Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Kurnik, musím to ještě vysvětlovat? Debilní dresík pro našeho "vrchaře", ale šlo to do médií, dokonce nejvyšší šéf to prezentuje.. To fakt museli někde koupit atrapu?
I když uznávám, že se Šebkem by nás výroba nového vyšla asi dráž, než by dokázal on na něj nasmlouvat..

Tvl, my musíme mít tolik peněz! Hlavně po minulé sezoně asi jsou "rezervy".. :-)))
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Sweník píše:Kurnik, musím to ještě vysvětlovat? Debilní dresík pro našeho "vrchaře", ale šlo to do médií, dokonce nejvyšší šéf to prezentuje.. To fakt museli někde koupit atrapu?
I když uznávám, že se Šebkem by nás výroba nového vyšla asi dráž, než by dokázal on na něj nasmlouvat..

Tvl, my musíme mít tolik peněz! Hlavně po minulé sezoně asi jsou "rezervy".. :-)))
Buďme rádi za soustředění. Není to samozřejmost. :)
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Mne také zaujalo, ze hochum na kolo nedali stejne dresy a každý si vzal co dům dal. Když už mají přípravu na kole, tak jim mohli dat alespoň ty děsně nekvalitní cyklo dresy z fanshopu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 843
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Každý má svoje kolo a oblečení, v tom problém teda nevidím. Spíš mě vadí, že se nedozvíme, kdo všechno teď trénuje s Ačkem.
Pak, že generální ředitel se prezentuje jako velkej kámoš všech, ale potřeba je tvrdá ruka nebo se nehnem.
PCE.MAN
Příspěvky: 1622
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

mach píše: Tak to mě řekni nač čekají,až zahřmí??
Bylo potřeba to papírově dořešit v klubech, ze kterých odchází. Až to dotáhnou, tak to půjde ven. Ten útočník je podle mě pecka, ale počítám, že tady na něj stejně bude zase kritika :))) počítám, že se zase dopředu bude vědět, že tady bude stejně k ničemu.
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

PCE.MAN píše: Bylo potřeba to papírově dořešit v klubech, ze kterých odchází. Až to dotáhnou, tak to půjde ven. Ten útočník je podle mě pecka, ale počítám, že tady na něj stejně bude zase kritika :))) počítám, že se zase dopředu bude vědět, že tady bude stejně k ničemu.
Pro mne byli peckou Tybor a hlavně Količ..
Tak abys ten ohňostroj nepřepálil.. ;-)

A jako sorry, předem prudit, že někdo bude možná prudit, tak jsi vlastně větší prudič než ostatní.. :-)))
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Smil Flaška z Pce píše:Každý má svoje kolo a oblečení, v tom problém teda nevidím. Spíš mě vadí, že se nedozvíme, kdo všechno teď trénuje s Ačkem.
Pak, že generální ředitel se prezentuje jako velkej kámoš všech, ale potřeba je tvrdá ruka nebo se nehnem.
Vím, je to drobnost, nicméně ono to ukazuje něco o profesionalitě klubu, když už to chceš marketingově využívat tak, že to prezentuješ na soc sítích a jinde. Samozřejmě kdo trénuje/netrénuje je jasné, stačil by jeden článek/rozhovor.

To že GR trénuje, resp. byl s nimi, jako problém nevidím, dle rozhovoru na hokej.cz ten záměr je dobrý, nicméně musí to fungovat tak, jak píšeš, tj. tvrdá ruka, ale i součást týmu. To je relativně moderní způsob vedení společností, neříkám, že šéf musí být kámoš, nicméně součást party, která ale požaduje výsledky a disciplínu. Za mne v pořádku, pokud samozřejmě po tom A bude fungovat i to B.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

