k odpovednosti (chce se jen sklouznout v extralize). Je to zamotany, vim.

Nicmene dalsi myslenka, ktera se netyka jen Daniela, a ktera tu zazniva porad. Mladi kluci jako kdysi treba Koukal, Prucha, pozdeji Buchtele, Kousal, objizdeli spoustu zapasu, ruzny ligy. Meli 70-80 zapasu za sezonu. Proc se toto nedeje u Machace, Matyse, Pochobradskeho, Hradka, Ivana ...? Nemaji mladi kde hrat? Nikdo je nechce?
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Stars píše: Cítím ocel z Třince
V tomto jsem mel vzdy pocit ze je i rozdil treba mezi Brendlem a Bartekem. Podobne staveny Blumel bude taky dle meho jinde a krom streleckyho instinktu bude i vetsi bojovnik. A ackoliv jsem mu drzel palce, proc vlastne ne, tak mi byl vzdy sympatictejsi Kautik, ktery mi prisel tymovejsi. Oba mozna odesli prilis brzo ...
Samo, ze pokud se bude nahodou vracet domu, tak za tatou. Tudiz Trinec (kterymu vzdycky fandil, jsou tam skveli fanousci, perfektni zazemi, ambice, a blablablabla :) ).
Uživatelský avatar
Jarmil
Příspěvky: 213
Registrován: 16 říj 2016 10:05

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Jarmil »

Itchy píše:Urveme to tradicí....
70 mezi elitou ObrázekObrázekObrázek

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk
Hlavis
Příspěvky: 12
Registrován: 02 pro 2018 18:26

Re: Hokej

Příspěvek od Hlavis »

frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

PL8 píše:Už se zase rozjíždějí dohady typu JPP. Na druhou stranu někteří (zřejmě "Insajdeři"???) tu něco popřou, tu něco potvrdí a tu něco oznámí... Jen to ukazuje, že klub rezignoval na informovanost VEŘEJNOSTI (protože klub je v podstatě veřejná pardubická společnost).
Psal jsem několikrát o vyzkoušení Daniela Voženílka s tím, že uznávám, že dostal dost šancí v minulosti. Já si ale myslím (opakuji to), že je možné, že mu hokej došel, že pochopil, co mu přináší body a dobrý pocit z výkonnosti.
Objevil se tady názor (jakoby oficiální), že to ani zkoušet znovu nechce. Bylo mi to divné, protože to pak nemusí hrát vůbec hokej. Je mu TEPRVE!!! 23 let. Na všechno má dost času. Tak jsem jednou zavolal na číslo, které mám ve své db (není Voženílkovo) a dostal jsem obratem Danielovo číslo. Představil jsem se, otevřeně jsem mu řekl, co po něm chci a co tady běží v hokejové veřejnosti. On mi to dokonce potvrdil, že ví, že se tohle o něm říká... Položil jsem mu jednoduchou otázku: Kdyby tě domů do Pardubic pozvali na zkoušku, jel bys nebo bys ji odmítl? A on mi zcela jednoduše odpověděl: "Samozřejmě, že bych přijel."
Zeptal jsem se ho, jestli to můžu zveřejnit, jestli by mu to nevadilo a on řekl: "Samozřejmě, že to můžete zveřejnit. Nebude mi to vadit."
Já jsem zastánce systému: Jednoduchá otázka - jednoduchá odpověď.
Tak asi.
Díky za info. On sice dostal hodně šanci, ale radši zkoušet dokola Vožucha, než dělat to samé s Beranem.
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Valda píše: Tomuhle rikam pristup!

