Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Pilsner Urquell píše:Misto aby naši borci totálně slabou Bolku dorazili,nechaj ji tři body...... Lidí přijde mraky a oni předvedou tohle? Alespoň viděl hokejový národ v přímém přenosu,co to tady je za sračky. :grr:
A ty už taky nevíš, kde jsou Pardubice, viď???
Jsi rezignoval nebo co je s tebou?? :wave:
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Průběh třetí třetiny v číslech. Docela mě ty čísla překvapili. Takovej rozdíl jsem tam neviděl.

Obrázek
Naposledy upravil(a) Štenkovan dne 28 říj 2019 09:15, celkem upraveno 1 x.
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Falešná očekávání - jasná zklamání.
Nemá cenu být zahořklí. Mně se zdálo, že jsme byli o trochu šikovnější než Bolka. Problém je, podle mého, v tom, že si hráči neumí navzájem při hře pomoct. Při brance Kusého bylo vidět, jak si zaklepal, přihrávku dostal a z voleje to trefil. Nechápu, proč nechtějí tyto situace opakovat. Mustr mají. A jde to.
Když se láme doba, musí přijít VELKÉ změny. Kusého jsem znal jen jako nadprůměrného juniora. Jenže teď vidím, že je to sebevědomý "drzý" hráč, který se nebojí (ve svém věku a při svých, zatím nevelkých, zkušenostech) udělat jako poslední hráč "kolečko" těsně kolem modré čáry a přesně přihrát. Blumel se taky bez problémů pustí do rizikových momentů. Co z toho vyplývá? Že naše hra dnes MUSÍ být postavena na těchto hráčích. Golman se tady prošvihnul s Kloučkem. Měl být tady, učit se a dnes chytat stabilně jako Pardubák. Mladí hráči jsou Pardubáci. Prostě přišla doba, kdy se to musí postavit na hráčích, kterým jde o to, hrát tady - DOMA. Ti další (všechny ty hvězdy a opory) už svoji šanci dostali, a jak vidno, nikam to moc nevede. Kousal k sobě musí dostat mladé hráče a musíme doufat, že situaci všichni pochopí. (Já vím - hrozí tady moje dnešní první věta... ale není čas na hrdinství.)
Vždycky to tady tak bylo - když byla zlomová doba, dostali to do ruky noví, především mladí hráči a vždycky z nich vyrostla generace mistrů... To platí od osmdesátých let minulého století...
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

PL8 píše:Falešná očekávání - jasná zklamání.
Nemá cenu být zahořklí. Mně se zdálo, že jsme byli o trochu šikovnější než Bolka. Problém je, podle mého, v tom, že si hráči neumí navzájem při hře pomoct. Při brance Kusého bylo vidět, jak si zaklepal, přihrávku dostal a z voleje to trefil. Nechápu, proč nechtějí tyto situace opakovat. Mustr mají. A jde to.
Když se láme doba, musí přijít VELKÉ změny. Kusého jsem znal jen jako nadprůměrného juniora. Jenže teď vidím, že je to sebevědomý "drzý" hráč, který se nebojí (ve svém věku a při svých, zatím nevelkých, zkušenostech) udělat jako poslední hráč "kolečko" těsně kolem modré čáry a přesně přihrát. Blumel se taky bez problémů pustí do rizikových momentů. Co z toho vyplývá? Že naše hra dnes MUSÍ být postavena na těchto hráčích. Golman se tady prošvihnul s Kloučkem. Měl být tady, učit se a dnes chytat stabilně jako Pardubák. Mladí hráči jsou Pardubáci. Prostě přišla doba, kdy se to musí postavit na hráčích, kterým jde o to, hrát tady - DOMA. Ti další (všechny ty hvězdy a opory) už svoji šanci dostali, a jak vidno, nikam to moc nevede. Kousal k sobě musí dostat mladé hráče a musíme doufat, že situaci všichni pochopí. (Já vím - hrozí tady moje dnešní první věta... ale není čas na hrdinství.)
Vždycky to tady tak bylo - když byla zlomová doba, dostali to do ruky noví, především mladí hráči a vždycky z nich vyrostla generace mistrů... To platí od osmdesátých let minulého století...
Bohužel to ale může dopadnout jako loni. Prosere se ještě jedna čtvrtina, bude jasné, že jsme po uši v hovnech a pak teprve vše hodí na mladé. Vedení totiž "pochopí", že není co ztratit a na posily stejně peníze nebudou. Už teď mají problém z města něco dostat. Tam ještě můžou vydírat, že jinak spadneme a tak, ale u sponzorů s takovou taktikou těžko pochodí. Kde není koncepce a neúspěšní jsou odměňování za neúspěchy, tam ani smrt nebere. :)
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

frysta píše: Bohužel to ale může dopadnout jako loni. Prosere se ještě jedna čtvrtina, bude jasné, že jsme po uši v hovnech a pak teprve vše hodí na mladé. Vedení totiž "pochopí", že není co ztratit a na posily stejně peníze nebudou. Už teď mají problém z města něco dostat. Tam ještě můžou vydírat, že jinak spadneme a tak, ale u sponzorů s takovou taktikou těžko pochodí. Kde není koncepce a neúspěšní jsou odměňování za neúspěchy, tam ani smrt nebere. :)
Těžký souhlas. Tak to je.
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