PCE.MAN píše: Bylo potřeba to papírově dořešit v klubech, ze kterých odchází. Až to dotáhnou, tak to půjde ven. Ten útočník je podle mě pecka, ale počítám, že tady na něj stejně bude zase kritika :))) počítám, že se zase dopředu bude vědět, že tady bude stejně k ničemu.
https://www.eliteprospects.com/player/2 ... playoffs-a

souhlasím, to vypadá na skvělou posilu... :wave:
PCE.MAN
Příspěvky: 1622
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Itchy píše: https://www.eliteprospects.com/player/2 ... playoffs-a

souhlasím, to vypadá na skvělou posilu... :wave:
Jo to je on :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7443
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 820 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Nejsem si jistej že je správné, aby se ředitel se zaměstnanci takhle kámošil. A už vůbec si nejsem jistej že je správné, aby ředitel na instagramu familiérně klábosil s hráči a jejich přítelkyněmi..... On není jedním z nich, on je šéf.... Kamarádskýho troubu jsme tu doteď jako šéfa měli, a jak to dopadlo s disciplínou všichni víme.....
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

"Mimochodem, velice dobře si při cyklistické náloži vedl i Petr Čáslava, jenž na soustředění zaskakuje za Lubinova asistenta Otakara Janeckého. Brzy čtyřicetiletý mistr světa z roku 2010 při druhém výjezdu dlouho vedl, aby nakonec dorazil s nijak velkou ztrátou na nejlepší cyklisty."

Časy za Otu tak nějak "zaskakuje" už od prvního dne přípravy, ne?

Jinak chápu, že mu přilba vadí, ale na palici by ji mít měl. Hlavně při jízdě z kopce dolů je to docela riskování.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Diky. Aspon neco vime.

No jsem rad, ze si to Lubina ridi sam a ze klukum takto pekne podekoval i za minulou sezonu. Jeste by mohl prijit s veselym vtipkem, ze tam ziskali od hotelu 2 dny navic zdarma. To by se asi blinkalo i na pokoji.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8195
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Sice silena banda na tom svazu, ale Milos aspon pochopil, ze jim loni "zbyl". Vcera knoural, ze nemel na MS top golmany a centry. Dneska toto. Me uz ta Pytlak family nebavi.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

jimmypop píše:Sice silena banda na tom svazu, ale Milos aspon pochopil, ze jim loni "zbyl". Vcera knoural, ze nemel na MS top golmany a centry. Dneska toto. Me uz ta Pytlak family nebavi.
Říha se vždy uměl politovat. Je to dobrej trenér, avšak i ta teatrálnost a citlivost na nespravedlnost (když se cítí její obětí) je taky jeho součástí.

To, že svazu loni zbyl, ví moc dobře od začátku. Myslím, že to do rozhovorů říkal už někdy v září. Možná si myslel, že povedenej šampionát něco změnil. Nezměnil.

Chápu, že ho to sere, ale pak ať to prostě položí a odejde středem.
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Bejt Rihou, tak se poradim se svym tymem a polozim to. Svedsky model v Ceskym podani ...Ahoj, jak je, vse dobre, poplacani po zadech a hned tiskovka s timto. Az budeme pravidelne vozit medaile, opet se ledajaky kiks ozel ...bohuzel, me toto neprijde fer, jakkoliv mi treba volba Pesana neprijde uplne mimo. Celkove Svaz mi pripada hodne zvlastni ...

Sykora ...at se kamaradi, at poznava. At si obcas ale projde i web styl komunikace s fanousky. Pokud i on bude preferovat twitter (nemam) ci facebook (pouzivam velmi omezene), a mit predstavu ze webovym strankam odzvonilo, tak ok. Potom navrhuji zrusit sekci mladez, kde je cca jedna zprava od brezna a predtim bordel neskutecnej, chybi uplne zhodnoceni sezony ci doplnit soupisku a zapasy. Tohle ale dle meho spada na lidi Moucka a Hemsky.
Ze je na soustredeni, v tom problem nevidim. Ani ze se kamaradi. Lada uz tak dost pevnou ruku ma, jen ho podrzet, az bude potreba. A pak mit hranice, jsme kamaradi, mam te rad, ale nemas vykonnost, tak cau. V Cechach velmi problematicke, kamaradum se preci "neublizuje".