Ja osobne jsem z klubu slysel, ze Vozuch "nema motivaci pro extraligu", takze ta zprava sla ode me, a urcite nejsem insider :)
Celkove ...Vozenilek ted sbira body tak, ze na nej pracuji ostatni ...driv on pracoval na ostatni. Tudiz si rikam, pokud je to tak, ze motivaci ma, proc on neni zkousen, byt na tyden, spolu s Matejem? Pracantu tu mame dost, z nej se mohl stat tvorivy kluk. Jedno je ale jisty, on by sem nesel do 3 ci 4 lajny, ale treba do druhy. Niz ho nema cenu zkouset rekl bych, tam je hracu fakt dost, to radsi at hraje pravidelne nahore 1.ligu. Pak ovsem klub sam mohl rict, ze Vozuch ma motivaci na extraligu, ale nema motivaci k odpovednosti (chce se jen sklouznout v extralize). Je to zamotany, vim.

Nicmene dalsi myslenka, ktera se netyka jen Daniela, a ktera tu zazniva porad. Mladi kluci jako kdysi treba Koukal, Prucha, pozdeji Buchtele, Kousal, objizdeli spoustu zapasu, ruzny ligy. Meli 70-80 zapasu za sezonu. Proc se toto nedeje u Machace, Matyse, Pochobradskeho, Hradka, Ivana ...? Nemaji mladi kde hrat? Nikdo je nechce?
Protože je nikdo nechce. Všude je vyhodili
avalance
Příspěvky: 111
Registrován: 04 srp 2014 13:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od avalance »

Valda píše: V tomto jsem mel vzdy pocit ze je i rozdil treba mezi Brendlem a Bartekem. Podobne staveny Blumel bude taky dle meho jinde a krom streleckyho instinktu bude i vetsi bojovnik. A ackoliv jsem mu drzel palce, proc vlastne ne, tak mi byl vzdy sympatictejsi Kautik, ktery mi prisel tymovejsi. Oba mozna odesli prilis brzo ...
Samo, ze pokud se bude nahodou vracet domu, tak za tatou. Tudiz Trinec (kterymu vzdycky fandil, jsou tam skveli fanousci, perfektni zazemi, ambice, a blablablabla :) ).
https://www.coloradoeagles.com/players/detail/kaut

Kautík zatím pro mě obrovské zklamaní...čekal jsem že letos do NHL nakoukne, ale nevypadá to...v přípravě dostal opravdu hodně šancí, rozhodně se nedá říct, že by s ním Avalanche nějak zametali, naopak... a měl v přípravě 0+0 a i ted na farmě má 0+0...a zrovna teď je ohromná šance při zranění Landeskoga a Rantanena....nevím jaká je šance, že by se vrátil sem na jednu dvě sezony...podle mě u nás by posila byl...

mě osobně nevadí, že dáme šanci Matějovi Beranovi...jeho je pouze umět dobře využít, žádný kanonýr a hráč do kombinace to určitě není a nebude...ale umí dobře forčekovat a mohl by být dobrý na přesilovku do brankoviště, mě přijde že máme hrozně malý tlak na brankovišti a dáváme hrozně málo těch "ušmudlaných" golu, tečí nebo dorážkou před brankou, a ty nám teď chybí...a Matěj se dá využít slušně i na oslabení...jako přímo "posilou" bych ho nenazval, ale v naší situaci by to vhodné doplnění mohlo být,,,a samozřejmě levné...protože bohužel peníze u nás asi teď budou až na prvním místě :)
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

avalance píše:
https://www.coloradoeagles.com/players/detail/kaut

Kautík zatím pro mě obrovské zklamaní...čekal jsem že letos do NHL nakoukne, ale nevypadá to...v přípravě dostal opravdu hodně šancí, rozhodně se nedá říct, že by s ním Avalanche nějak zametali, naopak... a měl v přípravě 0+0 a i ted na farmě má 0+0...a zrovna teď je ohromná šance při zranění Landeskoga a Rantanena....nevím jaká je šance, že by se vrátil sem na jednu dvě sezony...podle mě u nás by posila byl...