PL8 píše:Falešná očekávání - jasná zklamání.
Nemá cenu být zahořklí. Mně se zdálo, že jsme byli o trochu šikovnější než Bolka. Problém je, podle mého, v tom, že si hráči neumí navzájem při hře pomoct. Při brance Kusého bylo vidět, jak si zaklepal, přihrávku dostal a z voleje to trefil. Nechápu, proč nechtějí tyto situace opakovat. Mustr mají. A jde to.
Když se láme doba, musí přijít VELKÉ změny. Kusého jsem znal jen jako nadprůměrného juniora. Jenže teď vidím, že je to sebevědomý "drzý" hráč, který se nebojí (ve svém věku a při svých, zatím nevelkých, zkušenostech) udělat jako poslední hráč "kolečko" těsně kolem modré čáry a přesně přihrát. Blumel se taky bez problémů pustí do rizikových momentů. Co z toho vyplývá? Že naše hra dnes MUSÍ být postavena na těchto hráčích. Golman se tady prošvihnul s Kloučkem. Měl být tady, učit se a dnes chytat stabilně jako Pardubák. Mladí hráči jsou Pardubáci. Prostě přišla doba, kdy se to musí postavit na hráčích, kterým jde o to, hrát tady - DOMA. Ti další (všechny ty hvězdy a opory) už svoji šanci dostali, a jak vidno, nikam to moc nevede. Kousal k sobě musí dostat mladé hráče a musíme doufat, že situaci všichni pochopí. (Já vím - hrozí tady moje dnešní první věta... ale není čas na hrdinství.)
Vždycky to tady tak bylo - když byla zlomová doba, dostali to do ruky noví, především mladí hráči a vždycky z nich vyrostla generace mistrů... To platí od osmdesátých let minulého století...
Nemohl by si to poslat někomu z vedení, když oni to nevědí a nevidí. Krásné jsi to napsal, ano mladý rothazet ke zkušeným borcům. :goodpost:
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

...a vlastně - když na konci šedesátých let přišli do "Áčka" Martinec, Šťastný, Paleček a za nimi hned Jirka Novák a Jirka Crha, byla situace stejná - Tesla byla průměrný ligový mančaft... Mladí hráči, kteří hru vzali do do svých rukou - byli to i další - Tonda Slavík, Franta Bulis, Pavel Dočkal, Vláďa Bezdíček, musím připomenout "svého hrdinu" Vláďu Veitha (a další, nerad bych na někoho zapomněl - omlouvám se jim...) najednou během dvou sezón s Horymírem "Hugem" Sekerou udělali z Tesly špičkový tým. Šlo to rychle a hlavně - šlo to s mladými. Nevidím důvod, proč by se to nemělo opakovat. Nezapomeňte, že ještě nedávno "hráli" Máťa v Lomnici nad Popelkou a Bogas v Chotěboři (jestli se nepletu).
Existuje kdysi známá knížka Lidé stateční a ti druzí.
top83
Příspěvky: 65
Registrován: 06 říj 2016 13:48

Re: Hokej

Příspěvek od top83 »

O Kusem jsem zde psal uz v dobe kdy jste tady na neho plivali,stejne tak o odchovancich...Co mi ale vadi je to ze si Kusy musi zaklepat pokud chce dostat prihravku,to je proste spatne
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

No hezky se to čte,aby se dala šance mladým, ale chci se zeptat oni mladý v letošní sezoně dostávají málo šancí???
Uživatelský avatar
Jarmil
Příspěvky: 213
Registrován: 16 říj 2016 10:05

Re: Hokej

Příspěvek od Jarmil »

