Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Náš trenérský štáb zřejmě pokračuje dle slov našeho velkého trenéra Lubiny"přesilovky se nemusí trénovat "
Pak to vypadá,jak to vypadá.
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Rozhodně to je dost divný, kdoví co se v klubu děje?? V ten čtvrteční trénink jsem čekal, že tam bude půlka týmu a ejhle oni tam byli všichni a v pátek jsou připraveni na zápas v dobrý fyzický kondici..... Asi kouzelná jablíčka nebo pan doktor kouzelník..... Není to normální opravdu ne a fandové se bijou na sociálních sítích za klub a ono to je třeba vše úplně jinak a děláme ze sebe kašpárky a ostatní se baví na náš účet.... Potom posloucháš od nejakyho blbečka z Varů ať už konečně spadneme... To jsme to tu dopracovali :crazy:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Že včera nastoupil Štěpánek, docela i chápu. Ale fakt je, že střídat mohli, pokud se na to Káca teda cítil. Velká škoda, že nezkusili na víkend Kloučka. V Motoru mu to lape a jako impulz by byl vůbec nejlepší. K čemu mu teda vyřizovali střídavé starty? Je to fakt banda lemplů, to se nevidí..

A taky nerozumím, proč furt Harju hraje druhého centra. Tým od začátku trápí koncovka a Bělohlav není schopný zareagovat. To tam máme sakra taková nemehla? Proč tam furt rvou Harjua, když je na tom postu úplně tragický? Chápe to někdo? Vždyť Kusý nebo Blümel by určitě horší nebyli. Jasně, ten námaz od Kusého včera byla neskutečná chyba. Tím spíš mu ale mohli zkusit změnit post..

Ohledně chřipky bych nijak nespekuloval. Kluci byli lehčí, tak jim to jezdilo. Chomouti se salmonelou první zápas dokonce vyhráli. Tam asi víc hrozí úbytek síly v soubojích u mantinelu a větší únava ke konci zápasu..

Tohle nikam nevede. Teda vede, ale tam, kam asi nechtějí..
miirkaa
Příspěvky: 925
Registrován: 09 srp 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od miirkaa »

woe píše:Obdivuji výkon našeho lékaře. Podle mého se možná dokonce dopustil zázraku...

....a nebo to bylo vše jinak??
Mě ta chřipka taky přijde bláznivá..Pokud tommelo všichni tak jedině po jídle..salmonela.Coz by se nedalo takto rychle do pořádku..A pokud to bylo virové..Tak nevěřím,že to měli ve stejný den všichni..Většinou to je řetězová reakce..Odpadávali by třeba nějak postupně..Ale nejsem.lekar nemůžu hodnotit.Jen můj názor.
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 851 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Máte pravdu je to stále dokola :party: :pivko:
Baví vás ještě vymýšlet komentáře? Možná kdyby si každý zkopíroval min. ty loňské tak by to taky sedělo :grr:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Kula píše:Máte pravdu je to stále dokola :party: :pivko:
Baví vás ještě vymýšlet komentáře? Možná kdyby si každý zkopíroval min. ty loňské tak by to taky sedělo :grr:
Vloni jsem aspoň věřil v úspěšnou baráž. Sice skoro jediný, ale věřil. Letos nás baráž nezachrání..

Trochu odbočím, Koreis zase pobavil.. :-)
Houdek se zatím prezentoval převážně fyzickou hrou, ale je v něm i ofenzivní potenciál. Loni jsem ho viděl v zápase za plzeňské juniory ve Vítkovicích a společně s Petrem Fridrichem na druhé straně byl suverénně nejlepším hráčem na hřišti. Konečný součet 28 bodů z pozice obránce mluví sám za sebe. Teď je otázka, zda produktivitu dokáže přenést i do dospělého hokeje. Bruslení není jeho silná stránka. Ale když Trončinský dokázal sedm let zesměšňovat protihráče s dvěma hodinami spánku za noc, proč by Houdek nemohl překonat tenhle handicap?

Více na https://isport.blesk.cz/clanek/muj-ispo ... aliga.html
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Klub lže. Nemělo by to zapadnout.
Blumel a trenéři A do Varů s junky jeli. Takže akt "izolace" tímto pozbyl na významu. Lež přímo do očí.

V úterý vyřízení, ve čtvrtek trénink, v pátek ostrý zápas ELH

Já si myslím, že se něco děje. To byla nějaká demonstrace něčeho. Čehosi...třeba se to jednou dozvíme

Člověk se za dva dny tak nějak ze střevní chřipky vylíže. Ale aby hráči podali plnohodnotný výkon ve vrcholovém sportu? Za mě - nemožné!