mě osobně nevadí, že dáme šanci Matějovi Beranovi...jeho je pouze umět dobře využít, žádný kanonýr a hráč do kombinace to určitě není a nebude...ale umí dobře forčekovat a mohl by být dobrý na přesilovku do brankoviště, mě přijde že máme hrozně malý tlak na brankovišti a dáváme hrozně málo těch "ušmudlaných" golu, tečí nebo dorážkou před brankou, a ty nám teď chybí...a Matěj se dá využít slušně i na oslabení...jako přímo "posilou" bych ho nenazval, ale v naší situaci by to vhodné doplnění mohlo být,,,a samozřejmě levné...protože bohužel peníze u nás asi teď budou až na prvním místě :)
Nechci se znovu opakovat, ale jedna z mých mnoha teorií (pokus o nejapný žert!!!) říká, že stačí pár měsíců a celá sportovní kariéra je v hajzlu. Zůstanou jen vzpomínky typu: "Kdybych tenkrát..." Je to sice teorie, ale mám ji ověřenou z té nejbližší praxe, jak jen to jde... (Nejsem to ale já!).
Proto dnes volám po tom, aby se tihle talentovaní kluci co nejdříve seznámili s dospělým hokejem. Opravdu co nejdřív. Aby si mohli udělat REÁLNÝ obrázek o čem to doopravdy je. Pak také záleží na tom, jaké je jejich okolí (klub, například). Pokud je přející a pozitivně naladěné (je hloupost mezinárodně talentovaného hráče držet pod pokličkou s mizernou výmluvou "výchovy a zrání"), takový kluk to má do špičky podstatně blíž. Neříkám, že si to Kaut nebo Zadina nevyzkoušeli. Ale u Zádi si pamatuji, že brzy přišly problémy a nechuť dávat ho do prvních dvou lajn... Vzpomínáte na Špágra? Dokud hrál se Sejčkem, padaly góly a všichni byli spokojení. Nakonec dohrával sezónu v dorostu (!!!), kterému měl "pomáhat" v playoffs. Nebyl to Pytlák na střídačce? (Ale hlavu za to nedám... nepamatuji si to přesně.). Kolik tady na tomto fóru padlo názorů na Nečase. Jenže v Kometě stabilně top a dnes, po roční škole (nebo varování?) je asi stabilně v lize. Nerad bych mu to tímhle zakřikl...
Když je někdo nadprůměrně šikovný, všechny ohledy na stádo musí jít stranou. I když je to syn mého úhlavního nepřítele. Pokud ne, nemám v byznysu co pohledávat. A proto já říkám - stačí párkrát posadit borce na bidlo, párkrát ho seřvat, měsíc ho dusit a je po kariéře. Vydrží to opravdu jen ti nejsilnější... Je to tak. A všichni si můžou umýt ruce, že v tom nejedou, že si to udělal sám. To svinstvo kolektivní hry. Skoro každé.
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

avalance píše:
https://www.coloradoeagles.com/players/detail/kaut

Kautík zatím pro mě obrovské zklamaní...čekal jsem že letos do NHL nakoukne, ale nevypadá to...v přípravě dostal opravdu hodně šancí, rozhodně se nedá říct, že by s ním Avalanche nějak zametali, naopak... a měl v přípravě 0+0 a i ted na farmě má 0+0...a zrovna teď je ohromná šance při zranění Landeskoga a Rantanena....nevím jaká je šance, že by se vrátil sem na jednu dvě sezony...podle mě u nás by posila byl...

mě osobně nevadí, že dáme šanci Matějovi Beranovi...jeho je pouze umět dobře využít, žádný kanonýr a hráč do kombinace to určitě není a nebude...ale umí dobře forčekovat a mohl by být dobrý na přesilovku do brankoviště, mě přijde že máme hrozně malý tlak na brankovišti a dáváme hrozně málo těch "ušmudlaných" golu, tečí nebo dorážkou před brankou, a ty nám teď chybí...a Matěj se dá využít slušně i na oslabení...jako přímo "posilou" bych ho nenazval, ale v naší situaci by to vhodné doplnění mohlo být,,,a samozřejmě levné...protože bohužel peníze u nás asi teď budou až na prvním místě :)
Nevíte někdo jestli je Kaut zraněný? Poslední tři nebo čtyři zápasy nehrál
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Takže asi takhle z výroční zprávy:
Loňská sezona skončila výsledkem -9,76 milionu (hlavně díky injekcím od města, jinak to taky klidně mohlo být k -20)
Celkem za sebou klub táhne dluhovou káru zatíženou 42 miliony.