Zajímavé je to , že si nikdo nevšiml sice jsme prohráli, ale tabulkou poskočili

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

top83 píše:O Kusem jsem zde psal uz v dobe kdy jste tady na neho plivali,stejne tak o odchovancich...Co mi ale vadi je to ze si Kusy musi zaklepat pokud chce dostat prihravku,to je proste spatne
Co je špatného na zaklepání?
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

mach píše: Co je špatného na zaklepání?
Byla taková teorie, že v moderním hokeji už na zaklepání není čas a že je to vlastně špatně. Něco na tom je - pokud ten hráč s kotoučem nevidí, co s ním udělá v nejbližší vteřině, asi to úplně dobře není. Ale na druhou stranu - Kusý si zaklepal, kotouč dostal a vyřešil to špičkově. Tak co?
Jinak k mladým. Neříkám, že nedostávají šanci, ale měli by prostě vědět, že to je už jen na nich, že mají zodpovědnost a hlavní roli... Tak to vidím já. Ale znovu říkám - nemáme teď žádné velké problémy s tím, že bychom nemohli. Ale přesto zatím nějak nemůžeme. Chybí nám ještě jeden krok. Přivést Kloučka a říct jim všem: "Teď anebo nikdy!"
TEĎ ANEBO NIKDY
FOGLIK
Příspěvky: 5281
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 393 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Rony60 píše: Tak to musela být pecka. 11 gólů, Pasta 5 asistencí Obrázek
Jj byl to konzert. Boston si s rangers delal co chtel az ke konci si nechal dat tri goly.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

kedar píše:No hezky se to čte,aby se dala šance mladým, ale chci se zeptat oni mladý v letošní sezoně dostávají málo šancí???
Mladí dostávají hodně prostoru a i když třeba herně nevypadají špatné, tak je jasné, že body neudělají prakticky žádné. První lajna za očekáváním, druhá nouzově poslepovaná bez centra, navíc od začátku sezóny nejsme kvůli zraněním kompletní, jeden hráč se vrátí, další vypadne. Minimálně ten centr je nutnost, aby pozvedl druhou lajnu a produktivita se rozložila mezi více hráčů.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
Sweník
Příspěvky: 13983
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Vždyť to jsou furt ty samý kecy dokola.. Jak hrajeme dobře a nedáváme góly. Jenže hokej se hraje na góly. Když máme v týmu kopyta, co je dát neumí, tak zkrátka budeme hrát o sestup.. Tvl, Látal na přesilovce atd. To už snad nestojí ani za rozčilování..

Kluci v kanclech teď mají měsíc, aby nějak uspořádali hospodaření klubu, protože se bojí o pozice a prémie.. Bylo by fajn, kdyby přišel centr, ale obávám se, že mají teď bobky kupovat drahého hráče..

Jinak souhlas s kolegou PL8 a dalšími. Psal jsem to už včera. Když mladí dostávají prostor, měli by převzít i zodpovědnost za výsledky. Žádný, že stačí uhrát minizápas 0:0! První lajna góly dostává, tak musí zabrat třetí a čtvrtá řada. Druhou tak nějak ani nepočítám, tu nemáme..
top83
Příspěvky: 65
Registrován: 06 říj 2016 13:48

Re: Hokej

Příspěvek od top83 »

Myslim ze jsme si nerozumeli,klepat si hokejkou muzou tak zaci,v extralize mi to prijde smesny,ted nemluvim o Kusem,ostatne jinou moznost v tu chvili nemel,pokud hrac nema periferni videni podle me do extraligy nepatri,to se na me nezlobte.A k tem mladym,urcite dat prilezitost ale mel jse na mysli odchovance,kluky kteri tady odehrali min dorost a urcite juniorku.V minulych letech ten potencial tady byl..Nezlobte se na me ale pri vsi ucte k Mandatovi,prvni lajnu vubec nechapu.Jak jsem napsal pred casem zaplatit pro prvni lajnu nadprumerne hrace a zbytek nechat na odchovancich.Urcite nepodepisovat prumerne a podprumerne kteri tady hrajou,to je cesta do pekla.
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Mandátovi hodně fandím, ale souhlasím s názorem, že první pětka ani náhodou.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Výkony Mandáta jsou jedním z mála příjemných překvapení letošní sezóny. Včerejším zápasem snad skončil experiment Harju na centru, to nefunguje vůbec a právě s Mandátem by se měli na pozicích prohodit, Harju na křídlo do první a Mandát na centra do druhé. Ostatně ani žádnou jinou alternativu na druhého centra teď nemáme
Sweník
Příspěvky: 13983
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jakub82 píše:Mandátovi hodně fandím, ale souhlasím s názorem, že první pětka ani náhodou.
Do první pětky bych vrátil Kindla. Mandát by se mohl naopak při dlouhé absenci Pouly vrátit na třetího centra nebo ho dát Blümelovi..