Posily ...Kloudovy preju Motor, snad se tam otluce! Na nove dva typky jsem zvedav. Aspon nejakou napovedu bychom si zaslouzili, at je zabava :)
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Jeden nejmenovaný bývalý GM už naladil svoje jazykové dovednosti a oslovil trenéra reprezentace. Nabídku má na stole od října. :)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7443
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
Mišel
Příspěvky: 2458
Registrován: 27 říj 2014 15:41
Bydliště: Svratouch

Re: Hokej

Příspěvek od Mišel »

Na Řihu to byl podraz... Ať se jim na to vykašle, není zapotřebí aby dělal svazu s Králem vola...
Pokud tam budou trenéry měnit jako ponožky nebudeme mít medaile nikdy, co bude svaz dělat když se Pešanovi dařit nebude....
užijeme si to :pivko:
lord Voldemort
Příspěvky: 858
Registrován: 15 úno 2016 18:23

Re: Hokej

Příspěvek od lord Voldemort »

tau píše:Nejsem si jistej že je správné, aby se ředitel se zaměstnanci takhle kámošil. A už vůbec si nejsem jistej že je správné, aby ředitel na instagramu familiérně klábosil s hráči a jejich přítelkyněmi..... On není jedním z nich, on je šéf.... Kamarádskýho troubu jsme tu doteď jako šéfa měli, a jak to dopadlo s disciplínou všichni víme.....
Dovolím si oponovat. Měl jsem šéfa, kamaráda se kterým jsem chodil do hospody, sranda s ním byla všechno. A jakmile něco řekl, tak to platilo. Prostě měl charizma šéfa. Naprosto v pořádku.

Asi je to kus od kusu, věřím tomu, že když máš charizma, můžeš bejt kámoš a hodnej šéf.
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 123 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

Itchy píše: https://www.eliteprospects.com/player/2 ... playoffs-a

souhlasím, to vypadá na skvělou posilu... :wave:
Pobavilo, dík. :goodpost:
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Možná máme v podvědomí až příliš Kusého, který určitě nějaký extra kamarád s nikým nebyl. Na druhou stranu dokázal se hráčů zastat a pomoct jim v krizi (letadlo pro Barteka apod.).

Pak tady byl Šebek, spíš takový trouba..

Rohlík se pokoušel napodobovat Kusého a správně Lord píše, že tohle přesně ukazuje na charisma. Když ho neměl, nefungovalo to.

No a Dušan byl typický kámoš se všemi a nefungovalo to. A právě díky téhle poslední zkušenosti trochu ty obavy o Sýkoru chápu. Zkrátka tady nikdy nikdo s kamarádským přístupem neuspěl. Třeba bude Sýkora první, ale to se pozná, až bude muset dělat nepopulární rozhodnutí (třeba se rozloučit se Šebkem apod.).
Gonzales277
Příspěvky: 1159
Registrován: 17 dub 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od Gonzales277 »

lord Voldemort píše: Dovolím si oponovat. Měl jsem šéfa, kamaráda se kterým jsem chodil do hospody, sranda s ním byla všechno. A jakmile něco řekl, tak to platilo. Prostě měl charizma šéfa. Naprosto v pořádku.

Asi je to kus od kusu, věřím tomu, že když máš charizma, můžeš bejt kámoš a hodnej šéf.
V tomto souhlasím, jsou tací šéfové, i já jsem pod takovým pár let dělal. Měl přirozenou autoritu, zašel na pivo, poradil a co řekl, tak to platilo. Uměl si prostě vybrat lidi a ti za ním šli. U Sýkory mi zatím vadí ta věc, že z klubu který vede, stále vázne komunikace směrem k fanouškům. Měl by si v tomto směru zjednat brzskou nápravu!
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

tau píše:Nejsem si jistej že je správné, aby se ředitel se zaměstnanci takhle kámošil. A už vůbec si nejsem jistej že je správné, aby ředitel na instagramu familiérně klábosil s hráči a jejich přítelkyněmi..... On není jedním z nich, on je šéf.... Kamarádskýho troubu jsme tu doteď jako šéfa měli, a jak to dopadlo s disciplínou všichni víme.....
Když bude v pořádku web, obchoďáci pilně a úspěšně shánět partnery, zázemí na úrovni extraligy, hala čistá, sponzoři spokojení a o mládež postaráno atd...tak ať si jezdí kam chce, kdy chce a na jak dlouho chce a tyká si klidně i s manželkama hráčů. :) Jestli je teď vhodné trávit drahocenný čas "mimo zimak", to ať posoudí každý sám.
Zamčeno