Osobní náklady:
sezona 17/18: 6 zaměstnanců na HPP z toho jeden řídící -> 6,19 milionu náklady (řídící pracovník 1,44 milionu)
sezona 18/19: 6 zaměstnanců na HPP z toho jeden řídící -> 6,64 milinonu náklady (řídící pracovník 1,93 milionu)

Odměny představenstvu a dozorčí radě:
17/18 2,124 milionu
18/19 3,296 milionu

Takže kanceláříci, představenstvo a DR v minulý sezoně z klubu vysáli 10 milionů.....

Vožralí milionáří dělají machry a hajzly mají na chodbě.....

A Salfickej má svoji investici dávno zaplacenou - v předminulý sezoně si vydělal 1,4 milionu, aby si v tý další ještě půl mega přisypal. Plus samožřejmě odměny za funkci v představenstu.... Měli jsme ho tady skoro za obecního šášulu, ale ten chlápek umí móóóc dobře počítat.....

A takhle ten klub funguje. Tohle, když si přečte sponzor, tak si asi šestkát rozmyslí, jestli klubu nějaký prachy dá... A pak je radši nedá....
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

tau píše:Takže asi takhle z výroční zprávy:
Loňská sezona skončila výsledkem -9,76 milionu (hlavně díky injekcím od města, jinak to taky klidně mohlo být k -20)
Celkem za sebou klub táhne dluhovou káru zatíženou 42 miliony.

Osobní náklady:
sezona 17/18: 6 zaměstnanců na HPP z toho jeden řídící -> 6,19 milionu náklady (řídící pracovník 1,44 milionu)
sezona 18/19: 6 zaměstnanců na HPP z toho jeden řídící -> 6,64 milinonu náklady (řídící pracovník 1,93 milionu)

Odměny představenstvu a dozorčí radě:
17/18 2,124 milionu
18/19 3,296 milionu

Takže kanceláříci, představenstvo a DR v minulý sezoně z klubu vysáli 10 milionů.....

Vožralí milionáří dělají machry a hajzly mají na chodbě.....

A Salfickej má svoji investici dávno zaplacenou - v předminulý sezoně si vydělal 1,4 milionu, aby si v tý další ještě půl mega přisypal. Plus samožřejmě odměny za funkci v představenstu.... Měli jsme ho tady skoro za obecního šášulu, ale ten chlápek umí móóóc dobře počítat.....

A takhle ten klub funguje. Tohle, když si přečte sponzor, tak si asi šestkát rozmyslí, jestli klubu nějaký prachy dá... A pak je radši nedá....
Ono i v kancelářích to není špatné, resp. řídící pracovník dostal více a těch pět stejně:
sezóna 17/18: 0,95mio SHM/hlavu
sezóna 18/19: 0,95mio SHM/hlavu
EDIT: neříkám, že mne to přijde hodně, řídící pracovník si uvedenou odměnu standardně zaslouží a možná i více (vím, možná hodně lidí tohle slyšet nechce), ale jaksi musí za ním být vidět výsledky ..
Naposledy upravil(a) in-spyder dne 08 lis 2019 16:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
PARDUBICKEJ.MANIAK
Příspěvky: 553
Registrován: 03 říj 2016 22:12

Re: Hokej

Příspěvek od PARDUBICKEJ.MANIAK »

tau píše:Takže asi takhle z výroční zprávy:
Loňská sezona skončila výsledkem -9,76 milionu (hlavně díky injekcím od města, jinak to taky klidně mohlo být k -20)
Celkem za sebou klub táhne dluhovou káru zatíženou 42 miliony.