Brand to posílá níž a níž...a to si člověk myslel, že hůř už bylo...

Navíc teď ty zvěsti o sázkach...
Tesla
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Vsechno to deni kolem klubu je sklicujici.

A mimochodem tipac nas nedelni zapas v nabidce nema. Je to normalni?
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Včera říkal na hokeji jeden spolusedící, že zdravotní problémy mělo asi jenom 6 hráčů. Zbytek týmu měl karanténu. Takže to by odpovídalo tomu, že byli na tréninku ve čtvrtek skoro všichni...

Ani jsem sám nevěřil tomu, když jsem psal, že bude tenhle týden za nula. A von pokud se zítra nestane zázrak, tak to tak opravdu bude.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Itchy píše:Vsechno to deni kolem klubu je sklicujici.
Dáme tam ještě větší idioty a tím ukážeme, že Dušan byl vlastně ještě poklad. Tak to na mě působí. Je fakt, že Důša by asi Rolase z klubu takovým způsobem nevypakoval...
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Jarmil
Příspěvky: 213
Registrován: 16 říj 2016 10:05

Re: Hokej

Příspěvek od Jarmil »

https://www.idnes.cz/hokej/hokejova-1-l ... _1liga_tof

Tady to taky začalo virozou

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

„Byly to velmi náročné dny, jsem rád, že už to vypadá dobře. Kdo mohl, tak byl ve čtvrtek na tréninku a vypadal v pohodě. Ten drobný výpadek bude asi chvíli znát, ještě se s nějakými věcmi čeká na doktora, ale snad to bude dobré,“ uvažuje Kverka.

Zdroj: https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/pa ... _hokej_tof
Tak pozor, doktor ještě možná obnoví na neděli karanténu.. :-))
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Jak tu již bylo psáno...jaká to byla karanténa, když do KV jel Blumel a trenéři?
Buď se lže a Blumel jako jediný odmitl jednozapasovou vzporu, nebo jsou v klubu idioti a poslali se zdravým týmem juniorů potenciálně infekční lidi, Blumela a trenéry.

Každopádně opět další v nekončící řadě přešlapů, lží, výsměchů... brand to tu luxusně zlikviduje.
Tesla
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Tu nedůvěru vybudovali krásnou za poslední roky.
Vyky
Příspěvky: 680
Registrován: 14 kvě 2018 21:00
Dal "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vyky »

Dynamík Jistič píše:Včera říkal na hokeji jeden spolusedící, že zdravotní problémy mělo asi jenom 6 hráčů. Zbytek týmu měl karanténu. Takže to by odpovídalo tomu, že byli na tréninku ve čtvrtek skoro všichni...

Ani jsem sám nevěřil tomu, když jsem psal, že bude tenhle týden za nula. A von pokud se zítra nestane zázrak, tak to tak opravdu bude.
4 hráči už měli problémy v zápase s Bolkou. Další den ráno to bylo už hráčů 13.Takze jak tady někdo psal, že viróza jde postupně, tak to tak i bylo.Nezlobte se na mě, ale kolikrat to jsou hrozný nesmysly co tady někteří píšou. Hledat senzaci úplně za vším :modlitba:
Myslíte si, že někdo z nás tady má v případě, když na něj skočí viróza, stejnou péči co měli někteří hráči? (odběry krve, kapačky atd. )
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Vyky píše: 4 hráči už měli problémy v zápase s Bolkou. Další den ráno to bylo už hráčů 13.Takze jak tady někdo psal, že viróza jde postupně, tak to tak i bylo.Nezlobte se na mě, ale kolikrat to jsou hrozný nesmysly co tady někteří píšou. Hledat senzaci úplně za vším :modlitba:
Myslíte si, že někdo z nás tady má v případě, když na něj skočí viróza, stejnou péči co měli někteří hráči? (odběry krve, kapačky atd. )
A jak vysvětlíš, že celý tým tedy byl v karanténě a Blümel vč. realizačního týmu mohli normálně odjet?
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Vyky píše: 4 hráči už měli problémy v zápase s Bolkou. Další den ráno to bylo už hráčů 13.Takze jak tady někdo psal, že viróza jde postupně, tak to tak i bylo.Nezlobte se na mě, ale kolikrat to jsou hrozný nesmysly co tady někteří píšou. Hledat senzaci úplně za vším :modlitba:
Myslíte si, že někdo z nás tady má v případě, když na něj skočí viróza, stejnou péči co měli někteří hráči? (odběry krve, kapačky atd. )
Ok, a teď nám tu vysvětli jak je možné, že Blumel a trenéři odjeli do Varů? Když byl celý tým v karanténě. Děkuju za info
miirkaa
Příspěvky: 925
Registrován: 09 srp 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od miirkaa »