Kindl - Kousal - Harju
Hovorka - ??? - Tybor
Kusý - Mandát - Blümel
Matýs - Pochobradský - Machala/Machač

Látal je tady dle mne hráč úplně k ničemu, když neumí dát branku. Jasně, možná odmaká oslabení, dobře bruslí, ale radši bych viděl hrát naše odchovance, to má aspoň budoucnost. Takže kdyby ho vzal někdo na hostování, by bylo fajn.
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Někdy se takhle velmi špatně komunikuje, protože téměř nikdo nedokáže přesně formulovat na 100% to, co chce říct. Já s vámi v podstatě téměř se vším souhlasím. Jenom bych rád řekl, že ti mladí musí hrát dneska první druhou lajnu. Ti "staří" už dostali dost šancí, tak se role musí otočit. Nejsme přece včerejší a víme, jak si hráči na ty lajny potrpí... A dnešní první, která góly nedává (a na se opravdu hokej hraje), ať jde do třetí a dokáže všem, že ty góly začne dávat. Na tom není ani nic zvláštního ani nic potupného. To je přirozená hierarchie. Jak píše Swenik - nestačí v minizápasech remizovat. Musíme začít všechno vyhrávat. Tak ať zkusí dát Kousalovi (to mi neříkejte, že zapomněl hrát, je to pořád jeden z nejlepších hráčů u nás. Asi se mu něco v hokeji nepodařilo. Ve dvaceti byl suverénní, teď potřebuje refreshnout.) na křídla Blumela a Kusého. Co se může stát? Nic, jen to, že můžou začít sypat góly. Máme tady další hráče, kteří musí udělat tvrdou druhou lajnu a o nic jiného nejde. Zbytek už se dohraje. Jen ať každý na sobě pocítí, co to znamená neudělat fatální chybu a naopak dávat góly...
Možná, že kdyby se Grimleymu podařilo dát do kupy banďák <hcpcefans>, že by se dalo i promluvit.
To přece není možné, aby tenhle mančaft nezačal hrát. Vždyť jde o jejich jména, o referenci. A jestli se jim něco nelíbí, tak bych je hned vykopal. S figurami z města nikdo nic neudělá. Ale fandím těm, kteří to budou pořád rozšťourávat. Třikrát se to nepovede, přes obrýlené úsměvy, napočtvrté třeba jo. Jestli se takhle chovají k DP, tak se divím, že po městě jezdí trolejbusy bez trkatúry...
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Hráči, kteří do klubu jdou hrát první dvě lajny, mívají toto zakotveno ve smlouvě (+ přesilovky)
Už tu strašně dlouhou dobu sleduji zoufalství některých, jak se snaží -snad- napovědět, poradit, vyřešit :) fakt je to tu k smíchu, jak se tu furt kňučí, promiňte mi ten názor. Taky jsem býval naštvaný, ale pokud už se tu sedmým rokem bez nějaké pauzy prodirame sjačkama, tak už je člověk zrezignovaný. Nevím, zda se vám uleví, když furt dokola melete to samé (někteří), pak to asi trochu pochopím, ale někdy mi ty posty přijdou už totálně hrozný. Trochu hrdosti, neklepejte se jak ratlíci. Aspirantů na pád do pralesa bude dost. Odhaduji, že budeme mít cca dva souputníky a bude to boj až do dvaapadesátého kola. Tak si počkejte s brečenim alespoň do ledna, ať se dozijete Vánoc :)

stay proud and don't stress....
Tesla
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

woe píše:Hráči, kteří do klubu jdou hrát první dvě lajny, mívají toto zakotveno ve smlouvě (+ přesilovky)
Už tu strašně dlouhou dobu sleduji zoufalství některých, jak se snaží -snad- napovědět, poradit, vyřešit :) fakt je to tu k smíchu, jak se tu furt kňučí, promiňte mi ten názor. Taky jsem býval naštvaný, ale pokud už se tu sedmým rokem bez nějaké pauzy prodirame sjačkama, tak už je člověk zrezignovaný. Nevím, zda se vám uleví, když furt dokola melete to samé (někteří), pak to asi trochu pochopím, ale někdy mi ty posty přijdou už totálně hrozný. Trochu hrdosti, neklepejte se jak ratlíci. Aspirantů na pád do pralesa bude dost. Odhaduji, že budeme mít cca dva souputníky a bude to boj až do dvaapadesátého kola. Tak si počkejte s brečenim alespoň do ledna, ať se dozijete Vánoc :)

stay proud and don't stress....
A výsledky v té smlouvě zakotvené nemají? Jak si může dát hráč, který není schopný dát za 10 utkání tři souvislé branky "nezrušitelnou" podmínku první druhé lajny a přesilovku? Blbost. Jestli se takhle dělají smlouvy, tak se to musí změnit. Než takového chcípaka (k čemu je?), tak raději nezkušeného hráče. U nás už je to sedm let prakticky jedno a Messiho nekoupí...
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... To se i nechce věřit, že by Bubela nebo Tonda Dušek měli ve smlouvě, že tu budou za manažera roku hrát první lajnu
.... #zadynamo
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

hans68 píše: A ty už taky nevíš, kde jsou Pardubice, viď???
Jsi rezignoval nebo co je s tebou?? :wave:
Zdar ,,harpunáři,, :whistle: Od rána do večera v práci ale už ten blazinec končí,na Buzmeny už máme lupeny.
Rezignace zatim ještě ne...
Zamčeno