Osobní náklady:
sezona 17/18: 6 zaměstnanců na HPP z toho jeden řídící -> 6,19 milionu náklady (řídící pracovník 1,44 milionu)
sezona 18/19: 6 zaměstnanců na HPP z toho jeden řídící -> 6,64 milinonu náklady (řídící pracovník 1,93 milionu)

Odměny představenstvu a dozorčí radě:
17/18 2,124 milionu
18/19 3,296 milionu

Takže kanceláříci, představenstvo a DR v minulý sezoně z klubu vysáli 10 milionů.....

Vožralí milionáří dělají machry a hajzly mají na chodbě.....

A Salfickej má svoji investici dávno zaplacenou - v předminulý sezoně si vydělal 1,4 milionu, aby si v tý další ještě půl mega přisypal. Plus samožřejmě odměny za funkci v představenstu.... Měli jsme ho tady skoro za obecního šášulu, ale ten chlápek umí móóóc dobře počítat.....

A takhle ten klub funguje. Tohle, když si přečte sponzor, tak si asi šestkát rozmyslí, jestli klubu nějaký prachy dá... A pak je radši nedá....
Za poslední místo si zvýšit odměny o nějakejch 55%, tak to je síla.
Lubina v ZČ
18/19 - 28 zápasů - 15 bodů - 52:99
19/20 - 7 zápasů - 3 body - 12:22
Bělohlav v ZČ
19 zápasů - 24 bodů - 46:62
Razým v ZČ
18 zápasů - 18 bodů - 40:60
Uživatelský avatar
Adze
Příspěvky: 2172
Registrován: 01 srp 2014 16:35
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 25 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adze »

tau píše:Takže asi takhle z výroční zprávy:
Loňská sezona skončila výsledkem -9,76 milionu (hlavně díky injekcím od města, jinak to taky klidně mohlo být k -20)
Celkem za sebou klub táhne dluhovou káru zatíženou 42 miliony.

Osobní náklady:
sezona 17/18: 6 zaměstnanců na HPP z toho jeden řídící -> 6,19 milionu náklady (řídící pracovník 1,44 milionu)
sezona 18/19: 6 zaměstnanců na HPP z toho jeden řídící -> 6,64 milinonu náklady (řídící pracovník 1,93 milionu)

Odměny představenstvu a dozorčí radě:
17/18 2,124 milionu
18/19 3,296 milionu

Takže kanceláříci, představenstvo a DR v minulý sezoně z klubu vysáli 10 milionů.....

Vožralí milionáří dělají machry a hajzly mají na chodbě.....

A Salfickej má svoji investici dávno zaplacenou - v předminulý sezoně si vydělal 1,4 milionu, aby si v tý další ještě půl mega přisypal. Plus samožřejmě odměny za funkci v představenstu.... Měli jsme ho tady skoro za obecního šášulu, ale ten chlápek umí móóóc dobře počítat.....

A takhle ten klub funguje. Tohle, když si přečte sponzor, tak si asi šestkát rozmyslí, jestli klubu nějaký prachy dá... A pak je radši nedá....
No to neni pekny.. jeste kdyz clovek prihledne k tomu jake pracovni vykony nekteri podavali tak je mi z nich blivno.
Pry zachranci.. Hovada!!
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

tau píše:Takže asi takhle z výroční zprávy:
Loňská sezona skončila výsledkem -9,76 milionu (hlavně díky injekcím od města, jinak to taky klidně mohlo být k -20)
Celkem za sebou klub táhne dluhovou káru zatíženou 42 miliony...
Neměli bychom na tento koment zapomenout.
Tau, díky za tvůj servis.
Gonzales277
Příspěvky: 1159
Registrován: 17 dub 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od Gonzales277 »

Když čtu ty finanční odměny managementu za to houno, to je na linč! Neskutečný, co si nadělila ta hovádka za odměny. Kdyby byl výsledek, třeba play off, domluvený generální sponzor, atd. asi bych neřekl nic. Ale když člověk vidí prázdný led, čisté mantinely, musí se zeptat: za co?!?
Gonzales277
Příspěvky: 1159
Registrován: 17 dub 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od Gonzales277 »

Na stanovení odměn nemá DR nebo vlastník, tudíž město, resp. zastupitelstvo žádný vliv?????
Zamčeno