Vyky píše: 4 hráči už měli problémy v zápase s Bolkou. Další den ráno to bylo už hráčů 13.Takze jak tady někdo psal, že viróza jde postupně, tak to tak i bylo.Nezlobte se na mě, ale kolikrat to jsou hrozný nesmysly co tady někteří píšou. Hledat senzaci úplně za vším :modlitba:
Myslíte si, že někdo z nás tady má v případě, když na něj skočí viróza, stejnou péči co měli někteří hráči? (odběry krve, kapačky atd. )
To jsem psala já...jen nechápu ,že trenéři a všichni okolo neměli karanténu.Byli tam taky.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Vyky, ty jsi ten, jak odsud stále odchází?
Hele, nechci tu spouštět flame, takže laskavě slušně argumentuj, nebo sklapni. Co si to vůbec tvl dovoluješ? Jaký nesmysly, jaký senzace? To jsou fakta, Tvíťo :whistle:

Jak píše šelma a další - my nejsme ovce. Japato, že nebyli trenéři a Blümel v karanténě? A?
Tady jsou jasný otázky! Dynamo lže, někde to opět nesouhlasí. Zase tu máme impulzy, třísla atd. Banda z autobusu se obměnila. Vystoupili ti špatní a nahradili je ještě horší.

Vyky. Važ písmenka, tady si nedopisuješ s debilama
Tesla
Vyky
Příspěvky: 680
Registrován: 14 kvě 2018 21:00
Dal "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vyky »

woe píše:Vyky, ty jsi ten, jak odsud stále odchází?
Hele, nechci tu spouštět flame, takže laskavě slušně argumentuj, nebo sklapni. Co si to vůbec tvl dovoluješ? Jaký nesmysly, jaký senzace? To jsou fakta, Tvíťo :whistle:

Jak píše šelma a další - my nejsme ovce. Japato, že nebyli trenéři a Blümel v karanténě? A?
Tady jsou jasný otázky! Dynamo lže, někde to opět nesouhlasí. Zase tu máme impulzy, třísla atd. Banda z autobusu se obměnila. Vystoupili ti špatní a nahradili je ještě horší.

Vyky. Važ písmenka, tady si nedopisuješ s debilama
Co jsem napsal urazliveho nebo sprosteho?
Konkrétně u tebe mám velký pochybnosti :thumbup:
A jinak třisla vůbec nevytahuj, protože jestli v tomhle někdo lhal, tak to byl Rolas :wave:
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Vyky píše: Co jsem napsal urazliveho nebo sprosteho?
Konkrétně u tebe mám velký pochybnosti :thumbup:
A jinak třisla vůbec nevytahuj, protože jestli v tomhle někdo lhal, tak to byl Rolas :wave:
No a jak je to tedy s tou karanténou??
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Vyky píše: Co jsem napsal urazliveho nebo sprosteho?
Konkrétně u tebe mám velký pochybnosti :thumbup:
A jinak třisla vůbec nevytahuj, protože jestli v tomhle někdo lhal, tak to byl Rolas :wave:
Ale tady nejde o urazlivy pismenka, ale obhajujes prakticky neobhajitelne a to stale dokola. Z dostupnych informaci co vyda klub vzdycky vyleze velke mnozstvi naprosto si odporujicich si informaci a jeste to pak vysperkuji tim co se pak skutecne odehraje. Ja osobne nemam problem s upravovanim informaci pro verejnost. Dokonale chapu, ze kazda firma se snazi na venek vypadat lepe. Ale tady se to nedari a to hrube. Takovy dle chyby nedelaji ani deti ve kdyz se snazi neco ututlat ci trochu zmirnit pruser co vytvorej.
Dynamo-forever
Příspěvky: 476
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 66 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

Ááá místní rozmrdávač woe co už na staďák nikdy nepáchne tady bude někoho hanit, urážet a napadat? Tak to zase prrrr
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Dynamo-forever píše:Ááá místní rozmrdávač woe co už na staďák nikdy nepáchne tady bude někoho hanit, urážet a napadat? Tak to zase prrrr
Hele, važ písmenka!
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Normální flexibilní karanténa. V dnešní době snad samozřejmost. :)

Všechny tyhle dohady by šly odvrátit ve dvou odstavcích. Jenže to nikoho v klubu nezajímá. Lidi na hokej chodí a za zlepšenou komunikaci nikomu odměny neslibili. Otevřenost, upřímnost a diplomacie nejsou již 6-7 rokem na skladem, sorry. :)
Zamčeno